Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 3
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 28 mai 2017

Klasser: Visa alla | N-Åpen | D-10 | H-10 | D11-12N | H11-12N | D11-12 | H11-12 | D13-16N | H13-16N | D13-16C | H13-16C | D13-14 | H13-14 | D15-16 | H15-16 | D15-B | H15-B | D17-18 | H17-18 | H17-C | D17-C | D19-20 | H19-20 | D21 | H21 | D40 | H40 | D50 | H50 | D60 | H60 | D70 | H70 | DirekteC | DirekteB | DirekteA

N-Åpen

1 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Edvard Meisal AskWing OK34.0018.53
Eira Forsbak AsplemFreidig33.2518.33
Maja CarlsenFreidig34.4319.17
Erlend GrønliFreidig15.338.38
Arvid HedmanÖstersunds OK29.0516.09
Live IvardatterSteinkjer OK24.3513.39
Vår IvardatterSteinkjer OK23.2012.57
Ida KjesbuStjørdals-Blink Orientering27.5915.32
Lovise KjesbuStjørdals-Blink Orientering35.2219.38
Selma KvaalOL Trollelg23.1112.52
Sigurd KvaalOL Trollelg21.3311.58
Simon LindqvistÖstersunds OK14.268.01
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering22.2212.25
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering20.0011.06
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering24.3213.37
Dagfinn StenvikByåsen IL16.008.53
Eli StenvikByåsen IL21.1311.47
Ingrid SvedskogÖstersunds OK29.0416.08
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering20.5311.36
Ole Ulseth SylteFreidigikke startet

D-10

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingeborg KolstadWing OK17.229.08
Karita MøllerSteinkjer OK17.559.25

H-10

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mathias LeroyerFreidig23.2812.21
Kristoffer LodgaardByåsen IL20.5411.00
Bo SvedskogÖstersunds OK21.2511.16

H11-12N

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering31.1416.26
2Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering31.57+0.4316.48

D11-12

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Louise NissenFreidig17.577.10
2Una KittilsenFreidig22.30+4.339.00
3Tora KittilsenFreidig22.55+4.589.10
4Nora HalvorsenFreidig23.20+5.239.20
5Maria Strømdal WikFreidig24.59+7.029.59
6Hanna LindqvistÖstersunds OK25.11+7.1410.04
7Märta SvedskogÖstersunds OK27.45+9.4811.06
8Greta HedmanÖstersunds OK28.37+10.4011.26
9Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering31.36+13.3912.38

H11-12

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig14.065.38
2Tristan HalvorsenFreidig18.42+4.367.28
3Vegard Lereim StorliFreidig20.25+6.198.10
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL22.40+8.349.04
5Sofus H LindWing OK30.53+16.4712.21
6Kasper LodgaardByåsen IL34.52+20.4613.56
7Borgar StavrumWing OK38.59+24.5315.35

D13-16C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege HallanOK Skøynar37.4915.07
1Hege HallanOK Skøynar37.4915.07

H13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Michael OlsenMelhus IL39.0915.39
Eskild MyrvangMelhus ILikke startet

D13-14

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig26.408.53
2Mari EidsmoFreidig30.21+3.4110.07
3Ane Malene KolstadFreidig30.32+3.5210.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Silje Marie NissenFreidig37.45+11.0512.35
5Greta BlücherÖstersunds OK39.42+13.0213.14
6Gry DahlgrenÖstersunds OK40.47+14.0713.35
7Anna ChristensenFreidig43.54+17.1414.38

H13-14

3 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Andreas LonaWing OK26.478.55
2August MaskeFreidig28.55+2.089.38
3Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK30.05+3.1810.01
4Vetle Grønvik EkraFreidig32.48+6.0110.56
5Emil GrønliFreidig33.28+6.4111.09
6Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig33.49+7.0211.16
7August Hopstad NykvistWing OK36.32+9.4512.10
8Vegard Ulseth SylteFreidig37.28+10.4112.29
9Vemund MølnvikFreidig38.21+11.3412.47
10Tord RomundstadNidarøst OK38.45+11.5812.55
11Emil LeroyerFreidig39.53+13.0613.17
12Sigurd BraathenWing OK44.09+17.2214.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Fredrik MøllerSteinkjer OK47.58+21.1115.59
14Espen KarlsenMelhus IL1.06.05+39.1822.01
15Oskar StorlerMelhus IL1.08.07+41.2022.42
16Sindre TusetSteinkjer OK1.14.38+47.5124.52
17Joakim Solberg QvenildMelhus IL1.20.31+53.4426.50
18Martin AuneMelhus IL1.27.57+1.01.1029.19
Andreas AagesenMelhus ILikke startet
Peter Prytz JensenMelhus ILikke startet

D15-16

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Lereim StorliFreidig30.0410.22
2Tale Tannvik SkeiFreidig32.14+2.1011.06
3Stine AuneNidarøst OK33.01+2.5711.23
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK43.11+13.0714.53

H15-16

3 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig20.036.28
2Simen Spets StorhovFreidig21.38+1.356.58
3Marius MøllerSteinkjer OK23.01+2.587.25
4Jonas GrønliFreidig23.22+3.197.32
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL24.04+4.017.45
6Håkon HolstadFreidig25.07+5.048.06
7Trym Nergård RønningOK Skøynar27.11+7.088.46
7Trym Nergård RønningOK Skøynar27.11+7.088.46
9Mikkel HoltFreidig28.35+8.329.13
10Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering29.46+9.439.36
11Jonas VindalWing OK30.04+10.019.41
12Jo Even KolstadFreidig31.05+11.0210.01
13Hallvar HallanOK Skøynar37.02+16.5911.56
13Hallvar HallanOK Skøynar37.02+16.5911.56
15Erling Eide HustvedtWing OK38.12+18.0912.19
Nikolai RenolenWing OKikke startet

H15-B

3 000 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sander SandmoMelhus ILikke startet

D17-18

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Lien JohnsenByåsen IL33.3910.51
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF34.06+0.2711.00
3Anna RenolenWing OK38.36+4.5712.27
4Synne Marie KvammeWing OK49.03+15.2415.49
5Ella Eriksen KongsvikWing OK1.00.09+26.3019.24
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OKikke startet

H17-18

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL35.4010.48
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert

D17-C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering32.4313.05
Rigmor StandalStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D19-20

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Liabakk EriksenByåsen IL36.5611.54
2Tua DahlgrenÖstersunds OK39.10+2.1412.38

H19-20

4 300 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marius Landsem MelhusSteinkjer OKikke startet

D21

3 300 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirin Svanøe-HafstadFrol IL25.297.43
2Ingrid GulbrandsenNTNUI26.03+0.347.53
3Anna UlvensøenNTNUI26.50+1.218.07
4Marta UlvensøenNTNUI27.21+1.528.17
5Aurora FossøyNTNUI27.40+2.118.23
6Ragnhild HjermstadFossum IF27.59+2.308.28
7Ingunn Egeberg VáriNTNUI28.08+2.398.31
8Hedvig ÅstebølNTNUI28.13+2.448.33
9Audhild Bakken RognstadNTNUI28.19+2.508.34
10Martine ÅstebølNTNUI28.45+3.168.42
11Camilla ÖhmanNTNUI30.11+4.429.08
12Bjørg GranlyFreidig30.17+4.489.10
13Gry GranstedtNTNUI30.28+4.599.13
14Solveig BlindheimNTNUI31.46+6.179.37
15Julie HjortlandNTNUI31.57+6.289.40
16Åsne Skram TrømborgNTNUI32.00+6.319.41
17Marit SchmidOL Trollelg32.41+7.129.54
18Eirin Mari FossøyNTNUI32.50+7.219.56
19Hanne VefsnmoByåsen IL33.31+8.0210.09
20Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL33.54+8.2510.16
21Guro Heimstad KleivenNTNUI34.33+9.0410.28
22Randi Marie MohusWing OK34.48+9.1910.32
23Karoline Dahl FosbyNTNUI36.26+10.5711.02
24Kristine AusenNTNUI37.40+12.1111.24
25Eva TesarovaWing OK38.06+12.3711.32
26Evelina FolkssonOK Torfinn38.32+13.0311.40
27Ingvild WangNTNUI39.15+13.4611.53
28Heidi JensenNTNUI39.19+13.5011.54
Malena Asheim BirkelandNTNUIikke startet
Maren Jansson HaverstadNTNUIikke startet
Sara ProforsFrol ILikke startet

H21

4 500 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngve SkogstadFrol IL26.335.54
2Andreas SølbergOL Trollelg28.24+1.516.18
3Sindre JohannessenFreidig29.41+3.086.35
4Isak BergsetNTNUI29.58+3.256.39
5Carl Petter LyngenFrol IL30.47+4.146.50
6Sindre Østgulen DeiszNTNUI30.53+4.206.51
7Anders Felde OlaussenNTNUI30.59+4.266.53
8Emil GranqvistNTNUI31.41+5.087.02
9Jonas Klausen EspedalNTNUI32.05+5.327.07
10Stian SundsvikFrol IL32.59+6.267.19
11Torkil Eide SolstadIL Tyrving33.14+6.417.23
12Ola JordheimHemsedal IL33.23+6.507.25
13Ivar Aukrust OsmoenNTNUI33.32+6.597.27
14Simen Eid NielsenNTNUI34.29+7.567.39
15Erlend NydalNTNUI35.00+8.277.46
16Mikkel SørensenNTNUI35.37+9.047.54
17Håvard Mo VaadalNTNUI35.48+9.157.57
18Jørgen FiskumFrol IL35.56+9.237.59
19Morten JørgensenKristiansand OK36.30+9.578.06
20Olav VestølNTNUI36.43+10.108.09
21Ola KeiseråsIL Leik37.23+10.508.18
22Jonas KittelsenNTNUI37.53+11.208.25
23Matias Hodne HanischKristiansand OK38.33+12.008.34
24Vebjørn TandbergNydalens SK39.32+12.598.47
25Jan SochorSKOB Banik Havirov41.20+14.479.11
26Brynjar Larssen BakkenNTNUI42.11+15.389.22
27Sverre Bang StøengHamar OK45.00+18.2710.00
28Lukas MeierNTNUI45.10+18.3710.02
29Tommy SchmidOL Trollelg46.05+19.3210.14
30Magnus JohanssonÅre OK48.54+22.2110.52
31Sigurd StenvikByåsen IL49.31+22.5811.00
32Håkon Nergaard BergStokke IL50.29+23.5611.13
33Erik HedmanÖstersunds OK58.41+32.0813.02
34Olle SvedskogÖstersunds OK1.14.45+48.1216.36
Olai Stensland LillevoldNTNUIdiskvalifisert
Bjørn LundanesNTNUIdiskvalifisert

D40

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig26.068.25
2Gro Sandstad EidsmoFreidig29.52+3.469.38
3Tonje BostadNidarøst OK32.34+6.2810.30
4Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering36.00+9.5411.36
5Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering37.18+11.1212.01
6Inger DahlgrenÖstersunds OK38.24+12.1812.23
7Mai Iren AlmåsIL Leik42.30+16.2413.42

H40

4 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar SkulbørstadOL Trollelg33.427.50
2Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering37.17+3.358.40
3Vegard GrønliFreidig38.28+4.468.56
4Jon HolstadFreidig39.26+5.449.10
5Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering43.25+9.4310.05
6Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering44.08+10.2610.15
7Svein Anders MelhusSteinkjer OK44.51+11.0910.25
8Robert OtterleiByåsen IL47.54+14.1211.08
9Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering54.09+20.2712.35
10Joakim StenvallÖstersunds OK58.16+24.3413.33
Andreas SylteFreidigikke startet

D50

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona J. MølnvikFreidig30.059.42
2Torunn Spets StorhovFreidig30.15+0.109.45
3Hilde ForbordMalvik IL37.06+7.0111.58
4Heidi FalckIL Tyrving38.04+7.5912.16
5Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF44.27+14.2214.20
6Agneta BlücherÖstersunds OK56.42+26.3718.17
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet

H50

3 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulf LindqvistÖstersunds OK28.378.40
2Atle PedersenMelhus IL28.46+0.098.43
3Terje RønningOK Skøynar28.57+0.208.46
3Terje RønningOK Skøynar28.57+0.208.46
5Øystein WiggenByåsen IL31.12+2.359.27
6Håvard LorangeFreidig33.37+5.0010.11
7Geir PaulsenOL Trollelg39.29+10.5211.57
8Anders DahlgrenÖstersunds OK55.13+26.3616.43
Lars Erik StrømsnesMalvik ILdiskvalifisert
Harald StorrønningByåsen ILikke startet

D60

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL29.4710.16
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL34.15+4.2811.48
3Stina ElfvingByåsen IL43.56+14.0915.08
4Ruth SchmidOL Trollelg46.36+16.4916.04
5Reidun Fallan SmaavikFreidig48.08+18.2116.35
6Inger NergaardStokke IL48.21+18.3416.40
7Ingeborg DanielssonÖstersunds OK55.21+25.3419.05
8Karin WalltinÖstersunds OK57.31+27.4419.50

H60

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BergerByåsen IL30.029.41
2Knut LillealternFreidig34.46+4.4411.12
3Ola LindgrenÖstersunds OK35.55+5.5311.35
4Anders WaageFreidig37.23+7.2112.03
5Arnulf VillmoKorgen IL39.16+9.1412.40
6Helge EriksenByåsen IL41.03+11.0113.14
7Kjell MaroniByåsen IL43.00+12.5813.52
8Tom BrantheimÖstersunds OK43.07+13.0513.54
9Nils Olav VennevikFreidig44.06+14.0414.13
10Ragnar Niemi BergStokke IL55.31+25.2917.54
Terje SkjeggedalNTNUIikke startet

H70

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kurt HalvarssonÖstersunds OK29.4410.15
2Roar ForbordMalvik IL32.18+2.3411.08
3Svein Endre HoveByåsen IL35.32+5.4812.15
4Øistein ÅsmulOL Trollelg39.04+9.2013.28
5Henry SundsetvikOL Trollelg46.15+16.3115.56
6Paul ForsethOL Trollelg50.17+20.3317.20
7Robert StrømWing OK54.52+25.0818.55
8Arne SæterhaugByåsen IL59.37+29.5320.33

DirekteC

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Arild KnudsenFreidig25.0010.00
2Andre EkraFreidig25.02+0.0210.00
3Marit BrødreskiftFreidig34.45+9.4513.54
4Ingrid NissenFreidig43.11+18.1117.16
Klara StorlerMelhus ILdiskvalifisert

DirekteB

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri StensgårdNTNUI44.2114.47
2Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering45.42+1.2115.14
3Rune SævikStjørdals-Blink Orientering46.58+2.3715.39
4Ida DalgrenÖstersunds OK48.13+3.5216.04
5Anthony LeroyerFreidig49.52+5.3116.37
6Rune M HoltFreidig50.59+6.3816.59
7Rudolf SchmidOL Trollelg57.38+13.1719.12
8Sofia LindgrenÖstersunds OK58.40+14.1919.33
9Åsa LindqvistÖstersunds OK1.00.33+16.1220.11
10Elin HedmanÖstersunds OK1.02.24+18.0320.48
11Catrin CarlssonÅre OK1.07.22+23.0122.27

DirekteA

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein Grande JarenFreidig24.217.51
2Joakim Blix PrestmoWing OK25.51+1.308.20
3Bård KjesbuStjørdals-Blink Orientering28.44+4.239.16
4Vegard HansenOL Trollelg37.09+12.4811.59
5Arild HeggesetFreidig39.12+14.5112.38
6Sunniva Nergaard BergStokke IL40.51+16.3013.10
7Ketil ÅstebølOppsal Orientering43.22+19.0113.59
8Vibekke Falck HolteFreidig43.47+19.2614.07
9Magnus LandstadFreidig52.10+27.4916.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
Even HolteFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor