Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

Sandnes IL (Rogaland)

59 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Magnus LandstadH 45AK (46)37.099.20
1Mette WathneD 17-B (85)38.3912.16
2Jone ValdalH 11-12 (133)23.05+0.398.18
2Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (113)27.08+3.239.45
4Signe OttesenD 45AK (41)1.14.18+14.2118.40
4Vegard PeikliH 45- (127)54.15+8.359.30
5Ragnhild RichterD 40- (30)1.33.11+40.3818.47
5Ingunn Anda HaugD 17-A kort (75)1.03.51+17.0716.02
5Tom FurlandH 45- (127)57.49+12.0910.07
7Jonas Vistnes MyklebostH 11-12 (133)27.20+4.549.49
7Geir BjaanesH 55- (126)55.57+10.1311.16
7Randi RothD 45AK (41)2.08.29+1.08.3232.16
7Alva ChristiansenD 11-12 (113)34.52+11.0712.32
10Tuva ChristiansenC-Åpen (65)1.18.27+27.0423.46
10Åsa ChristiansenD 17-C (60)1.20.10+36.0424.17
10Ole Morten ThingbøH 17-B (54)55.41+16.2017.40
10Eirik WathneH 11-12 (133)31.59+9.3311.30
11Markus RichterH 13-14 (190)44.17+9.4211.28
12Bjørnar PeikliH 13-14 (190)44.41+10.0611.34
12Roar Fjermestad EieB-Åpen (141)46.12+14.1714.40
13Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (190)45.00+10.2511.39
13Selma Lothine Fridheim TorpD 13-14 (149)47.55+12.2212.24
14Kalle JongenburgerH 13-14 (190)45.10+10.3511.42
14Bjørnar André HaugH 45- (127)1.13.33+27.5312.52
14Torill AndersenD 50- (69)1.29.27+40.4021.23
17Mari RichterD 11-12 (113)43.13+19.2815.32
18Sigurd R. OftedalH 21- (169)1.23.47+23.539.35
18Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (149)48.03+12.3012.26
20Kaja PeikliD 13-14 (149)48.24+12.5112.32
21Helge HundeidA-Åpen (149)1.09.00+29.2913.48
22Gisle WathneH 50- (157)1.00.23+17.5312.08
22May Bente ValdalB-Åpen (141)53.35+21.4017.00
25Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (113)52.14+28.2918.47
27Sveinung SvebestadH 55- (126)1.29.50+44.0618.06
27Jomar Halvorsen SætreH 11-12 (133)49.28+27.0217.47
27Bente Fjermestad-EieB-Åpen (141)58.43+26.4818.38
28Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (190)55.29+20.5414.22
28Arild Pfluger HundeideH 11-12 (133)51.57+29.3118.41
28Rune ChristiansenH 50- (157)1.07.58+25.2813.40
29Ingrid Karoline MølstreD 11-12 (113)1.08.37+44.5224.40
30Arnfinn SolheimH 11-12 (133)53.57+31.3119.24
35Synnøve WestermoenA-Åpen (149)2.02.01+1.22.3024.24
35Lene Elise Wathne ThingbøB-Åpen (141)1.11.48+39.5322.47
37Thomas ValdalH 15-16 (184)1.06.32+24.3312.34
39Gezien JongenburgerB-Åpen (141)1.18.29+46.3424.54
Helene Pfluger HundeideN-åpen (277)fullført
Lars OftedalN-åpen (277)fullført
Andreas SolengN-åpen (277)fullført
Ine Wathne ThingbøN-åpen (277)fullført
Sindre WathneN-åpen (277)fullført
Ingeborg Roth AarskogD -10 (58)29.0813.21
Frida RichterD -10 (58)29.0913.22
Magnus HaugH -10 (67)22.2010.14
Vebjørn OftedalH -10 (67)26.4212.14
Emil Wathne ThingbøH -10 (67)55.2525.25
Aslak WathneH -10 (67)56.0525.43
Peder SolheimA-Åpen (149)diskvalifisert
Stian HaugvaldstadH 13-14 (190)diskvalifisert
Marte Roth AarskogD 13-14 (149)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor