Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 31 mai 2017

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Guro FrøsethKolbotn & Skimt OL18.07
2Emilie RehnKolbotn og Skimt OL21.16+3.09
3Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering29.55+11.48

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL31.09

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emma Meyer LarssonIL Tyrving33.35
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL44.00+10.25
Marthe LundqvistÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering38.17
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL40.45+2.28
3Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering41.19+3.02
4Linn Mei WaalerMåren OK46.58+8.41

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK31.42
2Grete WestgaardIndre Østfold OK36.20+4.38
3Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering38.57+7.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Anne NilsenÅs-NMBU Orientering39.32+7.50

D 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tove StrandMåren OK27.43
2Kjersti Holt HanssenMåren OK28.40+0.57
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering32.59+5.16
4Mona StrandMåren OK35.44+8.01
5Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering38.13+10.30
6Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering40.01+12.18
7Gro Hege LudvigsenMåren OK43.43+16.00
8Grete BerntsenMåren OK44.42+16.59
9Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering46.54+19.11

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jessica KathleMåren OK51.58

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Unni BøhlerengenMåren OK33.37

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jakob GjedeboOppsal Orientering15.28
2Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering27.46+12.18

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas GjetangerMåren OK20.37
2Ask OlaussenOppsal Orientering24.35+3.58
3Magnus EndresenMåren OK25.01+4.24
4Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering26.12+5.35
5David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL37.45+17.08

H 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Edmund Harder Finseth 17.25
Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering20.56

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering33.46
2Isak Kråkevik ÅbergMåren OK1.04.10+30.24
Baste BrynsrudBaste bkdiskvalifisert

H 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian SchiveOK Moss37.18
2Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering41.55+4.37
3Audun BjerknesMåren OK46.29+9.11
4Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL49.09+11.51
5Donatas KontautasOK Moss51.44+14.26
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders FærdenKolbotn og Skimt OL43.47
2Øyvind ThømtIndre Østfold OK44.24+0.37
3Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering44.38+0.51
4Erland SkatterÅs-NMBU Orientering48.35+4.48
5Lars Petter EndresenMåren OK1.03.41+19.54
6Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.07.44+23.57
Håvard GrønliKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 50-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon DanevadSentrum OK30.48
2Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering39.02+8.14
3Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering39.26+8.38
4Erlend RehnKolbotn og Skimt OL41.10+10.22
5Ove MartinsenHauketo IF41.52+11.04
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering42.41+11.53
7Morten KarlsenMåren OK45.03+14.15
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL51.25+20.37
9John YtternesKolbotn og Skimt OL1.00.19+29.31
10Espen DelpMåren OK1.03.43+32.55
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Morten DueMåren OK24.56
2Jon FredriksenHauketo31.26+6.30
3Stein TurtumøygardMåren OK33.20+8.24
4Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL37.29+12.33
5Peter KlavenessMåren OK46.16+21.20

H 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Geir TrøanKolbotn og Skimt OL34.23
2Trond WettergreenDriv IL38.38+4.15
3Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL54.52+20.29

D -12N

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL30.19
Linea FossKolbotn og Skimt OL35.41
Solveig FærdenKolbotn og Skimt OL32.12
Malin GjetangerMåren OK21.13
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL41.01
Ingvild GrønvoldKolbotn og Skimt OL30.55
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL30.22
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL37.43
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL27.56
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL35.41
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering27.24
Leanna Bjørn SlettvollKolbotn og Skimt OL35.32
Leihla SolbergKolbotn og Skimt OL35.42
Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL25.19

H -12N

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Håvard EndresenMåren OK21.01
Johannes FrantzenKolbotn og Skimt OL24.56
Gustav FærdenKolbotn og Skimt OL34.20
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering29.24
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering22.22
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL20.29
Ulrik JensenKolbotn og Skimt OL21.35
Alfred KemptonKolbotn og Skimt OL37.57
Daniel KrilicKolbotn og Skimt OL31.15
Brage LarsenKolbotn og Skimt OL35.02
Eimund LarsenKolbotn og Skimt OL31.15
Albert MoenKolbotn og Skimt OL22.08
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering27.32
Martin Klaren NilsenÅs-NMBU Orientering23.14
Timon Alexander NorbergKolbotn og Skimt OL35.28
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL34.47
Amund NybakkeKolbotn og Skimt OL21.29
Erlend NybakkeKolbotn og Skimt OL31.57
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL19.23
Martin PopaKolbotn og Skimt OL21.32
Oliver SolgaardKolbotn og Skimt OL28.11
Sondre StrandKolbotn og Skimt OL35.10
Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering25.47

Åpen B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL24.00
2Nina LundquistÅs-NMBU Orientering27.38+3.38
3Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL28.35+4.35
4Kjetil JacobsenHamar OK32.41+8.41
5Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL35.51+11.51
6Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering41.25+17.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor