Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang Buskerud og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang Buskerud og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Hemsedal IL
Dato: lørdag 26 august 2017

N-åpen

1 800 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Erik BerganKongsberg OL51.35+17.2828.39
0Ida Amundsen BjørkliRingerike OL26.3014.43
0Maren Sæter FlessebergKongsberg OL51.35+17.2828.39
0Jenny Hovdenak HolmesEiker OL35.32+1.2519.44
0Kaisa HovlandKonnerud IL28.5216.02
0Synne KjernsmoSturla, IF32.0417.48
0Kari KollstrømRingerike OL26.3514.46
0Eirik LestebergKongsberg OL29.5416.36
0Solfrid MarthiniussenKonnerud IL36.54+2.4720.30
0Oda OpsethRingerike OL25.0613.56
0Mathis RenardKongsberg OL21.5912.12
0Sivert SkoltHemsedal IL24.0213.21
0Trym Alexander StorhaugRøyken OL28.4515.58
0Julie WoldSturla, IF32.2117.58
0Håkon ØverbyKongsberg OL24.1913.30
0Audun AunmoModum OL34.0718.57
0Anne Siri BekkelundRøyken OL22.5212.42
0Eiril Rygg BekkevoldHemsedal IL43.03+8.5623.55
0Tindre Rygg BekkevoldHemsedal IL43.34+9.2724.12
0Ine FagerlandSturla, IF27.1215.06
0Henrik GjærdeHemsedal IL35.32+1.2519.44
0Maiken GjærdeHemsedal IL35.31+1.2419.43
0Syver HustadHemsedal IL24.0913.25
0Eivor IntelhusHemsedal IL35.17+1.1019.36
0Mari IntelhusHemsedal IL36.11+2.0420.06
0Rikke KihleKonnerud IL36.52+2.4520.28
0Eivind KjernsmoSturla, IF38.45+4.3821.31
0Augusta MullerHemsedal IL46.40+12.3325.55
0Embla MullerHemsedal IL45.47+11.4025.26
0Gaute Bergstrøm VestliÅl IL35.51+1.4419.55
0Jori Bergstrøm VestliÅl IL35.46+1.3919.52

D -10

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Elise RenardKongsberg OL40.08+0.3416.03
0Nora AkselsenKonnerud IL39.3415.49
0Marte EgerKongsberg OL35.2514.10
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL1.03.13+23.3925.17

D 11-12

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL29.5811.31
2Nora Christine HansenRøyken OL30.50+0.5211.51
3Annabell Aunmo KjellevoldModum OL33.04+3.0612.43
4Ylva KlausenSturla, IF33.29+3.3112.52
5Anne BergHemsedal IL34.10+4.1213.08
6Marthe Graff-WiikSturla, IF34.37+4.3913.18
7Iselin HøivoldKongsberg OL37.30+7.3214.25
8Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL41.11+11.1315.50
9Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL45.41+15.4317.34
10Ingrid LestebergKongsberg OL48.47+18.4918.45
11Solveig HübschleSturla, IF55.22+25.2421.17

D 13-14

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL28.289.29
2Selma HøivoldKongsberg OL30.17+1.4910.05
3Ingvild GustafssonKongsberg OL30.54+2.2610.18
4Marie KvarmeSturla, IF32.21+3.5310.47
5Hedda SpangbergKonnerud IL33.10+4.4211.03
6Konstanse MoholthKongsberg OL37.05+8.3712.21
7Johanna Sofie LongfjeldModum OL46.25+17.5715.28
8Mina Akiko JohnsenSturla, IF51.20+22.5217.06
9Mari ØverbyKongsberg OL53.21+24.5317.47
Anne Maren EidstenSturla, IFdiskvalifisert
Helene Brandal SøftingKongsberg OLikke startet

D 13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda Kind KjellevoldModum OL46.4717.59
2Tiril KihleKonnerud IL58.14+11.2722.23

D 15-16

4 400 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL38.568.50
2Andrea RanvikKonnerud IL43.42+4.469.55
2Jenny BaklidKonnerud IL43.42+4.469.55
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL46.04+7.0810.28
5Mari Landro SvingheimKonnerud IL48.18+9.2210.58
6Anniken RanvikKonnerud IL49.07+10.1111.09
7Karoline TorøKongsberg OL50.17+11.2111.25
8Ingvild LangeggenKongsberg OL50.34+11.3811.29
9Christine HoenEiker OL54.10+15.1412.18
10Tomine Lysaker SandenEiker OL54.41+15.4512.25
11Solveig LetmolieEiker OL55.12+16.1612.32
12Silje MorlandstøEiker OL56.12+17.1612.46
13Ine InstanesSturla, IF56.22+17.2612.48
14Nora Småge HilsenKonnerud IL58.26+19.3013.16
15Oda Isnes TyseEiker OL1.12.18+33.2216.25
16Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.12.42+33.4616.31
17Ingeborg KvarmeSturla, IF1.14.21+35.2516.53
18Tonje-Malin RhrichKonnerud IL1.17.05+38.0917.31
19Iselin SørensenSturla, IF1.19.06+40.1017.58
20Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.19.10+40.1417.59
Malene InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Alvilde Lysaker SandenEiker OLikke startet
Tuva Aas StræteRingerike OLikke startet

D 15-16B

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje CarlsenSturla, IF53.4117.53
2Elin MikkelsplassNesbyen IL1.05.24+11.4321.48
3Miriam AbrahamsenHemsedal IL1.07.30+13.4922.30
Martine JægtvikKonnerud ILikke startet

D 17-A kort

4 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege KullerudKonnerud IL46.2311.02
2Marita Weierud KvaaleRøyken OL46.43+0.2011.07
3Anette JuveliKonnerud IL47.53+1.3011.24
4Anette Larsen AkselsenKonnerud IL50.23+4.0011.59
5Marianne Solheim SandbergModum OL57.37+11.1413.43
6Ingrid LetmolieEiker OL1.04.06+17.4315.15
7Nina Hansen MøllerudKongsberg OL1.12.00+25.3717.08
8Anna Isnes TyseEiker OL1.16.08+29.4518.07
9Mette SpangbergKonnerud IL1.21.16+34.5319.20
10Marion AmundsenRingerike OL1.27.08+40.4520.44

D 17-B

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ina Cecilie LandroKonnerud IL37.3212.30
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL39.18+1.4613.06
3Sigrid Hegge EriksenGrong IL42.35+5.0314.11
4Tove SildnesKonnerud IL44.53+7.2114.57
5Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL47.38+10.0615.52
6Karen Backe LangumRingerike OL48.03+10.3116.01
7Ingrid Lundin BerganKongsberg OL49.10+11.3816.23
8Lene FlessebergKongsberg OL1.02.17+24.4520.45
9Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.10.50+33.1823.36
10Hilde MoholthKongsberg OL1.12.03+34.3124.01
11Line BjørnåsKonnerud IL1.49.33+1.12.0136.31

D 17-C

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF34.4413.21
2Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK36.33+1.4914.03
3Elin ØverbyKongsberg OL47.48+13.0418.23
4Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL55.15+20.3121.15
5Elin Røe GullingsrudHemsedal IL1.00.00+25.1623.04
6Aagot HartmannRøyken OL1.28.02+53.1833.51

D 17-18

5 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane DyrkornEiker OL48.028.53
2Thea DyrkornEiker OL51.48+3.469.35
3Helene EgerKongsberg OL53.44+5.429.57
4Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL54.16+6.1410.02
5Thea Sildnes BaklidKonnerud IL55.44+7.4210.19
6Marlin HaavengenKongsberg OL59.03+11.0110.56
7Aurora MoholthKongsberg OL59.51+11.4911.05
8Elin UlsakerHemsedal IL1.00.19+12.1711.10
9Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.00.41+12.3911.14
10Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.04.27+16.2511.56
11Guri Sollien HulbakHemsedal IL1.07.48+19.4612.33
12Andrea VaneboKongsberg OL1.19.18+31.1614.41
13Kathinka RogstadKongsberg OL1.33.37+45.3517.20
14Sarah WølloKongsberg OL1.45.29+57.2719.32

D 19-20

5 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.00.3011.12

D 21-

7 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.01.378.48
2Therese HaareKonnerud IL1.04.56+3.199.16
3Sølvi FossøyEiker OL1.20.08+18.3111.26
4Celine RenardKongsberg OL1.21.07+19.3011.35
5Hege Holth RekaaRøyken OL1.22.43+21.0611.49
6Line Drange RuudRøyken OL1.27.51+26.1412.33
7Ida SvanbergRøyken OL1.31.04+29.2713.00
8Ane Baldishol BrevigRøyken OL1.32.35+30.5813.13
9Vendula SramkovaHemsedal IL1.44.20+42.4314.54

D 40-

4 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL44.4210.09
2Isa HeggedalKonnerud IL48.43+4.0111.04
3Anne Guro NøklebyRingerike OL50.43+6.0111.31
4Hilde HovdenakModum OL52.08+7.2611.50
5Aud Ellen BrevikSturla, IF55.56+11.1412.42
6Line Skjevik ArnevikRingerike OL57.51+13.0913.08
7Tone SkramRøyken OL59.36+14.5413.32
8Ellen GustafssonKongsberg OL1.00.35+15.5313.46
9Heidi MyklemyrEiker OL1.04.07+19.2514.34
10Marianne OmdalKongsberg OL1.04.34+19.5214.40
11Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.07.14+22.3215.16
12Hildegunn MikkelsplassNesbyen IL1.17.32+32.5017.37
13Tanja InstanesSturla, IF1.25.39+40.5719.27
Charlotte SkourupSturla, IFdiskvalifisert

D 50-

4 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti StræteRingerike OL45.2710.49
2Hilde StorløkkenKongsberg OL45.43+0.1610.53
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL47.41+2.1411.21
4Tove HeimdalKonnerud IL48.33+3.0611.33
5Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL50.06+4.3911.55
6Britt Helene FossøyNotodden OL55.44+10.1713.16
7Ida SyversenRøyken OL55.50+10.2313.17
8Marit MikkelsplassNesbyen IL59.13+13.4614.05
9Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.01.55+16.2814.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.03.55+18.2815.13
11Inger SchibstedRøyken OL1.18.05+32.3818.35
12Jane RødderKongsberg OL1.39.31+54.0423.41
Kirsti RogstadKongsberg OLdiskvalifisert
Kirsti Aas OlsenEiker OLikke startet
Annemarie RanvikKonnerud ILikke startet

D 60-

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL43.3012.05
2Unni Strand KarlsenFredrikstad SK46.54+3.2413.01
3Sirpa LiljeModum OL47.25+3.5513.10
4Bjørg SvanbergRøyken OL53.52+10.2214.57
5Live Joronn YtrehusRingerike OL54.56+11.2615.15
6Aud KjemperudEiker OL59.12+15.4216.26
7Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.08.01+24.3118.53

D 65-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda VerdeSturla, IF43.4414.34
2Pirjo LuchsingerKongsberg OL45.49+2.0515.16
3Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL47.41+3.5715.53

D 70-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL1.00.0720.02
Turid RokneÅl ILdiskvalifisert

D 75-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin DahlenRingerike OL58.3319.31

H -10

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jan Olav BerganKongsberg OL38.0115.12
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL37.0014.48
0Jarand GustafssonKongsberg OL24.209.44
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL32.3913.03

H 11-12

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus BerglundRingerike OL23.279.01
2Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF25.07+1.409.39
3Øystein AbrahamsenHemsedal IL25.57+2.309.58
4Mats JohnsenSturla, IF27.38+4.1110.37
5Erlend UlsakerHemsedal IL31.12+7.4512.00
Alexander Ganc-PetersenFossum IFdiskvalifisert

H 11-12N

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen FrognerHemsedal IL13.467.38
2Olav BergHemsedal IL14.16+0.307.55
3Sindre SkoltHemsedal IL18.35+4.4910.19
4Jens WoldSturla, IF22.21+8.3512.25
5Otto Bakken MohnSturla, IF22.23+8.3712.26
6Gaute GustavsenSturla, IF24.02+10.1613.21

H 13-14

3 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre UlsakerHemsedal IL25.158.25
2Halvor LøkenKongsberg OL25.43+0.288.34
3Johan EgerKongsberg OL28.22+3.079.27
4Mikkel BerglundRingerike OL29.39+4.249.53
5Martin Nøkleby MellingRingerike OL31.55+6.4010.38
6Arne BerganKongsberg OL33.50+8.3511.16
7Kristoffer HübschleSturla, IF34.18+9.0311.26
8Stein Aas StræteRingerike OL34.21+9.0611.27
9Sivert PoppeFredrikstad SK34.25+9.1011.28
10Atle Nikolai WølloKongsberg OL35.58+10.4311.59
11Lukas KlausenSturla, IF36.59+11.4412.19
12Jakob HusoHemsedal IL39.09+13.5413.03
13Vegard Holm JohannesenKongsberg OL40.05+14.5013.21
14Eivind Bogen ArenthSturla, IF47.38+22.2315.52
15Oskar BaklidKonnerud IL49.44+24.2916.34
16Simen KolbergsrudRøyken OL1.04.59+39.4421.39

H 13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind TelstøEtnedal IL38.2514.46
2Stephan Alexander Tærud PedersenRøyken OL1.01.59+23.3423.50

H 15-16

5 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle DrageKongsberg OL47.008.42
2Johan Kristian UndelandSturla, IF54.31+7.3110.05
3Halvor RudningenHemsedal IL1.00.24+13.2411.11
4Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1.08.13+21.1312.37
5Olav LundKongsberg OL1.18.26+31.2614.31
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLbrutt

H 15-16B

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL41.4713.55
2Even Amundsen BjørkliRingerike OL43.03+1.1614.21
3Sigurd SmemoSturla, IF44.24+2.3714.48

H 17-A kort

4 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK33.427.39
2Knut Ivar VestliÅl IL38.48+5.068.49
3Kristian KullerudKonnerud IL39.02+5.208.52
4Ola LestebergKongsberg OL40.04+6.229.06
5Steinar KvaaleBø OL40.41+6.599.14
6Per Erik OpsethRingerike OL46.06+12.2410.28
7Martin Koksrud BekkelundRøyken OL48.21+14.3910.59
8Narve J. BrennaHemsedal IL50.14+16.3211.24
9Lars-Einar IntelhusHemsedal IL50.57+17.1511.34
10Per GustafssonKongsberg OL55.40+21.5812.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Lars HübschleSturla, IF1.02.00+28.1814.05
12Kjetil KjernsmoSturla, IF1.02.43+29.0114.15
13Torodd KolbergsrudRøyken OL1.04.04+30.2214.33
14Vemund RønnebergRøyken OL1.07.25+33.4315.19
15Tom André AlstadsætherEiker OL1.18.22+44.4017.48

H 17-B

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn BogenSturla, IF44.0914.43
Bjørn BaklidKonnerud ILikke startet

H 17-C

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders JohnsenSturla, IF34.4613.22
2Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL37.41+2.5514.29
3Espen DiamondNesbyen IL37.59+3.1314.36
4Knut BjerknesRøyken OL45.22+10.3617.26
5Terje SkramRøyken OL46.46+12.0017.59

H 17-18

7 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidKonnerud IL50.467.15
2Aslak HeimdalKonnerud IL54.57+4.117.51
3Joar GjerdahlKonnerud IL1.06.34+15.489.30
4Eivind GullingsrudNesbyen IL1.06.53+16.079.33
5Kristian MikkelsplassNesbyen IL1.08.03+17.179.43
6Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF1.11.42+20.5610.14
7Kristen MikkelsplassNesbyen IL1.20.22+29.3611.28
8Sølve DrageKongsberg OL1.29.54+39.0812.50
9Sverre GrafferRingerike OL2.14.36+1.23.5019.13
Andres RudningenHemsedal ILdiskvalifisert

H 19-20

7 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard MyklemyrEiker OL1.03.489.06

H 21-

9 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.12.337.58
2Øystein SørensenNydalens SK1.13.54+1.218.07
3Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.16.19+3.468.23
4Daniel MarstonBækkelagets SK1.20.16+7.438.49
5Henrik Drange RuudRøyken OL1.22.38+10.059.04
6Erik Feyling HaareKonnerud IL1.23.34+11.019.10
7Ole HulbakHemsedal IL1.26.51+14.189.32
8Ola JordheimHemsedal IL1.36.44+24.1110.37
9Jakob MestvedthagenHemsedal IL1.52.55+40.2212.24
10Arno Lilja GrønhovdModum OL1.56.14+43.4112.46
Sigurd S. HulbakHemsedal ILdiskvalifisert
Bjørn HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert
Morten Taraldsten BrunesModum OLbrutt
Eirik Holth JohannessenRøyken OLikke startet

H 40-

7 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar SireÅl IL1.00.028.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Håkon WoldSturla, IF1.06.45+6.439.32
3Håvard TelstøEtnedal IL1.06.48+6.469.32
4Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.07.47+7.459.41
5Stig MellingRingerike OL1.09.11+9.099.53
6Per Øivind EgerKongsberg OL1.11.56+11.5410.16
7Lars BerglundRingerike OL1.14.07+14.0510.35
8André JægtvikKonnerud IL1.14.26+14.2410.38
9Espen RøsteKongsberg OL1.17.10+17.0811.01
10Anders GustafssonSturla, IF1.26.55+26.5312.25
11Jørn-Are LongfjeldModum OL1.30.13+30.1112.53
12Ole MyklemyrEiker OL2.26.27+1.26.2520.55
Kjell Petter SmågeKonnerud ILdiskvalifisert
Stig InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IFikke startet

H 50-

5 400 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Syver LøkenKongsberg OL41.477.44
2Kristian KihleRingerike OL50.28+8.419.20
3Roger WiikSturla, IF51.50+10.039.35
4Jens Kr KoplandModum OL53.21+11.349.52
4Roger Andre VaneboKongsberg OL53.21+11.349.52
6Øivind MyhreKongsberg OL54.49+13.0210.09
7Helge GrafferRingerike OL57.40+15.5310.40
8Knut AasRingerike OL57.53+16.0610.43
9Anders FossøyNotodden OL57.57+16.1010.43
10Jon Erik KvarmeSturla, IF59.08+17.2110.57
11Leif Kåre BessebergEiker OL59.26+17.3911.00
11Pål Gunnar MikkelsplassNesbyen IL59.26+17.3911.00
13Roar ByeModum OL1.00.13+18.2611.09
14Atle WølloKongsberg OL1.01.00+19.1311.17
15Lars BaklidKonnerud IL1.01.40+19.5311.25
16Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.02.12+20.2511.31
17Øyvind Roger HansenRøyken OL1.04.00+22.1311.51
18Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.04.44+22.5711.59
19Snorre FrydenlundSturla, IF1.04.45+22.5811.59
20Christian SchibstedRøyken OL1.04.55+23.0812.01
21Eilef Kristen MikkelsplassNesbyen IL1.06.02+24.1512.13
22Tommy SæterKongsberg OL1.08.06+26.1912.36
23Øyvind DrageKongsberg OL1.08.30+26.4312.41
24Dag StemverkGol IL1.16.33+34.4614.10
25Terje Ulla EikenKongsberg OL1.17.32+35.4514.21
26Erik HøivoldKongsberg OL1.26.21+44.3415.59
27Bjørn JohannesenKongsberg OL1.35.07+53.2017.36
28Torgeir BrandalKongsberg OL2.02.09+1.20.2222.37
Kjell HusoHemsedal ILikke startet

H 60-

4 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald ThonSturla, IF35.048.20
2Torgeir StrandhagenRøyken OL36.48+1.448.45
3Reidar FossumAsker Skiklubb42.20+7.1610.04
4Erik LindstrømModum OL44.06+9.0210.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Geir Holm GundersenSturla, IF45.51+10.4710.55
6Kjell RønnebergRøyken OL47.53+12.4911.24
7Nils-Kjell KolbjørnsgardÅl IL48.28+13.2411.32
8Morten JohannessenRøyken OL49.48+14.4411.51
9Nils Erik HulbakHemsedal IL50.11+15.0711.56
10Kjell SvanbergRøyken OL53.37+18.3312.45
11Geir Kåre ØenNesbyen IL1.04.43+29.3915.24

H 65-

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK35.539.58
2Hans Roar BakkenEiker OL40.07+4.1411.08
3Egil EriksenGrong IL47.11+11.1813.06
4Bård StangModum OL57.26+21.3315.57
5Leif Roger HultgreenRingerike OL1.00.45+24.5216.52
6Svein GrønhovdModum OL1.11.56+36.0319.58

H 70-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John Ivar KjellevoldModum OL52.5514.41
2Tor SørensenEiker OL57.00+4.0515.50
3Ragnar RokneÅl IL1.23.34+30.3923.12

H 75-

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tormod DahlenRingerike OL54.3018.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor