Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Koll 2-4-6 #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Koll 2-4-6 #1
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 28 januar 2017

Klasser: Visa alla | Å2 | Å4 | Å6 | N2

Åpen 2km

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linda FredhOK Moss40.26
2Jon FanavollKamp/Vestheim IF40.29+0.03
3Kåre KnudsenIL GeoForm40.34+0.08
4Øystein MadsenHaugerud IF41.27+1.01
5Marianne ArnesenAsker Skiklubb51.35+11.09
6Knut LandmarkIL Koll51.47+11.21
7Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet53.30+13.04
8Sidsel SandelienHeming Orientering54.32+14.06
9Eyvind AasIL GeoForm56.37+16.11
10Sigurd HaugerudIL GeoForm1.03.18+22.52
11Kristin FleisjeNittedal OL1.07.04+26.38
12Eirik Røhne SkoftelandIL Kolldiskvalifisert

Åpen 4km

46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tor RingstadHedrum OL36.17
2Svein JacobsenIL Tyrving36.49+0.32
3Vidar BerteigEasy Petro BIL37.06+0.49
4Tormod ØvergaardVestre Akers SK39.47+3.30
5Solveig SikkelandIL Tyrving40.07+3.50
6Morten TangenOK Moss40.44+4.27
7Åse BerganNydalens SK40.50+4.33
8Olav HasaasFossum IF42.10+5.53
9Gaute BerganNydalens SK42.12+5.55
10Kjetil BergeVestre Akers SK43.55+7.38
11Magne VollenOslostudentenes IK45.18+9.01
12Per ØhlckersIL Tyrving48.03+11.46
13Tor LahlumKolbotn og Skimt OL48.56+12.39
14Sander RogndokkenNydalens SK49.06+12.49
15Pål W. HanssenBDO BIL49.18+13.01
16Jon LahlumIL GeoForm49.27+13.10
17Marianne NjåsteinIL Tyrving49.29+13.12
18Helge LyeIL Tyrving50.06+13.49
19Einar HemLillomarka OL50.09+13.52
20Helge BjaalandHeming Orientering51.41+15.24 Last ned GPS-spor i gpx-format
21Christine LuisNydalens SK52.21+16.04
22Bjørn SandelienHeming Orientering52.27+16.10
23Camilla StridsklevIL Tyrving53.56+17.39
24Øyvind GylverAsker Skiklubb53.57+17.40
25Egil HusethKamp/Vestheim IF54.06+17.49
26Hans Henrik FremmingHeming Orientering54.27+18.10
27Milda ØhlkersIL Tyrving55.28+19.11
28Anne Marit BjergaardNydalens SK58.02+21.45
29Marie SaugestadNydalens SK58.17+22.00
30Ingrid HasaasFossum IF58.17+22.00
31Fredrik SaugestadNydalens SK58.24+22.07
32Solveig BerganNydalens SK59.58+23.41
33Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.01.13+24.56
34Anne Regine BakstadFriskis og Svettis1.01.54+25.37
35Ida PresterudIL Koll1.02.10+25.53
36Sturla HånesIL GeoForm1.02.18+26.01
37Rune HultgrenOppsal Orientering1.05.01+28.44
38Brita SauarIL Koll1.07.41+31.24
39Jon C. FougnerHeming Orientering1.08.23+32.06
40Johanna ErikssonNydalens SK1.08.58+32.41
41Randi NilstadIL Tyrving1.11.01+34.44
42Trine Justad RaaenKongsberg OL1.22.34+46.17
43Aurora SauarPrivat1.26.56+50.39
44Elle MelbyeHeming Orienteringdiskvalifisert
45Else GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
46Marit VågsnesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

Åpen 6km

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kasper FosserHeming Orientering36.55
2Morten Nilstad PettersenIL Tyrving46.30+9.35
3Holger SchlaupitzPrivat49.00+12.05
4Audun BjerknesMåren OK49.34+12.39
5Karl Even RyghHeming Orientering52.15+15.20
6Jan Tore HenriksenNydalens SK53.15+16.20
7Tore HoffIL Tyrving53.49+16.54
8Bjørn GrindeOslostudentenes IK54.00+17.05
9Steinar KvaaleBø OL1.00.48+23.53
10Per Morten LefdalOEC1.01.24+24.29
11Gutorm EggeOslostudentenes IK1.03.05+26.10
12Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.05.32+28.37
13Ståle HeitmannFossum IF1.06.44+29.49
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.10.35+33.40
15Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.13.04+36.09
16Nora WoxholthAsker Skiklubb1.20.23+43.28
17Lars OnstadOslostudentenes IK1.26.21+49.26
18Harald RikheimPrivat1.47.46+1.10.51

Nybegynner 2km

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Melanie DalforsOslostudentenes IK23.06
2Lena EndresenIL Koll35.19+12.13
3Amund SaugestadNydalens SK51.26+28.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor