Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell, Gramstad

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell, Gramstad
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 18 februar 2017

Damer - kort løype

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne HermanrudVA Vegvesen49.5921.43
2Aase SveinsvollNOTEAM1.12.28+22.2931.30

Damer - mellomlang løype

3 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise IsachsenCegal BIL52.1214.54
2Ingrid LamarkGanddal IL52.56+0.4415.07
3Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb54.24+2.1215.32
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb56.05+3.5316.01
5Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb59.00+6.4816.51
6Anna TaksdalGanddal IL1.00.04+7.5217.09
7Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.01.40+9.2817.37
8Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.06.29+14.1718.59
9Mariann SveinsvollGanddal IL1.06.52+14.4019.06
10Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb1.07.44+15.3219.21
11Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.12.23+20.1120.40
12Grethe StoklandGanddal IL1.14.26+22.1421.16
13Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1.15.04+22.5221.26
14Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.41.30+49.1829.00
0Helga KlausenKlepp Kommune BILdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL56.0111.25
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)58.53+2.5212.01
3Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.11.57+15.5614.41
4Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb1.14.26+18.2515.11
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.15.50+19.4915.28
6Vibeke LamarkGanddal IL1.18.00+21.5915.55
7Helen LomelandÅlgård Orientering1.18.33+22.3216.01
8Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.28.49+32.4818.07
9May MelingStavanger Orienteringsklubb1.43.55+47.5421.12
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute FurenesNOTEAM38.3816.47
2Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)41.34+2.5618.04
3Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)45.50+7.1219.55
4Erlend BremnesGanddal IL1.01.17+22.3926.38
5Aksel DommersnesGanddal IL1.01.22+22.4426.40
6Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb1.06.46+28.0829.01

Herrer - mellomlang løype

3 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb39.3311.18
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb39.56+0.2311.24
3Vegard KarlsenÅlgård Orientering44.44+5.1112.46
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb45.38+6.0513.02
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb47.35+8.0213.35
6Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)48.22+8.4913.49
7Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb49.13+9.4014.03
8Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb49.39+10.0614.11
9Tor Geir EspedalGanddal IL50.49+11.1614.31
10Arvid ThorsenAftenbladet BIL51.36+12.0314.44
11Øyvind LamarkGanddal IL54.14+14.4115.29
12Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)54.27+14.5415.33
13Geir HusdalTIF Viking55.17+15.4415.47
14Øivind HansenGanddal IL57.24+17.5116.24
15Jonas Årvik SandalGanddal IL57.25+17.5216.24
15Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb57.25+17.5216.24
17Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb59.48+20.1517.05
18Roger Endre NysethNOTEAM1.00.03+20.3017.09
19Lars PrimstadKlepp Kommune BIL1.04.08+24.3518.19
20Eiliv Bjarne LønningenOtra IL1.05.38+26.0518.45
21Jan ArendalStatoil BIL1.07.32+27.5919.17
22Ingvar HaabethSandnes kommune BIL1.10.43+31.1020.12
0Ole AuklendNOTEAMdiskvalifisert
0Odd Marius HygenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering45.409.19
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)51.01+5.2110.24
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)53.18+7.3810.52
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb54.36+8.5611.08
5Per Ivar StoklandGanddal IL55.39+9.5911.21
6Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb56.52+11.1211.36
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb57.09+11.2911.39
8Andreas BreilandÅlgård Orientering58.19+12.3911.54
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb59.48+14.0812.12
10Geir SandSUS BIL1.02.56+17.1612.50
11Trond LamarkGanddal IL1.03.23+17.4312.56
12Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.04.48+19.0813.13
13Joar EilevstjønnGanddal IL1.05.41+20.0113.24
14Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering1.06.54+21.1413.39
15Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.07.16+21.3613.43
16Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb1.07.37+21.5713.47
17Erling MaulandGanddal IL1.10.44+25.0414.26
18Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.13.53+28.1315.04
19Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb1.20.58+35.1816.31
20Ove OalandGanddal IL1.31.14+45.3418.37
21Øistein HaalandStatoil BIL1.38.34+52.5420.06
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbbrutt

Damer-Ny

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger RothGanddal IL54.5534.19

Herrer-Ny

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)44.5328.03
2Olav RothGanddal IL55.55+11.0234.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor