Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 5
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 8 juni 2017

Byåsen IL

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andrine VikenD 17-20 (4)36.2111.21
1Are LodgaardH 17-20 (3)31.318.04
2Solveig SæternesD 17-20 (4)36.50+0.2911.30
2Vebjørn Bergh-HansenH 11-12 (21)18.55+4.227.52
3Malin Nordgård LeirenD 11-12 (8)22.31+1.409.22
3Marion Dyrset StangenesD 11-12N (4)26.14+4.2113.48
3Petter Liabakk EriksenH 15-16 (12)29.16+2.497.30
3Oliver FuruhaugH 11-12 (21)20.51+6.188.41
3Isak A SæternesH 17-20 (3)38.17+6.469.48
4Maren VikenD 15-16 (7)40.56+12.3912.47
4Erlend AuneH 13-14 (23)27.45+6.409.54
4Sander M JensenH 11-12 (21)22.17+7.449.17
5Herman Bruchmüller SundtH 11-12 (21)22.32+7.599.23
6Nora Sumstad HanssenD 11-12 (8)29.43+8.5212.22
8Åsa BullD 11-12 (8)42.52+22.0117.51
8Aksel VikenH 11-12 (21)25.29+10.5610.37
8Einar EideH 15-16 (12)41.51+15.2410.43
9Kasper LodgaardH 11-12 (21)27.07+12.3411.17
10Håkon SæternesH 15-16 (12)47.16+20.4912.07
10Ådne StordalH 11-12 (21)27.08+12.3511.18
13Nikolai FossumH 11-12 (21)30.03+15.3012.31
17Jørgen AuneH 11-12 (21)33.20+18.4713.53
19Johan BjørkanH 11-12 (21)36.04+21.3115.01
Sivert AndreassenN-åpen (31)25.5715.15
Aksel HanssenN-åpen (31)25.4115.06
Sverre Nordgård LeirenN-åpen (31)45.5627.01
Mia Rossvold OtterleiN-åpen (31)22.4113.20
Elias StensethN-åpen (31)23.5514.04
Sondre StensethN-åpen (31)13.558.11
Johannes StordalN-åpen (31)33.4019.48
Lone SætherN-åpen (31)22.0713.00
Mariell FossumD -10 (8)16.1611.37
Marie FuruhaugD -10 (8)16.1411.35
Frida HolmqvistD -10 (8)21.4115.29
Sigrid HægstadD -10 (8)21.4415.31
Vilde Nordgård LeirenD -10 (8)16.0911.32
Nora Rossvold OtterleiD -10 (8)32.4523.23
Kristoffer LodgaardH -10 (3)19.1813.47
Dagfinn StenvikH -10 (3)31.3522.33

Freidig

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoD 13-14 (7)22.348.03
1Maria Strømdal WikD 11-12 (8)20.518.41
1Vilde Lereim StorliD 15-16 (7)28.178.50
1Simen Spets StorhovH 15-16 (12)26.276.46
1Brage AsplemH 15-20B (3)43.3015.32
1Kristoffer Strømdal WikH 11-12 (21)14.336.03
2Anna ChristensenD 13-14 (7)26.04+3.309.18
2Marita AskeD 11-12 (8)21.11+0.208.49
2Tale Tannvik SkeiD 15-16 (7)32.25+4.0810.07
2Vegard KittilsenH 15-16 (12)26.47+0.206.52
2Emil GrønliH 13-14 (23)23.50+2.458.30
3Anna Aurora NolteD 13-14 (7)28.31+5.5710.11
4Mathea Spets StorhovD 13-14 (7)30.25+7.5110.51
4Jo Even KolstadH 15-16 (12)31.23+4.568.02
5Ane Malene KolstadD 13-14 (7)31.36+9.0211.17
6Silje Marie NissenD 13-14 (7)43.34+21.0015.33
6Håkon HolstadH 15-16 (12)34.26+7.598.49
6Ludvik Storler SnøfuglH 11-12 (21)24.38+10.0510.15
6Kasper Sæterhaug KnudsenH 13-14 (23)28.20+7.1510.07
7Lina Storler SnøfuglD 11-12 (8)30.21+9.3012.38
7Mikkel HoltH 15-16 (12)34.45+8.188.54
7Antonius Herskedal AmundsenH 13-14 (23)28.32+7.2710.11
8Vetle Grønvik EkraH 13-14 (23)30.57+9.5211.03
11Vemund MølnvikH 13-14 (23)32.18+11.1311.32
11Alf Petter LynumH 11-12 (21)27.47+13.1411.34
14Martin Moseid UlvenH 11-12 (21)30.10+15.3712.34
18Jørgen Moseid UlvenH 11-12 (21)34.48+20.1514.30
18Vegard Ulseth SylteH 13-14 (23)43.30+22.2515.32
Ivar David Ellerås AtkinsonN-åpen (31)20.3712.07
Erlend GrønliN-åpen (31)13.337.58
Emil Aleksander NolteN-åpen (31)14.108.20
Fillip NolteN-åpen (31)23.0513.34
Mathias Enebak IversenH 15-20B (3)diskvalifisert
August MaskeH 13-14 (23)diskvalifisert
Ella SandstadD 11-12 (8)ikke startet
Lars SandstadH 15-16 (12)ikke startet
Matias NissenH 15-16 (12)ikke startet
Vegard Lereim StorliH 11-12 (21)ikke startet
Jonas GrønliH 15-16 (12)ikke startet
Martin Sæther LevinN-åpen (31)ikke startet
Sivert Sæther LevinH -10 (3)ikke startet

Malvik IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jens Husby AftretH 15-20B (3)1.09.37+26.0724.51
2Ludvig Williams StrømsnesH 17-20 (3)33.26+1.558.34
5Eirik  StrømsnesH 13-16C (6)49.20+15.2720.33
Ole Einar AndresenN-åpen (31)33.4019.48
Hedda Trelstad BakkevoldN-åpen (31)27.4116.17
Finn Einar BrandsenN-åpen (31)19.2611.25

Melhus IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Knut HageH 13-16C (6)45.55+12.0219.07
3Kristoffer LerliH 13-14 (23)26.57+5.529.37
4Michael OlsenH 13-16C (6)47.06+13.1319.37
9Ørjan SæterH 13-14 (23)31.02+9.5711.05
10Peter Prytz JensenH 13-14 (23)31.53+10.4811.23
13Joakim Solberg QvenildH 13-14 (23)32.58+11.5311.46
15Espen KarlsenH 13-14 (23)37.12+16.0713.17
16Erik Tofte jrH 13-14 (23)38.12+17.0713.38
17Oskar StorlerH 13-14 (23)38.19+17.1413.41
21Martin AuneH 13-14 (23)1.00.12+39.0721.30
Eirik SkurdalH 13-14 (23)diskvalifisert

Nidarøst OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sandra Skogstad DanielsenD 11-12N (4)21.5311.31
2Leah Kurnesledig VinjeD 11-12N (4)22.14+0.2111.42
2Amund BuhaugH 11-12N (2)38.02+18.2920.01
5Hanne Helmine RogstadD 15-16 (7)42.06+13.4913.09
7Ruben Aune BenjaminsenH 11-12 (21)25.21+10.4810.33
20Tobias Eid-JohansenH 11-12 (21)36.58+22.2515.24
21Odin GåsvikH 11-12 (21)1.00.42+46.0925.17
Emilie Aune BenjaminsenN-åpen (31)24.1314.14
Haakon Alexander RogstadN-åpen (31)23.1713.41
Hedda SæbøN-åpen (31)17.4710.27
Johannes GåsvikH 13-14 (23)ikke startet

OL Trollelg

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sture ThoresenH 13-16C (6)33.5314.07
2Emma B. HjelmenD 13-16C (2)37.42+10.3415.42
3Frida HaugskottD 15-16 (7)34.48+6.3110.52
4Sigrid HaugskottD 11-12 (8)22.47+1.569.29
4Karoline B. HjelmenD 11-12N (4)26.31+4.3813.57
5Astrid Berge MjølhusD 11-12 (8)27.46+6.5511.34
Maja AuneN-åpen (31)25.1914.53
Benjamin BraathenN-åpen (31)29.2217.16
Nathaniel BraathenN-åpen (31)28.5517.00
Stina GåsøN-åpen (31)17.5910.34
Fredrik Hals StensrudN-åpen (31)18.0810.40
Louise Hals StensrudN-åpen (31)17.4510.26
Hannah B. SætranN-åpen (31)17.4710.27
Anders Berge MjølhusH -10 (3)14.0510.03
Maria Hongslo SiiriD 13-16C (2)ikke startet
Magnus Harbak MusumH 11-12 (21)ikke startet
Maja AuneN-åpen (31)ikke startet

Selbu OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anders TørumH 13-16C (6)34.47+0.5414.29
19Lars Erik UglemsmoH 13-14 (23)55.19+34.1419.45
20Jone Ingebrigt SamlandH 13-14 (23)57.35+36.3020.33

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Henrik KraftH 15-16 (12)31.50+5.238.09

Wing OK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Åsne Stræte OpdahlD 13-16C (2)27.0811.18
1Marius TorsethaugenH 11-12N (2)19.3310.17
1Petter Andreas LonaH 13-14 (23)21.057.31
3Sarah BrynhildsenD 17-20 (4)40.11+3.5012.33
4Anna RenolenD 17-20 (4)51.40+15.1916.08
5August Hopstad NykvistH 13-14 (23)27.54+6.499.57
6Ingvild Lauvstad SundeD 15-16 (7)51.44+23.2716.10
6Mons Løfaldli HansenH 13-16C (6)56.06+22.1323.22
7Tuva GrøtteD 13-14 (7)44.41+22.0715.57
7Mona Eggen KongsbakD 15-16 (7)58.10+29.5318.10
9Jonas VindalH 15-16 (12)43.43+17.1611.12
11Erling Eide HustvedtH 15-16 (12)50.46+24.1913.01
11Magne GuttvikH 13-14 (23)32.18+11.1311.32
12Henrik BraathenH 15-16 (12)1.06.54+40.2717.09
12Borgar StavrumH 11-12 (21)29.42+15.0912.22
14Sigurd BraathenH 13-14 (23)36.01+14.5612.51
15Sofus H LindH 11-12 (21)30.38+16.0512.45
16Jakob Jøsang WithH 11-12 (21)32.31+17.5813.32
Edvard Meisal AskN-åpen (31)41.4924.35
Kristine BraathenN-åpen (31)33.3919.47
Magnus Elden EggenN-åpen (31)26.3315.37
Martin MelhuusN-åpen (31)20.4912.14
Lisa Øritsland OrskaugN-åpen (31)22.3713.18
Stian Øritsland OrskaugN-åpen (31)22.4813.24
Ingeborg KolstadD -10 (8)16.1611.37
Hanne Marie TørhaugD 11-12N (4)ikke startet
Ella Eriksen KongsvikD 17-20 (4)ikke startet
Synne Marie KvammeD 17-20 (4)ikke startet
Anna Emilie LonaD -10 (8)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor