Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rørholtmarka Rundt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rørholtmarka Rundt
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 11 november 2017

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin BjervaLarvik OK1.32.53
2Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.38.32+5.39
3Emilie WestinPorsgrunn OL1.38.40+5.47
4Heidi HerumOK Skeidi1.55.49+22.56
5Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL2.18.51+45.58
Anne Lene BergOK Skeidiflyttet

D 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL1.33.14
2Grete S B HoviSkien OK1.38.10+4.56
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.45.40+12.26
4Hanne HerumOK Skeidi1.56.20+23.06
5Gro PedersenOK Skeidi2.17.40+44.26
6Lenka WestinPorsgrunn OL2.21.59+48.45

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonny LindquistOK Skeidi1.40.10
2Gerd LangsethLarvik OK1.52.30+12.20

H 40-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi1.07.09
2Pål WinbergOK Skeidi1.10.20+3.11
3Jørn SundbyLarvik OK1.10.53+3.44
4Arve GlittumOK Skeidi1.12.46+5.37
5Øyvind FlaattenOK Skeidi1.13.24+6.15
6Kjell WestinPorsgrunn OL1.19.41+12.32
7Jan GatevoldPorsgrunn OL1.30.40+23.31
8Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.33.31+26.22
9Inge GlittumOK Skeidi1.34.07+26.58
10Bjørn PollandOK Skeidi1.36.50+29.41
11Jesper FlogstadIL Hauken1.36.57+29.48
12Harald HoviSkien OK1.38.28+31.19
13Sveinung RekaaNotodden OL1.38.34+31.25
14Ole JohanssonPorsgrunn OL1.39.08+31.59
15Atle RemmePorsgrunn OL1.58.58+51.49
16Øyvin SimonsenIL Imås1.58.59+51.50
17Jiri UrvalekPorsgrunn OL2.11.36+1.04.27
18Bjørn LiePorsgrunn OL2.20.58+1.13.49
19Arild RørholtOK Skeidi2.22.06+1.14.57
20Hogne KjæråsAndebu IL2.28.31+1.21.22
21Tron SolbergOK Skeidi2.56.44+1.49.35

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob KløverødPorsgrunn OL1.18.42
2Ronald BjervaDrangedal OL2.08.17+49.35

D13-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL1.33.13
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.38.22+5.09
Kathinka Zahl HagenFossum IFbrutt

H-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar BjervaÅs IL2.08.04

H13-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.36.44
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.36.45+0.01
3Sondre Zahl HagenFossum IF1.42.17+5.33
4Martin FjeldsethOK Skeidi2.21.26+44.42
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLbrutt

H17-K

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter ReinemoKongsberg OL1.06.50
2Fredrik PollandOK Skeidi1.44.11+37.21
3Jon Øivind PedersenOK Skeidi2.10.01+1.03.11
Jørn MyrlandNotodden OLflyttet

H17-L

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen Nordbrøden FiskumHalden SK1.38.58
2Sindre R HoltHedrum OL1.39.14+0.16
3Thore KornmoPorsgrunn OL1.39.58+1.00
4Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.45.09+6.11
5Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.56.42+17.44
6Håkon KornmoPorsgrunn OL1.59.21+20.23
7Simen A BjøringsøyNydalens SK2.00.11+21.13
8Åsmund HasaasOK Skeidi2.03.01+24.03
9Stein H. HagenFossum IF2.24.32+45.34
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor