Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 18 januar 2017

Damer - kort løype

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin NorveelGanddal IL30.5716.17
2Mariann SveinsvollGanddal IL34.34+3.3718.11
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb35.10+4.1318.30
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb36.15+5.1819.04
5Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)47.33+16.3625.01

Damer - mellomlang løype

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb50.0017.51
2Eli FrafjordGanddal IL1.00.15+10.1521.31
3Inger Skretting OpstadEgersund OK1.03.48+13.4822.47
4Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.09.25+19.2524.47
5Grethe SkadbergTime kommune BIL1.21.22+31.2229.03
6Randi LadstenTime kommune BIL1.21.24+31.2429.04
0Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Nora SvendsenGanddal ILdiskvalifisert
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - lang løype

3 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)52.3413.28
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb56.08+3.3414.23
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL58.24+5.5014.58
4Trine BolstadGanddal IL1.03.49+11.1516.21
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.04.24+11.5016.30
6Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb1.08.46+16.1217.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
0Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - kort løype

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild SvihusGanddal IL30.2215.58
2Erlend BremnesGanddal IL37.06+6.4419.31
3Aksel DommersnesGanddal IL37.28+7.0619.43

Herrer - mellomlang løype

2 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb37.3713.26
2Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb37.41+0.0413.27
3Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb43.58+6.2115.42
4Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)45.28+7.5116.14
5Raymond B PettersenÅlgård Orientering49.15+11.3817.35
6Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb52.27+14.5018.43
7Jan Inge LundeGanddal IL54.22+16.4519.25
8Jone N. MysingAker Solutions55.05+17.2819.40
9Lars PrimstadKlepp55.13+17.3619.43
10Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb59.38+22.0121.17
11Tor Sverre SkåraEgersund OK59.56+22.1921.24
12Bjørn SivertsenNOTEAM1.01.37+24.0022.00
13Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb1.02.12+24.3522.12
14Per Ingar HadlandGanddal IL1.05.30+27.5323.23
15Ole AuklendNOTEAM1.05.36+27.5923.25
16Bruce ChalmersStavanger Orienteringsklubb1.05.57+28.2023.33
17Bjarne GimreGanddal IL1.06.29+28.5223.44
18Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.08.31+30.5424.28
19Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.12.11+34.3425.46
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - lang løype

3 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb50.0512.50
2Svein-Erik KvameGanddal IL53.49+3.4413.47
3Paul Terje HaarrGanddal IL57.12+7.0714.40
4Trond LamarkGanddal IL58.08+8.0314.54
5Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)1.01.17+11.1215.42
6Per Olav HaarrGanddal IL1.05.18+15.1316.44
7Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb1.07.05+17.0017.12
8Inge LølandNOTEAM1.09.43+19.3817.52
9Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.11.24+21.1918.18
10Andreas BreilandÅlgård Orientering1.11.57+21.5218.26
11Ove OalandGanddal IL1.12.36+22.3118.36
12Rune HatleAvinor Sola BIL1.17.01+26.5619.44

Herrer - XLang

5 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering50.098.47
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering59.45+9.3610.28
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1.00.54+10.4510.41
4Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.01.46+11.3710.50
5Tallak LangmyrGanddal IL1.11.18+21.0912.30
6Arild AasheimGanddal IL1.11.21+21.1212.31
7Kristian Frafjord HaarrGanddal IL1.11.37+21.2812.33
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.18.59+28.5013.51
9Odd FuglestadÅlgård Orientering1.19.33+29.2413.57
10Geir SandÅlgård Orientering1.32.04+41.5516.09
0Joar EilevstjønnGanddal ILdiskvalifisert
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer- XLang

5 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.07.0311.45
2Marjo LiikanenGanddal IL1.15.15+8.1213.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor