Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

AIRE GB

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Victoria StevensD 21- Elite (35)1.24.12+25.1110.14

Asker Skiklubb

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Synne StrandD 17-18 Elite (60)43.078.19
3Sander ArntzenH 17-18 Elite (74)58.18+6.597.07
5Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-18 Elite (60)49.03+5.569.28
7Tilla Farnes HennumD 19-20 Elite (31)57.08+8.329.40
9Vegard GulbrandsenH 19-20 Elite (35)1.15.11+10.058.05
14Henrik Fredriksen AasH 17-18 Elite (74)1.03.27+12.087.45
18Margrethe WisløffD 19-20 Elite (31)1.08.54+20.1811.39
33Eivind Øfsthus GravirH 19-20 Elite (35)2.03.21+58.1513.16
34Per Clemet WisløffH 17-18 Elite (74)1.14.30+23.119.06
36Trygve MyhrH 17-18 Elite (74)1.15.09+23.509.11
49Axel HoveidH 17-18 Elite (74)1.22.11+30.5210.02

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Tonje Aasheim NymarkD 19-20 Elite (31)1.15.41+27.0512.48

Bodø og Omegn IF Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Espen Samuelsen SkiriH 19-20 Elite (35)1.34.53+29.4710.12
24Nora Marie Wedege IrgensD 17-18 Elite (60)1.02.38+19.3112.05
45Trygve KongsbakkH 17-18 Elite (74)1.18.46+27.279.37
71Marius Ekrem FinstadH 17-18 Elite (74)1.39.33+48.1412.10
Håvard SolbakkenH 17-18 Elite (74)brutt

Byåsen IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingeborg EideD 19-20 Elite (31)49.39+1.038.24
6Mari FastingD 21- Elite (35)1.08.36+9.358.20
10Emma ArnesenD 19-20 Elite (31)58.26+9.509.53
18Lene Berg HanssenD 17-18 Elite (60)56.25+13.1810.53
29Emilie Liabakk EriksenD 19-20 Elite (31)1.24.59+36.2314.22
30Ragnhild EideD 17-18 Elite (60)1.04.25+21.1812.26
46Marte Lien JohnsenD 17-18 Elite (60)1.16.08+33.0114.41
55Are LodgaardH 17-18 Elite (74)1.25.25+34.0610.26
57Andrine VikenD 17-18 Elite (60)1.27.12+44.0516.50
59Ola BergerH 21- Elite (67)1.55.48+42.0110.04
60Øyvind WiggenH 21- Elite (67)1.59.54+46.0710.26
Sigurd StenvikH 21- Elite (67)ikke startet
Brage JørumH 19-20 Elite (35)ikke startet

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Anniken Eriksrud KarlsenD 19-20 Elite (31)1.06.26+17.5011.14
23Marthe GløersenD 21- Elite (35)1.25.09+26.0810.21
24Louise OramD 21- Elite (35)1.25.32+26.3110.24
47Vetle ChristiansenH 21- Elite (67)1.43.05+29.188.58
53Thomas NipenH 21- Elite (67)1.47.07+33.209.19
54Mathias NipenH 21- Elite (67)1.47.52+34.059.23
Lone BrochmannD 21- Elite (35)ikke startet

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
56Dag Steinar RagvinH 21- Elite (67)1.48.47+35.009.28

Eiker OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ane DyrkornD 17-18 Elite (60)48.50+5.439.25
20Vegard MyklemyrH 19-20 Elite (35)1.33.13+28.0710.02
22Thea DyrkornD 17-18 Elite (60)59.19+16.1211.27
Lotte MyklemyrD 17-18 Elite (60)brutt

Emblem IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristian Nilsen SandnesH 19-20 Elite (35)1.09.14+4.087.27
4Ingrid LundanesD 19-20 Elite (31)52.58+4.228.57
6Erlend Nilsen SandnesH 19-20 Elite (35)1.11.59+6.537.44
20Ivar LundanesH 21- Elite (67)1.24.49+11.027.22
44Kjetil OkkenhaugH 21- Elite (67)1.38.32+24.458.34

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
60Hanne DaltveitD 17-18 Elite (60)1.32.50+49.4317.55

Fossum IF

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Victoria Hæstad BjørnstadD 17-18 Elite (60)44.56+1.498.40
6Pernille KatlaD 17-18 Elite (60)49.16+6.099.30
8Erling HjermstadH 17-18 Elite (74)1.00.40+9.217.24
9Ragnhild HjermstadD 21- Elite (35)1.12.16+13.158.47
14Einar MelsomH 17-18 Elite (74)1.03.27+12.087.45
19Øyvind HjermstadH 17-18 Elite (74)1.04.38+13.197.54
22Erik Hæstad BjørnstadH 17-18 Elite (74)1.05.34+14.158.00
23Styrk Hundseid KamsvågH 17-18 Elite (74)1.05.48+14.298.02
25Audun Rognerud BøeH 19-20 Elite (35)1.40.30+35.2410.49
29Emil StørmerH 17-18 Elite (74)1.10.59+19.408.40
29Emil AhlbäckH 21- Elite (67)1.28.26+14.397.41
34Simen BordalH 21- Elite (67)1.31.14+17.277.56
38Ingrid G. KvålsgardD 17-18 Elite (60)1.07.27+24.2013.01
44Peter GisholtH 17-18 Elite (74)1.18.43+27.249.37
45Oskar StørmerH 21- Elite (67)1.39.03+25.168.37
50Sigurd MelsomH 21- Elite (67)1.44.55+31.089.07
52Oscar Hæstad BjørnstadH 17-18 Elite (74)1.23.42+32.2310.13
58Tonje Rognerud BøeD 17-18 Elite (60)1.30.35+47.2817.29
72Martin Andresen SkotteH 17-18 Elite (74)1.45.02+53.4312.50
Martin Borge HeirH 19-20 Elite (35)ikke startet

Fredrikstad SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenD 19-20 Elite (31)48.368.13
2Kamilla OlaussenD 21- Elite (35)1.00.36+1.357.22
3Emma JohanssonD 21- Elite (35)1.05.05+6.047.55
8Mia Mathisen BekhusD 17-18 Elite (60)49.50+6.439.37
8Herman Ryen MartinsenH 19-20 Elite (35)1.12.56+7.507.51
11Hans Petter MathisenH 21- Elite (67)1.20.54+7.077.02
18Håvard LucasenH 21- Elite (67)1.23.44+9.577.17
40Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 Elite (60)1.09.02+25.5513.19
59Oliver Hagaseth MydskeH 17-18 Elite (74)1.27.13+35.5410.39

Freidig

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Malin SandstadD 19-20 Elite (31)50.33+1.578.33
4Oscar LyngenH 17-18 Elite (74)58.32+7.137.09
9Åshild KolstadD 19-20 Elite (31)57.55+9.199.47
10Kjetil MølnvikH 19-20 Elite (35)1.16.48+11.428.16
17Maria Ulseth SylteD 17-18 Elite (60)56.17+13.1010.51
18Oskar Spets StorhovH 17-18 Elite (74)1.04.07+12.487.50
25Mats EidsmoH 17-18 Elite (74)1.06.48+15.298.09
26Ole Wanvik HaugenH 19-20 Elite (35)1.41.57+36.5110.58
30Sindre JohannessenH 21- Elite (67)1.29.18+15.317.46
47Dina ReitanD 17-18 Elite (60)1.16.48+33.4114.49
53Kristian Fredrik LynumH 17-18 Elite (74)1.24.33+33.1410.20
63Mathias HermstadH 17-18 Elite (74)1.28.53+37.3410.51
Håvard EidsmoH 19-20 Elite (35)ikke startet

Frol IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Paul SirumH 21- Elite (67)1.13.476.25
2Yngve SkogstadH 21- Elite (67)1.16.35+2.486.39
12Mathilde RundhaugD 21- Elite (35)1.13.37+14.368.57
16Martin VisterH 21- Elite (67)1.23.16+9.297.14
19Carl Petter LyngenH 21- Elite (67)1.23.46+9.597.17
22Stian SundsvikH 21- Elite (67)1.25.52+12.057.28
23Jo Forseth IndgaardH 21- Elite (67)1.26.00+12.137.29
26Eirin Svanøe-HafstadD 21- Elite (35)1.27.01+28.0010.35
27Maren GrandeD 21- Elite (35)1.33.33+34.3211.22
36Andreas Svingheim MagerøyH 21- Elite (67)1.32.01+18.148.00
38Ulf Forseth IndgaardH 21- Elite (67)1.32.20+18.338.02
39Ragne MunkebyD 17-18 Elite (60)1.08.14+25.0713.10
42Jørgen FiskumH 21- Elite (67)1.37.26+23.398.28
49Håvard VassendenH 21- Elite (67)1.44.49+31.029.07

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Kristine Haanes StrandlieD 17-18 Elite (60)1.04.24+21.1712.25
54Agnethe HasliD 17-18 Elite (60)1.25.41+42.3416.32
56Elias ØhmanH 17-18 Elite (74)1.25.45+34.2610.28

Halden SK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håkon Raadal BjørloH 19-20 Elite (35)1.05.067.00
3Eirik Kamstrup HovindH 21- Elite (67)1.16.40+2.536.40
11Karoline AuneD 17-18 Elite (60)52.51+9.4410.12
12Knut AasheimH 19-20 Elite (35)1.17.37+12.318.21
12Niels Christian HellerudH 17-18 Elite (74)1.02.40+11.217.39
12Hedda Raadal BjørloD 17-18 Elite (60)53.00+9.5310.13
15Emil WingstedtH 21- Elite (67)1.23.15+9.287.14
15Olav Milian Schmitt GranH 19-20 Elite (35)1.25.41+20.359.13
15Agnes LeoD 21- Elite (35)1.15.46+16.459.13
20Erlend BrendstuenH 17-18 Elite (74)1.04.49+13.307.55
37August Asheim BirkelandH 17-18 Elite (74)1.15.14+23.559.11
40Markus HolterH 21- Elite (67)1.33.45+19.588.09
41Espen FiskumH 21- Elite (67)1.34.17+20.308.12
53Hanna Lye MoumD 17-18 Elite (60)1.23.04+39.5716.02
Thomas Natvig ÅrstadH 21- Elite (67)diskvalifisert
Peter NordbrødenH 19-20 Elite (35)brutt
Vegard Jarvis WestergårdH 21- Elite (67)brutt
Alexander Skaug YtterbølH 17-18 Elite (74)ikke startet
Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 Elite (60)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Ivar Jevne ArnesenH 19-20 Elite (35)1.21.04+15.588.43
Anine LomeD 17-18 Elite (60)ikke startet

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Kristina VollD 17-18 Elite (60)58.36+15.2911.18
22Ingvild Paulsen VieD 19-20 Elite (31)1.10.54+22.1811.59
65Ruben KobbeltvedtH 17-18 Elite (74)1.31.50+40.3111.13

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Sindre R HoltH 17-18 Elite (74)1.06.25+15.068.07

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kasper FosserH 17-18 Elite (74)51.196.16
22Ulrik Astrup ArnesenH 19-20 Elite (35)1.34.47+29.4110.12
27Bjørn Anders FlågenH 17-18 Elite (74)1.10.17+18.588.35
35Petter Astrup ArnesenH 17-18 Elite (74)1.14.48+23.299.08
Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 Elite (31)ikke startet

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Silje HaugeD 19-20 Elite (31)53.57+5.219.07

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Marius Thrane ØdumH 21- Elite (67)1.25.25+11.387.26

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Rasmus Palmqvist AslaksenH 21- Elite (67)1.32.19+18.328.02

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Tora IndregardD 17-18 Elite (60)1.06.50+23.4312.54
Ane-Marte Borg HanssenD 17-18 Elite (60)ikke startet

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 Elite (60)1.03.24+20.1712.14
39Eyvind Kjellevold MaldeH 17-18 Elite (74)1.16.36+25.179.21
Scott JuvikH 17-18 Elite (74)diskvalifisert

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Jonas UnsgårdH 19-20 Elite (35)1.44.02+38.5611.11
57Ola KeiseråsH 21- Elite (67)1.51.54+38.079.44

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Torgeir NørbechH 21- Elite (67)1.16.46+2.596.40
12Anders TiltnesH 21- Elite (67)1.21.44+7.577.06
14Bjørn EkebergH 21- Elite (67)1.22.45+8.587.12
26Oda J SikkelandD 19-20 Elite (31)1.15.58+27.2212.51
Kristine FjeldboD 21- Elite (35)ikke startet

Kongsberg OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Marlin HaavengenD 17-18 Elite (60)49.35+6.289.34
10Helene EgerD 17-18 Elite (60)52.22+9.1510.06
15Aurora MoholthD 17-18 Elite (60)54.55+11.4810.36
17Tord StrandH 17-18 Elite (74)1.03.59+12.407.49
19Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 Elite (60)56.32+13.2510.54
23Anne Willkommen EikenD 19-20 Elite (31)1.12.25+23.4912.15
30Håkon LundH 17-18 Elite (74)1.12.17+20.588.50
43Henrik André LarsenH 17-18 Elite (74)1.18.42+27.239.37
44Kathinka RogstadD 17-18 Elite (60)1.16.01+32.5414.40
45Andrea VaneboD 17-18 Elite (60)1.16.06+32.5914.41
56Sarah WølloD 17-18 Elite (60)1.27.11+44.0416.49
69Sølve DrageH 17-18 Elite (74)1.36.50+45.3111.50
70Vegard Øverli BergH 17-18 Elite (74)1.38.26+47.0712.02
Idunn HaavengenD 19-20 Elite (31)brutt
Rikke Hjelseth LarsenD 17-18 Elite (60)brutt

Konnerud IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Audun HeimdalH 19-20 Elite (35)1.08.07+3.017.19
6Jørgen BaklidH 17-18 Elite (74)59.29+8.107.16
8Therese HaareD 21- Elite (35)1.11.31+12.308.42
8Maiken Økern HågårdD 19-20 Elite (31)57.12+8.369.40
9Aslak HeimdalH 17-18 Elite (74)1.01.18+9.597.29
48Thea Sildnes BaklidD 17-18 Elite (60)1.16.50+33.4314.49
55Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 Elite (60)1.26.29+43.2216.41
60Joar GjerdahlH 17-18 Elite (74)1.27.14+35.5510.39

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marius PyttenH 19-20 Elite (35)1.07.03+1.577.13
2Sebastian DalandH 17-18 Elite (74)56.30+5.116.54
7Johannes Bakke AashamarH 19-20 Elite (35)1.12.19+7.137.47
7Marianne AndersenD 21- Elite (35)1.10.45+11.448.36
10Marius AurebekkH 17-18 Elite (74)1.01.24+10.057.30
13Dag BlandkjennH 21- Elite (67)1.21.47+8.007.07
18Vetle Elias LynnebakkenH 19-20 Elite (35)1.31.54+26.489.53
25Håvard IrgensH 21- Elite (67)1.26.18+12.317.30
26Gaute FriestadH 21- Elite (67)1.27.12+13.257.35
41Kristian PyttenH 17-18 Elite (74)1.18.28+27.099.35
Vegard DanielsenH 21- Elite (67)brutt

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Linn Hege RosoD 19-20 Elite (31)1.24.10+35.3414.14
30Astrid StyrvoldD 19-20 Elite (31)1.26.57+38.2114.42
31Audun Melby JacobsenH 17-18 Elite (74)1.13.21+22.028.58
Marit Melby JacobsenD 19-20 Elite (31)ikke startet

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Tobias KristensenH 19-20 Elite (35)1.17.09+12.038.18
34Jens Didrik BergH 19-20 Elite (35)2.31.07+1.26.0116.15
61Jørgen FrøydH 21- Elite (67)2.03.55+50.0810.47

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Ane Holm GrønengD 17-18 Elite (60)1.05.14+22.0712.35

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Kristin BrekkeD 19-20 Elite (31)1.03.55+15.1910.48
14Maria Rørvik HaverD 17-18 Elite (60)54.47+11.4010.34
14Delphine PoirotD 21- Elite (35)1.15.12+16.119.08
17Ingvild C. FleisjeD 19-20 Elite (31)1.07.59+19.2311.30
26Jens Johan BrekkeH 17-18 Elite (74)1.08.57+17.388.25
34Emma Eithun PaulsenD 17-18 Elite (60)1.05.36+22.2912.39
38Elias Skjolden SørensenH 17-18 Elite (74)1.15.17+23.589.12
Eirik Høst FossgardH 17-18 Elite (74)ikke startet

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Emilie Westli AndersenD 21- Elite (35)1.16.11+17.109.16
19Evine Westli AndersenD 21- Elite (35)1.20.00+20.599.43

Malvik IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Sunniva MorganD 21- Elite (35)1.24.39+25.3810.17
67Ludvig Williams StrømsnesH 17-18 Elite (74)1.32.48+41.2911.20

Mo OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Even-Johan KaspersenH 17-18 Elite (74)1.02.00+10.417.34
17Lars SolliH 19-20 Elite (35)1.30.52+25.469.46
41Eli KolstadD 17-18 Elite (60)1.09.28+26.2113.24

Molde og Omegn IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
59Rikke Gjeitnes DahleD 17-18 Elite (60)1.31.03+47.5617.34

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Linn Mei WaalerD 17-18 Elite (60)1.06.13+23.0612.46

Navi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Joonas AholaH 21- Elite (67)diskvalifisert
Topias AholaH 21- Elite (67)diskvalifisert

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
62Jon Arve U EngebakkenH 21- Elite (67)2.12.58+59.1111.34

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
64Robert FredriksenH 21- Elite (67)3.23.11+2.09.2417.41

NTNUI

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Maren Jansson HaverstadD 21- Elite (35)1.07.04+8.038.09
5Sigrid AlexandersenD 21- Elite (35)1.08.04+9.038.16
6Isak BergsetH 21- Elite (67)1.18.41+4.546.50
11Karen Oline KolstadD 21- Elite (35)1.13.32+14.318.56
11Vilde MalmeiD 19-20 Elite (31)1.03.41+15.0510.46
13Ingunn Egeberg VáriD 21- Elite (35)1.14.59+15.589.07
16Ingrid GulbrandsenD 21- Elite (35)1.16.04+17.039.15
17Olai Stensland LillevoldH 21- Elite (67)1.23.30+9.437.16
20Anine AhlsandD 21- Elite (35)1.21.30+22.299.54
24Simen Eid NielsenH 21- Elite (67)1.26.12+12.257.30
25Gunhild Rogne HallandD 21- Elite (35)1.25.48+26.4710.26
27Rasmus Rørholt TheisenH 21- Elite (67)1.28.11+14.247.40
28Ivar Aukrust OsmoenH 21- Elite (67)1.28.18+14.317.41
28Silje ArntzenD 21- Elite (35)1.33.43+34.4211.24
30Mali Gederaas KanstadD 21- Elite (35)1.36.20+37.1911.43
31Sverre Bang StøengH 19-20 Elite (35)1.53.18+48.1212.11
31Sindre Østgulen DeiszH 21- Elite (67)1.30.34+16.477.52
32Karoline Dahl FosbyD 21- Elite (35)1.44.27+45.2612.42
32Anders Felde OlaussenH 21- Elite (67)1.31.06+17.197.55
33Hedvig ÅstebølD 21- Elite (35)1.45.51+46.5012.52
33Jon Aukrust OsmoenH 21- Elite (67)1.31.12+17.257.56
34Camilla ÖhmanD 21- Elite (35)1.47.29+48.2813.04
35Marte Hoff HagenD 21- Elite (35)1.55.52+56.5114.05
43Vegard Blomseth JohnsenH 21- Elite (67)1.38.21+24.348.33
52Erik GustafssonH 21- Elite (67)1.45.46+31.599.12
55Jakob Kalvig SkoganH 21- Elite (67)1.48.32+34.459.26
58Håkon Fruseth ChristiansenH 21- Elite (67)1.52.54+39.079.49
Per Melander OftenH 21- Elite (67)brutt
Harald KalagerH 21- Elite (67)ikke startet
Bjørn LundanesH 21- Elite (67)ikke startet

Nydalens SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergD 21- Elite (35)59.017.10
5Eirik Langedal BreivikH 19-20 Elite (35)1.11.03+5.577.38
5Elias JonssonH 17-18 Elite (74)58.52+7.337.11
7Lukas LilandH 17-18 Elite (74)59.37+8.187.17
7Alan CherryH 21- Elite (67)1.18.55+5.086.52
8Anders VisterH 21- Elite (67)1.19.44+5.576.56
9Håvard HagaH 21- Elite (67)1.19.50+6.036.56
10Marion HuberD 21- Elite (35)1.12.43+13.428.50
16Jørgen WulfsbergH 17-18 Elite (74)1.03.42+12.237.47
19Sander H. RogndokkenH 19-20 Elite (35)1.33.11+28.0510.01
31Ingvil AhlsandD 17-18 Elite (60)1.04.37+21.3012.28
43Frida Bakken UlsethD 17-18 Elite (60)1.15.37+32.3014.35
51Sverre Waaler KaasH 21- Elite (67)1.45.34+31.479.11
Sindre RønningH 21- Elite (67)brutt
Henrik EijsinkH 21- Elite (67)ikke startet
Audun BerganH 17-18 Elite (74)ikke startet

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Einar EkelandH 17-18 Elite (74)1.05.06+13.477.57

OK Moss

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Aurora GjølsjøD 17-18 Elite (60)55.39+12.3210.44
23Johanne Bratland TjernshaugenD 17-18 Elite (60)1.00.32+17.2511.41
30Thomas TubbehaugenH 19-20 Elite (35)1.50.57+45.5111.56
51Selma KristiansenD 17-18 Elite (60)1.19.55+36.4815.25

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Sondre LorentsenH 19-20 Elite (35)1.39.03+33.5710.39

OL Trollelg

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Andreas SølbergH 21- Elite (67)1.20.30+6.437.00
12Anders HaugskottH 17-18 Elite (74)1.02.40+11.217.39
16Olav Andreas RemmenH 19-20 Elite (35)1.30.26+25.209.44
21Line SølbergD 19-20 Elite (31)1.10.31+21.5511.55
29Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoD 21- Elite (35)1.36.07+37.0611.41
35Ove BaardsgaardH 21- Elite (67)1.31.19+17.327.56
Hallvard Seim GrøvlenH 19-20 Elite (35)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Mathias GløersenH 19-20 Elite (35)1.22.41+17.358.54
21Øystein Fruseth ChristiansenH 19-20 Elite (35)1.33.44+28.3810.05

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Lavran ThorstensenH 17-18 Elite (74)1.19.04+27.459.39
Ole Martin EdstrømH 19-20 Elite (35)brutt

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Mikael OlaussonH 21- Elite (67)1.32.26+18.398.02

Porsgrunn OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Hanne VassendD 17-18 Elite (60)54.43+11.3610.33
27Emilie WestinD 19-20 Elite (31)1.20.19+31.4313.35
32Camilla L. RosenvoldD 17-18 Elite (60)1.04.57+21.5012.32
42Anna MeenD 17-18 Elite (60)1.14.54+31.4714.27
47Håkon KornmoH 17-18 Elite (74)1.19.47+28.289.45
61Rasmus MathisenH 17-18 Elite (74)1.28.02+36.4310.45
64Alexander Repstad StoremyrH 17-18 Elite (74)1.31.22+40.0311.10

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Vetle Ruud BråtenH 21- Elite (67)1.17.49+4.026.46
Hedda SkatvedtD 17-18 Elite (60)brutt
Mathilde SønsterudbråtenD 17-18 Elite (60)ikke startet

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Signe Bredholt JørgensenD 17-18 Elite (60)57.59+14.5211.11

Sandnes IL (Rogaland)

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Sunniva OmdalD 19-20 Elite (31)1.07.01+18.2511.20
19Marie Line FurlandD 19-20 Elite (31)1.09.05+20.2911.41
20Marthe SvihusD 19-20 Elite (31)1.10.26+21.5011.55
24Hanna MalmeiD 19-20 Elite (31)1.14.32+25.5612.36

Sarpsborg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingvild Ramtvedt NæssetD 19-20 Elite (31)56.57+8.219.38
37Marie HansenD 17-18 Elite (60)1.07.01+23.5412.56

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Ingrid Wanvik KrogstadmoD 17-18 Elite (60)1.19.31+36.2415.21

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
57Skjalg NysæterH 17-18 Elite (74)1.26.51+35.3210.37

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Johan Christie ØrkeH 17-18 Elite (74)1.13.56+22.379.02

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jørgen Rannem HalseH 17-18 Elite (74)brutt

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ane Nielsen SolbergD 17-18 Elite (60)48.18+5.119.19
58Audun Wanvik HaugenH 17-18 Elite (74)1.27.05+35.4610.38

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Sturla FrydenlundH 19-20 Elite (35)1.55.57+50.5112.28

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Knut KyrkjebøH 17-18 Elite (74)1.18.35+27.169.36

Tynset IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Erlend Kvittum NytrøenH 19-20 Elite (35)1.43.48+38.4211.10
28Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 Elite (60)1.03.49+20.4212.19
Guri SandvoldD 17-18 Elite (60)ikke startet

Vang OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Heidi Therese WiestD 17-18 Elite (60)52.17+9.1010.05
28Jostein Svaland DaleH 17-18 Elite (74)1.10.50+19.318.39
32Eskil FrøislandH 17-18 Elite (74)1.13.33+22.148.59
40Even LindaasH 17-18 Elite (74)1.16.50+25.319.23
50Sverre NarumH 17-18 Elite (74)1.22.19+31.0010.03
73Njaal Ellegaard MelbyH 17-18 Elite (74)2.01.48+1.10.2914.53

Varegg Fleridrett

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Kårhild Husby NordstadD 19-20 Elite (31)1.04.39+16.0310.56
46Oskar RøenH 21- Elite (67)1.39.05+25.188.37
48Kristian RykkjeH 17-18 Elite (74)1.21.13+29.549.55
51Stian RykkjeH 17-18 Elite (74)1.23.37+32.1810.13
54Magnus GjerstadH 17-18 Elite (74)1.25.09+33.5010.24
66Mathias RosenlundH 17-18 Elite (74)1.31.58+40.3911.14
Markus Kjærner-SembH 19-20 Elite (35)ikke startet
Kristin LöfgrenD 21- Elite (35)ikke startet
Per Harald Havnen JohansenH 21- Elite (67)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Karine VestølD 19-20 Elite (31)diskvalifisert
Synnøve BråtenD 21- Elite (35)ikke startet

Vehkalahden Veikot

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Valtteri HeikkinenH 19-20 Elite (35)1.44.22+39.1611.14

Velledalen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Pernille Ibsen LervågD 21- Elite (35)1.40.15+41.1412.11

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Sigrid Vehus SkjerveD 17-18 Elite (60)1.02.59+19.5212.09
52Sofie HallemD 17-18 Elite (60)1.22.34+39.2715.56

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
48Lars Hol MoholdtH 21- Elite (67)1.44.22+30.359.04
49Anna RenolenD 17-18 Elite (60)1.17.46+34.3915.00

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 Elite (60)1.02.49+19.4212.07
62Hans Kristian Stubban HygenH 17-18 Elite (74)1.28.23+37.0410.48
68Andreas RambergH 17-18 Elite (74)1.33.46+42.2711.27

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Rannveig W. NordhagenD 19-20 Elite (31)1.05.46+17.1011.07
18Kaja Winsnes NordhagenD 21- Elite (35)1.18.52+19.519.35
63Håvard TveiteH 21- Elite (67)2.29.50+1.16.0313.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor