Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: fredag 29 desember 2017

D lang

5 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audhild Bakken RognstadEmblem IL57.149.52
2Marita HernandezOL Toten-Troll1.17.10+19.5613.18
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.53.12+55.5819.31

H lang

5 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik RavnanIL Tyrving51.298.52
2Vegard BroxIL Tyrving51.41+0.128.54
3Simen BallangrudRaufoss IL Orientering55.13+3.449.31
4Øyvind LienGjø-Vard OL55.17+3.489.31
5Brynjar Larssen BakkenNTNUI57.01+5.329.49
6Eskil Sande GullordBækkelagets SK57.11+5.429.51
7Sigurd RavnanOL Toten-Troll1.00.12+8.4310.22
8Lars LienGjø-Vard OL1.01.17+9.4810.33
9Sondre Sande GullordNydalens SK1.02.07+10.3810.42
10Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.08.22+16.5311.47
11Morten TangenOK Moss1.08.35+17.0611.49
12Geir Myhr ØienRingsaker OK1.09.24+17.5511.57
13Håvard KvammeOL Toten-Troll1.12.25+20.5612.29
14Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1.12.55+21.2612.34
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.17.25+25.5613.20
Markus GladEmblem ILdiskvalifisert
Arno SchneiderOL Toten-Trolldiskvalifisert
Onno VerberneOL Toten-Trolldiskvalifisert

D mellom

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege SolerødGjø-Vard OL53.5313.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Vanja StaffOL Toten-Troll54.05+0.1213.31
3Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll58.26+4.3314.36
4Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.00.46+6.5315.11
5Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK1.02.17+8.2415.34
6Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.04.11+10.1816.02
7Linda FredhOK Moss1.29.44+35.5122.26
8Margrete JørandliGjø-Vard OL1.33.18+39.2523.19
9Hege HeibergHadeland OL2.16.45+1.22.5234.11
Hildegunn LindstadOL Toten-Trollikke startet

H mellom

4 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius StaffOL Toten-Troll49.3812.24 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Terje GudbrandsenHamar OK51.28+1.5012.52
3Stein Arne NegårdVang OL53.46+4.0813.26
4Erik GrøndalenHamar OK1.03.08+13.3015.47
5Even ErlienGjø-Vard OL1.04.05+14.2716.01
6Lars GrøndalenHamar OK1.04.11+14.3316.02
7Philip FøyenGjø-Vard OL1.10.44+21.0617.41
8Kjell Joar RognstadLillehammer OK1.37.44+48.0624.26
9Jo Randar HolmøyHadeland OL2.16.21+1.26.4334.05
Bjarte LindstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Arnfinn PedersenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert
Sigurd KvammeOL Toten-Trollbrutt

D kort

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida EngenRaumar Orientering33.3413.25
2Stine AustadRaumar Orientering35.45+2.1114.18
3Anna Austad SveenRaumar Orientering43.55+10.2117.34
4Anita StensethSnertingdal IF Orientering44.03+10.2917.37
5Anne-Grete AustadRaumar Orientering44.08+10.3417.39
6Tove BakkenLillehammer OK52.52+19.1821.08
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert
Maja SolerødOL Toten-Trolldiskvalifisert

H kort

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik HaugenRingsaker OK32.1712.54
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering32.25+0.0812.58
3Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll32.33+0.1613.01
4Jan SveenRaumar Orientering33.27+1.1013.22
5Jon Vegard LundeLillehammer OK53.52+21.3521.32
Even LienGjø-Vard OLikke startet

N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor