Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Krokavassnuten opp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Krokavassnuten opp
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: mandag 26 desember 2016

H14-

38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas FinshusHaugesund IL Orientering54.34
2Sveinung ErlandHaugesund IL Orientering56.43+2.09
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering58.57+4.23
4Vegard EngesliHaugesund IL Orientering1.00.20+5.46
5Otto EikesetHaugesund IL Orientering1.00.25+5.51
6Einar MartinsenVikebygd IL1.02.46+8.12
7Thor Arne DommersnesHaugesund IL Orientering1.02.48+8.14
8Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering1.03.41+9.07
9Kjell Sture JensenHaugesund IL Orientering1.03.55+9.21
10Oliver SmithHaugesund IL Orientering1.05.22+10.48
11Øyvind HelgelandHaugesund IL Orientering1.05.28+10.54
12Jarle KolbeinsenHaugesund IL Orientering1.05.29+10.55
13Geir HolmHaugesund IL Orientering1.05.31+10.57
14Lindtner HenrikHaugesund IL Orientering1.05.37+11.03
15Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.06.12+11.38
16Audun SvendsenHaugesund IL Orientering1.09.42+15.08
17Asbjørn IndrehusHaugesund IL Orientering1.09.56+15.22
18Thomas MelingHaugesund IL Orientering1.10.29+15.55
19Erik Nygaard MadsenHaugesund IL Orientering1.12.37+18.03
20Arild BjordalHaugesund IL Orientering1.12.40+18.06
21Jan VikseHaugesund IL Orientering1.13.02+18.28
22Jarl UndahlHaugesund IL Orientering1.14.19+19.45
23Morten VestvikHaugesund IL Orientering1.18.55+24.21
24Espen YdstebøHaugesund IL Orientering1.19.10+24.36
25Atle Nikolai WølloKongsberg OL1.20.01+25.27
26Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.21.16+26.42
27Øyvind BrandzægHaugesund IL Orientering1.22.47+28.13
28Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.22.51+28.17
29Rune JohnsenHaugesund IL Orientering1.23.11+28.37
30Thomas FrimannslundHaugesund IL Orientering1.23.14+28.40
31Maruis LysakerHaugesund IL Orientering1.24.50+30.16
32Torbjørn TorgersenHaugesund IL Orientering1.25.33+30.59
33Karl Erik Ravn OttesenHaugesund IL Orientering1.26.30+31.56
34Inge FjeldheimHaugesund IL Orientering1.30.49+36.15
35Jan SteffensenHaugesund IL Orientering1.34.43+40.09
36Håkon OsmundsenHaugesund IL Orientering1.36.24+41.50
37John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1.46.20+51.46
37Peder Svein GrønåsHaugesund IL Orientering1.46.20+51.46

D14-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lisbeth VollNydalens SK1.07.47
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.12.01+4.14
3Anne SætreHaugesund IL Orientering1.14.55+7.08
4Kristina VollHaugesund IL Orientering1.20.20+12.33
5Anna Margrethe YdstebøHaugesund IL Orientering1.24.32+16.45
6Nina OsmundsenHaugesund IL Orientering1.28.20+20.33
7Trine Lise VestvikHaugesund IL Orientering1.30.43+22.56
8Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.35.20+27.33
9Vivian KyteHaugesund IL Orientering1.35.45+27.58
10Sije RykkjeHaugesund IL Orientering1.35.48+28.01
11Kathrine FjeldheimHaugesund IL Orientering1.36.42+28.55
12Torunn LeaHaugesund IL Orientering1.36.47+29.00
0Gina AlvestadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor