Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 1
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 19 april 2017

N-åpen

1 150 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK14.55+0.1512.58
0Tuva AnstensenFredrikstad SK14.4012.45
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK16.57+2.1714.44
0Marikken ChristensenSarpsborg OL11.5410.20
0Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK17.08+2.2814.53
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL21.23+6.4318.35
0Crystel IngebrigtsenFredrikstad SK29.41+15.0125.48
0Edvard KeransFredrikstad SK15.05+0.2513.06
0Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK15.06+0.2613.07
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL12.3210.53
0Anna Fredheim LystadSarpsborg OL11.209.51
0Ingrid SteinslandFredrikstad SK14.2412.31
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK22.14+7.3419.20
0Selma Sofie SætherFredrikstad SK29.34+14.5425.42
0Ville Emil WingstedtHalden SK12.3610.57
Tobias ThoresenHalden SKbrutt

D 11-12

1 550 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid HaugeSarpsborg OL15.5610.16
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK17.23+1.2711.12
3Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK17.28+1.3211.16
4Maren HenriksenHalden SK18.08+2.1211.41
5Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK19.11+3.1512.22
6Julie BrenåsVarteig OL20.00+4.0412.54
0Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILdiskvalifisert

D 13-16C

1 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL15.119.47
2Sylvia DannevigHalden SK20.37+5.2613.18

D 17-

2 225 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK14.336.32
2Hedda Raadal BjørloHalden SK15.49+1.167.06
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK16.04+1.317.13
4Gøril FristadHalden SK16.14+1.417.17
5Marie HansenSarpsborg OL17.43+3.107.57
6t PedersenSarpsborg OL17.44+3.117.58
7Kristin OttesenFredrikstad SK18.19+3.468.13
8Hanna Haugen NordbrødenHalden SK18.33+4.008.20
9Karoline AuneHalden SK19.16+4.438.39
10Sofie FjelleTrøsken IL19.36+5.038.48
11Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL20.11+5.389.04
12Synne Malene BrækkeHalden SK20.37+6.049.15
13Irene Felde OlaussenHalden SK21.11+6.389.31
14Cathrine LillestrandTrøsken IL21.14+6.419.32
15Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK22.24+7.5110.04
16Siri PedersenSarpsborg OL23.42+9.0910.39
17Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL23.58+9.2510.46
18Lisa JenssenHalden SK26.30+11.5711.54
19Tove TesdalIndre Østfold OK28.09+13.3612.39

D 50-

2 225 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK23.3310.35
2Wenche LindløvSarpsborg OL24.15+0.4210.53
3Heidi BørstadSarpsborg OL24.18+0.4510.55
0Unni Strand KarlsenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 11-12

1 550 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL12.227.58
2Liam Viggo WingstedtHalden SK13.27+1.058.40
3Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK14.04+1.429.04
4Audun NordbyFredrikstad SK15.41+3.1910.07
5Emil Husebye AaamodtFredrikstad SK15.53+3.3110.14
6Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL16.24+4.0210.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Andreas TveterHalden SK19.30+7.0812.34
8Elias ThoresenHalden SK22.40+10.1814.37

H 13-16C

1 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK15.5710.17

H 17-

2 225 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav Milian Schmitt GranHalden SK13.556.15
2Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK14.20+0.256.26
3Benjamin AasenSarpsborg OL15.16+1.216.51
4Henning Bratland CarlsenOK Moss16.01+2.067.11
4Pål BackstrømHalden SK16.01+2.067.11
6Alexander Skaug YtterbølHalden SK16.10+2.157.15
7Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL16.46+2.517.32
8Vegar SkinneIndre Østfold OK18.15+4.208.12
9Haakon JohannesenIndre Østfold OK18.44+4.498.25
10Henrik FjelleTrøsken IL21.13+7.189.32
11Ola Torstein EndresenOK Moss21.37+7.429.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
0David StandalFredrikstad SKdiskvalifisert
0Mattias KarlssonFredrikstad SKdiskvalifisert

H 50-

2 225 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frank LøwengreenFredrikstad SK14.596.44
2Øystein JensenSarpsborg OL16.50+1.517.33
3Dag BrenåsVarteig OL17.10+2.117.42
4Gudmund JenssenHalden SK17.22+2.237.48
5Rune S. NielsenIndre Østfold OK17.31+2.327.52
6Ole IngesenSarpsborg OL17.32+2.337.52
7Bjørn ÅstorpSarpsborg OL18.53+3.548.29
8Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK19.28+4.298.44
9Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL20.09+5.109.03
10Per Olaf KlemsdalVarteig OL24.28+9.2910.59
0Tor Ragnar AndersenHalden SKdiskvalifisert

D-16

2 225 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline BjørnerødOK Moss17.167.45
2Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL17.56+0.408.03
3Emma Helene OlsenHalden SK18.05+0.498.07
4Alexandra AngvollFredrikstad SK18.28+1.128.17
5Marie Lien BackstrømHalden SK20.01+2.458.59
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL21.56+4.409.51
7Synne Marie JenssenHalden SK22.03+4.479.54
8Hedda Slang SundsetvicHalden SK24.17+7.0110.54
9Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK29.09+11.5313.06
10Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK30.08+12.5213.32

H-16

2 225 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christopher LadimOK Moss14.276.29
2Sondre OttesenFredrikstad SK14.58+0.316.43
3Tore Herman KirkebøenHalden SK15.50+1.237.06
4Sigurd Saxe SandvikHalden SK16.36+2.097.27
5Ludvik SætherFredrikstad SK16.39+2.127.28
6Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK16.50+2.237.33
7Jonatan AuneHalden SK17.00+2.337.38
8Sondre LadimOK Moss17.20+2.537.47
9Runar Saur ModahlFredrikstad SK17.26+2.597.50
10Alfred BjørnerødOK Moss18.15+3.488.12
11Martin BrækkeHalden SK18.31+4.048.19
12Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL25.13+10.4611.20
0Eirik BlågestadIndre Østfold OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor