Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup, løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, løp 1
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 30 mars 2017

Klasser: Visa alla | D13-14 | H13-14 | D15-16 | H15-16 | D17-20 | H17-20 | D21 | H21 | D40 | H40 | D50 | H50 | D60 | H60 | D70 | H70 | D11-12 | H11-12 | D65 | H65 | D75 | H75 | D80 | H80 | D-10 | H-10 | Åpen lang | Åpen kort

D13-14

2 870 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig20.497.15
2Mathea Spets StorhovFreidig21.03+0.147.20
3Ane Malene KolstadFreidig23.03+2.148.01
4Anna Aurora NolteFreidig27.29+6.409.34
5Mabel AmundsenFreidig31.12+10.2310.52
6Silje Marie NissenFreidig31.26+10.3710.57
7Elly RøskaftFreidig48.37+27.4816.56

H13-14

2 870 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas LonaWing OK21.357.31
2Vemund MølnvikFreidig22.58+1.238.00
3Emil GrønliFreidig23.17+1.428.06
4Erlend AuneByåsen IL23.38+2.038.14
5Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig23.51+2.168.18
6Emil LeroyerFreidig24.21+2.468.29
7Vetle Grønvik EkraFreidig25.22+3.478.50
8Antonius Herskedal AmundsenFreidig25.57+4.229.02
9August Hopstad NykvistWing OK27.36+6.019.37
10Sverre HellevikFreidig28.59+7.2410.05
11Magne GuttvikWing OK30.08+8.3310.29
12Tord RomundstadNidarøst OK30.27+8.5210.36
13Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK35.24+13.4912.20
14Sigurd BraathenWing OK37.06+15.3112.55
15Edvin Skauby grønningSelbu OK44.02+22.2715.20
16Jone Ingebrigt SamlandSelbu OK54.53+33.1819.07
17Anders TørumSelbu OK55.32+33.5719.20
Iver Dalsaune ThunFreidigdiskvalifisert
Vegard Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert
August MaskeFreidigdiskvalifisert

D15-16

2 870 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig20.036.59
2Frida HaugskottOL Trollelg20.25+0.227.06
3Hedda Hoff HagenByåsen IL20.29+0.267.08
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK24.05+4.028.23
5Maren VikenByåsen IL27.21+7.189.31
6Mona Eggen KongsbakWing OK30.41+10.3810.41
7Stine Myhr AmundsenWing OK34.34+14.3112.02
8Åsne Stræte OpdahlWing OK36.18+16.1512.38
Ingvild Lauvstad SundeWing OKdiskvalifisert
Emilie Margrete FodstadWing OKdiskvalifisert
Stine AuneNidarøst OKdiskvalifisert

H15-16

2 870 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig15.575.33
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL17.29+1.326.05
3Vegard KittilsenFreidig17.43+1.466.10
4Mikkel HoltFreidig18.03+2.066.17
5Jonas VindalWing OK18.27+2.306.25
6Jonas GrønliFreidig18.43+2.466.31
7Jo Even KolstadFreidig19.12+3.156.41
8Matias NissenFreidig19.37+3.406.50
9Håkon HolstadFreidig20.40+4.437.12
10Erling Eide HustvedtWing OK21.09+5.127.22
11Jostein RøFreidig21.11+5.147.22
12Einar EideByåsen IL21.48+5.517.35
13Håkon SæternesByåsen IL23.27+7.308.10
14Kenneth KjelaasMalvik IL24.33+8.368.33
15Henrik BraathenWing OK24.59+9.028.42
16Johannes LangaasNidarøst OK25.15+9.188.47
17Gabriel CallananWing OK25.42+9.458.57
18Nikolai RenolenWing OK26.52+10.559.21
19Jens HusbyMalvik IL30.58+15.0110.47
20Mathias Enebak IversenFreidig35.16+19.1912.17
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Iver OlaussenMalvik ILdiskvalifisert

D17-20

2 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL20.467.14
2Line SølbergOL Trollelg21.40+0.547.32
3Emilie Liabakk EriksenByåsen IL22.19+1.337.46
4Synne Marie KvammeWing OK22.33+1.477.51
5Ella Eriksen KongsvikWing OK23.28+2.428.10
6Marte Lien JohnsenByåsen IL23.56+3.108.20
7Andrine VikenByåsen IL27.47+7.019.40
8Marte Myhr AmundsenWing OK33.10+12.2411.33

H17-20

2 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Bang StøengHamar OK16.295.44
2Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL17.36+1.076.07
3Are LodgaardByåsen IL18.25+1.566.25
4Aleksander SkoglundFreidig19.19+2.506.43
5Birk GravdahlWing OK20.21+3.527.05
6Sondre LorentsenOK Silsand20.45+4.167.13
7Martin Grøntvedt PedersenWing OK20.47+4.187.14
8Einar KeiseråsIL Leik25.17+8.488.48

D21

2 870 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laura RamsteinNTNUI17.556.14
2Julie StørmerNTNUI18.45+0.506.31
3Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI18.53+0.586.34
4Marta UlvensøenNTNUI18.54+0.596.35
5Gunhild Rogne HallandNTNUI19.41+1.466.51
6Hedvig ÅstebølNTNUI20.00+2.056.58
7Marte Hoff HagenNTNUI20.14+2.197.02
8Ingunn Egeberg VáriNTNUI20.19+2.247.04
9Kristine FjellangerNTNUI20.40+2.457.12
10Ingvild TorgersenNTNUI20.48+2.537.14
11Martine ÅstebølNTNUI20.53+2.587.16
12Hildegunn HeggøyNTNUI20.55+3.007.17
13Ragnhild Lund-JohansenNTNUI21.02+3.077.19
14Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg21.50+3.557.36
15Elen Katrine SkjerveFrol IL22.02+4.077.40
16Solveig BlandkjennNTNUI22.09+4.147.43
17Ingvild Maalen-JohansenNTNUI22.28+4.337.49
18Line Hovdenak LyngNidarøst OK22.32+4.377.51
19Marit SchmidOL Trollelg23.19+5.248.07
20Kristine Klock FletenWing OK23.39+5.448.14
21Gina DidriksenNTNUI23.43+5.488.15
22Katrin DaetwylerNTNUI24.50+6.558.39
23Kristin ÅstebølByåsen IL25.01+7.068.42
24Karoline Dahl FosbyNTNUI26.19+8.249.10
25Kristin JægerWing OK27.10+9.159.27
26Katrine Barli EvensenNTNUI27.11+9.169.28
27Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL28.05+10.109.47
28Elisabeth StørsethSelbu OK30.34+12.3910.39
Johanne de PresnoNTNUIdiskvalifisert
Emma EideNTNUIdiskvalifisert
Aurora FossøyNTNUIdiskvalifisert

H21

2 870 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MaroniByåsen IL15.055.15
2Gustav FiskumNTNUI15.28+0.235.23
3Jan SchmidOL Trollelg15.33+0.285.25
4Ove BaardsgaardOL Trollelg15.44+0.395.28
5Per Melander OftenNTNUI16.02+0.575.35
6Anders EInumFreidig16.28+1.235.44
7Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg16.37+1.325.47
8Håvard Mo VaadalNTNUI16.44+1.395.49
9Kristoffer NeslandNTNUI17.19+2.146.02
10Erik GustafssonNTNUI17.26+2.216.04
11Per Harald SkogstadOL Gaula17.36+2.316.07
12Niklas ProforsNTNUI17.37+2.326.08
13Eirik AalNTNUI17.40+2.356.09
14Øivind AunøienOK Fjell17.46+2.416.11
15Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI17.56+2.516.14
16Jakob Kalvig SkoganNTNUI17.59+2.546.15
17Kristian Opsahl BredesenFrol IL18.05+3.006.18
18Eirik MarthinsenOL Trollelg18.43+3.386.31
19Thomas Maudal GiljeNTNUI18.45+3.406.31
20Arne Johannes LøkkenNTNUI19.13+4.086.41
21Ola KeiseråsIL Leik19.27+4.226.46
22Sigurd StenvikByåsen IL19.35+4.306.49
23Sindre Engzelius GylverNTNUI20.16+5.117.03
24Snorre HansenByåsen IL21.01+5.567.19
25Alex PedersenOL Trollelg22.17+7.127.45
26Petter LyngNidarøst OK22.59+7.548.00
27Andreas WahlNTNUI28.55+13.5010.04
Ole Hartvik SkogstadOL Gauladiskvalifisert

D40

2 870 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margot Bolstad LynumFreidig20.137.02
2Mari Angell-PetersenFreidig20.55+0.427.17
3Gøril EideByåsen IL21.17+1.047.24
4Kari UlsethFreidig21.40+1.277.32
5Gro Sandstad EidsmoFreidig21.58+1.457.39
6Kari Solem AuneByåsen IL22.37+2.247.52
7Mette Resell NolteFreidig22.47+2.347.56
8Vibeke Klock FletenWing OK24.32+4.198.32
9Tone AlmåsIL Leik24.43+4.308.36
10Tonje BostadNidarøst OK25.01+4.488.42
11Mari HoffByåsen IL25.27+5.148.52
12Tina Strømdal WikFreidig25.51+5.389.00
13Kirsti Næss OlsenOL Trollelg28.23+8.109.53
14Susanna BrynhildsenWing OK29.48+9.3510.22

H40

2 870 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig16.375.47
2Petter Andreas BerghMalvik IL17.04+0.275.56
3Thomas Berge MjølhusOL Trollelg18.41+2.046.30
4Torgeir AuneByåsen IL18.55+2.186.35
5Roar SkulbørstadOL Trollelg19.37+3.006.50
6Eivind LonaWing OK20.06+3.297.00
7Jan HageIL Leik20.26+3.497.07
8Stein-Erik FletenWing OK20.54+4.177.16
9Kyrre AuranMalvik IL22.13+5.367.44
10Trond SletnerByåsen IL22.28+5.517.49
11Jon HolstadFreidig22.40+6.037.53
12Øystein HusbyMalvik IL24.15+7.388.26
13Dag Vidar JensenByåsen IL26.08+9.319.06
14Erik SæbøNidarøst OK26.11+9.349.07
15Jon Olaf OlaussenMalvik IL29.50+13.1310.23
16Marius WalsethMalvik IL30.47+14.1010.43
Morten KorsvoldWing OKdiskvalifisert
Kristian StensrudOL Trollelgdiskvalifisert

D50

2 870 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig21.097.22
2Mona J. MølnvikFreidig22.18+1.097.46
3Hilde ForbordMalvik IL24.05+2.568.23
4Sigrid MelkildFreidig24.06+2.578.23
5Rine HanssenByåsen IL24.29+3.208.31
6Turid ArnesenByåsen IL25.20+4.118.49
7Anne MelkildFreidig25.22+4.138.50
8Grete Berge OwrenFreidig26.07+4.589.05
9Nina-Beate LiabakkByåsen IL26.34+5.259.15
10Guri BjørndalByåsen IL28.37+7.289.58
11Ingunn MorsetWing OK29.04+7.5510.07
12Ingrid Lien JohnsenByåsen IL29.48+8.3910.22
13Hilde BellingmoOL Gaula31.25+10.1610.56
Borgunn YtterhusByåsen ILdiskvalifisert

H50

2 870 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig17.466.11
2Bernt BrynhildsenWing OK18.58+1.126.36
3Håvard LorangeFreidig19.21+1.356.44
4Øyvind SchjelderupFreidig19.44+1.586.52
5Dag StenersenNidarøst OK19.49+2.036.54
6Rune StræteWing OK20.31+2.457.08
7Knut HagenByåsen IL20.41+2.557.12
8Bernt RognesFreidig20.42+2.567.12
9Reidar SelmerPolitiets IL20.56+3.107.17
10Harald StorrønningByåsen IL21.16+3.307.24
11Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg21.19+3.337.25
12Øystein WiggenByåsen IL21.51+4.057.36
13Lars Erik StrømsnesMalvik IL22.15+4.297.45
14Haakon ArnesenByåsen IL22.44+4.587.55
15Håvard EidnesOL Trollelg23.31+5.458.11
16Hans Boye SkogstadOL Gaula23.35+5.498.13
17Geir Arne LodgaardByåsen IL23.44+5.588.16
18Dag Erik HellandWing OK23.49+6.038.17
19Arild HeggesetFreidig25.39+7.538.56
20Lasse NatvigByåsen IL27.45+9.599.40
21Tor LundeMalvik IL31.07+13.2110.50
Gunnar SkånøyByåsen ILdiskvalifisert

D60

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjellrun SporildMalvik IL26.039.04
2Reidun Fallan SmaavikFreidig38.18+12.1513.20

H60

2 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell MaroniByåsen IL22.227.47
2Terje SkjeggedalNTNUI22.43+0.217.54
3Helge RustadFreidig27.30+5.089.34
4Olav KvittemFreidig27.32+5.109.35
5Kjell-Arne HenninenByåsen IL27.43+5.219.39
6Morten SkoglundByåsen IL28.31+6.099.56
7Jan Erik KofoedNidarøst OK28.53+6.3110.03
8Rolf Helge RøsandNidarøst OK29.49+7.2710.23

D70

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne FuruholtOL Trollelg42.4714.54
Randi HellandWing OKdiskvalifisert

H70

2 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torleif StephansenNidarøst OK27.539.42
2Rolf KarsetSteinkjer OK28.39+0.469.58
3Frode StensrudOL Trollelg28.48+0.5510.02
4Svein Endre HoveByåsen IL29.42+1.4910.20
5Edgar FuruholtOL Trollelg31.04+3.1110.49
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert

D11-12

1 370 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig Louise NissenFreidig8.206.04
2Maria Strømdal WikFreidig8.59+0.396.33
3Una KittilsenFreidig9.24+1.046.51
4Tora KittilsenFreidig9.34+1.146.58
5Marita AskeFreidig9.39+1.197.02
6Lina Storler SnøfuglFreidig9.44+1.247.06
7Astrid Berge MjølhusOL Trollelg11.08+2.488.07
8Hanne Marie TørhaugWing OK12.17+3.578.57
9Nora HalvorsenFreidig13.31+5.119.51
10Malin Nordgård LeirenByåsen IL14.37+6.1710.40
Anna BellingmoOL Gauladiskvalifisert

H11-12

1 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig6.504.59
2Vegard Lereim StorliFreidig8.57+2.076.31
3Tristan HalvorsenFreidig10.16+3.267.29
4Ådne StordalByåsen IL10.56+4.067.58
5Borgar StavrumWing OK11.05+4.158.05
6Sofus H LindWing OK12.23+5.339.02
7Jakob Jøsang WithWing OK13.15+6.259.40
8Jørgen AuneByåsen IL13.21+6.319.44
9Sondre Furmyr JohansenWing OK18.33+11.4313.32

D65

2 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruth SchmidOL Trollelg34.1911.57
2Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK39.14+4.5513.40
3Stina ElfvingByåsen IL39.38+5.1913.48

H65

2 870 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerByåsen IL24.028.22
2Tom BuggeByåsen IL27.39+3.379.38
3Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK29.47+5.4510.22
4Nils Olav VennevikFreidig31.06+7.0410.50
5Rune M HoltFreidig33.29+9.2711.40

D75

2 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig28.049.46

H75

2 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jardar SandstadSelbu OK30.1910.33
2Tore BrurokNidarøst OK30.57+0.3810.47
3Leif EngenNidarøst OK31.01+0.4210.48
4Eigil SørliMalvik IL32.33+2.1411.20
5Gunnar ØsterbøFreidig32.52+2.3311.27
6Anders LaugloOL Trollelg36.17+5.5812.38
7Finn BjørgumNidarøst OK36.57+6.3812.52
8Henry SundsetvikOL Trollelg54.08+23.4918.51

D-10

1 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Live Furmyr JohansenWing OK16.1411.50
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig19.1414.02

H-10

1 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend GrønliFreidig15.1011.04
Sivert Sæther LevinFreidig10.437.49
Erik OskalHamar OK23.5817.29
Dagfinn StenvikByåsen IL38.5528.24
Johannes StordalByåsen IL15.5811.39
Ole Ulseth SylteFreidig16.5912.23

Åpen lang

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jérôme Soulard 19.456.52
2Julie HindenesOL Gaula31.30+11.4510.58

Åpen kort

1 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sunniva Nergaard BergStokke IL11.368.28
Alfred Gilje SanneFreidig9.467.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor