Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

D 17-18 Elite

5 180 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne StrandAsker Skiklubb43.07
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF44.56+1.49
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering48.18+5.11
4Ane DyrkornEiker OL48.50+5.43
5Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb49.03+5.56
6Pernille KatlaFossum IF49.16+6.09
7Marlin HaavengenKongsberg OL49.35+6.28
8Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK49.50+6.43
9Heidi Therese WiestVang OL52.17+9.10
10Helene EgerKongsberg OL52.22+9.15
11Karoline AuneHalden SK52.51+9.44
12Hedda Raadal BjørloHalden SK53.00+9.53
13Hanne VassendPorsgrunn OL54.43+11.36
14Maria Rørvik HaverLillomarka OL54.47+11.40
15Aurora MoholthKongsberg OL54.55+11.48
16Aurora GjølsjøOK Moss55.39+12.32
17Maria Ulseth SylteFreidig56.17+13.10
18Lene Berg HanssenByåsen IL56.25+13.18
19Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL56.32+13.25
20Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK57.59+14.52
21Kristina VollHaugesund IL Orientering58.36+15.29
22Thea DyrkornEiker OL59.19+16.12
23Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.00.32+17.25
24Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.02.38+19.31
25Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.02.49+19.42
26Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1.02.59+19.52
27Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.03.24+20.17
28Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.03.49+20.42
29Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1.04.24+21.17
30Ragnhild EideByåsen IL1.04.25+21.18
31Ingvil AhlsandNydalens SK1.04.37+21.30
32Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.04.57+21.50
33Ane Holm GrønengLillehammer OK1.05.14+22.07
34Emma Eithun PaulsenLillomarka OL1.05.36+22.29
35Linn Mei WaalerMåren OK1.06.13+23.06
36Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.06.50+23.43
37Marie HansenSarpsborg OL1.07.01+23.54
38Ingrid G. KvålsgardFossum IF1.07.27+24.20
39Ragne MunkebyFrol IL1.08.14+25.07
40Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.09.02+25.55
41Eli KolstadMo OK1.09.28+26.21
42Anna MeenPorsgrunn OL1.14.54+31.47
43Frida Bakken UlsethNydalens SK1.15.37+32.30
44Kathinka RogstadKongsberg OL1.16.01+32.54
45Andrea VaneboKongsberg OL1.16.06+32.59
46Marte Lien JohnsenByåsen IL1.16.08+33.01
47Dina ReitanFreidig1.16.48+33.41
48Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1.16.50+33.43
49Anna RenolenWing OK1.17.46+34.39
50Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.19.31+36.24
51Selma KristiansenOK Moss1.19.55+36.48
52Sofie HallemVerdal OK1.22.34+39.27
53Hanna Lye MoumHalden SK1.23.04+39.57
54Agnethe HasliGjø-Vard OL1.25.41+42.34
55Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.26.29+43.22
56Sarah WølloKongsberg OL1.27.11+44.04
57Andrine VikenByåsen IL1.27.12+44.05
58Tonje Rognerud BøeFossum IF1.30.35+47.28
59Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF1.31.03+47.56
60Hanne DaltveitFana IL1.32.50+49.43
Lotte MyklemyrEiker OLbrutt
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringbrutt
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OLbrutt
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsøikke startet
Guri SandvoldTynset IFikke startet
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SKikke startet
Anine LomeHamar OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor