Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

H 19-20 Elite

9 290 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Raadal BjørloHalden SK1.05.06
2Marius PyttenKristiansand OK1.07.03+1.57
3Audun HeimdalKonnerud IL1.08.07+3.01
4Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1.09.14+4.08
5Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.11.03+5.57
6Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.11.59+6.53
7Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.12.19+7.13
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.12.56+7.50
9Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.15.11+10.05
10Kjetil MølnvikFreidig1.16.48+11.42
11Tobias KristensenLarvik OK1.17.09+12.03
12Knut AasheimHalden SK1.17.37+12.31
13Ivar Jevne ArnesenHamar OK1.21.04+15.58
14Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.22.41+17.35
15Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.25.41+20.35
16Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.30.26+25.20
17Lars SolliMo OK1.30.52+25.46
18Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.31.54+26.48
19Sander H. RogndokkenNydalens SK1.33.11+28.05
20Vegard MyklemyrEiker OL1.33.13+28.07
21Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.33.44+28.38
22Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.34.47+29.41
23Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.34.53+29.47
24Sondre LorentsenOK Silsand1.39.03+33.57
25Audun Rognerud BøeFossum IF1.40.30+35.24
26Ole Wanvik HaugenFreidig1.41.57+36.51
27Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1.43.48+38.42
28Jonas UnsgårdIL Leik1.44.02+38.56
29Valtteri HeikkinenVehkalahden Veikot1.44.22+39.16
30Thomas TubbehaugenOK Moss1.50.57+45.51
31Sverre Bang StøengNTNUI1.53.18+48.12
32Sturla FrydenlundSturla, IF1.55.57+50.51
33Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb2.03.21+58.15
34Jens Didrik BergLarvik OK2.31.07+1.26.01
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelgdiskvalifisert
Ole Martin EdstrømOppsal Orienteringbrutt
Peter NordbrødenHalden SKbrutt
Brage JørumByåsen ILikke startet
Martin Borge HeirFossum IFikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Håvard EidsmoFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor