Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

Alta OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Thomas FrostH 45- (127)48.02+2.228.24
4Rolf Arvid Leijon PedersenH 80- (29)1.00.46+7.4219.06
28Gard FrostH 15-16 (184)53.12+11.1310.03
29Eirik FrostH 13-14 (190)56.02+21.2714.30

Asker Skiklubb

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marthe WisløfC-Åpen (65)51.2315.34
2Per WiréhnH 17-A kort (72)42.58+0.278.35
3Sverre WisløfB-Åpen (141)37.06+5.1111.46
3Per Clemmet WisløfA-Åpen (149)41.40+2.098.20
3Hulda M. Backer TellnesD 15-16B (19)48.20+8.2615.20
4Astrid YtterbøD 11-12 (113)28.19+4.3410.11
5Una NastadD 11-12 (113)30.57+7.1211.07
6Marit IsachsenD 17-A kort (75)1.06.44+20.0016.46
6Sondre YtterbøH 15-16 (184)44.22+2.238.23
6Ellen Aure SkogedalD 45- (107)1.00.42+11.1612.14
7Per Anders YtterbøH 17-B (54)50.24+11.0316.00
7Helga M. BackerD 17-B (85)47.15+8.3615.00
7Sigrun Hernes YtterbøD 50- (69)55.40+6.5313.19
10Margrethe WisløfA-Åpen (149)54.58+15.2710.59
14Marit EgnerD 45- (107)1.12.21+22.5514.35
15Selma Aure SkogedalD 11-12 (113)42.26+18.4115.15
17Svein GranerudH 50- (157)57.42+15.1211.36
22Simen Aure SkogedalH 15-16 (184)50.08+8.099.28
25Torill Fougner WisløfA-Åpen (149)1.12.49+33.1814.33
26Maren Aure SkogedalD 13-14 (149)56.11+20.3814.33
29Pål SkogedalH 21- (169)2.25.09+1.25.1516.36
31Kjetil KjernsmoA-Åpen (149)1.26.16+46.4517.15
31Torstein KvaaleH 50- (157)1.10.26+27.5614.10
31Eilev KvaaleH 15-16 (184)54.50+12.5110.21
Eivind KjernsmoN-åpen (277)fullført
Synne KjernsmoN-åpen (277)fullført
Eirik NastadN-åpen (277)fullført

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Siren GreveD 60- (27)50.18+8.4315.00
11Erling StrandH 65- (66)1.06.22+28.1419.48

Berger og Svelvik OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kirsten GjermstadD 17-B (85)44.23+5.4414.05
4Trude HansenD 40- (30)1.31.03+38.3018.21
30Hedda Wessel PettersenD 11-12 (113)1.09.53+46.0825.08
Ola Gjermstad PettersenH -10 (67)20.419.29
Oda GjerdahlD 17-20 (134)diskvalifisert

Birkenes IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Linnea VerslandD 11-12N (16)27.49+6.3412.52
2Kristine NygårdD 15-16B (19)47.02+7.0814.55
2Trygve LølandH 70- (89)42.37+1.0912.43
6Ingrid MosfjellD 15-16B (19)1.11.03+31.0922.33
7Per Johan FlaaH 17-C (38)1.08.35+29.2920.46
8Asgeir Reiersen JensenH 17-20 (104)1.05.40+9.459.24
9Asle ÅsmulH 40- (63)1.39.33+42.0714.15
12Bjørn StormoenH 60- (79)1.01.58+22.5614.49
12Emil NygårdH 11-12 (133)34.13+11.4712.18
12Magnus MosfjellH 17-20 (104)1.13.00+17.0510.27
13Mari Reiersen JensenB-Åpen (141)47.51+15.5615.11
15Mette Javenes FlaaC-Åpen (65)1.48.43+57.2032.56
16Anne Kari BirkelandD 17-B (85)1.05.14+26.3520.42
16Steinar ÅneslandB-Åpen (141)50.15+18.2015.57
25Sigmund Javenes FlaaH 11-12 (133)49.19+26.5317.44
29Lars BirkenesH 11-12 (133)52.22+29.5618.50
36Åse Karin AakvikB-Åpen (141)1.13.14+41.1923.14
39Guttorm NyhusH 50- (157)1.27.10+44.4017.32
Ingeborg ÅneslandN-åpen (277)fullført

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Reidar AndersenH 70- (89)1.10.18+28.5020.59

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Magnar ØvreåsH 75- (54)1.22.00+39.0325.47
11Hjørdis ØvreåsD 70- (49)1.55.39+1.12.0436.22

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingunn S. ØsthagenD 17-B (85)43.54+5.1513.56

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Johs HjelmstadH 45- (127)1.08.41+23.0112.01
Berit HerstadD 40- (30)diskvalifisert

Bø OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon SolbergH 17-A kort (72)42.318.30
2Olav Bratland SolbergH 13-16C (10)1.02.25+28.1122.27
4Per Chr. HagenH 65- (66)44.24+6.1613.15
6Olav SolbergH 75- (54)1.06.12+23.1520.49
7Gunn BotnenD 60- (27)1.16.58+35.2322.58
10Jarle BotnenH 60- (79)58.34+19.3214.00
16Dag Steinar RagvinH 21- (169)1.21.19+21.259.18
17Elisabeth Bratland SolbergB-Åpen (141)50.36+18.4116.03
23Eivind Romberg KvaaleH 21- (169)1.38.23+38.2911.15
Gaute Bratland SolbergH -10 (67)30.2413.56
Synnøve DalvaD 75- (18)diskvalifisert

Chicago Area Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Charlie ShahbazianH 55- (126)1.27.26+41.4217.37

Drangedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Odd AureH 75- (54)1.10.46+27.4922.15
15Oskar StraumeH 17-B (54)1.00.03+20.4219.03
21Anna Henriette StraumeD 17-B (85)1.19.43+41.0425.18

Egersund OK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2TorSverre E. SkåraH 17-B (54)42.28+3.0713.28Last ned GPS-spor i gpx-format
2Inger Tone NygårdD 50- (69)48.48+0.0111.40
5Thomas HadlandA-Åpen (149)45.55+6.249.11
8Arvid MydlandH 60- (79)52.04+13.0212.27
9Gunnar PettersonH 17-A kort (72)1.09.23+26.5213.52
9Synne Skeie PettersonD 11-12 (113)35.25+11.4012.44
10Julie PuntervoldD 17-A kort (75)1.29.24+42.4022.27
11Arne BrandsbergH 75- (54)1.27.13+44.1627.25
13Nils Tore PuntervoldH 45- (127)1.10.23+24.4312.19
15Geir FrøytlogH 55- (126)1.00.53+15.0912.16Last ned GPS-spor i gpx-format
16Olav HellandH 17-B (54)1.05.35+26.1420.49
16Julie M HellandD 11-12 (113)43.06+19.2115.30
17Alexander HorpestadH 17-A kort (72)1.45.19+1.02.4821.03
19Jorunn HadlandA-Åpen (149)1.06.51+27.2013.22
20Hilde HetlandD 45- (107)1.28.21+38.5517.48
21Karine Aarstad TorgersenD 13-14 (149)48.29+12.5612.33
23Monica HorpestadB-Åpen (141)55.09+23.1417.30
25Steinar HorpestadB-Åpen (141)56.11+24.1617.50
30Edvin AakreH 13-14 (190)56.57+22.2214.45
32Odin HorpestadH 11-12 (133)1.12.35+50.0926.06
34Sindre Skeie PettersonA-Åpen (149)1.43.19+1.03.4820.39
38Christoffer Øen KvernstuenH 13-14 (190)1.19.35+45.0020.37
39Ole Andre BrandsbergH 13-14 (190)1.20.01+45.2620.43
Ruben M. HellandN-åpen (277)fullført
Markus M. M. HellandN-åpen (277)fullført
Merethe PuntervoldN-åpen (277)fullført
Vilde PuntervoldN-åpen (277)fullført
Berit BrandsbergD 17-C (60)diskvalifisert
Kenneth MydlandH 21- (169)diskvalifisert
Jane M HellandD 35- (7)diskvalifisert

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Solveig LetmolieD 17-20 (134)1.16.04+15.5613.19
22Christine HoenD 17-20 (134)1.24.53+24.4514.51
33Oda Isnes TyseD 15-16 (162)1.05.21+22.5014.33

Elverum OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Anna-Thekla TonjerA-Åpen (149)59.16+19.4511.51
15Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (133)36.26+14.0013.06
16Audun FingarsenA-Åpen (149)1.02.33+23.0212.30
25Sander Tonjer FingarsenH 15-16 (184)52.02+10.039.50
36Mats LindaasH 15-16 (184)1.06.28+24.2912.33
Aksel Tonjer FingarsenH -10 (67)38.0217.26
Gaute LindaasH 15-16 (184)diskvalifisert

Fana IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Astrid OrmbergD 65- (17)1.00.08+6.2418.54
9Ole TørnqvistH 50- (157)51.29+8.5910.21
12Jan Olav OrmbergH 65- (66)1.06.44+28.3619.55
16Brage Bell LysakerH 13-14 (190)46.31+11.5612.03
17Kirsti LysakerD 45- (107)1.18.20+28.5415.47
20Marie Roll-TørnqvistD 15-16 (162)53.46+11.1511.58

Fet OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Pernille Snø Heggedal AamodtD 13-16N (2)38.3815.09
10Ragnhild Mathea HelmersenD 15-16 (162)49.57+7.2611.07
15Stine HeggedalB-Åpen (141)48.46+16.5115.28
23Øyvind HelmersenA-Åpen (149)1.12.08+32.3714.25
33Janne Karine HelmersenB-Åpen (141)1.04.45+32.5020.33
Frode AamodtB-Åpen (141)diskvalifisert

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Fredrik Monrad OlsenH 17-20 (104)1.47.53+51.5815.27

Fly 5 Kamp

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Frank SandbergB-Åpen (141)31.5510.07
4Eskil StenB-Åpen (141)37.55+6.0012.02
24Miriam DenstadliB-Åpen (141)55.27+23.3217.36
31Stine Marie GabrielsenB-Åpen (141)1.04.21+32.2620.25
32Idunn AssevA-Åpen (149)1.30.10+50.3918.02
37Bendik FalchB-Åpen (141)1.14.30+42.3523.39

Fossum IF

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marielle MichelsenD 13-16C (21)35.09+0.4412.38
2Johan MichelsenH 40- (63)1.00.59+3.338.44
4Ida VatlandD 11-12N (16)31.48+10.3314.43
5Philip Lehmann RomørenH 13-14 (190)39.00+4.2510.06
6Arild AndresenH 40- (63)1.12.59+15.3310.27
8Knut Jostein SætnanH 45- (127)1.04.31+18.5111.17
8Mikkel KatlaH 15-16 (184)46.02+4.038.42
9Ask Felland SætnanH 11-12 (133)29.45+7.1910.42
10Sindre Vie StrislandH 13-14 (190)42.16+7.4110.56
10Trond BrevikH 50- (157)52.03+9.3310.28
11Karen Hoel JomaasD 17-20 (134)1.08.57+8.4912.04
14Kristin VatlandB-Åpen (141)47.53+15.5815.12
15Marius BakkeH 15-16 (184)48.00+6.019.04
20Einar GisholtH 50- (157)59.27+16.5711.57
21Eirik Vie StrislandH 13-14 (190)50.03+15.2812.57
22Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (162)54.08+11.3712.03
23Kathinka Zahl HagenD 13-14 (149)51.12+15.3913.15
23Gustav Andresen SkotteH 15-16 (184)51.15+9.169.41
24Sondre Zahl HagenH 15-16 (184)51.36+9.379.45
26Stein H. HagenH 50- (157)1.05.10+22.4013.06
31Gunde TumelionisD 13-14 (149)1.08.21+32.4817.42
41Birk Felland SætnanH 15-16 (184)1.13.03+31.0413.48
Anders VierliN-åpen (277)fullført
Rasmus VierliN-åpen (277)fullført
Silje Andresen SkotteD -10 (58)30.2613.57
Mikkel MichelsenH -10 (67)19.519.06
Elise GisholtD 17-A kort (75)diskvalifisert
Frode StrislandH 45- (127)diskvalifisert
Peter GisholtH 17-20 (104)diskvalifisert
Helene Hoel JomaasD 13-16C (21)diskvalifisert

Freidig

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Olle MalmringH 40- (63)1.43.32+46.0614.49
11Janne Fossum MalmringD 17-A kort (75)1.38.26+51.4224.43
11Eivind Sjøgren OlsenH 40- (63)1.45.10+47.4415.04
Linus Fossum MalmringN-åpen (277)fullført
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (277)fullført
Harri LuchsingerH 21- (169)diskvalifisert

Ganddal IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aud Hognestad TaksdalD 45- (107)49.31+0.059.58
4Mari BremnesC-Åpen (65)1.13.14+21.5122.11
5Eli FrafjordD 60- (27)1.11.36+30.0121.22
7Oddvar TaksdalH 45- (127)1.03.59+18.1911.12
7Anna TaksdalD 13-14 (149)43.26+7.5311.15
7Ingrid LamarkD 15-16 (162)49.01+6.3010.55
10Janne Tjørhom AasheimD 17-20 (134)1.07.47+7.3911.52
16Vibeke LamarkD 45- (107)1.15.30+26.0415.13
17Marius RøddeH 11-12 (133)37.43+15.1713.34
27Erlend BremnesH 13-14 (190)55.15+20.4014.18
29Tobias RøddeH 15-16 (184)54.04+12.0510.13
34Tore RøddeB-Åpen (141)1.05.37+33.4220.49
38Ole Kristian TaksdalH 15-16 (184)1.06.52+24.5312.38
40Maria Nilsson RøddeB-Åpen (141)1.22.23+50.2826.09
Erik LimaH 21- (169)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Nora SvendsenD 17-20 (134)diskvalifisert

Gjerstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Tore FidjeH 65- (66)50.07+11.5914.57

Gjø-Vard OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kristine KravdalD 15-16 (162)45.22+2.5110.06
9Marie KravdalD 13-14 (149)43.59+8.2611.23
Eline KravdalD -10 (58)30.5114.09

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jan SteinegerH 60- (79)47.42+8.4011.24

Gøteborg majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Asgeir EdvardsenA-Åpen (149)1.00.38+21.0712.07

Hadeland OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eivind HagenH 75- (54)51.48+8.5116.17
7Ingrid TrøanB-Åpen (141)41.11+9.1613.04
8Ola TellesbøH 50- (157)50.45+8.1510.12
Julie  Trøan HvamstadN-åpen (277)fullført
Marie Trøan HvamstadN-åpen (277)fullført

Halden SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bodil HelgerudD 21- (50)1.06.439.33
8Øyvind HelgerudH 21- (169)1.13.53+13.598.27

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Leif Gunnar HovdenH 60- (79)59.43+20.4114.17

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger E. VamnesD 80- (18)1.02.0119.30
13Emma Bangstad BergersenD 15-16 (162)50.28+7.5711.14
15Frode BergersenH 60- (79)1.17.03+38.0118.25Last ned GPS-spor i gpx-format
29Kamilla LomeA-Åpen (149)1.24.10+44.3916.50

Harstad OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Wenche RydningB-Åpen (141)50.41+18.4616.05

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni DrageD 75- (18)1.04.1020.10
5Tor DrageH 80- (29)1.04.23+11.1920.14

Haugesund IL Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anita SælvikD 45AK (41)1.06.24+6.2716.41
3Britt RameckersD 65- (17)1.03.04+9.2019.49
4Knut Steffen KvalaA-Åpen (149)43.55+4.248.47
7Sigurd Paulsen VieH 17-20 (104)1.04.01+8.069.10
9Per Bjarne MyhreH 45AK (46)1.37.03+59.5424.23
14Knut Bendik KvalaH 70- (89)59.53+18.2517.52
14Lars Johann MiljeH 65- (66)1.24.02+45.5425.05
40Vegard Wiig NystadH 15-16 (184)1.12.58+30.5913.47
Sebastian JørgensenH -10 (67)30.0013.45
Ann Charlotte WallD 17-B (85)diskvalifisert
Aleksander JørgensenH 15-16 (184)diskvalifisert

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingvild JohnsenD 15-16B (19)39.5412.40
3Hermine GrønnebergD 11-12N (16)29.04+7.4913.27
4Espen JohnsenH 45AK (46)51.51+14.4213.01
5Elin BordøyD 45AK (41)1.23.34+23.3720.59
7Jan Ivar GundersenH 45AK (46)1.01.21+24.1215.24
10Sten Øivind BjerkeH 45AK (46)1.48.33+1.11.2427.16

Heming Orientering

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lukas Jones ArnesenH 11-12 (133)22.268.04Last ned GPS-spor i gpx-format
1Nils Petter FremmingH 55- (126)45.449.13
1Eirik Næss-UlsethH 60- (79)39.029.20
2Bjørn EgnerH 80- (29)56.14+3.1017.41
2Maya Jones ArnesenD 15-16 (162)43.23+0.529.39
6Fridtjof ReuschH 13-14 (190)39.32+4.5710.14
7Knut Erling ØenH 50- (157)49.48+7.1810.01
11Kristian ØstermannH 15-16 (184)47.34+5.358.59
13Marit InngjerdingenD 45- (107)1.09.22+19.5613.59
15Hanna Eckhardt AndersenD 15-16 (162)50.39+8.0811.16
16Henrik ReuschH 15-16 (184)49.00+7.019.15
18Ferdinand FremmingH 15-16 (184)49.41+7.429.23
19Hannah Syrdal ØenD 13-14 (149)48.06+12.3312.27
20August Syrdal ØenH 15-16 (184)49.49+7.509.25
21Magnus Eide-FredriksenH 15-16 (184)50.01+8.029.27
22Julie Heyerdahl RødstenD 13-14 (149)48.41+13.0812.36
23Kimme ArnesenH 50- (157)1.03.48+21.1812.50
23Paula BerstadD 45- (107)1.33.49+44.2318.54
24Malene JebsenD 15-16 (162)56.08+13.3712.30
24Marianne ReuschD 45- (107)1.37.41+48.1519.41
25Helene Margarethe KristensenD 13-14 (149)55.41+20.0814.25
26Christian ReuschH 45- (127)1.41.56+56.1617.51
28Silja BerstadD 11-12 (113)1.01.03+37.1821.57
Annika Næss-UlsethN-åpen (277)fullført
Astrid ReuschD -10 (58)27.0812.26
Anders Næss-UlsethH 13-14 (190)diskvalifisert
Ella BerstadD 15-16 (162)diskvalifisert

Hisøy OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Malin HaugeD 17-20 (134)1.02.29+2.2110.56
5Kristin Krafft MyhrenD 15-16B (19)1.06.37+26.4321.08
11Agnes BjørkenesC-Åpen (65)1.19.31+28.0824.05
12Marianne BjørkenesC-Åpen (65)1.19.43+28.2024.09
35Tuva Krafft MyhrenD 15-16 (162)2.16.12+1.33.4130.20
Hannah Broers DamsgaardN-åpen (277)fullført
Julia Broers DamsgaardN-åpen (277)fullført
Johan Francis EskiltN-åpen (277)fullført

Hope IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Mads Henrik SandnesA-Åpen (149)59.07+19.3611.49

Høydalsmo IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eli Signe KvaaleD 17-C (60)52.21+8.1515.51

Idrettslaget Dyre Vaa

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Astrid Fugleneb AamandD 17-A kort (75)46.4411.44
5Nils Albert AamandH 17-A kort (72)50.35+8.0410.07
9Per Morten WienengaB-Åpen (141)44.26+12.3114.06
18Thea Aksvik WienengaD 11-12 (113)43.20+19.3515.35
Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (277)fullført
Randi Fugleneb AamandN-åpen (277)fullført
Sunniva Tjønn JacobsenN-åpen (277)fullført
Sigrid Fugleneb AamandD -10 (58)32.0814.44
Eirik Tjønn JacobsenH 11-12 (133)diskvalifisert

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Rasmus Palmqvist AslaksenH 21- (169)1.11.54+12.008.13

IK Grane Arendal Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Amalie RingvollD 13-14 (149)43.26+7.5311.15
14Ine MikkelsenD 15-16 (162)50.37+8.0611.16
18Sivert Møklegård PihlH 15-16 (184)49.41+7.429.23
19Even FossumH 17-20 (104)1.27.38+31.4312.33
21Daniel Røskar ReedH 17-20 (104)1.36.48+40.5313.52
22Ingrid RingvollD 11-12 (113)46.49+23.0416.50
23Lise MikkelsenD 15-16 (162)54.59+12.2812.14
42Elias Vågsnes SælsbråtenH 13-14 (190)1.55.48+1.21.1330.00
42Magnus FossumH 15-16 (184)1.28.17+46.1816.41
Anne RingvollN-åpen (277)fullført

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Gjermund UrsetH 40- (63)1.03.19+5.539.04
5Hans UrsetH 15-16 (184)44.01+2.028.19

IL Express

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Dag Olav PettersenH 70- (89)1.07.33+26.0520.09
Astrid Helene VedåN-åpen (277)fullført

IL Gular

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marian KjellevoldD 45AK (41)59.5715.03
2Hege FjellbirkelandD 55- (31)46.20+4.1113.49
5Arne JohannesenH 55- (126)54.21+8.3710.57
17Eyvind Kjellevold MaldeH 17-20 (104)1.15.33+19.3810.49
21Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17-20 (134)1.20.07+19.5914.01
29Mari Fjellbirkeland JohannesenD 15-16 (162)1.03.26+20.5514.07

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (190)57.39+23.0414.56
33Ole Magnus StoremyrH 11-12 (133)1.16.21+53.5527.27

IL Høvdingen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Nils Egil JohannessenH 70- (89)57.36+16.0817.11
32Audun KjøstvedtB-Åpen (141)1.04.33+32.3820.29

IL Imås

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari Timenes LaugenD 70- (49)43.3513.42
1Kjell SandåkerH 65- (66)38.0811.22
4Kjetil GlimsdalH 17-C (38)43.44+4.3813.15
5Øyvin SimonsenH 65- (66)45.27+7.1913.34
7Vilde Brabrand UrfjellD 17-A kort (75)1.07.06+20.2216.51
9Arne Kristian SkiftenesH 70- (89)56.22+14.5416.49
10Ingeborg BøbelD 70- (49)1.14.19+30.4423.22
11Terje UrfjellH 50- (157)52.44+10.1410.36
15Erling LauvrakH 70- (89)1.05.20+23.5219.30
15Per Kristian TømtH 45- (127)1.15.08+29.2813.09
31Sandra Sofie TømtD 11-12 (113)1.28.23+1.04.3831.47
40Henrik Andreas TømtH 13-14 (190)1.22.46+48.1121.26
Susan BøbelD 17-A kort (75)diskvalifisert

IL Koll

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian Fredrik BorgH 13-14 (190)34.358.57
2Hilde SalvesenD 17-N (9)52.32+13.5320.36
18Johan LundeH 55- (126)1.02.30+16.4612.36
19Martin Christoffer BorgH 13-14 (190)48.49+14.1412.38
35Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (190)58.40+24.0515.11
37Jonas HickenH 13-14 (190)59.48+25.1315.29
41Erik BorgH 50- (157)1.30.37+48.0718.13
Erlend Bråten BergeN-åpen (277)fullført
Marte Mollat WirstadN-åpen (277)fullført

IL Tyrving

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Styrk KamsvågA-Åpen (149)41.17+1.468.15
4Berit BergeD 55- (31)55.40+13.3116.37
5Bjørn EkebergH 21- (169)1.08.20+8.267.49
6Marianne NjåsteinD 50- (69)53.10+4.2312.43
6Kirsti Grundnes BergD 55- (31)1.03.03+20.5418.49
9Anders TiltnesH 21- (169)1.14.04+14.108.28
10Hallvard BergH 55- (126)56.51+11.0711.27
19Bjørn Henning GrandalH 55- (126)1.03.16+17.3212.45
22Are NjåsteinH 55- (126)1.22.38+36.5416.39
Helle HundseidD 50- (69)diskvalifisert
Kristine FjeldboD 21- (50)diskvalifisert

IL Vindbjart

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans Gunnar OmdalH 21- (169)59.546.51
24Torunn OmdalstølenA-Åpen (149)1.12.41+33.1014.32

Kolbotn og Skimt OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marit VågsnesD 65- (17)53.4416.53
2Knut BjørkeloH 55- (126)49.38+3.5410.00
6Geir TrøanH 70- (89)52.00+10.3215.31
6Sissel OlaisenD 70- (49)1.03.32+19.5719.58
19Monica FeylingD 45- (107)1.27.26+38.0017.37
Selma FeylingD -10 (58)37.5817.24
Sigurd OlaisenH -10 (67)37.3217.13

Kongsberg OL

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingvild GustafssonD 13-14 (149)35.36+0.039.13
3Finn Åge ØsternH 80- (29)56.19+3.1517.42
3Jarand GustafssonH 11-12 (133)24.19+1.538.44
3Ellen GustafssonD 40- (30)1.14.16+21.4314.58
3Iselin HøivoldD 11-12 (113)27.35+3.509.55
4Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (133)24.30+2.048.48
4Syver LøkenH 50- (157)45.09+2.399.05
5Åsne HaavengenD 15-16 (162)46.15+3.4410.18
5Ingjerd SommerstadD 45- (107)58.51+9.2511.51
6Tale StrandD 17-20 (134)1.05.20+5.1211.26
8Halvor LøkenH 13-14 (190)41.01+6.2610.37
8Jan Olav BerganH 11-12 (133)28.37+6.1110.17
9Espen RøsteH 45- (127)1.05.08+19.2811.24
9Olav Kristian LundH 15-16 (184)47.33+5.348.59
10Ann-Karin LestebergD 17-B (85)49.21+10.4215.40
11Marianne OmdalD 50- (69)1.00.23+11.3614.26
12Harald BerganH 17-B (54)56.38+17.1717.58
12Invild LangeggenD 17-20 (134)1.09.30+9.2212.10
14Harald LestebergH 17-B (54)57.30+18.0918.15
14Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (149)47.56+12.2312.25
14Victoria A. SkimmelandD 17-B (85)1.01.02+22.2319.22
15Elisabeth HetlevikD 50- (69)1.45.58+57.1125.21
16Andrea VaneboD 17-20 (134)1.14.25+14.1713.01
18Arne BerganH 13-14 (190)48.41+14.0612.36
21Per GustafssonH 50- (157)59.32+17.0211.58
23Roar TønnessenH 55- (126)1.22.43+36.5916.40
26Kjersti Tønnesen BergstølD 17-20 (134)1.31.02+30.5415.56
27Ingrid LestebergD 11-12 (113)1.00.40+36.5521.49
27Selma HøivoldD 15-16 (162)57.36+15.0512.49
27Sarah WølloD 17-20 (134)1.31.36+31.2816.02
29Erik HøivoldH 55- (126)2.02.35+1.16.5124.42
32Vetle DrageH 15-16 (184)55.02+13.0310.24
36Roger Andre VaneboH 50- (157)1.19.36+37.0616.00
38Terje Ulla EikenH 50- (157)1.23.21+40.5116.46
Erik BerganN-åpen (277)fullført
Eirik LestebergN-åpen (277)fullført
Magnus LestebergN-åpen (277)fullført
Jon StrandH -10 (67)16.347.35
Ola LestebergH 40- (63)diskvalifisert
Helene EgerD 17-20 (134)diskvalifisert

Konnerud IL

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martine JægtvikD 17-C (60)44.0613.21
1Jenny BaklidD 17-20 (134)1.00.0810.31
2Aslak HeimdalH 17-20 (104)56.09+0.148.02
3Isa HeggedalD 50- (69)50.27+1.4012.04
3Jørgen BaklidH 17-20 (104)57.03+1.088.10
4Tiril KihleD 15-16B (19)58.38+18.4418.36
5Tove HeimdalD 50- (69)52.35+3.4812.34
5Maiken Økern HågårdD 17-20 (134)1.05.08+5.0011.24
6Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (162)48.21+5.5010.46
6Håvard HågårdH 45- (127)1.00.51+15.1110.39
8Johanne StorhaugD 11-12 (113)35.21+11.3612.42
9Bente VasshaugC-Åpen (65)1.18.15+26.5223.42
12Elsa Sofie Lysheden-VogtD 11-12 (113)39.07+15.2214.04
13Vetle Lysaker NorbomH 15-16 (184)47.37+5.389.00
13Mari Landro SvingheimD 17-20 (134)1.10.51+10.4312.24
14Thea Sildnes BaklidD 17-20 (134)1.11.19+11.1112.29
18Joar GjerdålA-Åpen (149)1.06.22+26.5113.16
20Anniken RanvikD 17-20 (134)1.17.36+17.2813.35
22Mette SpangbergD 45- (107)1.32.53+43.2718.43
24Reno PapeH 13-14 (190)52.56+18.2113.42
24Thea LandD 17-20 (134)1.26.01+25.5315.03
25Hedda SpangbergD 15-16 (162)56.54+14.2312.40
25Annette Bjørnås KrogstieD 17-20 (134)1.26.06+25.5815.04
26Hanna SpangbergD 11-12 (113)52.43+28.5818.57
28Anne-Sofie LyshedenB-Åpen (141)1.01.39+29.4419.34
28Kjell Petter SmågeH 45- (127)2.04.59+1.19.1921.53
31Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (133)1.07.18+44.5224.12
31Nora Småge HilsenD 15-16 (162)1.03.43+21.1214.11
32Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (149)1.12.08+36.3518.41
41Morten Herman VogtB-Åpen (141)1.25.59+54.0427.17
43Hans Jørgen KrogstieH 50- (157)1.35.15+52.4519.09
Julie Økern HågårdN-åpen (277)fullført
Eirik KihleN-åpen (277)fullført
Rikke KihleN-åpen (277)fullført
Sindre Elias Lysheden-VogtN-åpen (277)fullført
Jonatan Herman Lysheden-VogtH -10 (67)25.5811.54

Kristiansand OK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marius PyttenH 17-20 (104)55.558.00
2Dag MoeH 65- (66)39.49+1.4111.53
3Thorbjørn VærpH 45AK (46)46.48+9.3911.45
3John HansenH 60- (79)41.23+2.219.54
5Glenn Ager-WickH 60- (79)47.27+8.2511.21
6Øystein HalvorsenH 65- (66)46.45+8.3713.57
8Linn Carina DalandD 17-A kort (75)1.16.44+30.0019.16
11Sebastian DalandH 21- (169)1.15.17+15.238.36
12Petter Marki ErichsenH 21- (169)1.16.02+16.088.41
14Brage TakleH 15-16 (184)47.40+5.419.00
16Ernst PyttenH 45- (127)1.15.20+29.4013.11
19Håvar Birkeland StormoenH 21- (169)1.26.44+26.509.55
20Vetle Elias LynnebakkenH 17-20 (104)1.32.03+36.0813.11
27Camilla AasrumA-Åpen (149)1.13.24+33.5314.40
Sanna Aasrum NilsenN-åpen (277)fullført
Frida HauklandN-åpen (277)fullført
Tobias TøråN-åpen (277)fullført
Sereina SnerthammerD -10 (58)28.4413.10
Marius AurebekkH 17-20 (104)diskvalifisert
Kristian PyttenH 17-20 (104)diskvalifisert

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ragnar HillestadH 70- (89)51.15+9.4715.17
12Eline SchervenD 15-16 (162)50.23+7.5211.13
19Kristin Melby JacobsenD 15-16 (162)53.04+10.3311.49

Larvik OK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid UndstadD 45- (107)49.269.57
1Elin BjervaD 40- (30)52.3310.35
3Lise LevyD 75- (18)1.34.28+30.1829.42
3Line Kaupang LyeD 17-N (9)1.06.12+27.3325.57
3Kristin HjortlandD 45AK (41)1.06.28+6.3116.42
4Tor Eivind EdvardsenH 75- (54)55.45+12.4817.31Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jørn SundbyH 40- (63)1.10.17+12.5110.04
5Gerd LangsethD 70- (49)1.02.22+18.4719.36
6Torstein LyeH 17-B (54)50.18+10.5715.58
6Inger Anette Vik OlsenD 17-B (85)46.40+8.0114.48
8Asbjørn BrathagenH 17-B (54)54.03+14.4217.09
8Celine Vik OlsenD 17-B (85)48.11+9.3215.17
11Maren Sofie FremstadD 11-12 (113)38.27+14.4213.49
13Kåre ThorbjørnsenH 70- (89)59.29+18.0117.45
13Kristian Kaupang LyeH 11-12 (133)34.37+12.1112.27
14Iril RingheimD 13-14 (149)47.56+12.2312.25
16Per Olav GulbrandsenH 50- (157)57.35+15.0511.35
17Henrik Kaupang LyeH 13-14 (190)47.27+12.5212.17
17Iver RingheimH 15-16 (184)49.34+7.359.22
18Linda BrathagenD 17-B (85)1.06.06+27.2720.59
20Thelma BrathagenD 11-12 (113)45.24+21.3916.19
22Turid Zagar NesA-Åpen (149)1.11.39+32.0814.19
23Tom KristensenH 45- (127)1.36.18+50.3816.51
27Agathe BrathagenD 13-14 (149)57.14+21.4114.49
30Ole Edvard HjortlandH 50- (157)1.09.08+26.3813.54
32Ida Sofie HjortlandD 15-16 (162)1.04.41+22.1014.24
34Inge RingheimH 50- (157)1.18.16+35.4615.44
Ana Zagar NesN-åpen (277)fullført
Ingvild RingheimD -10 (58)26.5812.22
Asgeir FremstadA-Åpen (149)brutt

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Brynjar FredheimA-Åpen (149)51.15+11.4410.15
8Hanne FredheimB-Åpen (141)43.42+11.4713.52

Loko Liberec

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Maruska BradacovaC-Åpen (65)1.13.17+21.5422.12
7Jakub PeterkaH 13-14 (190)40.52+6.1710.35
20Stanislav BradacH 45- (127)1.19.14+33.3413.52
24Vojtech MelicharH 21- (169)1.45.28+45.3412.04
26Vojtech PeterkaH 21- (169)1.47.13+47.1912.16
Josef PeterkaH 70- (89)diskvalifisert

Marnardal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arild BjørkenesH 17-C (38)39.11+0.0511.52
17Lars Peder VaajeH 55- (126)1.02.27+16.4312.35

Melhus IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Kristoffer LerliH 13-14 (190)45.15+10.4011.43
25John LerliH 55- (126)1.25.27+39.4317.13

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Axel Juell TheisenH 55- (126)1.12.53+27.0914.41

Mosmeridian

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Nikolay SytovH 45- (127)1.08.34+22.5412.00

Måren OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tove StrandD 50- (69)48.4711.40
2Aase Tove GoldenD 75- (18)1.14.18+10.0823.21
2Unni Dirro BøhlerengenD 80- (18)1.02.47+0.4619.44
4Hege Rønning JohansenD 17-B (85)44.49+6.1014.13
4Tormod StrandH 55- (126)52.42+6.5810.37
5Kine DirroD 21- (50)1.36.54+30.1113.52
7Stein TurtumøygardH 65- (66)49.43+11.3514.50
7Gro Hege LudvigsenD 55- (31)1.06.01+23.5219.42
12Lars Rønning JohansenH 17-A kort (72)1.14.58+32.2714.59
14Kirsten AaslundD 17-A kort (75)1.54.18+1.07.3428.43
17Linn Mei WaalerD 17-20 (134)1.15.49+15.4113.16
28Noor Dirro-HeluD 15-16 (162)1.00.56+18.2513.34
36Simen Rønning JohansenH 13-14 (190)58.57+24.2215.16
Linnea RustadN-åpen (277)fullført
Carmen DirroD 17-A kort (75)diskvalifisert
Luciana Maria SvadsD 15-16 (162)diskvalifisert

Natthauken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ole Grini JohansenH 17-A kort (72)1.02.38+20.0712.31

Nesbyen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Therese BotnenD 17-C (60)1.15.37+31.3122.54
30Vidar BotnenH 55- (126)2.44.42+1.58.5833.12

Neverfjord IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tiril Markussen PrydzN-åpen (277)fullført
Peter PrydzC-Åpen (65)diskvalifisert

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans TrøanA-Åpen (149)39.317.54
19Monica TrøanB-Åpen (141)51.14+19.1916.15
Ole Jakob TrøanN-åpen (277)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Knut Roar Rukke GjeitsundC-Åpen (65)1.09.49+18.2621.09

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Sigurd AssevB-Åpen (141)1.03.37+31.4220.11

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Andreas SævigA-Åpen (149)54.02+14.3110.48

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Julie BøbelA-Åpen (149)1.03.13+23.4212.38

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Fredrik JomaasA-Åpen (149)1.24.12+44.4116.50

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hennie EriksenN-åpen (277)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sara IsaksenN-åpen (277)fullført

Notodden OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Synne SandvenD 13-14 (149)39.42+4.0910.17
8Rune Kristian MorkH 17-A kort (72)1.06.01+23.3013.12
8Kristin SandvenD 45- (107)1.03.31+14.0512.48
9Anne Carine Dahl BorkamoD 17-A kort (75)1.18.48+32.0419.47Last ned GPS-spor i gpx-format
9Hugo ChristensenH 65- (66)50.27+12.1915.03
10Sveinung RekaaH 65- (66)51.30+13.2215.22
11Rasmus EngehultH 11-12 (133)33.53+11.2712.11
13Rune EngehultH 50- (157)54.34+12.0410.58
16Erling Dahl BorkamoH 17-A kort (72)1.41.10+58.3920.14
16Ingeborg HovdefjordD 13-14 (149)47.59+12.2612.25
17Mia EngehultD 17-B (85)1.05.27+26.4820.46
17Emma EngehultD 15-16 (162)51.30+8.5911.28
33Ada Othilie Dahl BorkamoD 13-14 (149)1.17.54+42.2120.10
Kristian MorkN-åpen (277)fullført
Sondre Dahl BorkamoH -10 (67)32.2414.51
Jon Lars HovdejordB-Åpen (141)diskvalifisert
Tuva Dahl BorkamoN-åpen (277)diskvalifisert

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Aurora FossøyD 21- (50)1.29.02+22.1912.45
6Tobias KristensenH 17-20 (104)58.26+2.318.22
9Anne Willkommen EikenD 17-20 (134)1.06.54+6.4611.42
14Anders Felde OlaussenH 21- (169)1.18.47+18.539.00
26Marit NerstenA-Åpen (149)1.13.20+33.4914.40
Mads FornesH 21- (169)diskvalifisert

Nydalens SK

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helena HalvorsenD 11-12N (16)21.159.50
1Rune ScheeleH 50- (157)42.308.33
1Teodor Mo HjelsethH 15-16 (184)41.597.56
1Oda ScheeleD 15-16 (162)42.319.28
1Eira Skaarer WiklundD 11-12 (113)23.458.32
2Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (190)35.54+1.199.18
2Håvard HagaH 21- (169)1.01.49+1.557.04
3Anders NordbergH 21- (169)1.02.01+2.077.05
3Lars HalvorsenH 17-A kort (72)47.09+4.389.25
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15-16 (184)43.38+1.398.14
3Nicole RagvinD 21- (50)1.24.16+17.3312.04
3Esten KorenH 45- (127)53.26+7.469.21
4Sondre Ruud BråtenH 17-A kort (72)48.45+6.149.45
4Axel AaldeH 13-14 (190)37.03+2.289.35
4Maja Mo HjelsethD 13-14 (149)39.58+4.2510.21
4Eirik Langedal BreivikH 21- (169)1.06.46+6.527.38
4Monica Tørnqvist HaldenD 50- (69)50.48+2.0112.09
4Tobias EspedalH 15-16 (184)43.40+1.418.15
4Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (107)56.18+6.5211.21
5Inga Skaarer WiklundD 13-14 (149)40.31+4.5810.29
5Halvor Tørnqvist HaldenH 17-20 (104)57.28+1.338.13
6Bojan BlumensteinH 21- (169)1.09.15+9.217.55
6Jørgen WulfsbergA-Åpen (149)50.21+10.5010.04
8Kari MadslienD 50- (69)55.44+6.5713.20
9Marte Madslien BakkenD 15-16 (162)49.34+7.0311.02
11Else Kari Nordli ScheeleD 45- (107)1.06.56+17.3013.29
12Tore KjølsethA-Åpen (149)58.41+19.1011.44
12Marie ScheeleD 13-14 (149)47.52+12.1912.24
12Kasper Bakken UlsethH 15-16 (184)47.35+5.368.59
12Ingrid SkaarerD 17-B (85)56.52+18.1318.03
14Åse Marit R.KorenC-Åpen (65)1.35.08+43.4528.49
14Per Hermann KrøgerH 60- (79)1.11.05+32.0317.00
16Eskil HafskjoldH 11-12 (133)36.58+14.3213.17
16Anne DahlD 50- (69)2.02.26+1.13.3929.17
16Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (162)51.07+8.3611.23
17Runar HafskjoldH 45- (127)1.15.43+30.0313.15
19Ada WulfsbergD 17-20 (134)1.16.19+16.1113.21
21Astrid Christina EspedalB-Åpen (141)52.06+20.1116.32
21Frida SolsrudD 15-16 (162)54.04+11.3312.02
21Elise HafskjoldD 45- (107)1.31.15+41.4918.23
22Eirik Frydenlund NorlingH 13-14 (190)52.25+17.5013.34
25Ottar WiklundH 21- (169)1.47.01+47.0712.14
25Kjetil EspedalH 50- (157)1.04.51+22.2113.02
26Sjur LangedalB-Åpen (141)57.34+25.3918.16
26Gaute BerganH 15-16 (184)52.53+10.549.59
27Per Ola UlsethH 50- (157)1.06.32+24.0213.23
28Peer StiansenA-Åpen (149)1.15.02+35.3115.00
28Mari AarsethD 13-14 (149)58.29+22.5615.09
30Tiril Ebon EspedalD 13-14 (149)59.21+23.4815.22
30Jonas AarsethH 15-16 (184)54.08+12.0910.13
30Elise Wærp HaugeD 15-16 (162)1.03.40+21.0914.10
32Vegard HaldenH 50- (157)1.12.41+30.1114.37
34Rolf Andreas BergH 15-16 (184)1.00.35+18.3611.27
39Elias StubberudH 15-16 (184)1.09.29+27.3013.08
Filip HalvorsenN-åpen (277)fullført
Ingeborg Rekkertbø KorenN-åpen (277)fullført
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (277)fullført
Johanne Ragvin RystadN-åpen (277)fullført
Simen TrøanN-åpen (277)fullført
Mathilde Rekkertbø KorenD -10 (58)29.1613.25
Helene ScheeleD -10 (58)14.356.41
Ella Steinberg-HalvorsenD -10 (58)25.1111.33
Sondre HafskjoldH -10 (67)20.029.11
Rolf BergB-Åpen (141)diskvalifisert
Petter HalvorsenH 17-A kort (72)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Anne Marie EkelandD 17-B (85)59.31+20.5218.53
17Tor Svein LangåsH 70- (89)1.07.28+26.0020.08
35Jon Terje EkelandH 50- (157)1.18.19+35.4915.45
Martin BalchenN-åpen (277)fullført
Brage BjorvandH -10 (67)18.448.35
Frank Glad BalchenH 65- (66)diskvalifisert
Einar EkelandH 17-20 (104)diskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Roy GjerdingH 60- (79)1.09.15+30.1316.34

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Svein Harald HansenH 60- (79)diskvalifisert

OK Skeidi

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari BjaadalD 17-N (9)38.3915.09
2Anne Marie Koren HalvorsenC-Åpen (65)1.08.07+16.4420.38
2Arve GlittumH 60- (79)40.03+1.019.34
3Helge GisholtH 50- (157)43.33+1.038.45
4Tirill Liby SeipD 80- (18)2.14.12+1.12.1142.12
4Hanne HerumD 60- (27)54.27+12.5216.15
5Ketil OplandH 17-C (38)47.07+8.0114.16
5Anne-Marie BrekkeD 17-C (60)55.16+11.1016.44
5Gro PedersenD 55- (31)55.48+13.3916.39
6Øyvind FlaattenH 50- (157)48.35+6.059.46
8Tonny LindquistD 60- (27)1.20.49+39.1424.07
9Heidi HerumD 17-B (85)48.55+10.1615.31
10Øivind PedersenH 17-C (38)1.39.15+1.00.0930.04
15Hilde Gunn HellenesD 17-B (85)1.05.10+26.3120.41
16Tron SolbergH 60- (79)1.19.56+40.5419.07
20Inge GlittumH 55- (126)1.11.07+25.2314.20
22Birk Bjaadal WinbergH 11-12 (133)43.10+20.4415.31
24Morten AndresenH 55- (126)1.24.19+38.3516.59
24Ine Bjaadal WinbergD 13-14 (149)55.32+19.5914.23
24Pål WinbergH 45- (127)1.39.45+54.0517.28
26Blu William OplandH 11-12 (133)49.20+26.5417.44
28Arild RørholtH 55- (126)1.39.24+53.4020.02

OK Sør

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gudveig JørundlandD 80- (18)1.28.46+26.4527.54
6Einar JørundlandH 80- (29)1.34.06+41.0229.35
12Mads Wendel ScheieH 17-B (54)56.38+17.1717.58
12Vidar Georg YdseH 55- (126)58.21+12.3711.45
14Stein-Erik ScheieH 55- (126)1.00.08+14.2412.07
16Bjørn A. SchouH 70- (89)1.05.22+23.5419.30
19Solveig SchouD 17-B (85)1.13.00+34.2123.10

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Onno VerberneH 55- (126)56.10+10.2611.19
12Ingrid RavnanD 50- (69)1.09.55+21.0816.43

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Øistein ÅsmulH 70- (89)51.23+9.5515.20
5Stig Arild HaugskottH 75- (54)56.50+13.5317.52
17Eskil ÅsmulH 45- (127)1.15.43+30.0313.15

OL Tønsberg og omegn

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Jarle EikelandH 17-C (38)39.0611.50
2Kristin MikkelsenB-Åpen (141)36.25+4.3011.33
5Karl MikkelsenB-Åpen (141)40.02+8.0712.42
6Børre GrovanH 17-C (38)47.23+8.1714.21
6Karin EriksenB-Åpen (141)40.35+8.4012.53
6Wilma EvensenD 11-12 (113)34.05+10.2012.15
8Stig HjelsethH 17-C (38)1.11.56+32.5021.47
8Trond EvensenA-Åpen (149)51.20+11.4910.16
11Mathea GløersenD 13-14 (149)46.45+11.1212.06
13Jakob HjelsethH 17-20 (104)1.13.08+17.1310.28
14Odd Harald NilsenH 17-A kort (72)1.25.51+43.2017.10
17Maria GrovanD 13-14 (149)48.01+12.2812.26
28Julie EikelandD 17-20 (134)1.37.04+36.5616.59
34Lerke HjelsethD 15-16 (162)1.06.06+23.3514.43
35Sondre EvensenH 15-16 (184)1.05.18+23.1912.20
Linnea EvensenB-Åpen (141)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Arnstein DaleH 45AK (46)53.37+16.2813.28
11Inger SvalandD 17-B (85)53.34+14.5517.00
19Magnus Svaland DaleH 11-12 (133)41.10+18.4414.48

OLG Regio Olten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Max MoosbergerH 70- (89)58.56+17.2817.35
Ester MoosbergerC-Åpen (65)diskvalifisert

Oppsal Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (149)35.339.12
2Morten MoslandH 45AK (46)38.37+1.289.42
6Katrine Bjordal VegganD 13-14 (149)41.53+6.2010.51
7Ane Sofie KroghD 17-20 (134)1.06.22+6.1411.37
8Arild AndersenH 45AK (46)1.11.03+33.5417.51
8Tina KallesonD 15-16 (162)49.31+7.0011.01
9Arnhild KroghD 45- (107)1.04.43+15.1713.02
15Elin KallesonD 45- (107)1.12.22+22.5614.35
19Synne Utseth BøhlerengenD 11-12 (113)45.07+21.2216.13
20Marit ValaA-Åpen (149)1.07.32+28.0113.30
32Jakob A. GjedeboH 13-14 (190)58.21+23.4615.06
33Jonas KroghH 13-14 (190)58.24+23.4915.07
Olav Johannes DeelstraH 21- (169)diskvalifisert
Roar PedersenH 55- (126)diskvalifisert
Boye Dirro BøhlerengenH 45- (127)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Guttorm L EggeH 50- (157)56.43+14.1311.24

Otra IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tony HalsallH 17-B (54)43.31+4.1013.48Last ned GPS-spor i gpx-format
5Ove KjetsåH 17-B (54)46.39+7.1814.48
11Eiliv Bjarne LønningenH 17-B (54)55.59+16.3817.46

Porsgrunn OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari Aarhus KinnD 35- (7)54.3110.58
3Kay JørgensenH 70- (89)46.10+4.4213.46
3Ole JohanssonH 65- (66)43.24+5.1612.57
3Eli Marie WiigD 55- (31)48.18+6.0914.25
3Magnus Aarhus KinnH 40- (63)1.01.51+4.258.51
10Hilde Kristine RosenvoldD 50- (69)58.54+10.0714.05
10Egil RonæssH 75- (54)1.22.59+40.0226.05
11Alexandra WennerstrandB-Åpen (141)45.40+13.4514.29
12Jan GatevoldH 50- (157)53.50+11.2010.49
12Magne KlovningH 75- (54)1.43.56+1.00.5932.41
16Alexander Repstad StoremyrH 17-20 (104)1.15.28+19.3310.48
22Truls FjeldstadH 45- (127)1.34.15+48.3516.30
30Hans-Petter EikedalenH 21- (169)2.29.01+1.29.0717.02
Torben EikedalenN-åpen (277)fullført
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (277)fullført
Håkon Aarhus KinnN-åpen (277)fullført
Ingrid Aarhus KinnN-åpen (277)fullført
Anne Lise RonæssN-åpen (277)fullført
Arvid WennerstrandN-åpen (277)fullført
Dea EikedalenD -10 (58)1.27.0739.57
Solan EikedalenH -10 (67)29.2613.30
Mona HolteD 40- (30)diskvalifisert

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hedda SkatvedtD 17-20 (134)1.04.00+3.5211.12
11Øistein Fagerli NæssH 17-20 (104)1.09.55+14.0010.01
18Øystein RappH 50- (157)58.01+15.3111.40
23Kristine Eide RappD 17-20 (134)1.25.53+25.4515.02
25Håvard EikH 13-14 (190)53.11+18.3613.46
27Gaute FosstveitH 15-16 (184)52.54+10.5510.00
33Pål Kogstad NæssH 50- (157)1.17.42+35.1215.38

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge RevhaugH 70- (89)41.2812.22
2Monica BerglundD 40- (30)54.13+1.4010.55
10Lars BerglundH 45- (127)1.08.08+22.2811.55
33Mikkel BerglundH 15-16 (184)55.33+13.3410.30
34Rasmus BerglundH 13-14 (190)58.36+24.0115.10

Rocky Mountain Orienteering Cl

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Jan Petter LandeH 55- (126)1.01.30+15.4612.23

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Hege Holth RekaaD 21- (50)1.39.51+33.0814.18
20Knut Sveinung Holth RekaaH 21- (169)1.29.10+29.1610.12

Sandefjord OK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oddvar GjelstadH 80- (29)53.0416.41
1Tiri RebårdD 55- (31)42.0912.34
2Trond GjelstadH 50- (157)42.47+0.178.36
3Kari Hasaas KlavenesD 17-A kort (75)55.33+8.4913.57
3Benjamin GjoneH 13-14 (190)36.01+1.269.19
3Lise StrømD 13-16C (21)50.59+16.3418.20
4Linn StrømD 13-16C (21)51.57+17.3218.41
7Hans Gøran BjørkC-Åpen (65)1.17.32+26.0923.29
7Cornelius BjørkH 15-16 (184)44.59+3.008.30
9Knut GjoneH 17-B (54)55.10+15.4917.30
11Mariann Øren ArvesenA-Åpen (149)56.41+17.1011.20
18Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (162)51.31+9.0011.28
20Theodor BjørkH 13-14 (190)49.06+14.3112.43
21Ragne KlavenesD 11-12 (113)46.25+22.4016.41
23Brage EikåsH 13-14 (190)52.41+18.0613.38
23Daniella GjoneD 11-12 (113)47.40+23.5517.08
25Einar KlavenesH 45- (127)1.40.21+54.4117.34
25Stine ArntzenD 45- (107)1.48.11+58.4521.48
26Gabriel GjoneH 13-14 (190)53.45+19.1013.55
27Jo Børre EikåsH 45- (127)2.03.43+1.18.0321.40
40Trond FossH 50- (157)1.27.32+45.0217.36
Karen KlavenesN-åpen (277)fullført
Sindre FurlandH -10 (67)19.529.06
Ingeborg EikåsD 13-14 (149)diskvalifisert
Jonas EikåsH 15-16 (184)diskvalifisert
Anders KlavenesH 13-14 (190)brutt

Sandnes IL (Rogaland)

59 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus LandstadH 45AK (46)37.099.20
1Mette WathneD 17-B (85)38.3912.16
2Jone ValdalH 11-12 (133)23.05+0.398.18
2Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (113)27.08+3.239.45
4Signe OttesenD 45AK (41)1.14.18+14.2118.40
4Vegard PeikliH 45- (127)54.15+8.359.30
5Ragnhild RichterD 40- (30)1.33.11+40.3818.47
5Ingunn Anda HaugD 17-A kort (75)1.03.51+17.0716.02
5Tom FurlandH 45- (127)57.49+12.0910.07
7Jonas Vistnes MyklebostH 11-12 (133)27.20+4.549.49
7Geir BjaanesH 55- (126)55.57+10.1311.16
7Randi RothD 45AK (41)2.08.29+1.08.3232.16
7Alva ChristiansenD 11-12 (113)34.52+11.0712.32
10Tuva ChristiansenC-Åpen (65)1.18.27+27.0423.46
10Åsa ChristiansenD 17-C (60)1.20.10+36.0424.17
10Ole Morten ThingbøH 17-B (54)55.41+16.2017.40
10Eirik WathneH 11-12 (133)31.59+9.3311.30
11Markus RichterH 13-14 (190)44.17+9.4211.28
12Bjørnar PeikliH 13-14 (190)44.41+10.0611.34
12Roar Fjermestad EieB-Åpen (141)46.12+14.1714.40
13Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (190)45.00+10.2511.39
13Selma Lothine Fridheim TorpD 13-14 (149)47.55+12.2212.24
14Kalle JongenburgerH 13-14 (190)45.10+10.3511.42
14Bjørnar André HaugH 45- (127)1.13.33+27.5312.52
14Torill AndersenD 50- (69)1.29.27+40.4021.23
17Mari RichterD 11-12 (113)43.13+19.2815.32
18Sigurd R. OftedalH 21- (169)1.23.47+23.539.35
18Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (149)48.03+12.3012.26
20Kaja PeikliD 13-14 (149)48.24+12.5112.32
21Helge HundeidA-Åpen (149)1.09.00+29.2913.48
22Gisle WathneH 50- (157)1.00.23+17.5312.08
22May Bente ValdalB-Åpen (141)53.35+21.4017.00
25Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (113)52.14+28.2918.47
27Sveinung SvebestadH 55- (126)1.29.50+44.0618.06
27Jomar Halvorsen SætreH 11-12 (133)49.28+27.0217.47
27Bente Fjermestad-EieB-Åpen (141)58.43+26.4818.38
28Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (190)55.29+20.5414.22
28Arild Pfluger HundeideH 11-12 (133)51.57+29.3118.41
28Rune ChristiansenH 50- (157)1.07.58+25.2813.40
29Ingrid Karoline MølstreD 11-12 (113)1.08.37+44.5224.40
30Arnfinn SolheimH 11-12 (133)53.57+31.3119.24
35Synnøve WestermoenA-Åpen (149)2.02.01+1.22.3024.24
35Lene Elise Wathne ThingbøB-Åpen (141)1.11.48+39.5322.47
37Thomas ValdalH 15-16 (184)1.06.32+24.3312.34
39Gezien JongenburgerB-Åpen (141)1.18.29+46.3424.54
Helene Pfluger HundeideN-åpen (277)fullført
Lars OftedalN-åpen (277)fullført
Andreas SolengN-åpen (277)fullført
Ine Wathne ThingbøN-åpen (277)fullført
Sindre WathneN-åpen (277)fullført
Ingeborg Roth AarskogD -10 (58)29.0813.21
Frida RichterD -10 (58)29.0913.22
Magnus HaugH -10 (67)22.2010.14
Vebjørn OftedalH -10 (67)26.4212.14
Emil Wathne ThingbøH -10 (67)55.2525.25
Aslak WathneH -10 (67)56.0525.43
Peder SolheimA-Åpen (149)diskvalifisert
Stian HaugvaldstadH 13-14 (190)diskvalifisert
Marte Roth AarskogD 13-14 (149)diskvalifisert

Sauda Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sven StielstraH 15-16B (8)45.4814.32
7Jarle SolbakkenH 40- (63)1.25.46+28.2012.17
10Sander StielstraB-Åpen (141)44.55+13.0014.15

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gaute NysæterH 11-12 (133)26.49+4.239.38
9Halfrid WaageD 17-C (60)1.18.45+34.3923.51
13Peter Preben PrebensenH 65- (66)1.21.53+43.4524.26
33Harald OmlandA-Åpen (149)1.34.18+54.4718.51

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Frode ØdegårdstuenH 50- (157)58.28+15.5811.45

Stavanger Orienteringsklubb

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Turid NystrømD 70- (49)52.03+8.2816.22
3Kjetil WirakH 55- (126)51.29+5.4510.22
3Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (162)43.33+1.029.41
4Gry Vikhamar ThengsD 70- (49)1.00.08+16.3318.54
5Stein Arne OlsenH 50- (157)45.36+3.069.10
6Lars Nicolay BassoC-Åpen (65)1.14.32+23.0922.35
6May MelingD 60- (27)1.12.37+31.0221.40
7Svein GlendrangeH 70- (89)52.33+11.0515.41
7Kjell GjersdalH 80- (29)1.47.29+54.2533.47
8Haldis GlendrangeD 70- (49)1.10.00+26.2522.00
9Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (190)41.31+6.5610.45
12Wenche Margrethe SæbbøD 45- (107)1.07.48+18.2213.40
14Peter SæbbøH 11-12 (133)35.33+13.0712.47
14Jan-Rune Larsen BassoH 50- (157)55.23+12.5311.08
19Jone SæbbøH 45- (127)1.17.43+32.0313.36
27Espen KarlsenH 21- (169)2.06.46+1.06.5214.30
28Martin BlystadH 21- (169)2.16.03+1.16.0915.33Last ned GPS-spor i gpx-format
37Pål BårdsenH 50- (157)1.21.32+39.0216.24
42Jørgen NilsenH 50- (157)1.33.04+50.3418.43
Tore KarlsenH 60- (79)diskvalifisert
Brit Vivian MelingD 45AK (41)diskvalifisert

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Margareta BrynhildsenD 70- (49)56.27+12.5217.45
12Lars Martin GjeinH 70- (89)58.58+17.3017.36
24Niclas GunnerødH 11-12 (133)44.37+22.1116.02

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kenneth WesterheimH 45- (127)45.407.59
2Jørgen WesterheimH 15-16B (8)48.07+2.1915.16
2Sigvald RobberstadH 75- (54)49.37+6.4015.36

Sturla, IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Bjørn W. LudvigsenH 75- (54)1.12.03+29.0622.39
17Geir Holm GundersenH 60- (79)1.27.54+48.5221.01
20Jens WoldH 11-12 (133)41.27+19.0114.54
Julie WoldN-åpen (277)fullført

Sveio OL - Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Astrid SandvikC-Åpen (65)1.17.53+26.3023.36
13Kristian S. FørdeH 17-A kort (72)1.19.32+37.0115.54
30Thomas FørdeB-Åpen (141)1.03.57+32.0220.18

Søgne og Songdalen OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Frank SolåsH 17-N (7)36.3914.22
1Jan VærpH 75- (54)42.5713.30
4Reidar HeivollH 60- (79)46.23+7.2111.05
7Signe HeivollD 70- (49)1.06.17+22.4220.50
7Irene Beate Øhrn ArnevikD 21- (50)1.46.02+39.1915.11
8Tore BerntsenH 70- (89)54.22+12.5416.13
9Elsa-Margrethe BredlandD 70- (49)1.12.47+29.1222.53
10Astrid WhiteD 13-14 (149)45.23+9.5011.45
10Christina WhiteD 45- (107)1.06.52+17.2613.28
12Vibeke Wold SundeD 17-A kort (75)1.41.11+54.2725.25
13Roy BirkelandH 55- (126)59.21+13.3711.57
13Selma WhiteD 11-12 (113)39.56+16.1114.21
15Jarl Magnus BergeH 21- (169)1.19.07+19.139.03
17Leiv-Terje ArnevikH 21- (169)1.21.38+21.449.20
20Lene Næss BirkelandD 17-B (85)1.14.50+36.1123.45
Sigurd Wold  SundeN-åpen (277)fullført
Floke BredlandH 70- (89)diskvalifisert
Svein SundeH 35- (5)diskvalifisert

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mariann ScheiD 45- (107)52.09+2.4310.30

Torridal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bente MestadD 60- (27)41.3512.24
1Oliver Johan Moe SyvertsenH 13-16C (10)34.1412.18
1Jostein MoeH 40- (63)57.268.13
2Mette MestadD 60- (27)43.35+2.0013.00
20Kristin MestadB-Åpen (141)51.33+19.3816.21

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hannu ArkiH 60- (79)56.02+17.0013.24

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jostein Svaland DaleH 17-20 (104)1.08.13+12.189.46
15Even LindaasH 17-20 (104)1.15.02+19.0710.44

Varegg Fleridrett

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Linda RykkjeD 45- (107)1.02.23+12.5712.34
8Mari Strømme LidD 17-20 (134)1.06.31+6.2311.38
10Tonje RykkjeD 11-12 (113)37.19+13.3413.25
11Sverre OttesenH 55- (126)57.20+11.3611.33Last ned GPS-spor i gpx-format
13Truls RagvinskaretC-Åpen (65)1.26.10+34.4726.06
13Vyacheslav MukhidinovH 21- (169)1.16.37+16.438.45
14Stian RykkjeH 17-20 (104)1.14.33+18.3810.40
15Tora Aasheim NymarkD 17-20 (134)1.12.01+11.5312.36
Herman RagvinskaretN-åpen (277)fullført
Mikkel RagvinskaretN-åpen (277)fullført
Ingunn MartinsenD 21- (50)diskvalifisert
Sveinung RykkjeH 45- (127)diskvalifisert

Vegårshei IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anette Fidje BerganD 17-A kort (75)53.58+7.1413.33
2Synnøve BråtenD 21- (50)1.10.01+3.1810.01
4Anders VestølH 17-20 (104)57.22+1.278.13
6Jakob HageliaH 17-A kort (72)1.01.09+18.3812.13
9Arnhild U. BråtenD 50- (69)57.34+8.4713.46
10Arild FlatenH 17-A kort (72)1.11.20+28.4914.16
11Andreas SommerfeltH 17-A kort (72)1.11.28+28.5714.17
15Jørn BerganH 17-A kort (72)1.36.27+53.5619.17Last ned GPS-spor i gpx-format
18Jørgen FlatenH 11-12 (133)40.24+17.5814.31
21Olav VestølH 21- (169)1.30.45+30.5110.22
23Olav BerganH 11-12 (133)44.18+21.5215.56
Eline BerganN-åpen (277)fullført
Karine VestølD 17-20 (134)diskvalifisert
Oskar HageliaN-åpen (277)diskvalifisert

Verdal OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Martin Vehus SkjerveH 15-16 (184)43.14+1.158.10
4Sigrid Vehus SkjerveD 17-20 (134)1.04.27+4.1911.17
9Vidar SkjerveH 55- (126)56.13+10.2911.20
10Fredrik Vehus SkjerveH 17-20 (104)1.08.31+12.369.48
13Ann Sissel VehusD 50- (69)1.19.16+30.2918.57
14Anne Eline Vehus SkjerveD 11-12 (113)40.56+17.1114.43
26Trude MarkhusD 15-16 (162)57.01+14.3012.41
29Stein MarkhusH 50- (157)1.09.02+26.3213.53

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jostein AlvestadH 60- (79)49.52+10.5011.55Last ned GPS-spor i gpx-format

Østmarka OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Mathias LinløkkenH 11-12 (133)24.40+2.148.52
6June HerredsvelaD 45AK (41)2.06.53+1.06.5631.52
11Ingrid Marie Stubban HygenD 15-16 (162)50.08+7.3711.09
18Hans Kristian Stubban HygenH 17-20 (104)1.25.35+29.4012.15
21Hans Olav HygenH 45- (127)1.30.16+44.3615.48
38Sverre SandernesB-Åpen (141)1.15.22+43.2723.55
41Andreas SandernesH 13-14 (190)1.23.56+49.2121.44Last ned GPS-spor i gpx-format
Kristin Stubban HygenD 45- (107)diskvalifisert

Øyestad IF allianse

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Svein Ove GjeruldsenH 17-B (54)39.2112.29
1Tonje JohnsenD 13-16C (21)34.2512.22
4Geir Inge GjeruldsenH 17-B (54)45.22+6.0114.24
5Laila Wiberg JohnsenD 17-B (85)45.17+6.3814.22
6Kenneth ÅnonsenH 45AK (46)54.17+17.0813.38
Mariann BjørkliN-åpen (277)fullført

Ålgård Orientering

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hilde SkrettingD 17-C (60)44.11+0.0513.23
3Stig Arild SkrettingH 17-C (38)40.58+1.5212.24Last ned GPS-spor i gpx-format
3Torunn LaugalandD 17-C (60)48.43+4.3714.45
4Otilie OftedalD 17-A kort (75)56.53+10.0914.17
6Henriette NessetD 17-C (60)1.02.17+18.1118.52
7Guro MaudalD 17-C (60)1.13.07+29.0122.09
8Bård SkogsholmH 40- (63)1.31.38+34.1213.07Last ned GPS-spor i gpx-format
9Edward SævlandH 17-C (38)1.13.06+34.0022.09
9Samuel KleppaH 15-16 (184)47.33+5.348.59
10Ola Magnus LaugalandH 21- (169)1.15.06+15.128.35
13Heidi MartbyD 17-A kort (75)1.46.19+59.3526.42
21Livar OftedalH 11-12 (133)42.12+19.4615.10
22Lars Sigve OftedalH 21- (169)1.31.46+31.5210.29
24Kristina KleppaD 11-12 (113)48.24+24.3917.24
29Alida OftedalD 13-14 (149)58.41+23.0815.12
Jone BreilandN-åpen (277)fullført
Oskar KleppaN-åpen (277)fullført
Stine KleppaN-åpen (277)fullført
Brage LaugalandN-åpen (277)fullført
Andrine Maudal SævlandN-åpen (277)fullført
Ingrid SkrettingN-åpen (277)fullført
Elvira Maudal SævlandD -10 (58)24.0511.02
Maren OftedalD -10 (58)32.3814.58
Sondre SkrettingH -10 (67)29.2413.29
Andreas BreilandH 17-A kort (72)diskvalifisert
Kurt KleppaB-Åpen (141)diskvalifisert
Vetle LaugalandN-åpen (277)diskvalifisert
Alexander Maudal SævlandN-åpen (277)diskvalifisert
Jonathan Maudal SævlandN-åpen (277)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gunnar TengeH 55- (126)55.15+9.3111.08
18Anne NilsenD 45- (107)1.25.01+35.3517.08
24Idar BrekkeH 50- (157)1.03.59+21.2912.52
Gry Merete OlaisenD 45AK (41)diskvalifisert
Ingrid M. TengeD 50- (69)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor