Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattsvermeren

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattsvermeren
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 24 mars 2017

D 15-16

3 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaisa AntonsenFredrikstad SK48.0612.51
2Karoline BjørnerødOK Moss49.40+1.3413.16

D 17-18

5 260 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF54.5110.25
2Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.01.37+6.4611.42
3Heidi Therese WiestVang OL1.10.04+15.1313.19
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.10.10+15.1913.20
5Aurora GjølsjøOK Moss1.15.26+20.3514.20
0Synne StrandAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 19-20

7 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK1.03.428.47
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1.27.08+23.2612.02
0Elise UllernIL Tyrvingdiskvalifisert

D 21-

7 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid GulbrandsenNTNUI1.20.0311.03
2Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.36.37+16.3413.20
0Hanna Haugen NordbrødenHalden SKdiskvalifisert

D 45-

3 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove StrandMåren OK1.01.4416.30

D 55-

3 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente LineIndre Østfold OK1.01.3016.26
2Anne Julsrud HaugenHalden SK1.02.37+1.0716.44
3Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK1.02.42+1.1216.45

H 15-16

3 740 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik ImrikFredrikstad SK38.1510.13
2Eirik BlågestadIndre Østfold OK38.17+0.0210.14
3Runar Saur ModahlFredrikstad SK38.38+0.2310.19
4Sondre OttesenFredrikstad SK41.09+2.5411.00
5Nils TveiteÅs-NMBU Orientering42.32+4.1711.22
6Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK43.19+5.0411.34

H 17-18

7 240 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik FredriksenAsker Skiklubb1.01.568.33
2Sander ArntzenAsker Skiklubb1.03.37+1.418.47
3Aslak HeimdalKonnerud IL1.05.31+3.359.02
4Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.09.37+7.419.36
5Even LindaasVang OL1.18.45+16.4910.52
6Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.18.56+17.0010.54
7Sverre NarumVang OL1.18.58+17.0210.54
8Trygve MyhrAsker Skiklubb1.19.26+17.3010.58
9Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.21.13+19.1711.13
10Peter GisholtFossum IF1.22.24+20.2811.22
11Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.27.08+25.1212.02
12Elias ØhmanGjø-Vard OL1.36.37+34.4113.20
13Jostein Svaland DaleVang OL1.39.26+37.3013.44
0Erik Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
0Vegard LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 19-20

9 320 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.20.278.37
2Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.36.09+15.4210.18
0Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Bjørnar LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
0David StandalFredrikstad SKdiskvalifisert

H 21-

9 320 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TiltnesIL Tyrving1.17.128.16
2Anders VisterNydalens SK1.17.51+0.398.21
3Torbjørn SagbergIL Tyrving1.18.00+0.488.22
4Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.18.05+0.538.22
5Henrik EijsinkNydalens SK1.23.00+5.488.54
6Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK1.26.01+8.499.13
7Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK1.31.13+14.019.47
8Sindre ØsthagenFredrikstad SK1.31.17+14.059.47
9Johan SvedbergHeming Orientering1.31.19+14.079.47
10Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø1.34.41+17.2910.09
11Donatas KontautasOK Moss2.35.33+1.18.2116.41
0Markus GladNydalens SKdiskvalifisert
0Mattias KarlssonFredrikstad SKdiskvalifisert
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orienteringbrutt

H 35-

7 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Ringstad KristiansenFredrikstad SK1.09.339.36
2Thomas BedinIndre Østfold OK1.10.00+0.279.40
3Magnus NordbrødenHalden SK1.12.03+2.309.57
4Henning Bratland CarlsenOK Moss1.16.08+6.3510.30
5Øyvind LøkenOK Moss1.19.56+10.2311.02
0Thomas RoskifteOK Mossdiskvalifisert

H 45-

7 240 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdLillomarka OL1.09.399.37
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.12.47+3.0810.03
3Thor MellaOppsal Orientering1.16.26+6.4710.33
4Hallvard KorenOK Moss1.25.20+15.4111.47
5Rune BlågestadIndre Østfold OK1.26.39+17.0011.58
6Einar GisholtFossum IF1.29.26+19.4712.21
0Bjørn Axel GranHalden SKdiskvalifisert
0Frank LøwengreenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Steinar LågAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Jan Ola PedersenVang OLdiskvalifisert
0Tibor VáriSturla, IFdiskvalifisert

H 55-

3 740 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils HæstadFossum IF38.5310.23
2Ove MartinsenHauketo IF43.26+4.3311.36
3Sture OttesenIndre Østfold OK43.27+4.3411.37
4Karl Aasmund ErøyOK Moss43.30+4.3711.37
5Håkon LøvliAsker Skiklubb48.26+9.3312.57
6Rune TeiglandØstmarka OK48.27+9.3412.57
7Eirik NordbrødenHalden SK48.48+9.5513.02
8Terje Wiig MathisenNydalens SK49.26+10.3313.13
9Øystein KildahlØstmarka OK49.40+10.4713.16
10Stein Arne NegårdVang OL53.03+14.1014.11
0Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D13-14 par

2 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK32.0812.04
2Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK32.10+0.0212.05

H13-14 par

2 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats LindaasElverum OK32.0512.03
2Thomas BlomkvistFredrikstad SK32.07+0.0212.04
3Sivert PoppeFredrikstad SK38.34+6.2914.29
4Ludvik SætherFredrikstad SK47.26+15.2117.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor