Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup senior og løpstest junior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup senior og løpstest junior
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 5 juni 2017

Asker Skiklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Sander ArntzenH 17-20 løpstest (61)14.10+0.533.22
17Synne StrandD 17-20 løpstest (45)15.46+1.254.08
23Henrik Fredriksen AasH 17-20 løpstest (61)14.48+1.313.31
23Tilla Farnes HennumD 17-20 løpstest (45)16.13+1.524.16
25Vegard GulbrandsenH 17-20 løpstest (61)14.52+1.353.32
43Axel HoveidH 17-20 løpstest (61)15.35+2.183.42
Margrethe WisløffD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Marte Fallbakken BergeD 21 (55)49.02+17.5910.40
45Nora Marie Wedege IrgensD 17-20 løpstest (45)20.17+5.565.20

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lene Berg HanssenD 17-20 løpstest (45)15.06+0.453.58
4Ingeborg EideD 17-20 løpstest (45)15.06+0.453.58
10Ragnhild EideD 17-20 løpstest (45)15.16+0.554.01
28Emma ArnesenD 17-20 løpstest (45)16.19+1.584.17
37Terje MaroniH 21 (75)39.08+7.106.37
50Øyvind WiggenH 21 (75)41.38+9.407.02

Bækkelagets SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Lone BrochmannD 21 (55)36.48+5.458.01
22Louise OramD 21 (55)38.22+7.198.21
27Lene Godager KaasD 21 (55)41.43+10.409.05
28Marthe GløersenD 21 (55)41.56+10.539.08
29Nikoline Ekeberg SchjerveD 21 (55)43.03+12.009.22
44Lisa SchubnellD 21 (55)50.37+19.3411.01
55Mathias NipenH 21 (75)43.48+11.507.24
59Karl FremstadH 21 (75)48.55+16.578.16
63Simen SmestadH 21 (75)50.47+18.498.35
68Magne JutulstadH 21 (75)57.19+25.219.41
Carl Godager KaasH 21 (75)ikke startet

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ane DyrkornD 17-20 løpstest (45)15.07+0.463.58
13Kristine BergliaD 21 (55)36.32+5.297.57
51Vegard MyklemyrH 17-20 løpstest (61)16.02+2.453.49
Thea DyrkornD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Emblem IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingrid LundanesD 17-20 løpstest (45)14.40+0.193.51
7Kristian Nilsen SandnesH 17-20 løpstest (61)14.01+0.443.20
17Ivar LundanesH 21 (75)35.44+3.466.02
49Asgeir Bakken RognstadH 21 (75)41.21+9.236.59
Erlend Nilsen SandnesH 17-20 løpstest (61)ikke startet

Fossum IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Victoria Hæstad BjørnstadD 17-20 løpstest (45)14.213.46
3Einar MelsomH 17-20 løpstest (61)13.31+0.143.13
10Emil AhlbäckH 21 (75)34.46+2.485.52
11Oskar StørmerH 21 (75)35.04+3.065.56
12Ragnhild HjermstadD 21 (55)36.29+5.267.56
13Erik Hæstad BjørnstadH 17-20 løpstest (61)14.28+1.113.26
16Erling HjermstadH 17-20 løpstest (61)14.33+1.163.27
16Ingrid G. KvålsgardD 17-20 løpstest (45)15.45+1.244.08
29Åsne Naadland HoloD 17-20 løpstest (45)16.23+2.024.18
36Øyvind HjermstadH 17-20 løpstest (61)15.20+2.033.39
44Emil StørmerH 17-20 løpstest (61)15.42+2.253.44
45Simen BordalH 21 (75)40.00+8.026.46
49Oscar Hæstad BjørnstadH 17-20 løpstest (61)15.55+2.383.47
Peter GisholtH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Styrk Hundseid KamsvågH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Tarjei HoloH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Martin Borge HeirH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Pernille KatlaD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Fredrikstad SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kamilla OlaussenD 21 (55)31.036.45
2Marie OlaussenD 17-20 løpstest (45)14.37+0.163.50
8Hans Petter MathisenH 21 (75)34.31+2.335.50
13Herman Ryen MartinsenH 17-20 løpstest (61)14.28+1.113.26
21Mia Mathisen BekhusD 17-20 løpstest (45)16.06+1.454.14
34Rikke Blakkestad IngesenD 17-20 løpstest (45)17.01+2.404.28
Emma JohanssonD 21 (55)ikke startet

Freidig

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Mats EidsmoH 17-20 løpstest (61)14.09+0.523.22
12Malin SandstadD 17-20 løpstest (45)15.21+1.004.02
16Hanne SandstadD 21 (55)36.59+5.568.03
21Oskar Spets StorhovH 17-20 løpstest (61)14.41+1.243.29
22Mathias VindalH 17-20 løpstest (61)14.47+1.303.31
24Mathias HermstadH 17-20 løpstest (61)14.51+1.343.32
30Dina ReitanD 17-20 løpstest (45)16.35+2.144.21
31Åshild KolstadD 17-20 løpstest (45)16.40+2.194.23
41Mattis HoltH 21 (75)39.21+7.236.39
43Sindre JohannessenH 21 (75)39.46+7.486.43
47Kristian Fredrik LynumH 17-20 løpstest (61)15.48+2.313.45
Håvard EidsmoH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Oscar LyngenH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Maria Ulseth SylteD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Frol IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Paul SirumH 21 (75)33.44+1.465.42
13Martin VisterH 21 (75)35.19+3.215.58
14Eirin Svanøe-HafstadD 21 (55)36.42+5.397.59
19Carl Petter LyngenH 21 (75)35.59+4.016.05
20Stian SundsvikH 21 (75)36.00+4.026.05
21Mathilde RundhaugD 21 (55)38.15+7.128.20
30Ulf Forseth IndgaardH 21 (75)37.39+5.416.22
35Lars Sandstad SkjesetH 21 (75)38.25+6.276.30
38Andreas Svingheim MagerøyH 21 (75)39.11+7.136.37
39Kine Sofie SandstadD 21 (55)48.20+17.1710.31
Maren GrandeD 21 (55)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Agnethe HasliD 17-20 løpstest (45)16.09+1.484.15
Elias ØhmanH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Kristine Haanes StrandlieD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Halden SK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magne DæhliH 21 (75)31.585.24
2Thomas Natvig ÅrstadH 21 (75)32.19+0.215.28
4Jo ShepherdD 21 (55)34.21+3.187.29
11Håkon Raadal BjørloH 17-20 løpstest (61)14.10+0.533.22
11Iliana IlievaD 21 (55)36.27+5.247.56
11Idun Kristine Felde OlaussenD 17-20 løpstest (45)15.18+0.574.01
13Hedda Raadal BjørloD 17-20 løpstest (45)15.26+1.054.03
15Emil WingstedtH 21 (75)35.41+3.436.02
17Agnes LeoD 21 (55)37.09+6.068.05
28Erlend BrendstuenH 17-20 løpstest (61)15.02+1.453.34
29Markus HolterH 21 (75)37.36+5.386.21
33Niels Christian HellerudH 17-20 løpstest (61)15.12+1.553.37
34Espen FiskumH 21 (75)38.17+6.196.28
38Lizzie InghamD 21 (55)48.15+17.1210.30
39Mats NordbrødenH 21 (75)39.15+7.176.38
44Karoline AuneD 17-20 løpstest (45)18.34+4.134.53
52Peter NordbrødenH 17-20 løpstest (61)16.14+2.573.51
53Lacho IlievH 21 (75)42.33+10.357.11
Gina V GranstedtD 21 (55)diskvalifisert
Vegard Jarvis WestergårdH 21 (75)diskvalifisert
August Asheim BirkelandH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Knut AasheimH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Alexander Skaug YtterbølH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Elisabeth BrækkeD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
60Kristian GræsliH 21 (75)48.57+16.598.16
Ivar Jevne ArnesenH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Anine LomeD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
59Jostein BaustadH 17-20 løpstest (61)17.21+4.044.07
Ingvild Paulsen VieD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Sindre R HoltH 17-20 løpstest (61)15.11+1.543.36

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kasper FosserH 17-20 løpstest (61)13.173.09
7Ulrik Astrup ArnesenH 17-20 løpstest (61)14.01+0.443.20
45Petter Astrup ArnesenH 17-20 løpstest (61)15.44+2.273.44
45Bjørn Anders FlågenH 17-20 løpstest (61)15.44+2.273.44
Fanny Horn BirkelandD 21 (55)ikke startet
Sofie Skyttersæter IversenD 17-20 løpstest (45)ikke startet

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Vegard Vaeng BernhardsenH 17-20 løpstest (61)15.22+2.053.39

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Scott JuvikH 17-20 løpstest (61)15.19+2.023.38

IL Tyrving

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Torgeir NørbechH 21 (75)33.58+2.005.44
14Oda J SikkelandD 17-20 løpstest (45)15.31+1.104.05
23Maren NorderudD 17-20 løpstest (45)16.13+1.524.16
25Mari Jevne ArnesenD 21 (55)41.21+10.189.00
28Bjørn EkebergH 21 (75)37.29+5.316.20
33Ida TiltnesD 21 (55)45.47+14.449.58
Kristine FjeldboD 21 (55)diskvalifisert
Anniken Helland-HansenD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Kongsberg OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ingjerd MyhreD 21 (55)34.22+3.197.29
19Marlin HaavengenD 17-20 løpstest (45)15.55+1.344.11
20Helene EgerD 17-20 løpstest (45)16.01+1.404.12
31Kjersti Tønnessen BergstølD 17-20 løpstest (45)16.40+2.194.23
35Rikke Hjelseth LarsenD 17-20 løpstest (45)17.07+2.464.30
60Sølve DrageH 17-20 løpstest (61)17.24+4.074.08
Anne Willkommen EikenD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Konnerud IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jørgen BaklidH 17-20 løpstest (61)13.38+0.213.14
9Audun HeimdalH 17-20 løpstest (61)14.03+0.463.20
15Thea Sildnes BaklidD 17-20 løpstest (45)15.41+1.204.07
18Aslak HeimdalH 17-20 løpstest (61)14.37+1.203.28
25Maiken Økern HågårdD 17-20 løpstest (45)16.14+1.534.16
49Joar GjerdahlH 17-20 løpstest (61)15.55+2.383.47

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Vegard DanielsenH 21 (75)33.35+1.375.40
9Dag BlandkjennH 21 (75)34.41+2.435.52
15Marius PyttenH 17-20 løpstest (61)14.32+1.153.27
16Håvard IrgensH 21 (75)35.43+3.456.02
17Marius AurebekkH 17-20 løpstest (61)14.35+1.183.28
18Sebastian DalandH 17-20 løpstest (61)14.37+1.203.28
23Gaute FriestadH 21 (75)36.38+4.406.11
26Johannes Bakke AashamarH 17-20 løpstest (61)14.54+1.373.32
42Inga Vestøl StødleD 17-20 løpstest (45)18.15+3.544.48
48Morten JørgensenH 21 (75)41.20+9.226.59
58Matias Hodne HanischH 21 (75)46.21+14.237.50
Kristian PyttenH 17-20 løpstest (61)ikke startet

Lardal OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Marit Melby JacobsenD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Runa FremstadD 21 (55)43.41+12.389.31
38Tobias KristensenH 17-20 løpstest (61)15.22+2.053.39
62Jørgen FrøydH 21 (75)50.32+18.348.33

Lillehammer OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ane Holm GrønengD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Lillomarka OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andrine BenjaminsenD 21 (55)32.19+1.167.02
27Nicholas OskarssonH 21 (75)37.05+5.076.16
34Jens Johan BrekkeH 17-20 løpstest (61)15.15+1.583.37
36Karoline SønsterudbråtenD 21 (55)47.14+16.1110.17
37Joar OldernesH 17-20 løpstest (61)15.21+2.043.39
39Ellen Marie AriansenD 17-20 løpstest (45)17.44+3.234.40
40Maria Rørvik HaverD 17-20 løpstest (45)17.52+3.314.42
41Elias Skjolden SørensenH 17-20 løpstest (61)15.32+2.153.41
48Delphine PoirotD 21 (55)52.26+21.2311.25
55Eirik Høst FossgardH 17-20 løpstest (61)16.42+3.253.58
58Kristian Markhus BrekkeH 17-20 løpstest (61)16.52+3.354.00
61Mathias BenjaminsenH 21 (75)50.02+18.048.27
Gaute Hallan SteiwerH 21 (75)diskvalifisert
Oda Marie ColquhounD 17-20 løpstest (45)ikke startet
Matthew SpeakeH 21 (75)ikke startet

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Emilie Westli AndersenD 21 (55)37.39+6.368.12
31Evine Westli AndersenD 21 (55)43.45+12.429.31

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Even-Johan KaspersenH 17-20 løpstest (61)14.38+1.213.29
52Lars SolliH 17-20 løpstest (61)16.14+2.573.51

NTNUI

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Maren Jansson HaverstadD 21 (55)33.53+2.507.22
7Sigrid AlexandersenD 21 (55)35.15+4.127.40
7Olai Stensland LillevoldH 21 (75)34.14+2.165.47
9Vilde MalmeiD 17-20 løpstest (45)15.13+0.524.00
9Laura RamsteinD 21 (55)36.00+4.577.50
22Philipp von ArxH 21 (75)36.27+4.296.10
23Ingunn Egeberg VáriD 21 (55)40.08+9.058.44
24Anna UlvensøenD 21 (55)41.18+10.158.59
24Sindre Østgulen DeiszH 21 (75)36.42+4.446.12
26Kristine FjellangerD 21 (55)41.38+10.359.04
31Anine AhlsandD 21 (55)43.45+12.429.31
33Håkon Fruseth ChristiansenH 21 (75)38.10+6.126.27
36Jonas Madslien BakkenH 21 (75)39.03+7.056.36
37Camilla ÖhmanD 21 (55)47.54+16.5110.26
40Live Bredholt JørgensenD 21 (55)48.57+17.5410.39
41Gry GranstedtD 21 (55)48.59+17.5610.40
42Simen Eid NielsenH 21 (75)39.40+7.426.42
45Ingeborg Ellegaard MelbyD 21 (55)51.23+20.2011.11
45Erik GustafssonH 21 (75)40.00+8.026.46
49Elin-Kristin Hem OlsenD 21 (55)53.21+22.1811.37
50Eirin Mari FossøyD 21 (55)59.53+28.5013.02
51Kristine AusenD 21 (55)1.14.44+43.4116.16
54Anders Felde OlaussenH 21 (75)43.40+11.427.23
56Jakob Kalvig SkoganH 21 (75)44.27+12.297.31
57Ivar Aukrust OsmoenH 21 (75)45.33+13.357.42
64Niklas ProforsH 21 (75)51.32+19.348.43
65Vegard LineH 21 (75)52.35+20.378.53
Trygve Hem OlsenH 21 (75)diskvalifisert
Åsne Skram TrømborgD 21 (55)diskvalifisert
Jonas Klausen EspedalH 21 (75)ikke startet
Jon Aukrust OsmoenH 21 (75)ikke startet

Nydalens SK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elias JonssonH 17-20 løpstest (61)13.28+0.113.12
3Anders NordbergH 21 (75)32.51+0.535.33
4Lukas LilandH 17-20 løpstest (61)13.38+0.213.14
6Eirik Langedal BreivikH 17-20 løpstest (61)13.52+0.353.18
6Marion HuberD 21 (55)34.40+3.377.33
7Ragne WiklundD 17-20 løpstest (45)15.09+0.483.59
14Anders VisterH 21 (75)35.36+3.386.01
18Ingvil AhlsandD 17-20 løpstest (45)15.53+1.324.10
21Håvard HagaH 21 (75)36.02+4.046.05
27Jostein TandbergH 17-20 løpstest (61)14.59+1.423.34
31Jørgen WulfsbergH 17-20 løpstest (61)15.10+1.533.36
31Sindre RønningH 21 (75)37.55+5.576.24
32Bojan BlumensteinH 21 (75)38.00+6.026.25
34Anne Johanne LindD 21 (55)46.28+15.2510.07
40Ragnar TonjerH 21 (75)39.16+7.186.38
43Anne M Hausken NordbergD 21 (55)49.32+18.2910.47
51Sverre Waaler KaasH 21 (75)41.42+9.447.03
66Henrik EijsinkH 21 (75)52.57+20.598.57
69Øivind Thorvald Due TrierH 21 (75)58.30+26.329.53Last ned GPS-spor i gpx-format
Alan CherryH 21 (75)diskvalifisert
Siri UlvestadD 21 (55)ikke startet

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Einar EkelandH 17-20 løpstest (61)15.05+1.483.35

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Aurora GjølsjøD 17-20 løpstest (45)16.15+1.544.16
43Johanne Bratland TjernshaugenD 17-20 løpstest (45)18.31+4.104.52
Christian SchiveH 21 (75)ikke startet

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Andreas SølbergH 21 (75)35.10+3.125.57
47Ove BaardsgaardH 21 (75)40.43+8.456.53
Olav Andreas RemmenH 17-20 løpstest (61)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Trym B IslandH 17-20 løpstest (61)16.48+3.314.00
Mathias GløersenH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Øystein Fruseth ChristiansenH 17-20 løpstest (61)ikke startet

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Lavran ThorstensenH 17-20 løpstest (61)16.14+2.573.51

Porsgrunn OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Hanne VassendD 17-20 løpstest (45)15.12+0.514.00
29Håkon KornmoH 17-20 løpstest (61)15.03+1.463.35
41Anna MeenD 17-20 løpstest (45)18.10+3.494.46
61Alexander Repstad StoremyrH 17-20 løpstest (61)18.14+4.574.20
Rasmus MathisenH 17-20 løpstest (61)ikke startet

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Vetle Ruud BråtenH 21 (75)35.46+3.486.03
44Magnus SvingheimH 21 (75)39.48+7.506.44Last ned GPS-spor i gpx-format
67Johan HoelH 21 (75)56.51+24.539.37

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Marius WikstrømH 21 (75)42.13+10.157.08

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Signe Bredholt JørgensenD 17-20 løpstest (45)16.14+1.534.16
37Ella Arentz HagenD 17-20 løpstest (45)17.16+2.554.32
Maria PrestbøenD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Marthe SvihusD 17-20 løpstest (45)16.47+2.264.25
46Helene OmdalD 21 (55)52.00+20.5711.19
Hannah MalmeiD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Benjamin AasenH 17-20 løpstest (61)16.42+3.253.58

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Johan Christie ØrkeH 17-20 løpstest (61)15.26+2.093.40

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Vibeke Kvistad DengerudD 17-20 løpstest (45)17.41+3.204.39

Stjørdals-Blink Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ane Nielsen SolbergD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Ane Ingeborg KalbækkenD 17-20 løpstest (45)17.11+2.504.31

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Ingvild GjessingD 21 (55)46.50+15.4710.12
48Even LindaasH 17-20 løpstest (61)15.52+2.353.46
Eskil FrøislandH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Njaal Ellegaard MelbyH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Jostein Svaland DaleH 17-20 løpstest (61)ikke startet
Heidi Therese WiestD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Varegg Fleridrett

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Kristin LöfgrenD 21 (55)36.26+5.237.56
18Christiane TrösseD 21 (55)37.36+6.338.11
25Per Harald Havnen JohansenH 21 (75)36.58+5.006.15
26Simen Jevne ArnesenH 21 (75)37.02+5.046.15
42Kristian RykkjeH 17-20 løpstest (61)15.34+2.173.42
Jonatan Rosengren DrakeH 21 (75)diskvalifisert
Magnus GjerstadH 17-20 løpstest (61)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Synnøve BråtenD 21 (55)38.08+7.058.18

Verdal OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sigrid Vehus SkjerveD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Trond KortnerH 21 (75)diskvalifisert
Anna Cecilie LinløkkenD 17-20 løpstest (45)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Kaja Winsnes NordhagenD 21 (55)35.28+4.257.43
47Mari Brøndbo DahlD 21 (55)52.18+21.1511.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor