Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 1
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 19 april 2017

Fredrikstad SK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Malin Husebye AamodtN-åpen (15)14.55+0.1512.58
0Tuva AnstensenN-åpen (15)14.4012.45
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen (15)16.57+2.1714.44
0Adele C.S. EdvardsenN-åpen (15)17.08+2.2814.53
0Crystel IngebrigtsenN-åpen (15)29.41+15.0125.48
0Edvard KeransN-åpen (15)15.05+0.2513.06
0Kaia Kjerre-LudviksenN-åpen (15)15.06+0.2613.07
0Ingrid SteinslandN-åpen (15)14.2412.31
0Selma Sofie SætherN-åpen (15)29.34+14.5425.42
1Matias Kjerre-LudviksenH 13-16C (1)15.5710.17
1Marie OlaussenD 17- (19)14.336.32
1Frank LøwengreenH 50- (11)14.596.44
2Marte Hox BrynildsenD 11-12 (7)17.23+1.2711.12
2Sondre OttesenH-16 (13)14.58+0.316.43
3Andrine K. S. EdvardsenD 11-12 (7)17.28+1.3211.16
4Audun NordbyH 11-12 (8)15.41+3.1910.07
4Alexandra AngvollD-16 (10)18.28+1.128.17
5Ludvik SætherH-16 (13)16.39+2.127.28
5Emil Husebye AaamodtH 11-12 (8)15.53+3.3110.14
6Kristoffer B. HelminsenH-16 (13)16.50+2.237.33
7Kristin OttesenD 17- (19)18.19+3.468.13
8Bjørn HeidenstrømH 50- (11)19.28+4.298.44
9Runar Saur ModahlH-16 (13)17.26+2.597.50
9Emma Sofie SteinslandD-16 (10)29.09+11.5313.06
10Signe Strand GulbrandsenD-16 (10)30.08+12.5213.32
15Ida-Synnøve KristiansenD 17- (19)22.24+7.5110.04
0David StandalH 17- (13)diskvalifisert
0Mattias KarlssonH 17- (13)diskvalifisert
0Unni Strand KarlsenD 50- (4)diskvalifisert

Halden SK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Johan Fredrik Svendsby BraarudN-åpen (15)22.14+7.3419.20
0Ville Emil WingstedtN-åpen (15)12.3610.57
1Olav Milian Schmitt GranH 17- (13)13.556.15
2Hedda Raadal BjørloD 17- (19)15.49+1.167.06
2Liam Viggo WingstedtH 11-12 (8)13.27+1.058.40
2Sylvia DannevigD 13-16C (2)20.37+5.2613.18
3Sebastian Bøhn-BryntesenH 11-12 (8)14.04+1.429.04
3Idun Kristine Felde OlaussenD 17- (19)16.04+1.317.13
3Tore Herman KirkebøenH-16 (13)15.50+1.237.06
3Emma Helene OlsenD-16 (10)18.05+0.498.07
4Pål BackstrømH 17- (13)16.01+2.067.11
4Maren HenriksenD 11-12 (7)18.08+2.1211.41
4Gøril FristadD 17- (19)16.14+1.417.17
4Sigurd Saxe SandvikH-16 (13)16.36+2.097.27
4Gudmund JenssenH 50- (11)17.22+2.237.48
5Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (7)19.11+3.1512.22
5Marie Lien BackstrømD-16 (10)20.01+2.458.59
6Alexander Skaug YtterbølH 17- (13)16.10+2.157.15
7Andreas TveterH 11-12 (8)19.30+7.0812.34
7Jonatan AuneH-16 (13)17.00+2.337.38
7Synne Marie JenssenD-16 (10)22.03+4.479.54
8Hedda Slang SundsetvicD-16 (10)24.17+7.0110.54
8Elias ThoresenH 11-12 (8)22.40+10.1814.37
8Hanna Haugen NordbrødenD 17- (19)18.33+4.008.20
9Karoline AuneD 17- (19)19.16+4.438.39
11Martin BrækkeH-16 (13)18.31+4.048.19
12Synne Malene BrækkeD 17- (19)20.37+6.049.15
13Irene Felde OlaussenD 17- (19)21.11+6.389.31
18Lisa JenssenD 17- (19)26.30+11.5711.54
0Tor Ragnar AndersenH 50- (11)diskvalifisert
Tobias ThoresenN-åpen (15)brutt

Indre Østfold OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marit Nandrup PettersenD 50- (4)23.3310.35
2Bjørn Erik GlomsrudH 17- (13)14.20+0.256.26
5Rune S. NielsenH 50- (11)17.31+2.327.52
8Vegar SkinneH 17- (13)18.15+4.208.12
9Haakon JohannesenH 17- (13)18.44+4.498.25
19Tove TesdalD 17- (19)28.09+13.3612.39
0Eirik BlågestadH-16 (13)diskvalifisert

OK Moss

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christopher LadimH-16 (13)14.276.29
1Karoline BjørnerødD-16 (10)17.167.45
4Henning Bratland CarlsenH 17- (13)16.01+2.067.11
8Sondre LadimH-16 (13)17.20+2.537.47
10Alfred BjørnerødH-16 (13)18.15+3.488.12
11Ola Torstein EndresenH 17- (13)21.37+7.429.42Last ned GPS-spor i gpx-format

Sarpsborg OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Marikken ChristensenN-åpen (15)11.5410.20
0Anna Fredheim LystadN-åpen (15)11.209.51
1Sigrid HaugeD 11-12 (7)15.5610.16
1Solveig Pehrsen-LundeD 13-16C (2)15.119.47
2Marie F. Lindløv JensenD-16 (10)17.56+0.408.03
2Øystein JensenH 50- (11)16.50+1.517.33
2Wenche LindløvD 50- (4)24.15+0.4210.53
3Benjamin AasenH 17- (13)15.16+1.216.51
3Heidi BørstadD 50- (4)24.18+0.4510.55
5Marie HansenD 17- (19)17.43+3.107.57
6Jeremias Ryste OddenH 11-12 (8)16.24+4.0210.34Last ned GPS-spor i gpx-format
6t PedersenD 17- (19)17.44+3.117.58
6Adine Blakkestad IngesenD-16 (10)21.56+4.409.51
6Ole IngesenH 50- (11)17.32+2.337.52
7Bjørn Ketil HansenH 17- (13)16.46+2.517.32
7Bjørn ÅstorpH 50- (11)18.53+3.548.29
9Bjørn Tore ThoresenH 50- (11)20.09+5.109.03
11Ida Katrine Børstad ThoresenD 17- (19)20.11+5.389.04
16Siri PedersenD 17- (19)23.42+9.0910.39

Trøsken IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Halvor Ek HedlundN-åpen (15)21.23+6.4318.35
0Håkon Lillegraven LangsæterN-åpen (15)12.3210.53
10Henrik FjelleH 17- (13)21.13+7.189.32
10Sofie FjelleD 17- (19)19.36+5.038.48
12Mathias Pedersen HolmskauH-16 (13)25.13+10.4611.20
14Cathrine LillestrandD 17- (19)21.14+6.419.32
17Marit Pedersen HolmskauD 17- (19)23.58+9.2510.46
0Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (7)diskvalifisert

Varteig OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik Julian Fontes ÅrbuH 11-12 (8)12.227.58
3Dag BrenåsH 50- (11)17.10+2.117.42
6Julie BrenåsD 11-12 (7)20.00+4.0412.54
10Per Olaf KlemsdalH 50- (11)24.28+9.2910.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor