Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Urban

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Urban
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 29 oktober 2017

D-12

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig14.545.57
2Maria Strømdal WikFreidig24.39+9.459.51

D 13-14

5 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Malene KolstadFreidig34.226.29
2Anna Aurora NolteFreidig46.01+11.398.40
Mari EidsmoFreidigikke startet

D 15-16

7 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg41.395.28
2Hanne Helmine RogstadNidarøst OK58.29+16.507.41
3Stine AuneNidarøst OK1.01.39+20.008.06

D 17-20

9 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Marie KvammeWing OK1.03.136.39
2Johanne Øderud VatneNTNUI1.08.29+5.167.12

D 21-

9 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedvig ÅstebølNTNUI53.595.40
2Evelina FolkessonOK Torfinn54.46+0.475.45
3Eva TesarovaWing OK57.50+3.516.05
4Marte Hoff HagenNTNUI58.05+4.066.06
Hanne VefsnmoByåsen ILikke startet

D 40-

9 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margot Bolstad LynumFreidig55.445.52
2Hege Solhjem MelhuusMelhus IL58.32+2.486.09
3Rine HanssenByåsen IL59.20+3.366.14
4Mette Resell NolteFreidig1.00.34+4.506.22
5Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.01.14+5.306.26
6Hilde ForbordMalvik IL1.08.48+13.047.14
Tonje BostadNidarøst OKikke startet

D 55-

7 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri BjørndalByåsen IL1.02.158.11

H-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig11.514.44
2Tristan HalvorsenFreidig17.34+5.437.01
3Robert RemmenOL Trollelg43.12+31.2117.16

H 13-14

5 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil LeroyerFreidig34.556.35
2Kristoffer LerliMelhus IL35.17+0.226.39
3Peter Prytz JensenMelhus IL39.09+4.147.23
4August Hopstad NykvistWing OK40.20+5.257.36
5Ørjan SæterMelhus IL40.24+5.297.37
6Joakim Solberg QvenildMelhus IL40.45+5.507.41
7Erik Tofte jrMelhus IL42.14+7.197.58
8Oskar StorlerMelhus IL46.29+11.348.46
Knut HageMelhus ILdiskvalifisert
Andreas AagesenMelhus ILikke startet
Espen KarlsenMelhus ILikke startet

H 15-16

7 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Liabakk EriksenByåsen IL37.194.54
2Jo Even KolstadFreidig40.19+3.005.18
3Håkon HolstadFreidig42.33+5.145.35
4Petter Andreas LonaWing OK43.54+6.355.46
5Jonas VindalWing OK45.18+7.595.57

H 17-20

9 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK42.504.30
2Anders HaugskottOL Trollelg43.10+0.204.32
3Tobias KristensenLarvik OK43.59+1.094.37
4Kristian Fredrik LynumFreidig45.14+2.244.45
5Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL50.36+7.465.19
Olav Andreas RemmenOL Trollelgikke startet

H 21-

9 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre JohannessenFreidig37.293.56
2Mattis HoltFreidig39.28+1.594.09
3Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg40.31+3.024.15
4Oskar StørmerFossum IF40.59+3.304.18
5Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett42.05+4.364.25
6Ola KeiseråsIL Leik47.32+10.035.00
7Per-Martin Vian GrønliNTNUI1.04.48+27.196.49
Andreas HaalandWing OKikke startet
Snorre HansenByåsen ILikke startet

H 40-

9 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas BerghMalvik IL43.194.33
2Knut HagenByåsen IL47.14+3.554.58
3Frode HaugskottOL Trollelg51.09+7.505.23
4Atle PedersenMelhus IL51.20+8.015.24
5Robert FredriksenNotodden OL51.53+8.345.27
6Jon HolstadFreidig51.55+8.365.27
7Jens Kjetil MehammerWing OK52.41+9.225.32
8Øystein WiggenByåsen IL53.16+9.575.36
9Eivind LonaWing OK53.28+10.095.37
10Morten KorsvoldWing OK54.05+10.465.41
11Rune StræteWing OK54.06+10.475.41
12Svein Erik BratsbergWing OK54.27+11.085.43
13Øyvind SchjelderupFreidig54.38+11.195.45
14Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL56.15+12.565.55
15Per Arne TrosetWing OK56.33+13.145.57
16Jon VindalWing OK1.01.31+18.126.28
17John Petter GåsvikNidarøst OK1.01.37+18.186.29
18Are RogstadNidarøst OK1.12.37+29.187.38

H 55-

7 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag StenersenNidarøst OK43.555.46
2Terje MidtbøWing OK48.10+4.156.20
3Haakon ArnesenByåsen IL49.44+5.496.32
4Kjell MaroniByåsen IL50.18+6.236.37
5Helge RustadFreidig59.06+15.117.46
6Jan Erik KofoedNidarøst OK1.03.00+19.058.17
7John LerliMelhus IL1.09.27+25.329.08

H 65-

5 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL38.487.19
2Tom BuggeByåsen IL39.14+0.267.24
3Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK39.36+0.487.28
4Magnus LandstadFreidig41.01+2.137.44
5Tor GjermstadWing OK42.07+3.197.56
6Torleif StephansenNidarøst OK42.26+3.388.00
7Robert StrømWing OK43.00+4.128.06
8Anders WaageFreidig45.07+6.198.30
9Nils Olav VennevikFreidig46.04+7.168.41
10Øistein ÅsmulOL Trollelg46.32+7.448.46

Åpen Kort

5 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne de PresnoNTNUI31.465.59
2Kristin JægerWing OK38.15+6.297.13
3Mai Iren AlmåsIL Leik44.05+12.198.19
4Reidun Fallan SmaavikFreidig45.56+14.108.40
5Hanne KongsvikWing OK55.15+23.2910.25

Åpen Mellom

7 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tarjei VollsetHeming Orientering41.565.31
2Tora VollsetHeming Orientering1.01.14+19.188.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor