Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open, dag 2
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: lørdag 27 mai 2017

N-Åpen

2 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eira Forsbak AsplemFreidig36.1915.47
Erlend GrønliFreidig16.337.11
Therese HatlenFreidig28.4212.28
Arvid HedmanÖstersunds OK27.1811.52
Live IvardatterSteinkjer OK21.469.27
Vår IvardatterSteinkjer OK20.348.56
Oliver Vatterholm JernbergFreidig21.419.25
Sigurd KvaalOL Trollelg21.589.33
Simon LindqvistÖstersunds OK15.246.41
Anna Emilie LonaWing OK19.148.21
Anne Bolme NonstadOL Trollelg25.3711.08
Guri Bolme NonstadTrollelg25.3311.06
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering27.5412.07
Dagfinn StenvikByåsen IL19.508.37
Eli StenvikByåsen IL32.3814.11
Ingrid SvedskogÖstersunds OK27.1111.49
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering22.589.59

D-10

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingeborg KolstadWing OK20.469.26
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL33.0515.02
Karita MøllerSteinkjer OK22.2010.09
Maja Sjøgren CarlsenFreidigdiskvalifisert
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigdiskvalifisert

H-10

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristoffer LodgaardByåsen IL31.2814.18
Bo SvedskogÖstersunds OK26.0511.51
Mathias LeroyerFreidigdiskvalifisert

D11-12

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig19.207.44
2Hanna LindqvistÖstersunds OK21.20+2.008.32
3Elsa ArnessonÖstersunds OK21.28+2.088.35
4Tora KittilsenFreidig22.36+3.169.02
5Nora HalvorsenFreidig23.38+4.189.27
6Lina Storler SnøfuglFreidig26.17+6.5710.30
6Maria Strømdal WikFreidig26.17+6.5710.30
8Solveig Louise NissenFreidig26.21+7.0110.32
9Greta HedmanÖstersunds OK28.26+9.0611.22
10Malin Nordgård LeirenByåsen IL29.47+10.2711.54
11Agnes Vatterholm JernbergFreidig42.03+22.4316.49
Märta SvedskogÖstersunds OKdiskvalifisert
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H11-12

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig15.256.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Ludvik Storler SnøfuglFreidig23.06+7.419.14
3Sofus H LindWing OK27.36+12.1111.02
4Tristan HalvorsenFreidig28.20+12.5511.20
5Borgar StavrumWing OK29.36+14.1111.50
6Kasper LodgaardByåsen IL30.38+15.1312.15
7Vegard Lereim StorliFreidig34.48+19.2313.55

D13-16C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege HallanOK Skøynar24.529.56
1Hege HallanOK Skøynar24.529.56

H13-16C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd VatnFrol IL24.519.56
2Wilhelm HatlenFreidig56.10+31.1922.28

D13-14

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Malene KolstadFreidig26.048.59
2Mathea Spets StorhovFreidig26.53+0.499.16
3Mari EidsmoFreidig31.22+5.1810.48
4Silje Marie NissenFreidig33.08+7.0411.25
5Trude MarkhusVerdal OK37.56+11.5213.04
6Gry DahlgrenÖstersunds OK40.12+14.0813.51
7Anna ChristensenFreidig41.09+15.0514.11
8Greta BlücherÖstersunds OK45.09+19.0515.34

H13-14

2 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vemund MølnvikFreidig25.568.56
2Petter Andreas LonaWing OK26.45+0.499.13
3Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig28.54+2.589.57
4Vetle Grønvik EkraFreidig29.01+3.0510.00
5Emil GrønliFreidig29.28+3.3210.09
6August MaskeFreidig29.51+3.5510.17
7August Hopstad NykvistWing OK31.49+5.5310.58
8Vegard Ulseth SylteFreidig38.40+12.4413.20
9Emil LeroyerFreidig44.22+18.2615.17
10Fredrik MøllerSteinkjer OK47.19+21.2316.18
11Tord RomundstadNidarøst OK47.24+21.2816.20
12Axel ArnessonÖstersunds OK48.43+22.4716.47
13Sigurd BraathenWing OK54.01+28.0518.37

D15-16

4 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tale Tannvik SkeiFreidig58.3713.57
2Vilde Lereim StorliFreidig1.00.36+1.5914.25
3Maren VikenByåsen IL1.34.39+36.0222.32
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.35.46+37.0922.48
Stine AuneNidarøst OKdiskvalifisert

H15-16

5 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig46.378.28
2Simen Spets StorhovFreidig49.15+2.388.57
3Jo Even KolstadFreidig53.38+7.019.45
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL56.32+9.5510.16
5Jonas GrønliFreidig57.47+11.1010.30
6Trym Nergård RønningOK Skøynar59.22+12.4510.47
6Trym Nergård RønningOK Skøynar59.22+12.4510.47
8Håkon HolstadFreidig1.00.31+13.5411.00
9Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering1.02.37+16.0011.23
10Mikkel HoltFreidig1.03.01+16.2411.27
11Hallvar HallanOK Skøynar1.06.42+20.0512.07
11Hallvar HallanOK Skøynar1.06.42+20.0512.07
13Marius MøllerSteinkjer OK1.07.53+21.1612.20
14Jonas VindalWing OK1.09.38+23.0112.39
15Einar EideByåsen IL1.11.42+25.0513.02
16Øystein MoltumyrMalvik IL1.35.03+48.2617.16
17Erling Eide HustvedtWing OK1.55.28+1.08.5120.59
18Gabriel CallananWing OK1.57.48+1.11.1121.25
Tore MarkhusVerdal OKikke startet
Lars SandstadFreidigikke startet

D15-B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Lauvstad SundeWing OK51.0517.36

H15-B

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikolai RenolenWing OK47.1316.16
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert

D17-18

4 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna RenolenWing OK1.04.4913.30
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.06.05+1.1613.46
3Andrine VikenByåsen IL1.23.54+19.0517.28
4Synne Marie KvammeWing OK1.28.33+23.4418.26
5Ella Eriksen KongsvikWing OK1.29.58+25.0918.44
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OKikke startet

H17-18

6 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.00.439.38
2Are LodgaardByåsen IL1.14.24+13.4111.48

D17-C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering25.5410.21

D19-20

5 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tua DahlgrenÖstersunds OK1.25.0715.28

D21

6 300 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena KarlssonIFK Lidingö SOK50.097.57
2Anna UlvensøenNTNUI52.28+2.198.19
3Sigrid AlexandersenNTNUI55.22+5.138.47
4Ida LindkvistNTNUI56.20+6.118.56
5Marta UlvensøenNTNUI57.04+6.559.03
6Eirin Svanøe-HafstadFrol IL58.23+8.149.16
7Ingrid GulbrandsenNTNUI59.18+9.099.24
8Hedvig ÅstebølNTNUI1.01.27+11.189.45
9Martine ÅstebølNTNUI1.02.25+12.169.54
10Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.04.04+13.5510.10
11Karen Oline KolstadNTNUI1.04.24+14.1510.13
12Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI1.05.25+15.1610.23
13Solveig BlandkjennNTNUI1.06.41+16.3210.35
14Silje ArntzenNTNUI1.07.46+17.3710.45
15Hildegunn HeggøyNTNUI1.09.11+19.0210.58
16Pauline Røstum BellingmoNTNUI1.10.13+20.0411.08
17Solveig BlindheimNTNUI1.10.47+20.3811.14
18Aurora FossøyNTNUI1.12.26+22.1711.29
19Elin-Kristin Hem OlsenNTNUI1.13.58+23.4911.44
20Marit SchmidOL Trollelg1.14.01+23.5211.44
21Karoline Dahl FosbyNTNUI1.16.43+26.3412.10
22Camilla ÖhmanNTNUI1.16.53+26.4412.12
23Bjørg GranlyFreidig1.19.00+28.5112.32
24Guro Heimstad KleivenNTNUI1.20.41+30.3212.48
25Ingrid OkkenhaugNTNUI1.24.26+34.1713.24
26Evelina FolkssonOK Torfinn1.32.56+42.4714.45
Gry GranstedtNTNUIdiskvalifisert

H21

7 800 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngve SkogstadFrol IL53.486.53
2Isak BergsetNTNUI58.30+4.427.30
2Andreas SølbergOL Trollelg58.30+4.427.30
4Gaute FriestadKristiansand OK58.57+5.097.33
5Sindre Østgulen DeiszNTNUI59.55+6.077.40
6Simen AamodtNTNUI1.00.27+6.397.45
7Anders Felde OlaussenNTNUI1.01.29+7.417.52
8Magne JutulstadNTNUI1.02.05+8.177.57
9Dag BlandkjennKristiansand OK1.03.14+9.268.06
10Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.03.31+9.438.08
11Jonas Klausen EspedalNTNUI1.03.39+9.518.09
12Bård NonstadOL Trollelg1.05.58+12.108.27
13Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.06.03+12.158.28
14Ivar Aukrust OsmoenNTNUI1.06.35+12.478.32
15Jonas Madslien BakkenNTNUI1.07.36+13.488.40
16Sverre Turter SandvoldNTNUI1.07.54+14.068.42
17Carl Petter LyngenFrol IL1.08.40+14.528.48
18Torkil Eide SolstadIL Tyrving1.09.05+15.178.51
19Gustav FiskumNTNUI1.10.20+16.329.01
20Simen Eid NielsenNTNUI1.10.21+16.339.01
21Jørgen FiskumFrol IL1.10.29+16.419.02
22Sverre Bang StøengHamar OK1.12.44+18.569.19
23Harald KalagerNTNUI1.12.49+19.019.20
24Kristoffer NeslandNTNUI1.13.43+19.559.27
25Henrik UpsalNTNUI1.13.59+20.119.29
26Ola JordheimHemsedal IL1.14.06+20.189.30
27Jonas KittelsenNTNUI1.14.37+20.499.33
28Olav VestølNTNUI1.15.57+22.099.44
29Mikkel SørensenNTNUI1.16.28+22.409.48
30Tommy SchmidOL Trollelg1.17.16+23.289.54
31Håvard Mo VaadalNTNUI1.20.25+26.3710.18
32Ola KeiseråsIL Leik1.21.20+27.3210.25
33Stian SundsvikFrol IL1.21.32+27.4410.27
34Jørund ValaNTNUI1.24.32+30.4410.50
35Erik HedmanÖstersunds OK1.24.37+30.4910.50
36Jakob SkoganNTNUI1.25.54+32.0611.00
37Åsmund SteenEmblem IL1.29.21+35.3311.27
38Olle SvedskogÖstersunds OK1.29.47+35.5911.30
39Lukas MeierNTNUI1.31.09+37.2111.41
40Sigurd StenvikByåsen IL1.31.59+38.1111.47
41Even NyhusNTNUI1.33.54+40.0612.02
42Sindre Engzelius GylverNTNUI1.36.00+42.1212.18
43Håkon Nergaard BergStokke IL1.43.44+49.5613.17
44Gard-Martin Udnesseter JohnsonNTNUI1.43.50+50.0213.18
45Magnus JohanssonÅre OK1.51.09+57.2114.15
46Børge LeirenByåsen IL1.51.17+57.2914.16
47Anders EmilssonNTNUI2.33.29+1.39.4119.40
Bjørn LundanesNTNUIdiskvalifisert
Elias T. MølnvikNTNUIikke startet
Erlend NydalNTNUIikke startet

D40

5 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig1.00.1310.56
2Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.02.57+2.4411.26
3Gro Sandstad EidsmoFreidig1.10.00+9.4712.43
4Gøril EideByåsen IL1.10.40+10.2712.50
5Tonje BostadNidarøst OK1.18.35+18.2214.17
6Britta BrännströmÖstersunds OK1.18.38+18.2514.17
7Inger DahlgrenÖstersunds OK1.26.02+25.4915.38

H40

6 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar SkulbørstadOL Trollelg1.03.299.28
2Gunnar VatnFrol IL1.07.44+4.1510.06
3Ingebrigt FuglemMalvik IL1.18.18+14.4911.41
4Arild H ClausenFreidig1.18.45+15.1611.45
5Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering1.20.36+17.0712.01
6Marcus AmrénÖstersunds OK1.20.59+17.3012.05
7Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.28.08+24.3913.09
8Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering1.31.57+28.2813.43
9Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering1.42.01+38.3215.13
10Joakim StenvallÖstersunds OK1.46.05+42.3615.50

D50

4 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi ArnesenFreidig53.5111.13
2Torunn Spets StorhovFreidig54.43+0.5211.23
3Hilde ForbordMalvik IL1.05.13+11.2213.35
4Mona J. MølnvikFreidig1.06.56+13.0513.56
5Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.13.29+19.3815.18
6Heidi FalckIL Tyrving1.16.46+22.5515.59
7Grete Berge OwrenFreidig1.17.34+23.4316.09
8Margit EideStjørdals-Blink Orientering1.37.43+43.5220.21
9Agneta BlücherÖstersunds OK1.43.53+50.0221.38
Randi JensenFrol ILdiskvalifisert
Nina-Beate LiabakkByåsen ILikke startet

H50

6 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulf LindqvistÖstersunds OK56.549.01
2Terje RønningOK Skøynar58.16+1.229.14
2Terje RønningOK Skøynar58.16+1.229.14
4Håvard LorangeFreidig59.39+2.459.28
5Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg1.01.32+4.389.46
6Øystein WiggenByåsen IL1.03.10+6.1610.01
7Geir Arne LodgaardByåsen IL1.18.31+21.3712.27
8Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.21.12+24.1812.53
9Harald StorrønningByåsen IL1.23.56+27.0213.19
10Anders DahlgrenÖstersunds OK1.30.06+33.1214.18

D60

4 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL54.3412.59
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL1.00.23+5.4914.22
3Stina ElfvingByåsen IL1.18.29+23.5518.41
4Ruth SchmidOL Trollelg1.23.52+29.1819.58
5Inger NergaardStokke IL1.36.02+41.2822.51
6Ingeborg DanielssonÖstersunds OK1.52.56+58.2226.53
7Karin WalltinÖstersunds OK1.54.20+59.4627.13

H60

4 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BergerByåsen IL53.0611.03
2Kjell MaroniByåsen IL55.32+2.2611.34
3Terje SkjeggedalNTNUI56.40+3.3411.48
4Frank BjarkøWing OK1.00.53+7.4712.41
5Helge EriksenByåsen IL1.04.02+10.5613.20
6Arnulf VillmoKorgen IL1.07.31+14.2514.03
7Tom BrantheimÖstersunds OK1.09.34+16.2814.29
8Ola LindgrenÖstersunds OK1.10.00+16.5414.35
9Nils Olav VennevikFreidig1.17.16+24.1016.05
10Anders WaageFreidig1.17.21+24.1516.06
11Ragnar Niemi BergStokke IL1.21.09+28.0316.54

H70

4 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Angell-PetersenFreidig55.2013.10
2Roar ForbordMalvik IL56.20+1.0013.24
3Kurt HalvarssonÖstersunds OK57.46+2.2613.45
4Øistein ÅsmulOL Trollelg1.10.46+15.2616.50
5Anders LaugloOL Trollelg1.13.43+18.2317.33
6Paul ForsethOL Trollelg1.15.23+20.0317.56
7Henry SundsetvikOL Trollelg1.29.05+33.4521.12
8Robert StrømWing OK1.52.38+57.1826.49
Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert
Arne SæterhaugByåsen ILdiskvalifisert

DirekteC

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål Christensen 21.158.30
2Ingvil SnøfuglFreidig27.49+6.3411.07
3Marit BrødreskiftFreidig33.22+12.0713.20
Andre EkraFreidigbrutt

DirekteB

2 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri StensgårdNTNUI36.5912.45
2OLe Gunnar SølbergIL Leik38.54+1.5513.24
3Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering41.35+4.3614.20
4Elin HedmanÖstersunds OK43.48+6.4915.06
5Ida DalgrenÖstersunds OK47.10+10.1116.15
6Reidun Fallan SmaavikFreidig54.59+18.0018.57
7Catrin CarlssonÅre OK58.17+21.1820.05
8Åsa LindqvistÖstersunds OK1.04.03+27.0422.05
9Sofia LindgrenÖstersunds OK1.04.53+27.5422.22

DirekteA

4 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre KongsgårdNTNUI44.399.18
2Jon HolstadFreidig49.59+5.2010.24
3Halvor LundFreidig53.16+8.3711.05
4Harald OftedalFreidig53.36+8.5711.10
5Vegard GrønliFreidig57.25+12.4611.57
6Jan HageIL Leik1.06.21+21.4213.49
7Arild HeggesetFreidig1.10.29+25.5014.41
8Vibekke Falck HolteFreidig1.14.08+29.2915.26
9Mai Iren AlmåsIL Leik1.39.25+54.4620.42
10Maj-Lisbet RønningFreidig1.43.43+59.0421.36
11Karine Hagesæther FossNTNUI1.52.39+1.08.0023.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor