Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell, Gramstad

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell, Gramstad
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 18 februar 2017

Aftenbladet BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Arvid ThorsenHerrer - mellomlang løype (25)51.36+12.0314.44

Cegal BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lise IsachsenDamer - mellomlang løype (15)52.1214.54

Ganddal IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalDamer - lang løype (10)56.0111.25
1Inger RothDamer-Ny (1)54.5534.19
2Ingrid LamarkDamer - mellomlang løype (15)52.56+0.4415.07
2Olav RothHerrer-Ny (2)55.55+11.0234.56
4Erlend BremnesHerrer - kort løype (6)1.01.17+22.3926.38
5Aksel DommersnesHerrer - kort løype (6)1.01.22+22.4426.40
5Per Ivar StoklandHerrer - lang løype (22)55.39+9.5911.21
6Anna TaksdalDamer - mellomlang løype (15)1.00.04+7.5217.09
6Vibeke LamarkDamer - lang løype (10)1.18.00+21.5915.55
9Mariann SveinsvollDamer - mellomlang løype (15)1.06.52+14.4019.06
9Tor Geir EspedalHerrer - mellomlang løype (25)50.49+11.1614.31
11Øyvind LamarkHerrer - mellomlang løype (25)54.14+14.4115.29
11Trond LamarkHerrer - lang løype (22)1.03.23+17.4312.56
12Grethe StoklandDamer - mellomlang løype (15)1.14.26+22.1421.16
13Joar EilevstjønnHerrer - lang løype (22)1.05.41+20.0113.24
14Øivind HansenHerrer - mellomlang løype (25)57.24+17.5116.24
15Jonas Årvik SandalHerrer - mellomlang løype (25)57.25+17.5216.24
17Erling MaulandHerrer - lang løype (22)1.10.44+25.0414.26
20Ove OalandHerrer - lang løype (22)1.31.14+45.3418.37

Klepp Kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Lars PrimstadHerrer - mellomlang løype (25)1.04.08+24.3518.19
0Helga KlausenDamer - mellomlang løype (15)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Aase SveinsvollDamer - kort løype (2)1.12.28+22.2931.30

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gaute FurenesHerrer - kort løype (6)38.3816.47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ole AuklendHerrer - mellomlang løype (25)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Roger Endre NysethHerrer - mellomlang løype (25)1.00.03+20.3017.09

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Eiliv Bjarne LønningenHerrer - mellomlang løype (25)1.05.38+26.0518.45

Sandnes IL (Rogaland)

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vebjørn OftedalHerrer-Ny (2)44.5328.03
2Marie Line FurlandDamer - lang løype (10)58.53+2.5212.01
2Joel SkogeHerrer - kort løype (6)41.34+2.5618.04
2Magnus LandstadHerrer - lang løype (22)51.01+5.2110.24
3Sunniva OmdalDamer - lang løype (10)1.11.57+15.5614.41
3Omund Thu LandstadHerrer - kort løype (6)45.50+7.1219.55
3Morten AamodtHerrer - lang løype (22)53.18+7.3810.52
5Jorunn JohannesenDamer - lang løype (10)1.15.50+19.4915.28
6Hermann SkogsholmHerrer - mellomlang løype (25)48.22+8.4913.49
8Marthe SvihusDamer - lang løype (10)1.28.49+32.4818.07
12Eivind Lars RakeHerrer - mellomlang løype (25)54.27+14.5415.33
12Sveinung SvebestadHerrer - lang løype (22)1.04.48+19.0813.13
13Kaja PeikliDamer - mellomlang løype (15)1.15.04+22.5221.26
15Rune ChristiansenHerrer - lang løype (22)1.07.16+21.3613.43

Sandnes kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Ingvar HaabethHerrer - mellomlang løype (25)1.10.43+31.1020.12

Statoil BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Jan ArendalHerrer - mellomlang løype (25)1.07.32+27.5919.17
21Øistein HaalandHerrer - lang løype (22)1.38.34+52.5420.06

Stavanger Orienteringsklubb

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Asgeir BellHerrer - mellomlang løype (25)39.3311.18
2Bjørn AlsakerHerrer - mellomlang løype (25)39.56+0.2311.24
3Elisabeth Christie ØrkeDamer - mellomlang løype (15)54.24+2.1215.32
4Wenche Margrethe SæbbøDamer - mellomlang løype (15)56.05+3.5316.01
4Anne GarsrudDamer - lang løype (10)1.14.26+18.2515.11
4Finn-Morten ÅrstadHerrer - mellomlang løype (25)45.38+6.0513.02
4Kjetil WirakHerrer - lang løype (22)54.36+8.5611.08
5Tone Cecilie NystrømDamer - mellomlang løype (15)59.00+6.4816.51
5Arne Jacob Nystrøm OlsenHerrer - mellomlang løype (25)47.35+8.0213.35
6Torbjørn BrandsæterHerrer - kort løype (6)1.06.46+28.0829.01
6Johan Christie ØrkeHerrer - lang løype (22)56.52+11.1211.36
7Irene RummelhoffDamer - mellomlang løype (15)1.01.40+9.2817.37
7Arne ØstensenHerrer - mellomlang løype (25)49.13+9.4014.03
7Nils John VestølHerrer - lang løype (22)57.09+11.2911.39
8Gry Vikhamar ThengsDamer - mellomlang løype (15)1.06.29+14.1718.59
8Paul Andreas PaulsenHerrer - mellomlang løype (25)49.39+10.0614.11
9May MelingDamer - lang løype (10)1.43.55+47.5421.12
9Stein Arne OlsenHerrer - lang løype (22)59.48+14.0812.12
10Elin DymbeDamer - mellomlang løype (15)1.07.44+15.3219.21
11Haldis GlendrangeDamer - mellomlang løype (15)1.12.23+20.1120.40
14Brit Vivian MelingDamer - mellomlang løype (15)1.41.30+49.1829.00
15Tore TvedtHerrer - mellomlang løype (25)57.25+17.5216.24
16Arne Kristian EspedalHerrer - lang løype (22)1.07.37+21.5713.47
17Jørgen NilsenHerrer - mellomlang løype (25)59.48+20.1517.05
18Øystein AmundrudHerrer - lang løype (22)1.13.53+28.1315.04
19Pål H. GjerdenHerrer - lang løype (22)1.20.58+35.1816.31
0Vilde Margrethe SæbbøDamer - lang løype (10)diskvalifisert
0Odd Marius HygenHerrer - mellomlang løype (25)diskvalifisert
0Kjell M. LangvikHerrer - mellomlang løype (25)diskvalifisert
0Jone SæbbøHerrer - lang løype (22)diskvalifisert
0Øyvind RummelhoffHerrer - lang løype (22)brutt

SUS BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Geir SandHerrer - lang løype (22)1.02.56+17.1612.50

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Geir HusdalHerrer - mellomlang løype (25)55.17+15.4415.47

VA Vegvesen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanne HermanrudDamer - kort løype (2)49.5921.43

Ålgård Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandHerrer - lang løype (22)45.409.19
3Vegard KarlsenHerrer - mellomlang løype (25)44.44+5.1112.46
7Helen LomelandDamer - lang løype (10)1.18.33+22.3216.01
8Andreas BreilandHerrer - lang løype (22)58.19+12.3911.54
14Jan Einar ØvremoHerrer - lang løype (22)1.06.54+21.1413.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor