Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TV-Cupen 2017 Race1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TV-Cupen 2017 Race1
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Kristiansand OK
Dato: onsdag 4 januar 2017

A-Lang

3 270 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ståle GjelstenKristiansand OK31.469.42
2Dag BlandkjennKristiansand OK32.12+0.269.50
3Sebastian DalandKristiansand OK34.04+2.1810.25
4Christian BøenKristiansand OK35.15+3.2910.46
5Gaute FriestadKristiansand OK37.32+5.4611.28
6Håvard IrgensKristiansand OK37.38+5.5211.30
7Holger HottKristiansand OK39.24+7.3812.02
8Marius PyttenKristiansand OK39.34+7.4812.05
9Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK41.18+9.3212.37
10Marianne AndersenKristiansand OK41.35+9.4912.42
11Matias Hodne HanischKristiansand OK41.46+10.0012.46
12Jostein MoeTorridal IL42.03+10.1712.51
13Eirik Martens SvensenKristiansand OK43.14+11.2813.13
14David RundeKristiansand OK46.34+14.4814.14
15Leiv Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK48.56+17.1014.57
16Kjell Arne HålandOK Sør51.15+19.2915.40
17Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK52.40+20.5416.06
18Per Olav NærestadIF Trauma53.08+21.2216.14
19Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK55.15+23.2916.53
20Jonas MyhreKristiansand OK59.21+27.3518.08
21Terje UrfjellIL Imås1.00.41+28.5518.33
22Odd-Anton HermansenKristiansand OK1.02.55+31.0919.14
23Julie NærestadVegårshei IL1.03.29+31.4319.24
24Sigurd Svaland AasKristiansand OK1.03.52+32.0619.31
25Steinar AasBirkenes IL1.07.23+35.3720.36
26Ida AurebekkKristiansand OK1.12.06+40.2022.02
27Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.18.05+46.1923.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
0Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILdiskvalifisert
0Henrik Svaland AasKristiansand OKdiskvalifisert
0Markus Brabrand UrfjellIL Imåsdiskvalifisert

A-Kort

2 240 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK35.1115.42
2Jan BlandkjennKristiansand OK37.27+2.1616.43
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK38.43+3.3217.17
4John HansenKristiansand OK40.11+5.0017.56
5Roar MyhreKristiansand OK43.03+7.5219.13
6Nils Arne JohannessenKristiansand OK43.49+8.3819.33
7Trygve Børte NomelandKristiansand OK46.20+11.0920.41
8Brage TakleKristiansand OK51.36+16.2523.02
9Ingvild MulenKristiansand OK52.02+16.5123.13
10Jon Terje EkelandOddersjaa SSK53.21+18.1023.49
11Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK53.31+18.2023.53
12Rune KittelsenKristiansand OK56.11+21.0025.04
13Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.00.31+25.2027.00
14Ove KjetsåOtra IL2.06.07+1.30.5656.18
15Bjørnar KlunglandOtra IL2.06.33+1.31.2256.29
0Geir KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
0Gro BørteKristiansand OKdiskvalifisert
0Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Helle HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor