Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2018, sørlandsgaloppen dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2018
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / IF Trauma / IK Grane Arendal Orientering
Dato: torsdag 28 juni 2018 - søndag 1 juli 2018

Sørlandsgaloppen dag 1Sørlandsgaloppen dag 2Sørlandsgaloppen dag 2 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 3Sørlandsgaloppen dag 3 (totalt)Sørlandsgaloppen dag 4Sørlandsgaloppen dag 4 (totalt)

H 45-

4 970 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)37.17
2Odd StrandKongsberg OL39.25+2.08
3Esten KorenNydalens SK40.33+3.16
4Oddvar TaksdalGanddal IL41.31+4.14
5Håkon WoldSturla, IF41.33+4.16
6Ørjan RavndalÅlgård Orientering41.51+4.34
7Runar HafskjoldNydalens SK42.05+4.48
8Nikolay SytovMosmeridian43.48+6.31
9Knut Jostein SætnanFossum IF44.51+7.34
10Håvard HågårdKonnerud IL44.57+7.40
11Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL45.31+8.14
12Thomas FrostAlta OL46.02+8.45
13Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)46.04+8.47
14Gisle NysæterSkien OK46.50+9.33
15Eskil ÅsmulOL Trollelg47.45+10.28
16Espen RøsteKongsberg OL48.48+11.31
17Tom KristensenLarvik OK49.15+11.58
18Stanislav BradacLoko Liberec49.25+12.08
19Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett50.31+13.14
20Kjell Petter SmågeKonnerud IL53.20+16.03
21Nils Tore PuntervoldEgersund OK53.39+16.22
22Kenneth WesterheimStord Orientering54.24+17.07
23Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering54.25+17.08
24Lars BerglundRingerike OL55.06+17.49
25Jo Børre EikåsSandefjord OK56.43+19.26
26Eilert AamodtOppsal Orientering57.23+20.06
27Pål WinbergOK Skeidi1.02.19+25.02
29Hans Olav HygenØstmarka OK1.08.21+31.04
30Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.12.47+35.30
31Christian ReuschHeming Orientering1.14.33+37.16
Truls FjeldstadPorsgrunn OLdiskvalifisert
Ernst PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Christian FrøydSogndal ILdiskvalifisert
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)inaktiv
Jan Rune PaulsenRingerike OLinaktiv
Frode StrislandFossum IFinaktiv
Espen BirkenesBirkenes ILinaktiv
Johs HjelmstadBækkelagets SKinaktiv
Jørn LangerudPorsgrunn OLinaktiv
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubbinaktiv
Einar KlavenesSandefjord OKinaktiv
Per Kristian TømtIL Imåsinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor