Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Buskerud

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Buskerud
Arrangørorganisasjon: Hemsedal IL
Dato: søndag 27 august 2017

Sturla, IF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sturla, IF 1H13-16 (11)55.17
1. Mathias Skourup Rognebakke25.30125.301
2. Johan Kristian Undeland29.47155.1710
3Sturla, IF 1D11-12 (4)1.03.42+17.33
1. Ylva Klausen37.263+17.2137.263+17.21
2. Marthe Graff-Wiik26.163+0.561.03.4230+17.33+0.12
3Sturla, IF 1H11-12 (4)1.03.29+4.50
1. Magnus Skourup Rognebakke39.334+19.3739.334+19.37
2. Mats Johnsen23.562+4.451.03.293-1+4.50-14.47
4Sturla, IF 1H150 (13)2.10.34+8.44
1. Geir Holm Gundersen48.056+9.0248.056+9.02
2. Anders Gustafsson37.133+12.041.25.185-1+6.29-2.33
3. Roger Wiik45.165+6.022.10.344-1+8.44+2.15
4Sturla, IF 2H13-16 (11)1.19.56+24.39
1. Sigurd Smemo39.136+13.4339.136+13.43
2. Lukas Gustavsen40.434+10.561.19.564-2+24.39+10.56
4Sturla, IF 2H11-12 (4)1.09.11+10.32
1. Solveig Hübschle38.182+18.2238.182+18.22
2. Jens Wold30.533+11.421.09.114+2+10.32-7.50
6Sturla, IF 4D13-16 (14)1.06.36+7.32
1. Ine Instanes29.408+1.0929.408+1.09
2. Mina Akiko Johnsen36.566+6.231.06.366-2+7.32+6.23
7Sturla, IF 1D13-16 (14)1.06.39+7.35
1. Marie Kvarme29.356+1.0429.356+1.04
2. Malene Instanes37.047+6.311.06.397+1+7.35+6.31
8Sturla, IF 1H17 (9)3.18.05+55.23
1. Ole Jørgen Bogen Arenth1.22.038+37.161.22.038+37.16
2. Harald Thon51.093+4.082.13.1280+37.15-0.01
3. Håkon Wold1.04.538+18.083.18.0580+55.23+18.08
8Sturla, IF 2H150 (13)2.46.04+44.14
1. Stig Instanes55.028+15.5955.028+15.59
2. Snorre Frydenlund52.139+27.041.47.1580+28.26+12.27
3. Jon Erik Kvarme58.497+19.352.46.0480+44.14+15.48
8Sturla, IF 3H13-16 (11)1.47.23+52.06
1. Kristoffer Hübschle45.238+19.5345.238+19.53
2. Eivind Bogen Arenth1.02.007+32.131.47.2380+52.06+32.13
10Sturla, IF 3H150 (13)3.12.59+1.11.09
1. Kjetil Kjernsmo57.379+18.3457.379+18.34
2. Torbjørn Bogen1.06.5711+41.482.04.3411+2+45.45+27.11
3. Lars Hübschle1.08.259+29.113.12.5910-1+1.11.09+25.24
12Sturla, IF 3D13-16 (14)1.30.20+31.16
1. Iselin Sørensen40.5913+12.2840.5913+12.28
2. Ingeborg Kvarme49.2111+18.481.30.2012-1+31.16+18.48
Sturla, IF 1D150 (8)diskvalifisert
1. Aud Ellen Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Linda Verdediskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor