Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skumringskampen, løp 2 - Sturlanatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen, løp 2 - Sturlanatta
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: tirsdag 26 september 2017

D 17- Lang

5 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK44.298.23
2Ida SvanbergRøyken OL1.01.55+17.2611.40
3Anne Marthe PeveriEiker OL1.07.31+23.0212.44
4Sølvi FossøyEiker OL1.08.44+24.1512.58
5Line Drange RuudRøyken OL1.25.09+40.4016.03

D 17- Kort

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maiken Økern HågårdKonnerud IL32.3610.11
2Tove HeimdalKonnerud IL42.38+10.0213.19
3Berit DanielsenIL Tyrving45.46+13.1014.18
4Larysa MironavaModum OL51.54+19.1816.13
5May Ingela HopeModum OL52.35+19.5916.25
6Ruth VingerhagenAsker Skiklubb58.31+25.5518.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Maria PerssonAsker Skiklubb1.01.33+28.5719.14
8Trude HansenBerger og Svelvik OL1.02.57+30.2119.40
9Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.10.34+37.5822.03

D 15-16

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christine HoenEiker OL36.1011.18
2Oda Isnes TyseEiker OL38.37+2.2712.04
3Solveig LetmolieEiker OL39.39+3.2912.23
4Tomine Lysaker SandenEiker OL41.56+5.4613.06
5Stella HolmboeIL Tyrving42.56+6.4613.25
6Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL43.35+7.2513.37
7Mina JørgensenIL Tyrving43.53+7.4313.42
8Ingeborg KvarmeSturla, IF44.40+8.3013.57
9Emma Meyer LarssonIL Tyrving46.25+10.1514.30
10Silje CarlsenSturla, IF56.35+20.2517.40

D 11-14 Par

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF24.0510.02
1Marie KvarmeSturla, IF24.0510.02
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL25.36+1.3110.40
4Marthe Graff-WiikSturla, IF35.13+11.0814.40
4Ylva KlausenSturla, IF35.13+11.0814.40
6Karoline HilsenSturla, IF1.09.40+45.3529.01
6Solveig HübschleSturla, IF1.09.40+45.3529.01
8Tiril HolenKonnerud IL1.38.13+1.14.0840.55
8Tiril KihleKonnerud IL1.38.13+1.14.0840.55
Vilde Sabine SkotnesNOTEAMikke startet

H 17- Lang

5 300 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb40.397.40
2Emil JönssonIL Tyrving42.00+1.217.55
3Martin ØstbergSturla, IF43.46+3.078.15
4Jørgen BaklidKonnerud IL44.57+4.188.28
5Aslak HeimdalKonnerud IL46.29+5.508.46
6Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL46.56+6.178.51
7Harald KalagerNTNUI47.08+6.298.53
8Jostein F. TellnesAsker Skiklubb47.16+6.378.55
9Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb48.53+8.149.13
10Per WiréhnAsker Skiklubb50.10+9.319.27
11Håvard HågårdKonnerud IL50.55+10.169.36
12Svein NygårdLillomarka OL51.01+10.229.37
13Torgeir SnilsbergOK Moss52.30+11.519.54
14Tommy JauhojärviAsker Skiklubb54.39+14.0010.18
15Eirik Holth JohannessenRøyken OL55.01+14.2210.22
16Pål SkogedalAsker Skiklubb55.42+15.0310.30
17Erik Feyling HaareKonnerud IL55.47+15.0810.31
18Erling SommerfeldtNOTEAM56.35+15.5610.40
19Lars BerglundRingerike OL56.50+16.1110.43
20Syver LøkenKongsberg OL56.51+16.1210.43
21Nicolai HübschleSturla, IF57.21+16.4210.49
22Helge BakkehøiØstmarka OK57.48+17.0910.54
23Lars BaklidKonnerud IL58.46+18.0711.05
24Svein GranerudAsker Skiklubb1.00.58+20.1911.30
25Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1.02.05+21.2611.42
26Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.05.55+25.1612.26
27Trond BrevikFossum IF1.09.28+28.4913.06
Simen A BjøringsøyNydalens SKikke startet
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbikke startet

H 17- Kort

3 200 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond RønnebergAsker Skiklubb31.159.45
2Vidar StrandLierbygda OL31.20+0.059.47
3Eivind HoffIL Tyrving31.47+0.329.55
4Gunnar HopeModum OL35.26+4.1111.04
5Trond Cato MartinsenKonnerud IL36.13+4.5811.19
6Arne FossheimAsker Skiklubb36.21+5.0611.21
7Trond HegnaAsker Skiklubb37.47+6.3211.48
8Jon Arvid FossumAsker Skiklubb37.54+6.3911.50
9Øyvind Roger HansenRøyken OL37.58+6.4311.51
10Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb38.30+7.1512.01
11Peter CarlsenSturla, IF41.58+10.4313.06
12Hallvard BergIL Tyrving43.45+12.3013.40
13Bjørn BendiktsenKonnerud IL46.00+14.4514.22
14Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL46.17+15.0214.27
15Hasse BergstrømIL Tyrving47.57+16.4214.59
16Sveinung RekaaNotodden OL48.34+17.1915.10
17Ingar HåkonsenKongsberg OL50.50+19.3515.53
18Hans Roar BakkenEiker OL51.43+20.2816.09
19Geir Holm GundersenSturla, IF53.26+22.1116.41
20Lars HübschleSturla, IF54.10+22.5516.55
21Torgeir BrandalKongsberg OL55.21+24.0617.17
22Bjørn W. LudvigsenSturla, IF56.05+24.5017.31
23Arild NyhaugAsker Skiklubb56.14+24.5917.34
24Tom André AlstadsætherEiker OL1.07.26+36.1121.04
25Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.13.40+42.2523.01
26Ole Johnny BråthenLierbygda OL1.14.02+42.4723.08
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Håkon LøvliAsker Skiklubbikke startet
Terje Wiig MathisenNydalens SKikke startet

H 15-16

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor LøkenKongsberg OL35.1511.00
2Johan Kristian UndelandSturla, IF35.54+0.3911.13
3Egil FrydenlundSturla, IF37.59+2.4411.52
4Mikkel BerglundRingerike OL39.27+4.1212.19
5Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb50.00+14.4515.37
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

H 11-14 Par

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb24.3210.13
1Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb24.3210.13
3Kristoffer HübschleSturla, IF25.45+1.1310.43
3Lukas KlausenSturla, IF25.45+1.1310.43
5Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb31.09+6.3712.58
5Mathias NyhaugAsker Skiklubb31.09+6.3712.58
7Olav MelheimSturla, IF36.53+12.2115.22
8Henrik KaiserSturla, IF38.05+13.3315.52
8Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF38.05+13.3315.52
Gabriel WeatherupSturla, IFdiskvalifisert
Filip KnudsenSturla, IFdiskvalifisert
Jens WoldSturla, IFdiskvalifisert

C-Åpen

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Otter JohansenAsker Skiklubb55.4223.12

N-Åpen

1 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars BøenSturla, IF42.0126.15
0Jørgen Nilsen GladSturla, IF1.03.45+21.4439.50
0Petter Nielsen GladSturla, IF1.03.22+21.2139.36
0Mathis og Marte HaugmoSturla, IF1.11.45+29.4444.50
0Danie Nicolai HommeSturla, IF56.04+14.0335.02
0Rebecca Grace HommeSturla, IF58.37+16.3636.38
0Kristian KaiserSturla, IF42.16+0.1526.25
0Aksel KlausenSturla, IF37.4723.36
0Thea  NordSturla, IF57.34+15.3335.58
0Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF43.47+1.4627.21
0Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF43.30+1.2927.11
0Trym TreverketSturla, IF41.3926.01
0Celina TychesenSturla, IF59.07+17.0636.56
0Mia TychesenSturla, IF58.43+16.4236.41
0Christoffer Vråle RønningSturla, IF42.0026.15
0Simon WeatherupSturla, IF37.5023.38
0Oscar WilhelmsenSturla, IF41.3626.00
0Gaute GustavsenSturla, IF43.45+1.4427.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor