Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Byåsennatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Byåsennatta
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: onsdag 4 oktober 2017

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tilla Farnes HennumD 17-20 (5)42.19

Byåsen IL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Guri BjørndalenD50 (1)46.28
1Vilde FløD 17C (1)22.20
2Rune VikanA3 (2)39.31+0.19
2Petter Liabakk EriksenH 15-16 (6)38.29+5.56
2Lene Berg HanssenD 17-20 (5)46.03+3.44
3Jørgen AuneH 10-14 Parløp (16)17.42+0.36
3Vebjørn Bergh-HansenH 10-14 Parløp (16)17.42+0.36
4Ingrid Wollan BenumD 10-14 Parløp (12)18.53+0.58
4Nora Sumstad HanssenD 10-14 Parløp (12)18.53+0.58
4Tom BuggeH 60- (4)54.42+9.39
4Einar EideH 15-16 (6)44.53+12.20
5Øystein WiggenH50 (9)47.37+9.38
6Malin Nordgård LeirenD 10-14 Parløp (12)18.56+1.01
6Are LodgaardH 17-20 (6)56.47+14.14
6Håkon SæternesH 15-16 (6)1.05.24+32.51
6Haakon ArnesenH50 (9)55.09+17.10
7Herman Bruchmuller SundtH 10-14 Parløp (16)20.38+3.32
8Aksel VikenH 10-14 Parløp (16)20.40+3.34
9Erlend AuneH13-14 (11)18.20+4.35
9Sunniva StorrønningD21 (9)1.43.53+55.21
10Vilde Nordgård LeirenD 10-14 Parløp (12)33.27+15.32
10Sigrid HøgstadD 10-14 Parløp (12)33.27+15.32
10Sander MaleH 10-14 Parløp (16)22.11+5.05
11Ådne StordalH 10-14 Parløp (16)22.33+5.27
12Frida HolmqvistD 10-14 Parløp (12)33.36+15.41
12Kasper LodgaardH 10-14 Parløp (16)23.05+5.59
13Wilmer GranlundH 10-14 Parløp (16)23.49+6.43
14Johan BjørkanH 10-14 Parløp (16)23.59+6.53
15Dagfinn StenvikH 10-14 Parløp (16)30.01+12.55
16Johannes StordalH 10-14 Parløp (16)30.02+12.56

Fossum IF

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sigurd MelsomH21 (25)ikke startet

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans Petter MathisenH21 (25)49.30

Freidig

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Arild HeggesetA3 (2)39.12
1Iver Dalsaune ThunH 10-14 Parløp (16)17.06
1Mari Angell-PetersenD35 (3)41.27
1Vemund MølnvikH13-14 (11)13.45
1Vegard KittilsenH 15-16 (6)32.33
1Anna Aurora NolteD 10-14 Parløp (12)17.55
1Mari EidsmoD13-14 (2)13.50
2Nils Olav VennevikH 60- (4)48.02+2.59
2Emil GrønliH 10-14 Parløp (16)17.08+0.02
2Una KittilsenD 10-14 Parløp (12)18.40+0.45
2Ane Malene KolstadD13-14 (2)15.26+1.36
3Jonas GrønliH 15-16 (6)39.33+7.00
3Tora KittilsenD 10-14 Parløp (12)18.41+0.46
3Emil LeroyerH13-14 (11)15.35+1.50
3Mats EidsmoH 17-20 (6)47.29+4.56
4Kristian Fredrik LynumH 17-20 (6)49.51+7.18
4Vera MelkildD 17-20 (5)48.26+6.07
4Malin SandstadD21 (9)54.48+6.16
4August MaskeH13-14 (11)15.43+1.58
5Jostein RøH 15-16 (6)58.28+25.55
5Olle MalmringH35 (6)1.16.37+20.16
5Adrian OpheimH 17-20 (6)50.46+8.13
5Sindre JohannessenH21 (25)54.09+4.39
5Tristan HalvorsenH 10-14 Parløp (16)17.54+0.48
6Vetle Grønvik EkraH13-14 (11)16.50+3.05
7Nora HalvorsenD 10-14 Parløp (12)21.19+3.24
7Øyvind SchjelderupH50 (9)55.32+17.33
8Ine Bohnhorst TegdanD 10-14 Parløp (12)21.22+3.27
11Mattis HoltH21 (25)59.31+10.01
13Øystein Grande JarenH21 (25)1.03.31+14.01
21Jostein MårdalenH21 (25)1.10.56+21.26
23Jo Even KolstadH21 (25)1.16.36+27.06
Nelly MaskeA3 (2)brutt
Oskar Spets StorhovH21 (25)ikke startet
Håkon HolstadH 15-16 (6)ikke startet
Simen Spets StorhovH 15-16 (6)ikke startet
Jens Even StorhovH50 (9)ikke startet

Frol IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Jo Forseth IndgaardH21 (25)57.06+7.36
12Johan Asphjell BjørnaasH21 (25)1.00.35+11.05
20Øystein HaugH21 (25)1.10.33+21.03
Carl Petter LyngenH21 (25)ikke startet

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Olav Milian Schmitt GranH21 (25)1.11.12+21.42

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Ola KeiseråsH21 (25)1.07.24+17.54

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Anders TiltnesH21 (25)52.56+3.26

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Idunn HaavengenD 17-20 (5)57.38+15.19
Anne Willkommen EikenD 17-20 (5)ikke startet

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Gaute FriestadH21 (25)58.54+9.24
19Matias Hodne HanischH21 (25)1.09.19+19.49

Larvik OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tobias KristensenH21 (25)ikke startet

Malvik IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingebrigt FuglemH35 (6)56.21
Roar ForbordH 60- (4)brutt

Melhus IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Stein Ivar FossH50 (9)37.59
4Kjell Rune Logan-HalvorsrudH35 (6)1.13.12+16.51
6Johannes HalvorsrudH 10-14 Parløp (16)18.04+0.58
7Kristoffer LerliH13-14 (11)16.58+3.13
8Espen KarlsenH13-14 (11)18.04+4.19
9John LerliH50 (9)1.06.15+28.16
10Erik Tofte jrH13-14 (11)19.30+5.45
11Joakim Solberg QvenildH13-14 (11)20.27+6.42
Martin AuneH13-14 (11)ikke startet

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tonje BostadD35 (3)1.00.47+19.20

NTNUI

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid GulbrandsenD21 (9)48.32
2Anna UlvensøenD21 (9)50.52+2.20
2Jon Aukrust OsmoenH21 (25)50.22+0.52
3Martine ÅstebølD21 (9)54.19+5.47
3Anders Felde OlaussenH21 (25)52.33+3.03
3Sonja MellbergD 17-20 (5)47.28+5.09
5Marta UlvensøenD21 (9)57.11+8.39
6Ingunn Egeberg VáriD21 (9)59.46+11.14
6Sindre Østgulen DeiszH21 (25)54.39+5.09
7Olai Stensland LillevoldH21 (25)55.53+6.23
7Camilla ÖhmanD21 (9)1.01.06+12.34
8Vegard Blomseth JohnsenH21 (25)56.27+6.57
8Ingvild BrekkeD21 (9)1.03.13+14.41
14Erik GustafssonH21 (25)1.04.14+14.44
15Sverre Bang StøengH21 (25)1.06.56+17.26
16Bjørn LundanesH21 (25)1.07.23+17.53
18Adrian OpheimH21 (25)1.08.25+18.55
24Håvard Mo VaadalH21 (25)1.28.15+38.45
Lars OwrenH21 (25)diskvalifisert
Marte Hoff HagenD21 (9)brutt
Malthe GaarsdalH21 (25)brutt
Hildegunn HeggøyD21 (9)ikke startet
Karen Oline KolstadD21 (9)ikke startet
Ingeborg Ellegaard MelbyD21 (9)ikke startet
Åsne Skram TrømborgD21 (9)ikke startet
Emil GranqvistH21 (25)ikke startet
Simen Eid NielsenH21 (25)ikke startet

OL Trollelg

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Øistein ÅsmulH 60- (4)45.03
1Olav Andreas RemmenH 17-20 (6)42.33
2Dag Ove TinnmannsvikH50 (9)41.06+3.07
2Anders HaugskottH 17-20 (6)45.22+2.49
3Frode HaugskottH50 (9)44.53+6.54
9Astrid Berge MjølhusD 10-14 Parløp (12)22.13+4.18
9Anders Berge MjølhusH 10-14 Parløp (16)22.08+5.02

Politiet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Terje HanssenH 60- (4)49.03+4.00

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kurt AmundsenH35 (6)1.00.15+3.54

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vegard Jarvis WestergårdH21 (25)brutt

Wing OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Petter Andreas LonaH13-14 (11)14.12+0.27
3Eivind LonaH35 (6)1.12.40+16.19
3Kristin JægerD35 (3)1.18.21+36.54
4August Hopstad NykvistH13-14 (11)15.43+1.58
4Jostein AlvestadH50 (9)46.28+8.29
8Agnar RenolenH50 (9)56.30+18.31
Andreas HaalandH35 (6)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor