Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup senior og løpstest junior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup senior og løpstest junior
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: mandag 5 juni 2017

D 17-20 løpstest

3 800 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF14.21
2Marie OlaussenFredrikstad SK14.37+0.16
3Ingrid LundanesEmblem IL14.40+0.19
4Lene Berg HanssenByåsen IL15.06+0.45
4Ingeborg EideByåsen IL15.06+0.45
6Ane DyrkornEiker OL15.07+0.46
7Ragne WiklundNydalens SK15.09+0.48
8Hanne VassendPorsgrunn OL15.12+0.51
9Vilde MalmeiNTNUI15.13+0.52
10Ragnhild EideByåsen IL15.16+0.55
11Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK15.18+0.57
12Malin SandstadFreidig15.21+1.00
13Hedda Raadal BjørloHalden SK15.26+1.05
14Oda J SikkelandIL Tyrving15.31+1.10
15Thea Sildnes BaklidKonnerud IL15.41+1.20
16Ingrid G. KvålsgardFossum IF15.45+1.24
17Synne StrandAsker Skiklubb15.46+1.25
18Ingvil AhlsandNydalens SK15.53+1.32
19Marlin HaavengenKongsberg OL15.55+1.34
20Helene EgerKongsberg OL16.01+1.40
21Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK16.06+1.45
22Agnethe HasliGjø-Vard OL16.09+1.48
23Maren NorderudIL Tyrving16.13+1.52
23Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb16.13+1.52
25Maiken Økern HågårdKonnerud IL16.14+1.53
25Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK16.14+1.53
27Aurora GjølsjøOK Moss16.15+1.54
28Emma ArnesenByåsen IL16.19+1.58
29Åsne Naadland HoloFossum IF16.23+2.02
30Dina ReitanFreidig16.35+2.14
31Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL16.40+2.19
31Åshild KolstadFreidig16.40+2.19
33Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)16.47+2.26
34Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK17.01+2.40
35Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL17.07+2.46
36Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF17.11+2.50
37Ella Arentz HagenSandefjord OK17.16+2.55
38Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK17.41+3.20
39Ellen Marie AriansenLillomarka OL17.44+3.23
40Maria Rørvik HaverLillomarka OL17.52+3.31
41Anna MeenPorsgrunn OL18.10+3.49
42Inga Vestøl StødleKristiansand OK18.15+3.54
43Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18.31+4.10
44Karoline AuneHalden SK18.34+4.13
45Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering20.17+5.56
Elisabeth BrækkeHalden SKikke startet
Anne Willkommen EikenKongsberg OLikke startet
Maria Ulseth SylteFreidigikke startet
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKikke startet
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLikke startet
Margrethe WisløffAsker Skiklubbikke startet
Anniken Helland-HansenIL Tyrvingikke startet
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet
Heidi Therese WiestVang OLikke startet
Pernille KatlaFossum IFikke startet
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Oda Marie ColquhounLillomarka OLikke startet
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet
Anine LomeHamar OKikke startet
Marit Melby JacobsenLardal OLikke startet
Maria PrestbøenSandefjord OKikke startet
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet
Ane Holm GrønengLillehammer OKikke startet
Thea DyrkornEiker OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor