Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 3
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 20 april 2017

D -10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Live Furmyr JohansenWing OK13.20
2Ingeborg KolstadWing OK15.22+2.02
3Anna F. HøysæterWing OK16.26+3.06
4Vilde Nordgård LeirenByåsen IL17.07+3.47
5Ingrid Wollan BenumByåsen IL17.09+3.49
6Maja Sæterhaug KnudsenFreidig17.31+4.11
7Sigrid HægstadByåsen IL21.27+8.07

D 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Una KittilsenFreidig7.46
2Maria Strømdal WikFreidig9.33+1.47
3Tora KittilsenFreidig9.48+2.02
4Marita AskeFreidig10.00+2.14
5Marie Wollan BenumByåsen IL10.10+2.24
6Silja FuglemMalvik IL13.17+5.31
7Nora HalvorsenFreidig13.21+5.35
8Hanne Marie TørhaugWing OK14.31+6.45
9Astrid Berge MjølhusOL Trollelg14.34+6.48

D 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig18.17
2Mari EidsmoFreidig18.43+0.26
3Ane Malene KolstadFreidig19.13+0.56
4Tuva GrøtteWing OK22.27+4.10
5Anna Aurora NolteFreidig23.45+5.28
6Silje Marie NissenFreidig27.15+8.58
7Elly RøskaftFreidig36.32+18.15

D 15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Lereim StorliFreidig17.13
2Frida HaugskottOL Trollelg17.46+0.33
3Hedda Hoff HagenByåsen IL18.22+1.09
4Tale Tannvik SkeiFreidig19.34+2.21
5Stine AuneNidarøst OK22.14+5.01
6Hanne Hermine RogstadNidarøst OK23.37+6.24
7Maren VikenByåsen IL25.51+8.38
8Mona Eggen KongsbakWing OK26.37+9.24
9Ingvild Lauvstad SundeWing OK33.30+16.17

D 17-20

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild EideByåsen IL15.53
2Malin SandstadFreidig16.28+0.35
3Lene Berg HanssenByåsen IL16.46+0.53
4Marte Lien JohnsenByåsen IL17.51+1.58
5Line SølbergOL Trollelg18.28+2.35
6Dorte NarumHamar OK19.00+3.07
7Maria Ulseth SylteFreidig19.25+3.32
8Dina ReitanFreidig19.36+3.43
9Emilie Liabakk EriksenByåsen IL19.37+3.44
10Synne Marie KvammeWing OK20.19+4.26
11Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK21.49+5.56
12Ella Eriksen KongsvikWing OK24.59+9.06
13Andrine VikenByåsen IL26.44+10.51

D 21-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerNTNUI15.32
2Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI16.55+1.23
3Vilde MalmeiNTNUI17.01+1.29
4Hedvig ÅstebølNTNUI17.36+2.04
5Helen PalmerHalden SK17.43+2.11
6Gunhild Rogne HallandNTNUI17.57+2.25
7Ragnhild Lund-JohansenNTNUI18.16+2.44
8Ingunn Egeberg VáriNTNUI18.19+2.47
9Silje ArntzenNTNUI18.26+2.54
10Elen Katrine SkjerveFrol IL18.30+2.58
10Aurora FossøyNTNUI18.30+2.58
12Johanne RaknerNTNUI18.35+3.03
13Johanne de PresnoNTNUI19.32+4.00
14Ingvild WangNTNUI20.57+5.25
15Trine Disch KihleNTNUI21.00+5.28
16Eva TesarovaWing OK21.52+6.20
17Kristine Klock FletenWing OK22.15+6.43
18Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK22.25+6.53
19Katrine Barli EvensenNTNUI23.22+7.50
20Kristin ÅstebølWing OK23.25+7.53
21Katrin DaetwylerNTNUI24.07+8.35
22Emma EideNTNUI24.36+9.04
23Kristin JægerWing OK25.02+9.30
24Synne FossøyNTNUI25.18+9.46
25Gina DidriksenNTNUI26.30+10.58
26Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL28.45+13.13

D 40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margot Bolstad LynumFreidig18.11
2Gro Sandstad EidsmoFredig18.57+0.46
3Gøril EideByåsen IL19.25+1.14
4Kari UlsethFreidig20.05+1.54
5Randi LillealternFreidig20.07+1.56
6Mette Resell NolteFreidig20.33+2.22
7Katrine AndersenFreidig20.38+2.27
8Vibeke Klock FletenWing OK22.42+4.31
9Tina Strømdal WikFreidig23.01+4.50
10Kari Tønset GuttvikWing OK25.29+7.18
11Mari HoffByåsen IL25.31+7.20
12Susanna BrynhildsenWing OK26.11+8.00
13Liv TennesWing OK27.25+9.14
14Tonje BostadNidarøst OK28.11+10.00
15Kristin SølbergIL Leik29.31+11.20

D 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torunn Spets StorhovFreidig18.38
2Rine HanssenByåsen IL18.43+0.05
3Sigrid MelkildFreidig20.05+1.27
4Mona J. MølnvikFreidig20.39+2.01
5Hilde ForbordMalvik IL22.03+3.25
6Anne MelkildFreidig22.21+3.43
7Hege Solhjem MelhuusMelhus IL23.08+4.30
8Grete Berge OwrenFreidig24.06+5.28
9Nina-Beate LiabakkByåsen IL24.29+5.51
10Turid ArnesenByåsen IL24.42+6.04
11Ingrid Lien JohnsenByåsen IL25.43+7.05
12Ingunn MorsetWing OK28.20+9.42
13Gunn Marit WanvikSelbu OK36.40+18.02

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Reidun Fallan SmaavikFreidig36.16

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK40.59

H -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer LodgaardByåsen IL11.27
2Erlend GrønliFreidig13.28+2.01
3Dagfinn StenvikByåsen IL18.30+7.03
4Sivert FolgerøFreidig18.54+7.27

H 11-12

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig6.20
2Tristan HalvorsenFreidig8.21+2.01
3Vegard Lereim StorliFreidig9.32+3.12
4Alf Petter LynumFreidig9.57+3.37
5Hallvard HellevikFreidig10.50+4.30
6Sander M JensenByåsen IL11.30+5.10
7Borgar StavrumWing OK12.03+5.43
8Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL12.25+6.05
9Jakob Jøsang WithWing OK12.42+6.22
10Sondre Furmyr JohansenWing OK13.07+6.47
11Alfred F. HøysæterWing OK13.37+7.17
12Kasper LodgaardByåsen IL14.38+8.18
13Ådne StordalByåsen IL15.18+8.58
14Jørgen AuneByåsen IL16.14+9.54
15Aksel VikenByåsen IL17.04+10.44
16Sven Sigurd Kløbo DrevdalWing OK19.49+13.29

H 13-14

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter Andreas LonaWing OK18.46
2Vemund MølnvikFreidig19.28+0.42
3Emil GrønliFreidig20.29+1.43
4August MaskeFreidig20.30+1.44
5Emil LeroyerFreidig20.45+1.59
6Vetle Grønvik EkraFreidig20.49+2.03
7Vegard Ulseth SylteFreidig22.14+3.28
8August Hopstad NykvistWing OK23.30+4.44
9Kristoffer LerliMelhus IL23.45+4.59
10Erlend AuneByåsen IL24.01+5.15
11Iver Dalsaune ThunFreidig24.02+5.16
12Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig24.19+5.33
13Alfred Gilje SanneFreidig24.40+5.54
14Sverre HellevikFreidig24.43+5.57
15Ørjan SæterMelhus IL25.12+6.26
16Magne GuttvikWing OK25.18+6.32
17Espen KarlsenMelhus IL25.19+6.33
18Joakim Solberg QvenildMelhus IL25.46+7.00
19Erik Tofte jrMelhus IL26.17+7.31
20Eirik SkurdalMelhus IL26.33+7.47
21Antonius Herskedal AmundsenFreidig33.52+15.06
22Sigurd BraathenWing OK38.04+19.18

H 15-16

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars SandstadFreidig15.01
2Jo Even KolstadFreidig15.21+0.20
3Jonas GrønliFreidig15.22+0.21
4Håkon HolstadFreidig15.52+0.51
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL16.11+1.10
6Trym Nergård RønningOK Skøynar16.36+1.35
6Trym Nergård RønningOK Skøynar16.36+1.35
8Mikkel HoltFreidig16.40+1.39
9Jonas VindalWing OK18.18+3.17
10Einar EideByåsen IL18.37+3.36
11Alf Johan FolgerøFreidig18.42+3.41
12Håkon SæternesByåsen IL19.00+3.59
13Erling Eide HustvedtWing OK19.54+4.53
14Johannes LangaasNidarøst OK20.17+5.16
15Gabriel CallananWing OK20.56+5.55
16Henrik BraathenWing OK22.01+7.00
17Håvard SingsaasFreidig22.07+7.06
18Iver OlaussenMalkvik IL22.09+7.08
19Edvard SørbyFreidig22.19+7.18
20Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK22.33+7.32
21Nikolai RenolenWing OK25.24+10.23
22Sander SandmoMelhus IL26.54+11.53
23Mathias Enebak IversenFreidig30.29+15.28
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert

H 17-20

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders HaugskottOL Trollelg13.59
2Jonas UnsgårdIL Leik14.16+0.17
3Mathias VindalFreidig14.24+0.25
4Mathias HermstadFreidig15.40+1.41
5Aleksander SkoglundFreidig16.16+2.17
6Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL16.29+2.30
7Sverre Bang StøengHamar OK16.40+2.41
8Are LodgaardByåsen IL17.25+3.26
9Birk GravdahlWing OK19.34+5.35
10Martin Grøntvedt PedersenWing OK20.04+6.05
11Einar KeiseråsIL Leik21.06+7.07
12Oscar LyngenFreidig24.00+10.01

H 21-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gustav FiskumNTNUI13.09
2Sindre Østgulen DeiszNTNUI13.14+0.05
3Terje MaroniByåsen IL13.21+0.12
3Mattis HoltFreidig13.21+0.12
5Morten JørgensenKristiansand OK13.42+0.33
6Jan SchmidOL Trollelg13.52+0.43
6Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13.52+0.43
8Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL14.45+1.36
9Håvard Mo VaadalNTNUI15.11+2.02
10Kristoffer NeslandNTNUI15.14+2.05
11Lars OwrenNTNUI15.15+2.06
12Ole Hartvik SkogstadOL Gaula15.43+2.34
13Jakob Kalvik SkoganNTNUI15.44+2.35
14Jonas KittelsenNTNUI15.46+2.37
15Carl Petter LyngenFrol IL15.51+2.42
16Eirik MarthinsenOL Trollelg16.20+3.11
17Ola KeiseråsIL Leik16.34+3.25
18Markus GladNydalens SK16.51+3.42
19Per Harald SkogstadOL Gaula17.07+3.58
20Stig Rune HolbergOK Skøynar17.32+4.23
20Stig Rune HolbergOK Skøynar17.32+4.23
22Erik StoraasWing OK18.33+5.24
23Erik FrøsethVerdal OK19.11+6.02
24Alex PedersenOL Trollelg19.56+6.47
25Petter LyngNidarøst OK20.18+7.09
Sigurd StenvikByåsen ILdiskvalifisert

H 40-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter Andreas BerghMalvik IL16.04
2Torgeir AuneByåsen IL16.36+0.32
3Lars Martin HafstadByåsen IL17.31+1.27
4Arild H ClausenFreidig17.36+1.32
5Jørgen LongvaByåsen IL17.45+1.41
5Eivind LonaWing OK17.45+1.41
7Øystein BraathenWing OK18.07+2.03
8Hans Petter LodgaardByåsen IL18.11+2.07
9Jan HageIL Leik18.26+2.22
10Jon HolstadFreidig18.41+2.37
11Jens Kjetil MehammerWing OK18.48+2.44
12Trond SletnerByåsen IL19.01+2.57
13Thomas Berge MjølhusOL Trollelg19.27+3.23
14John Petter GåsvikNidarøst OK20.06+4.02
15Stein Erik FløtenWing OK20.37+4.33
16Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering20.58+4.54
17Per Ivar SkinderhaugWing OK21.01+4.57
18Jon Olaf OlaussenMalvik IL22.39+6.35
Are RogstadNidarøst OKdiskvalifisert
Kyrre AuranMalvik ILdiskvalifisert

H 50-

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens Even StorhovFreidig15.11
2Bernt BrynhildsenWing OK16.09+0.58
3Dag StenersenNidarøst OK17.37+2.26
4Øyvind SchjelderupFreidig17.38+2.27
5Rune StræteWing OK17.56+2.45
6Terje RønningOK Skøynar17.57+2.46
6Terje RønningOK Skøynar17.57+2.46
8Harald StorrønningByåsen IL18.16+3.05
9Reidar SelmerPolitiets IL18.39+3.28
10Haakon ArnesenByåsen IL18.44+3.33
11Håvard EidnesOL Trollelg19.16+4.05
12Dag Erik HellandWing OK19.21+4.10
13Øystein WiggenByåsen IL19.25+4.14
14Agnar RenolenWing OK19.56+4.45
14Harald FørdedalWing OK19.56+4.45
16Terje MidtbøWing OK19.57+4.46
17Hans Boye SkogstadOL Gaula20.06+4.55
18Bernt RognesFreidig20.17+5.06
19Jon VindalWing OK20.57+5.46
20Lasse NatvigByåsen IL21.21+6.10
21Egil HustvedtWing OK21.39+6.28
22Leif Rune HellevikFreidig23.18+8.07
23Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL27.57+12.46
Lars Erik StrømsnesMalvik ILdiskvalifisert
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelgdiskvalifisert
Knut HagenByåsen ILdiskvalifisert
John LerliMelhus ILdiskvalifisert
Bjarne LienByåsen ILdiskvalifisert

H 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inge NørstebøOL Trollelg18.15
2Jostein AlvestadWing OK19.25+1.10
3Eirik VefsnmoByåsen IL22.23+4.08
4Helge RustadFreidig22.52+4.37
5Olav KvittemFreidig23.16+5.01
6Morten SkoglundByåsen IL23.54+5.39
7Kjell-Arne HenninenByåsen IL26.56+8.41
8Jan Erik KofoedNidarøst OK27.23+9.08

H 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders WaageFreidig22.32
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OKdiskvalifisert

H 70-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar ForbordMalvik IL21.43
2Svein Endre HoveByåsen IL24.41+2.58
3Frode StensrudOL Trollelg25.40+3.57
4Rolf KarsetSteinkjer OK25.58+4.15
5Torleif StephansenNidarøst OK26.48+5.05
6Knut SkjesolWing OK26.56+5.13
7Magnus LandstadFreidig27.02+5.19
8Kristian MidthjellVerdal OK31.19+9.36

H 75-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eigil SørliMalvik IL26.26
2Leif EngenNidarøst OK26.35+0.09
3Anders LaugloOL Trollelg28.25+1.59
4Tore BrurokNidarøst OK31.02+4.36
5Robert StrømWing OK33.06+6.40
6Henry SundsetvikOL Trollelg34.16+7.50
7Stig Arild HaugskottOL Trollelg36.20+9.54

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne Kjell FoldvikNidarøst OK33.01
2Arnfinn LangelandByåsen IL34.57+1.56

Åpen kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut HageMelhus IL14.41
2Frida HolmkvistByåsen IL17.04+2.23
3Torvin Bergh-HansenByåsen IL38.47+24.06

Åpen lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin MunkebyUkjent26.20
2Henriette OlsenUkjent27.00+0.40
3Maj-Lisbet RønningFreidig30.14+3.54
4Tine AbrahamsenMalvik IL42.15+15.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor