Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint Buskerud/Ringerikskarusell 4 og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Buskerud/Ringerikskarusell 4 og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 14 mai 2017

N-åpen

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marte EgerKongsberg OL22.2112.25
Henrik GjestadRingerike OL18.5710.31
Frida HopeModum OL27.4215.23
Oda OposethRingerike OL22.0212.14
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12.597.12
Jon StrandKongsberg OL20.1011.12
Marius ØstvangRingerike OL19.0710.37
Jørgen ØstvangRingerike OLdiskvalifisert

D 11-12

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12.016.40

D 13-14

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda SpangbergKonnerud IL14.106.44
2Selma HøivoldKongsberg OL14.24+0.146.51
3Johanna Sofie LongfjeldModum OL15.07+0.577.11
4Mina Akiko JohnsenSturla, IF15.26+1.167.20
5Marie KvarmeSturla, IF16.02+1.527.38
6Konstanse MoholthKongsberg OL16.47+2.377.59
7Mari ØverbyKongsberg OL17.15+3.058.12
8Ingvild GustafssonKongsberg OL17.48+3.388.28
9Noar Marie EnerhaugenRingerike OL19.14+5.049.09
10Helene Brandal SøftingKongsberg OL23.45+9.3511.18
11Sunniva MorlandstoEiker OL25.31+11.2112.09

D 15-16

2 100 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrea RanvikKonnerud IL11.435.34
2Jenny BaklidKonnerud IL11.53+0.105.39
3Åsne HaavengenKongsberg OL12.11+0.285.48
4Tuva Aas StræteRingerike OL12.16+0.335.50
5Ingvild LangeggenKongsberg OL12.27+0.445.55
6Anniken RanvikKonnerud IL12.45+1.026.04
7Tale StrandKongsberg OL12.57+1.146.10
8Karoline TorøKongsberg OL13.10+1.276.16
9Mari Landro SvingheimKonnerud IL13.12+1.296.17
10Christine HoenEiker OL13.24+1.416.22
11Silje MorlandstøEiker OL14.02+2.196.40
12Solveig LetmolieEiker OL14.09+2.266.44
13Malene InstanesSturla, IF14.34+2.516.56
14Ingeborg KvarmeSturla, IF15.31+3.487.23
15Ida EnerhaugenRingerike OL15.40+3.577.27
16Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL15.50+4.077.32
17Oda Isnes TyseEiker OL15.56+4.137.35
18Ine InstanesSturla, IF16.12+4.297.42
19Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL18.06+6.238.37
20Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL19.52+8.099.27
21Anni SaarelaKonnerud IL19.55+8.129.29
22Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL20.52+9.099.56

D 17-

2 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iliana IlievaHalden SK19.106.36
2Anette JuveliKonnerud IL19.54+0.446.51
3Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK20.26+1.167.02
4Marlin HaavengenKongsberg OL20.43+1.337.08
5Helene EgerKongsberg OL20.49+1.397.10
6Thea DyrkornEiker OL21.00+1.507.14
7Ida HopeOslostudentenes IK21.11+2.017.18
8Ingjerd SommerstadKongsberg OL21.30+2.207.24
9Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL21.34+2.247.26
10Lotte MyklemyrEiker OL21.56+2.467.33
11Thea Sildnes BaklidKonnerud IL22.00+2.507.35
12Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL22.05+2.557.36
13Aurora MoholthKongsberg OL24.52+5.428.34
14Anne Marthe PeveriEiker OL26.02+6.528.58
15Kari StrandKongsberg OL26.08+6.589.00
16Kathinka RogstadKongsberg OL28.15+9.059.44
17Tonje Kvamme DahlRingerike OL28.58+9.489.59
18Marita Lilja GrønhovdModum OL29.03+9.5310.01
0Sarah WølloKongsberg OLdiskvalifisert

D 40-

2 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Monica BerglundRingerike OL21.507.31
2Isa HeggedalKonnerud IL23.34+1.448.07
3Kirsti KringhaugRingerike OL23.55+2.058.14
4Anne Guro NøklebyRingerike OL25.48+3.588.53
5Marit B. EithunNittedal OL25.50+4.008.54
6Trine OpsethRingerike OL25.58+4.088.57
7Kristin EgerKongsberg OL26.20+4.309.04
7Line Skjevik ArnevikRingerike OL26.20+4.309.04
9May Ingela HopeModum OL27.15+5.259.23
10Charlotte SkourupSturla, IF27.21+5.319.25
11Tone Karina IngesenSarpsborg OL29.10+7.2010.03
12Ingunn NorbomKonnerud IL29.15+7.2510.05
13Kari ArnestadRingerike OL29.30+7.4010.10
14Heidi MyklemyrEiker OL29.58+8.0810.20
15Merete UndelandSturla, IF31.13+9.2310.45
16Karen LangumRingerike OL34.24+12.3411.51
17Trude HansenBerger og Svelvik OL35.05+13.1512.05
18Mette SpangbergKonnerud IL35.12+13.2212.08
19Cora EbnerKongsberg OL35.32+13.4212.15

D 50-

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torun DyrkornEiker OL14.316.54
2Grete S B HoviSkien OK14.57+0.267.07
3Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL15.18+0.477.17
4Toini SkyttersæterKonnerud IL15.35+1.047.25
5Tove HeimdalKonnerud IL15.46+1.157.30
6Randi NicolaisenAsker Skiklubb16.34+2.037.53
7Eli Tufte HanssenEiker OL16.36+2.057.54
8May Jorunn RognlienModum OL19.53+5.229.28
9Hege HeibergHadeland OL22.28+7.5710.41
10Gunhild OlsenRingerike OL40.42+26.1119.22
11Monika Støa JohansenRingerike OL41.22+26.5119.41
12Lilje LønningenRingerike OL41.26+26.5519.43

D 60-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL13.556.37
2Linda VerdeSturla, IF16.51+2.568.01
3Aud KjemperudEiker OL19.34+5.399.19
4Berit RøsteRingsaker OK23.03+9.0810.58

D 70-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Økern JensenBærums Skiklub29.0813.52

H 11-12

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus BerglundRingerike OL11.056.09
2Reidar KollstrømRingerike OL14.28+3.238.02
3Oskar HopeModum OL25.47+14.4214.19

H 13-14

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan EgerKongsberg OL11.585.41
2Halvor LøkenKongsberg OL12.05+0.075.45
3Lukas KlausenSturla, IF12.16+0.185.50
3Mikkel BerglundRingerike OL12.16+0.185.50
5Stein Aas StræteRingerike OL12.22+0.245.53
6Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL13.07+1.096.14
7Adam ConwayKongsberg OL13.09+1.116.15
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL13.11+1.136.16
9Martin Nøkleby MellingRingerike OL13.38+1.406.29
10Jo Randar HolmøyHadeland OL15.31+3.337.23
11Arne BerganKongsberg OL17.16+5.188.13
12Eivind Bogen ArenthSturla, IF17.37+5.398.23

H 15-16

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL17.115.55
2Johan Kristian UndelandSturla, IF19.43+2.326.47
3Vetle DrageKongsberg OL20.16+3.056.59
4Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL20.26+3.157.02
5Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF20.52+3.417.11
6Rolf Trygve HaugKongsberg OL20.58+3.477.13

H 17-

3 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard MyklemyrEiker OL19.355.26
2Mathias DrageKongsberg OL19.37+0.025.26
3Jørgen BaklidKonnerud IL19.52+0.175.31
4Aslak HeimdalKonnerud IL20.16+0.415.37
5Tord StrandKongsberg OL20.17+0.425.38
6Lars-Inge ArnevikRingerike OL20.26+0.515.40
7Joar GjerdahlKonnerud IL21.12+1.375.53
8Håkon LundKongsberg OL22.01+2.266.06
9Espen RøsteKongsberg OL22.17+2.426.11
10Kristian KihleRingerike OL22.22+2.476.12
11Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK22.47+3.126.19
12Sølve DrageKongsberg OL22.53+3.186.21
13Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF23.22+3.476.29
14Anders Beyer BrattliRingerike OL24.59+5.246.56
15Lars BerglundRingerike OL27.18+7.437.35
16Frode LøsetRingerike OL28.08+8.337.48
17Sverre GrafferRingerike OL32.05+12.308.54

H 40-

3 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Erik OpsethRingerike OL24.586.56
2Svein-Olav TorøKongsberg OL26.36+1.387.23
3Jørn-Are LongfjeldModum OL29.27+4.298.10
4Karl Anton UndelandSturla, IF37.05+12.0710.18
5Tommy  BjerkeFossekallen IL52.48+27.5014.40
0Ole MyklemyrEiker OLdiskvalifisert

H 50-

2 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen MårtenssonModum OL19.346.44
2Syver LøkenKongsberg OL20.42+1.087.08
3Gunnar HopeModum OL21.16+1.427.20
4Ole IngesenSarpsborg OL21.35+2.017.26
5Njål SvingheimKonnerud IL21.45+2.117.30
6Trond BaklidKonnerud IL21.46+2.127.30
7Hans Otto ØverbyKongsberg OL23.13+3.398.00
8Jon Erik KvarmeSturla, IF24.36+5.028.28
9Geir Holm GundersenSturla, IF25.03+5.298.38
10Phil ConwayKongsberg OL25.28+5.548.46
11Erik HøivoldKongsberg OL26.38+7.049.11
12Torgeir BrandalKongsberg OL27.06+7.329.20
13Knut Ivar KollstrømRingerike OL30.50+11.1610.37
14Ivar LindsethRingerike OL34.13+14.3911.47
15Torbjørn BogenSturla, IF46.18+26.4415.57
0Erik SaugerudKonnerud ILdiskvalifisert

H 60-

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DåsnesRingerike OL11.295.28
2Harald HoviSkien OK12.32+1.035.58
3Harald ThonSturla, IF12.43+1.146.03
4Paul SkjakerHadeland OL14.39+3.106.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Toralf OpperudRingerike OL17.41+6.128.25

H 70-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL14.316.54
2Sigurd VikebøTIF Viking20.34+6.039.47
3Kjell GrønhovdModum OL20.43+6.129.51
0Ole Einar DalenNOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor