Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Rogalandsranking, SI, Lundekvam (Vårli)
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 6 mai 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | N-Åpen Lang | B-Åpen | C-åpen | D50 AK

N-åpen

2 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)21.148.50
2Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)25.40+4.2610.41
3Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)29.33+8.1912.18
4Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)29.58+8.4412.29
5Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)32.05+10.5113.22
6Maren OftedalÅlgård Orientering32.17+11.0313.27
7Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)34.03+12.4914.11
8Stine KleppaÅlgård Orientering34.09+12.5514.13
9Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)36.26+15.1215.10
10Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)36.35+15.2115.14
11Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)42.27+21.1317.41
12Oskar KleppaÅlgård Orientering1.08.37+47.2328.35
13Lea StokkelandÅlgård Orientering1.14.50+53.3631.10
14Tea StokkelandÅlgård Orientering1.15.23+54.0931.24
0Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D -10

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering29.5213.34
2Pernille BreivoldGanddal IL49.45+19.5322.36
3Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1.04.53+35.0129.29
4Norah BreivoldGanddal IL1.29.23+59.3140.37

D 11-12

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL26.5312.13
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)35.29+8.3616.07
3Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)37.15+10.2216.55

D 13-14

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)26.1810.57
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)38.02+11.4415.50
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 15-16

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb42.4912.35
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL44.08+1.1912.58
3Ida MonsenEgersund OK53.28+10.3915.43
4Ingrid LamarkGanddal IL54.24+11.3516.00
5Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)1.12.10+29.2121.13

D 17-20

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristina VollHaugesund IL Orientering1.11.4216.17

D 21-

5 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL58.5010.41
2Trine BolstadGanddal IL1.13.24+14.3413.20
3Hilde SkrettingÅlgård Orientering2.03.58+1.05.0822.32

D 40-

4 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vibeke LamarkGanddal IL1.03.2814.25
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.05.03+1.3514.47
3Otilie OftedalÅlgård Orientering1.06.43+3.1515.09
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.11.29+8.0116.14
5Berit Våg AkslandSandnes IL (Rogaland)1.23.29+20.0118.58
0Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)utenfor konkurranse

D 50-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)45.0913.16
2Inger Tone NygårdEgersund OK49.03+3.5414.25
3Helen LomelandÅlgård Orientering51.59+6.5015.17
4Ann Karin TjørhomGanddal IL53.48+8.3915.49
5Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)1.09.47+24.3820.31
6May MelingStavanger Orienteringsklubb1.21.30+36.2123.58
7Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.24.23+39.1424.49

D 60-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Skretting OpstadEgersund OK53.3920.38

D 70-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb50.5719.35
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb51.46+0.4919.54
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb57.33+6.3622.08

H -10

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb24.1611.01
2Livar OftedalÅlgård Orientering32.46+8.3014.53
3Marius RøddeGanddal IL1.19.27+55.1136.06

H 11-12

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering22.5810.26
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)27.39+4.4112.34
3Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)29.20+6.2213.19
4Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)39.02+16.0417.44
5Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)39.39+16.4118.01
6Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)50.28+27.3022.56

H 11-12N

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)25.4210.42
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13-14

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering26.1010.54
2Erlend BremnesGanddal IL28.04+1.5411.41
3Samuel KleppaÅlgård Orientering29.09+2.5912.08
4Øyvind LamarkGanddal IL29.38+3.2812.20
5Andreas Nybak UrdalGanddal IL30.44+4.3412.48
6Jonas Årvik SandalGanddal IL31.58+5.4813.19
7Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)35.41+9.3114.52
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)44.13+18.0318.25
9Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)44.50+18.4018.40
10Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)46.29+20.1919.22
11Aksel DommersnesGanddal IL50.25+24.1521.00
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 15-16

4 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering48.3511.02
2Tobias RøddeGanddal IL1.05.31+16.5614.53
3Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.23.58+35.2319.05
0Ole Kristian TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

H 17-A kort

4 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BreivoldGanddal IL1.00.1113.40
2Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.02.01+1.5014.05
0Odd Marius HygenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 17-20

5 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb53.079.39
2Per Ivar StoklandGanddal IL1.00.54+7.4711.04

H 21-

8 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1.15.089.16
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.16.35+1.279.27
3Arild AasheimGanddal IL1.21.36+6.2810.04
4Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1.24.34+9.2610.26
5Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.31.56+16.4811.20
6Kenneth WesterheimStord Orientering1.33.54+18.4611.35
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.34.07+18.5911.37
8Morten Bjerga SundliGanddal IL1.36.46+21.3811.56
9Fredrik SandalGanddal IL1.43.15+28.0712.44
10Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.46.40+31.3213.10
11Anders Tønnessen RødFana IL1.47.23+32.1513.15
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.54.14+39.0614.06
13Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.29.03+1.13.5518.24

H 40-

5 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar TaksdalGanddal IL55.1110.02
2Svein-Erik KvameGanddal IL1.07.58+12.4712.21
3Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.12.38+17.2713.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.30.24+35.1316.26
5Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1.53.34+58.2320.38

H 50-

4 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb43.059.47
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb45.59+2.5410.27
3Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb50.31+7.2611.28
4Otte OmdalGanddal IL51.26+8.2111.41
5Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)52.06+9.0111.50
6Trond LamarkGanddal IL52.20+9.1511.53
7Tor BrekkenGanddal IL58.22+15.1713.15
8Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.00.56+17.5113.50
9Tor Sverre SkåraEgersund OK1.04.44+21.3914.42
10Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.05.19+22.1414.50
11Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.05.53+22.4814.58
12Harald BergeLøten o-lag1.09.01+25.5615.41
13Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.20.08+37.0318.12
14Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb1.31.18+48.1320.44
0Tore RøddeGanddal ILdiskvalifisert

H 60-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb37.5011.07
2Kjell SvihusGanddal IL46.25+8.3513.39
3Ove OalandGanddal IL52.36+14.4615.28

H 70-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb36.0413.52
2Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)43.23+7.1916.41
3Geir HusdalTIF Viking44.44+8.4017.12
4Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb45.19+9.1517.25
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb47.16+11.1218.10
6Magnar NerheimSuldal Orienteringslag48.13+12.0918.32

B-Åpen

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering35.5714.58
2Arild SvihusGanddal IL41.50+5.5317.25
3Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)50.02+14.0520.50
4Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)1.19.02+43.0532.55

C-Åpen

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore TengesdalSandnes IL (Rogaland)27.4412.36
2Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)43.40+15.5619.50

D50-A Kort

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb44.4817.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor