Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

H 11-12

2 780 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering22.26Last ned GPS-spor i gpx-format
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)23.05+0.39
3Jarand GustafssonKongsberg OL24.19+1.53
4Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL24.30+2.04
5Mathias LinløkkenØstmarka OK24.40+2.14
6Gaute NysæterSkien OK26.49+4.23
7Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)27.20+4.54
8Jan Olav BerganKongsberg OL28.37+6.11
9Ask Felland SætnanFossum IF29.45+7.19
10Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)31.59+9.33
11Rasmus EngehultNotodden OL33.53+11.27
12Emil NygårdBirkenes IL34.13+11.47
13Kristian Kaupang LyeLarvik OK34.37+12.11
14Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb35.33+13.07
15Emil Tonjer FingarsenElverum OK36.26+14.00
16Eskil HafskjoldNydalens SK36.58+14.32
17Marius RøddeGanddal IL37.43+15.17
18Jørgen FlatenVegårshei IL40.24+17.58
19Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange41.10+18.44
20Jens WoldSturla, IF41.27+19.01
21Livar OftedalÅlgård Orientering42.12+19.46
22Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi43.10+20.44
23Olav BerganVegårshei IL44.18+21.52
24Niclas GunnerødStokke IL44.37+22.11
25Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL49.19+26.53
26Blu William OplandOK Skeidi49.20+26.54
27Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)49.28+27.02
28Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)51.57+29.31
29Lars BirkenesBirkenes IL52.22+29.56
30Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)53.57+31.31
31Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL1.07.18+44.52
32Odin HorpestadEgersund OK1.12.35+50.09
33Ole Magnus StoremyrIL Hauken1.16.21+53.55
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)inaktiv
Lars KostølKristiansand OKinaktiv
Jonas Skajå OlimstadFrolandinaktiv
Kristian Ekeberg FliidSkien OKinaktiv
Henrik JonesIK Grane Arendal Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor