Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

H 17-18 Elite

8 180 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering51.19
2Sebastian DalandKristiansand OK56.30+5.11
3Sander ArntzenAsker Skiklubb58.18+6.59
4Oscar LyngenFreidig58.32+7.13
5Elias JonssonNydalens SK58.52+7.33
6Jørgen BaklidKonnerud IL59.29+8.10
7Lukas LilandNydalens SK59.37+8.18
8Erling HjermstadFossum IF1.00.40+9.21
9Aslak HeimdalKonnerud IL1.01.18+9.59
10Marius AurebekkKristiansand OK1.01.24+10.05
11Even-Johan KaspersenMo OK1.02.00+10.41
12Niels Christian HellerudHalden SK1.02.40+11.21
12Anders HaugskottOL Trollelg1.02.40+11.21
14Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.03.27+12.08
14Einar MelsomFossum IF1.03.27+12.08
16Jørgen WulfsbergNydalens SK1.03.42+12.23
17Tord StrandKongsberg OL1.03.59+12.40
18Oskar Spets StorhovFreidig1.04.07+12.48
19Øyvind HjermstadFossum IF1.04.38+13.19
20Erlend BrendstuenHalden SK1.04.49+13.30
21Einar EkelandOddersjaa SSK1.05.06+13.47
22Erik Hæstad BjørnstadFossum IF1.05.34+14.15
23Styrk Hundseid KamsvågFossum IF1.05.48+14.29
24Sindre R HoltHedrum OL1.06.25+15.06
25Mats EidsmoFreidig1.06.48+15.29
26Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.08.57+17.38
27Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1.10.17+18.58
28Jostein Svaland DaleVang OL1.10.50+19.31
29Emil StørmerFossum IF1.10.59+19.40
30Håkon LundKongsberg OL1.12.17+20.58
31Audun Melby JacobsenLardal OL1.13.21+22.02
32Eskil FrøislandVang OL1.13.33+22.14
33Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.13.56+22.37
34Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.14.30+23.11
35Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.14.48+23.29
36Trygve MyhrAsker Skiklubb1.15.09+23.50
37August Asheim BirkelandHalden SK1.15.14+23.55
38Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.15.17+23.58
39Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.16.36+25.17
40Even LindaasVang OL1.16.50+25.31
41Kristian PyttenKristiansand OK1.18.28+27.09
42Knut KyrkjebøTIF Viking1.18.35+27.16
43Henrik André LarsenKongsberg OL1.18.42+27.23
44Peter GisholtFossum IF1.18.43+27.24
45Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.18.46+27.27
46Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.19.04+27.45
47Håkon KornmoPorsgrunn OL1.19.47+28.28
48Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.21.13+29.54
49Axel HoveidAsker Skiklubb1.22.11+30.52
50Sverre NarumVang OL1.22.19+31.00
51Stian RykkjeVaregg Fleridrett1.23.37+32.18
52Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.23.42+32.23
53Kristian Fredrik LynumFreidig1.24.33+33.14
54Magnus GjerstadVaregg Fleridrett1.25.09+33.50
55Are LodgaardByåsen IL1.25.25+34.06
56Elias ØhmanGjø-Vard OL1.25.45+34.26
57Skjalg NysæterSkien OK1.26.51+35.32
58Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.27.05+35.46
59Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.27.13+35.54
60Joar GjerdahlKonnerud IL1.27.14+35.55
61Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.28.02+36.43
62Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.28.23+37.04
63Mathias HermstadFreidig1.28.53+37.34
64Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.31.22+40.03
65Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1.31.50+40.31
66Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.31.58+40.39
67Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.32.48+41.29
68Andreas RambergØstmarka OK1.33.46+42.27
69Sølve DrageKongsberg OL1.36.50+45.31
70Vegard Øverli BergKongsberg OL1.38.26+47.07
71Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.39.33+48.14
72Martin Andresen SkotteFossum IF1.45.02+53.43
73Njaal Ellegaard MelbyVang OL2.01.48+1.10.29
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OKbrutt
Alexander Skaug YtterbølHalden SKikke startet
Eirik Høst FossgardLillomarka OLikke startet
Audun BerganNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor