Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rørholtmarka Rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rørholtmarka Rundt
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 11 november 2017

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Hogne KjæråsH 40- (21)2.28.31+1.21.22

Drangedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ronald BjervaH 70- (2)2.08.17+49.35

Fossum IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sondre Zahl HagenH13-16 (4)1.42.17+5.33
9Stein H. HagenH17-L (9)2.24.32+45.34
Kathinka Zahl HagenD13-16 (2)brutt

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Espen Nordbrøden FiskumH17-L (9)1.38.58
Sigurd Myhre AndreassenH17-L (9)brutt

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sindre R HoltH17-L (9)1.39.14+0.16

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Jesper FlogstadH 40- (21)1.36.57+29.48

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Øyvin SimonsenH 40- (21)1.58.59+51.50

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Petter ReinemoH17-K (3)1.06.50

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Elin BjervaD 17- (5)1.32.53
2Gerd LangsethD 60- (2)1.52.30+12.20
3Jørn SundbyH 40- (21)1.10.53+3.44

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Sveinung RekaaH 40- (21)1.38.34+31.25
Jørn MyrlandH17-K (3)flyttet

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Simen A BjøringsøyH17-L (9)2.00.11+21.13

OK Skeidi

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Helge GisholtH 40- (21)1.07.09
1Tonny LindquistD 60- (2)1.40.10
2Fredrik PollandH17-K (3)1.44.11+37.21
2Pål WinbergH 40- (21)1.10.20+3.11
3Jon Øivind PedersenH17-K (3)2.10.01+1.03.11
4Martin FjeldsethH13-16 (4)2.21.26+44.42
4Hanne HerumD 40- (6)1.56.20+23.06
4Arve GlittumH 40- (21)1.12.46+5.37
4Heidi HerumD 17- (5)1.55.49+22.56
5Øyvind FlaattenH 40- (21)1.13.24+6.15
5Gro PedersenD 40- (6)2.17.40+44.26
8Åsmund HasaasH17-L (9)2.03.01+24.03
9Inge GlittumH 40- (21)1.34.07+26.58
10Bjørn PollandH 40- (21)1.36.50+29.41
19Arild RørholtH 40- (21)2.22.06+1.14.57
21Tron SolbergH 40- (21)2.56.44+1.49.35
Anne Lene BergD 17- (5)flyttet

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ola Marius PedersenH17-L (9)1.45.09+6.11

Porsgrunn OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Une HoltermannD13-16 (2)1.33.13
1Hilde VassendD 40- (6)1.33.14
1Håvard SkriubakkenH13-16 (4)1.36.44
1Jakob KløverødH 70- (2)1.18.42
2Camilla L. RosenvoldD 17- (5)1.38.32+5.39
2Anders L. RosenvoldH13-16 (4)1.36.45+0.01
2Anine Kjørholt LieD13-16 (2)1.38.22+5.09
3Thore KornmoH17-L (9)1.39.58+1.00
3Hilde Kristine RosenvoldD 40- (6)1.45.40+12.26
3Emilie WestinD 17- (5)1.38.40+5.47
5Kjersti Adéla WestinD 17- (5)2.18.51+45.58
6Håkon KornmoH17-L (9)1.59.21+20.23
6Lenka WestinD 40- (6)2.21.59+48.45
6Kjell WestinH 40- (21)1.19.41+12.32
7Jan GatevoldH 40- (21)1.30.40+23.31
8Lars Ole ThunoldH 40- (21)1.33.31+26.22
14Ole JohanssonH 40- (21)1.39.08+31.59
15Atle RemmeH 40- (21)1.58.58+51.49
17Jiri UrvalekH 40- (21)2.11.36+1.04.27
18Bjørn LieH 40- (21)2.20.58+1.13.49
Oscar Wiersdalen ThunoldH13-16 (4)brutt

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Knut Sveinung Holth RekaaH17-L (9)1.56.42+17.44

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Grete S B HoviD 40- (6)1.38.10+4.56
12Harald HoviH 40- (21)1.38.28+31.19

Ås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunnar BjervaH-12 (1)2.08.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor