Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Kolbotn og Skimt OL / Ås IL
Dato: søndag 9 september 2018

Alta OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Rolf Arvid Leijon PedersenH 80- (21)37.40+6.0116.58

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Elisabeth RødD 65- (20)51.48+19.4620.58
Elling AakreH 65- (42)diskvalifisert
Hogne KjæråsH 70- (44)ikke startet

Asker Skiklubb

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørn Bue OlsenH 70- (44)30.2810.52
6Anne Lise ØfsthusD 75- (11)51.48+20.3228.09
8Randi NicolaisenD 55- (19)38.53+11.1713.02
11Anton PlaianH 60- (30)38.10+5.2511.03
14Reidar FossumH 60- (30)40.31+7.4611.44
19Øyvind SteneH 70- (44)43.31+13.0315.32
19Arne ØfsthusH 75- (27)54.37+23.5522.06
21Trond HegnaH 60- (30)45.55+13.1013.18
24Bjørn GunnerødH 75- (27)1.15.16+44.3430.28
28Stig HeirH 55- (49)39.39+9.5111.25
Edel Sofie NilsenD 55- (19)diskvalifisert
Maria PerssonD 50- (24)ikke startet
Jan Richard EriksenH 50- (30)ikke startet
Per SchancheH 60- (30)ikke startet

Askvoll og Holmedal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Edvin HelleH 70- (44)31.47+1.1911.21
9Sveinung FristadH 80- (21)41.36+9.5718.44
38Anders BjørkaasH 65- (42)1.16.27+44.0923.40

ASUB Brussels

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jacques FlamentH 70- (44)ikke startet

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Bjørn SolbergseterH 55- (49)32.48+3.009.27

Belarus OF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Pavel KraskoH 35- (8)32.59+6.488.08
7Dmitry VorobyovH 35- (8)46.19+20.0811.26

Bergens TF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørg KocbachD 70- (18)32.1814.32
15Berit HegdalD 65- (20)1.15.22+43.2030.30
17Siren GreveD 60- (20)49.38+19.1418.52
34Magnus NatåsH 70- (44)57.35+27.0720.33
Kari NatåsD 70- (18)ikke startet
Ingjerd SognnæsD 70- (18)ikke startet
Otto Grahl-NielsenH 80- (21)ikke startet

Berger og Svelvik OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Egil FuruaH 50- (30)38.24+5.2510.19
10Hans Marius NelsonH 40- (10)38.56+12.299.36
Trude HansenD 40- (6)ikke startet
Torill Nebell MikkelsenD 70- (18)ikke startet
Håvard W. PettersenH 45- (19)ikke startet

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Trygve LølandH 70- (44)34.17+3.4912.14

Bodø og Omegn IF Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Karen M. BjørsethD 70- (18)1.02.01+29.4327.56
31Per RekkedalH 65- (42)49.00+16.4215.10
32Åge MohusH 65- (42)49.45+17.2715.24
39Leif Magne EggestadH 65- (42)1.29.09+56.5127.36
Carl B. BjørsethH 75- (27)diskvalifisert
Edvin BergH 80- (21)diskvalifisert

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Thorolf TrolsrudH 70- (44)42.06+11.3815.02
20Magnar ØvreåsH 75- (27)56.34+25.5222.54
Hjørdis ØvreåsD 70- (18)diskvalifisert

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Arne SæterhaugH 80- (21)34.50+3.1115.41
4Rine HanssenD 50- (24)31.30+2.3110.34
12Eirin LodgaardD 50- (24)39.43+10.4413.19

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Carl Godager KaasH 35- (8)26.116.27
3Eldar BørsumH 70- (44)32.50+2.2211.43
6Yngvar ChristiansenH 55- (49)31.29+1.419.04
11Odd KletteliH 80- (21)47.39+16.0021.27
15Jan Erik AalbergH 50- (30)44.09+11.1011.52

Bø OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Steinar LandeH 45- (19)37.16+4.389.12
22Per Chr. HagenH 65- (42)43.29+11.1113.27
Synnøve DalvaD 75- (11)diskvalifisert
Arne LandeH 70- (44)diskvalifisert
Inger Lise SolbergD 75- (11)ikke startet
Olav SolbergH 75- (27)ikke startet

COTA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Luis MahouH 55- (49)58.09+28.2116.45

Dauphiné Orientation

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Isabelle DermineD 55- (19)51.58+24.2217.26
18Jean DermineH 65- (42)40.53+8.3512.39

Drangedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Odd AureH 75- (27)33.02+2.2013.22
9Astrid LundeD 70- (18)50.48+18.3022.52
13Ronald BjervaH 75- (27)48.45+18.0319.44

Driv IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per-Erik ØstlieH 65- (42)33.16+0.5810.17
6Anne KaasaD 65- (20)47.47+15.4519.20
11Åsmund JahrH 75- (27)46.20+15.3818.45
27Trond WettergreenH 70- (44)50.21+19.5317.58
Nils-Petter WiikH 65- (42)diskvalifisert

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Inger Tone NygårdD 50- (24)36.53+7.5412.22

Eidskog OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Klaus EngenH 75- (27)1.02.36+31.5425.20

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Aud KjemperudD 65- (20)47.02+15.0019.02
10Hans Roar BakkenH 70- (44)38.14+7.4613.39
39Alf Johan HjelmtvedtH 70- (44)1.13.57+43.2926.24
Vidar ElvekrokH 65- (42)ikke startet

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Harald ØstbyeH 60- (30)39.16+6.3111.22
15Stein NordviH 65- (42)39.29+7.1112.13

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Per VoldH 75- (27)38.08+7.2615.26
7Olav TotlandH 80- (21)39.58+8.1918.00
14Astrid OrmbergD 65- (20)56.48+24.4622.59
Jan Olav OrmbergA-kort (2)ikke startet

Fossum IF

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Britta FismenD 40- (6)36.32+3.5710.35
3Morten HeirH 50- (30)34.31+1.329.16
5Hans JevanordA-lang (21)41.05+14.58
6Morten FismenH 40- (10)35.48+9.218.50
6Kjersti HovD 55- (19)36.11+8.3512.08
8Steinar SkoglundH 70- (44)36.29+6.0113.01
8Nora UrsinD 70- (18)49.08+16.5022.07
9Richard Zeiner-GundersenH 60- (30)37.04+4.1910.44
10Sidsel Graff-IversenD 65- (20)53.43+21.4121.44
10Arild AndresenH 50- (30)40.35+7.3610.54
11Brynhild FanuelsenD 70- (18)55.06+22.4824.49
11Lars Erik GjeinH 45- (19)44.08+11.3010.53
21Eirik TandrevoldH 55- (49)37.05+7.1710.41
22Terje NæssH 50- (30)48.44+15.4513.06
Atle PedersenH 45- (19)diskvalifisert
Per KaarbyH 55- (49)diskvalifisert
Stein H. HagenH 50- (30)ikke startet
Fridtjof JebsenH 50- (30)ikke startet

Fredrikstad SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Fredrik GudmestadC-åpen (10)23.49
1Tom A. KarlsenH 65- (42)32.1810.00
1Espen DanevadH 45- (19)32.388.03
5Kristian DalbyH 35- (8)35.24+9.138.44
12Per StensethH 65- (42)38.20+6.0211.52
13Gunn Astrid JakobsenD 60- (20)40.57+10.3315.34
Unni Strand KarlsenD 65- (20)ikke startet
Håvard LucasenH 35- (8)ikke startet
Frank LøwengreenH 50- (30)ikke startet

Freidig

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torid KvaalD 75- (11)31.1616.59
1Gunnar ØsterbøH 75- (27)30.4212.25
5Tore Angell-PetersenH 70- (44)33.18+2.5011.53
12Ingerid Angell-PetersenD 65- (20)55.39+23.3722.31
24Nils Olav VennevikH 70- (44)48.20+17.5217.15
Reidun Fallan SmaavikD 60- (20)ikke startet
Knut LillealternH 65- (42)ikke startet

Førde IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Brita Eilertsen GrønliD 75- (11)56.14+24.5830.33
9Egil NestandeH 75- (27)41.34+10.5216.49
31Kurt GrønliH 70- (44)55.46+25.1819.55
41Torodd OsH 70- (44)1.21.20+50.5229.02

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Johanna YtterbølD 80- (5)48.33+2.1726.23
Willy GrønstadH 70- (44)ikke startet

Gjø-Vard OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Margrete JørandliD 60- (20)32.25+2.0112.19
14Åshild Stuve StrandlieD 55- (19)49.22+21.4616.33
22Audun StrandlieH 55- (49)38.11+8.2311.00
Arne StrandlieH 80- (21)diskvalifisert
Kirsten BakkeD 70- (18)ikke startet

Grong IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Egil EriksenH 70- (44)33.05+2.3711.48

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ola TellesbøH 50- (30)34.35+1.369.17
25Paul SkjakerH 65- (42)45.36+13.1814.07
Øyvind SørlieH 60- (30)diskvalifisert
Tor TrøanH 65- (42)ikke startet

Halden SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Heidi StoksethD 40- (6)32.359.26
4Øyvind StoksethH 45- (19)35.34+2.568.46
23Thor PalmgrenH 70- (44)47.17+16.4916.53
Hanne NarvestadD 45- (8)ikke startet
Jan GranstedtH 55- (49)ikke startet

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Liv FeiringD 70- (18)37.57+5.3917.05
5Inger E. VamnesD 80- (5)50.50+4.3427.37
20Terje MalmH 70- (44)43.44+13.1615.37
30Andreas HuberH 55- (49)40.41+10.5311.43
Kjersti RønningD 55- (19)ikke startet

Haugerud IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Unni DrageD 75- (11)36.02+4.4619.35
13Tor DrageH 80- (21)55.41+24.0225.04
21Øystein MadsenH 75- (27)1.01.15+30.3324.47

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Stein Jarle HelgelandH 60- (30)36.05+3.2010.27

Hauketo IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Jon FredriksenH 65- (42)38.26+6.0811.53
18Ove MartinsenH 60- (30)44.04+11.1912.46

Hedrum OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Elin BordøyD 45- (8)1.08.15+31.5021.07
5Rikke Kristin GåsholtD 45- (8)1.08.23+31.5821.10
8Tone Sølie LysnesD 45- (8)1.23.38+47.1325.53
8Magnar ReppesgårdH 80- (21)40.08+8.2918.04
14Tor RingstadH 45- (19)51.22+18.4412.40
15Espen JohnsenH 45- (19)55.54+23.1613.48
16Anne Marie CeebergD 70- (18)1.26.54+54.3639.08
24Roger LysnesH 50- (30)51.30+18.3113.50
33Bjørn Helge CeebergH 70- (44)56.36+26.0820.12
40Martin NaufH 65- (42)1.34.17+1.01.5929.11
Per Einar StrømH 50- (30)diskvalifisert
Anton LommeH 75- (27)ikke startet

Heming Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Bjørn EgnerH 80- (21)37.44+6.0516.59
6Helge BjaalandH 75- (27)39.06+8.2415.49
7Dagrun MelkildD 55- (19)37.20+9.4412.31
9Nils Petter FremmingH 55- (49)32.38+2.509.24
9Hjørdis EgnerD 75- (11)1.33.02+1.01.4650.33
14Bjørn BakkevigH 55- (49)34.23+4.359.54
19Elle M. MelbyeD 60- (20)1.07.15+36.5125.34
41Christian Nordahl RolfsenH 55- (49)1.03.19+33.3118.14
Johan JebsenH 45- (19)ikke startet
Egil Wickstrand IversenH 55- (49)ikke startet
Eirik Næss-UlsethH 60- (30)ikke startet
Bjørn WilladssenH 60- (30)ikke startet
Jon C. FougnerH 75- (27)ikke startet

Hemsedal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Neil MarstonH 45- (19)36.52+4.149.06
9Ronja MarstonC-åpen (10)40.45+16.56
16Vendula SramkovaA-lang (21)1.10.53+44.46

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Widar Taxth LølandH 70- (44)43.48+13.2015.38
Gerd YttervikD 70- (18)ikke startet

HJS Vansbro OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anna-Karin StrømstedtB-åpen (6)33.00+4.43
3Maud NilssonD 70- (18)37.08+4.5016.43

Idd Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Marit Bokerød HansenD 65- (20)diskvalifisert

IF Trauma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Per Olav NærestadH 50- (30)37.25+4.2610.03
12Bjørn Idar SætranH 45- (19)44.58+12.2011.06

IFK Hedemora OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Kjell LidholmH 65- (42)40.09+7.5112.25

IK Grane Arendal Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Gunnar Dag TøråH 70- (44)ikke startet

IK Stern

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Henrik HvoslefH 75- (27)ikke startet

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Ingunn YtrehusD 65- (20)53.05+21.0321.29

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Kåre KnudsenH 75- (27)1.04.11+33.2925.59
27Jon LahlumH 55- (49)39.35+9.4711.24
Knut Kristen HangeraasH 75- (27)diskvalifisert

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Vibeke ØyeD 45- (8)1.16.42+40.1723.44

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Anne Karin StigemoD 70- (18)46.48+14.3021.04
Ingeborg BøbelD 70- (18)ikke startet

IL Koll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bo EngdahlH 55- (49)29.488.35
5Harald AulieB-åpen (6)44.28+16.11
8Kjell MarksetH 60- (30)36.34+3.4910.35
16Trude FixdalD 50- (24)45.09+16.1015.09
37Arne TesliH 65- (42)1.15.51+43.3323.28

IL Siso

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Erling PedersenH 75- (27)39.19+8.3715.55

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Åsmund BerthelsenH 65- (42)1.09.55+37.3721.38

IL Tyrving

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Svein S JacobsenH 65- (42)32.49+0.3110.09
4Per SlungaardH 55- (49)31.02+1.148.56
4Berit DanielsenD 55- (19)35.34+7.5811.56
4Per Kristian EkebergH 60- (30)34.43+1.5810.03
5Marianne NjåsteinD 50- (24)32.57+3.5811.03
5Kjersti SkantzeD 55- (19)35.47+8.1112.00
6Randi NilstadD 60- (20)32.56+2.3212.31
11Aud I SpjelkavikD 65- (20)54.15+22.1321.57
11Hasse BergstrømH 70- (44)39.13+8.4514.00
12Berit BergeD 55- (19)46.41+19.0515.39
13Kjell StenstadvoldH 70- (44)40.59+10.3114.38
16Kirsti Grundnes BergD 55- (19)52.22+24.4617.34
19Alf PettersenH 60- (30)45.46+13.0113.15
20Bjørn Henning GrandalH 55- (49)36.33+6.4510.31
31Hallvard BergH 55- (49)41.29+11.4111.57
36Bjørn SpjelkavikH 70- (44)1.02.24+31.5622.17
38Helge LyeH 70- (44)1.09.27+38.5924.48
Are NjåsteinH 55- (49)diskvalifisert
Else GrandalD 50- (24)diskvalifisert
Inger TiltnesD 65- (20)ikke startet
Arne TiltnesH 65- (42)ikke startet
Kjell Gorm RøkkeH 70- (44)ikke startet

Indre Østfold OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bente LineD 55- (19)33.45+6.0911.19
3Anders TaraldrudH 75- (27)37.20+6.3815.06
5Sture OttesenH 60- (30)34.52+2.0710.06
10Øyvind ThømtH 45- (19)43.57+11.1910.51
11Bent GalborgenH 65- (42)37.56+5.3811.44
12Anne SørumD 60- (20)39.42+9.1815.05
Eva TaraldrudD 65- (20)diskvalifisert
Tore AabergH 70- (44)ikke startet

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Anne-Britt NilsenD 75- (11)1.10.13+38.5738.09

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Linda GammelsæterA-lang (21)1.08.05+41.58

Kongsberg OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Barbara Willkommen EikenD 45- (8)53.44+17.1916.38
3Odd StrandH 45- (19)34.33+1.558.31
6Per Øivind EgerH 45- (19)37.08+4.309.10
14Knut KjemhusH 80- (21)57.15+25.3625.47
14Ingar HåkonsenH 75- (27)50.07+19.2520.17
19Elisabeth HetlevikD 50- (24)45.59+17.0015.25
26Roger Andre VaneboH 50- (30)58.36+25.3715.45
27Terje Ulla EikenH 50- (30)1.33.11+1.00.1225.02
43Torgeir BrandalH 55- (49)1.06.34+36.4619.11
Bjørn Victor LarsenH 55- (49)ikke startet
Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (27)ikke startet

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Arild MoenH 70- (44)55.40+25.1219.52
Kristian KullerudH 35- (8)ikke startet

Korsnäs IF OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Johan JungellH 65- (42)41.29+9.1112.50
Ulf HenrikssonH 60- (30)diskvalifisert
Mats JönssonH 55- (49)ikke startet

Kristiansand OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ragnhild HaldD 55- (19)46.03+18.2715.27
14Jon BjørgumH 55- (49)34.23+4.359.54
Dag MoeH 65- (42)ikke startet

Kustein

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Paul HinschH 55- (49)ikke startet

Larvik OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elin BjervaD 40- (6)33.14+0.399.37
3Randi Kristin NærumD 65- (20)43.34+11.3217.38
4Jørn SundbyH 40- (10)32.31+6.048.01
5Gerd LangsethD 70- (18)40.55+8.3718.25
16Kari BergD 65- (20)1.18.00+45.5831.34
18Ida Vår DirdalD 50- (24)45.43+16.4415.20
28Kåre ThorbjørnsenH 70- (44)50.59+20.3118.12
29Rolf GjølbergH 70- (44)55.17+24.4919.44
Tor Eivind EdvardsenH 75- (27)ikke startet
Helge HalvorsenH 80- (21)ikke startet

Lierbygda OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helga HaverstadD 60- (20)30.2411.33
6Ingemar Jansson HaverstadH 60- (30)34.56+2.1110.07
21Trine Marit Justad RaaenD 50- (24)48.53+19.5416.24

Lillehammer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Jon Vegard LundeH 75- (27)47.38+16.5619.17
40Øystein SkappelH 70- (44)1.20.39+50.1128.48
Lill Ramberg SkappelD 65- (20)ikke startet

Lillomarka OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arne DybdahlH 50- (30)32.598.51
3Toril HallanD 55- (19)35.26+7.5011.53
5Stein BlomsethH 50- (30)34.57+1.589.23
6Vidar BenjaminsenH 55- (49)31.29+1.419.04
11Trine OldernesD 50- (24)39.04+10.0513.06
13Andrine BenjaminsenA-lang (21)53.31+27.24
13Jens Olav KløvrudH 55- (49)34.16+4.289.52
14Svein NygårdH 50- (30)41.50+8.5111.14
16Hallvard FjærH 55- (49)35.02+5.1410.05
25Martin GranlyH 55- (49)39.07+9.1911.16
42Johan MattssonH 55- (49)1.06.19+36.3119.06
Frøy GrøndahlD 55- (19)ikke startet
Jørn SønsterudbråtenH 45- (19)ikke startet
Charlotte WatsonA-lang (21)ikke startet

Lyn Ski

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Rolv Anders SystadH 50- (30)41.32+8.3311.09

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Lis DæhliD 60- (20)42.42+12.1816.14
26Einar LienH 65- (42)47.37+15.1914.44
38Herman BakkeH 55- (49)55.24+25.3615.57
39Kristian StorsveenH 55- (49)56.12+26.2416.11
Eli StensliD 45- (8)ikke startet

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Lars Peder VaajeH 55- (49)50.59+21.1114.41

Modum OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2David LøverH 45- (19)32.40+0.028.03
6Hanne Løver ThonD 50- (24)34.21+5.2211.31
8Jørgen MårtenssonH 55- (49)31.38+1.509.06
10Sirpa LiljaD 60- (20)38.38+8.1414.41
45Leif ErikssonH 55- (49)1.23.50+54.0224.09
Roar ByeH 50- (30)ikke startet

Måren OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kjersti Holt HanssenD 50- (24)30.26+1.2710.12
3Tove StrandD 50- (24)31.00+2.0110.24
3Unni Dirro BøhlerengenD 80- (5)48.13+1.5726.12
4Aase Tove GoldenD 75- (11)47.26+16.1025.46
18Gro Hege LudvigsenD 55- (19)1.08.52+41.1623.06
20Peter KlavenessH 65- (42)42.40+10.2213.12
34Stein TurtumøygardH 65- (42)53.39+21.2116.36
Åste EggenD 75- (11)diskvalifisert
Grete BerntsenD 55- (19)ikke startet
Anne Margit BrattenD 55- (19)ikke startet
Ingeborg BakkenD 65- (20)ikke startet
Aud Margret KirkhornD 75- (11)ikke startet
Lars Petter EndresenH 50- (30)ikke startet
Morten KarlsenH 55- (49)ikke startet
Gisle Nordahl DueH 60- (30)ikke startet
Morten DueH 60- (30)ikke startet

Nash Klub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vladyslav LaskarzhevskyH 35- (8)30.34+4.237.32

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Leidulv VinjeH 75- (27)51.15+20.3320.44

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kari Elisabeth NatvigD 60- (20)33.21+2.5712.40
20Bård NatvigH 60- (30)45.49+13.0413.16
22John Thomas PetersenH 70- (44)46.57+16.2916.46
Terje ThrondsenH 75- (27)diskvalifisert

Noteam

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Raphael NetoA-lang (21)diskvalifisert

Noteam

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Raphael NetoA-lang (21)diskvalifisert

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Robert FredriksenH 45- (19)57.26+24.4814.10
33Sveinung RekaaH 65- (42)53.21+21.0316.31

Nydalens SK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dana B. SteneD 35- (3)37.5510.59
1Anders NordbergH 40- (10)26.276.31
1Sören JonssonH 60- (30)32.459.29
1Jon Aukrust OsmoenA-lang (21)26.07
2Jan Tore HenriksenH 50- (30)33.26+0.278.59
2Otto Schjølberg-HenriksenC-åpen (10)24.48+0.59
2Anne Berit EidD 60- (20)30.40+0.1611.39
2Anne M Hausken NordbergA-lang (21)31.44+5.37Last ned GPS-spor i gpx-format
3Kari Schjølberg-HenriksenB-åpen (6)34.01+5.44
3Jostein AndersenH 40- (10)30.36+4.097.33
5Inge LindsethH 40- (10)34.03+7.368.24
5Tarjei Hausken NordbergC-åpen (10)34.43+10.54
6Oskar SteneC-åpen (10)34.44+10.55
7Per Øyvind SteneH 40- (10)35.54+9.278.51
8Ellen Marie TurterD 60- (20)34.34+4.1013.08
8Even Angell-PetersenH 45- (19)37.18+4.409.12
9Endre StoksethH 40- (10)37.09+10.429.10
11Sindre LangaasH 55- (49)33.33+3.459.40
22Egil RundbergetH 60- (30)49.29+16.4414.20
23Per Ole DahlsrudH 50- (30)50.19+17.2013.31
23Klavs MadsenH 60- (30)49.47+17.0214.25
26Per Hermann KrøgerH 60- (30)51.09+18.2414.49
Atanaska BedelevaD 40- (6)ikke startet
Anne DanielsenD 55- (19)ikke startet
Torstein HoleH 45- (19)ikke startet

Odal OL - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Martin SkytterenH 45- (19)1.13.32+40.5418.09
Kari VikerhaugenD 70- (18)diskvalifisert
Per Ivar SveheimH 50- (30)ikke startet
Bjørn SteinbekkenH 65- (42)ikke startet

Ok Akfa

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Elena ChernenkoB-åpen (6)50.59+22.42
13Evgeny ChernenkoH 45- (19)50.16+17.3812.24

Ok Kåre

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Anders Stefan VestlundH 65- (42)40.28+8.1012.31

OK Moss

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Julie Sophie WoldB-åpen (6)28.17
2Tonje HolmD 45- (8)49.42+13.1715.23
2Inger LindløvD 70- (18)36.57+4.3916.38
3Kristine RoskifteD 35- (3)1.09.51+31.5620.14
3Emma Aune JakobsenC-åpen (10)26.11+2.22
4Elisabeth Aune JakobsenC-åpen (10)30.00+6.11
5Hanne WoldD 40- (6)59.07+26.3217.08
5Harald LundhaugH 75- (27)38.25+7.4315.33
6Erik Rytter JakobsenH 35- (8)38.21+12.109.28
6Linda FredhD 40- (6)1.34.41+1.02.0627.26
6Torgeir SnilsbergH 50- (30)34.59+2.009.24
7Per Reidulf HolmH 70- (44)34.40+4.1212.22
8Donatas KontautasH 35- (8)50.26+24.1512.27
8Morten TangenA-lang (21)45.06+18.59
8Thomas RoskifteH 40- (10)37.00+10.339.08
8Bjørn Arnfinn PaulsenH 65- (42)36.28+4.1011.17
9Henning Bratland CarlsenH 45- (19)43.45+11.0710.48
11Hallvard KorenH 50- (30)41.05+8.0611.02
12Sondre LadimA-lang (21)48.40+22.33
17Harald BaugerH 60- (30)43.52+11.0712.42
18Øystein OlsenH 45- (19)1.20.19+47.4119.49
25Roy GjerdingH 60- (30)50.50+18.0514.44
32Christopher SchiveH 55- (49)42.40+12.5212.17
35Knut LindløvH 70- (44)58.19+27.5120.49
Stein KorenH 80- (21)diskvalifisert
Tordis Rytter JakobsenD 70- (18)ikke startet
Ingar FinstadH 70- (44)ikke startet
Per Oscar SaugestadH 70- (44)ikke startet
Erle Elise WoldC-åpen (10)ikke startet
Christopher LadimA-lang (21)ikke startet

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tirill Liby SeipD 80- (5)48.10+1.5426.10
Helge GisholtH 50- (30)diskvalifisert
Morten AndresenH 55- (49)ikke startet
Arve GlittumH 60- (30)ikke startet

OK Sør

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gudveig JørundlandD 80- (5)46.1625.08
10Einar JørundlandH 80- (21)46.35+14.5620.59
17Vidar Georg YdseH 55- (49)35.27+5.3910.12

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Lisa AnnersandD 60- (20)41.35+11.1115.48

OK Øst

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jan-Ove BråthenH 55- (49)ikke startet

OL Toten-Troll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Svein SolerødH 80- (21)32.19+0.4014.33
5Ola BroxH 65- (42)34.50+2.3210.47Last ned GPS-spor i gpx-format
7Vanja StaffD 50- (24)34.55+5.5611.43
17Ingrid RavnanD 55- (19)1.06.04+38.2822.10
19Onno VerberneH 55- (49)36.04+6.1610.23
23Nils Harald StaffH 55- (49)38.19+8.3111.02

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Per LøvaasH 75- (27)51.26+20.4420.49
18Henry SundsetvikH 75- (27)54.12+23.3021.56

OL Trollo

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jan BøhleH 65- (42)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marianne Fruseth ChristiansenD 50- (24)28.599.43
4Eigil KongsfjellH 80- (21)34.51+3.1215.41
14Hans StordalH 70- (44)41.30+11.0214.49
21Tor Ivar ChristiansenH 50- (30)48.25+15.2613.00
24Frode RobertsenH 55- (49)38.30+8.4211.05
Else StordalD 65- (20)diskvalifisert
Egil RyghH 80- (21)ikke startet

Oppsal Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sigve VågsnesH 40- (10)29.32+3.057.17
4Thor MellaA-lang (21)37.37+11.30
5Inger Lise BjordalD 75- (11)49.06+17.5026.41
6Eivind VågsnesC-åpen (10)34.44+10.55
7Vigdis HobølA-lang (21)44.06+17.59
8Martina VågsnesC-åpen (10)40.39+16.50
9Kjell WintherH 70- (44)36.34+6.0613.03
14Petter NæssH 65- (42)38.49+6.3112.01
15Mila ZaharinovaA-lang (21)1.09.04+42.57Last ned GPS-spor i gpx-format
15Roar BjordalH 70- (44)41.38+11.1014.52
17Roger MostueA-lang (21)1.13.04+46.57
Kristoffer Fiane PedersenA-lang (21)diskvalifisert
Ludvig RødnesA-lang (21)diskvalifisert
Inger SkaugD 70- (18)ikke startet
Bent Erik SkaugH 45- (19)ikke startet
Stein MellaH 50- (30)ikke startet

Oslostudentenes IK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dagfinn FøllesdalH 85- (1)34.1620.38
4Audrun UtskarpenD 40- (6)40.20+7.4511.41
4Bjørn GrindeH 65- (42)33.25+1.0710.20
7Are EriksenH 65- (42)36.24+4.0611.16
20Guttorm L EggeH 50- (30)48.23+15.2413.00

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Eli KlovningD 70- (18)58.31+26.1326.21
14Hilde Kristine RosenvoldD 50- (24)41.40+12.4113.58
23Atle RemmeH 65- (42)45.05+12.4713.57
Lill BirkelundD 65- (20)ikke startet
Magne KlovningH 75- (27)ikke startet

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Lars LodgaardH 50- (30)52.14+19.1514.02

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stine AustadA-kort (2)53.54
10Tina BjørnstadC-åpen (10)1.20.40+56.51
15Anne-Grete AustadD 50- (24)41.57+12.5814.04
26Knut EngenH 55- (49)39.10+9.2211.17
27Jan SveenH 60- (30)1.05.13+32.2818.54
Gry Anita Gjerde AlnæsD 50- (24)diskvalifisert
Tor StrandH 60- (30)diskvalifisert
Tommy SkårbøH 40- (10)ikke startet
Hans LarsenH 85- (1)ikke startet
Emma Ailin SkårbøC-åpen (10)ikke startet

Ringerike OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kari StrandeD 65- (20)35.34+3.3214.23
3Elin DahlenD 75- (11)38.54+7.3821.08
3Kristian KihleH 55- (49)30.38+0.508.49
7Live Joronn YtrehusD 65- (20)50.49+18.4720.34Last ned GPS-spor i gpx-format
9Ragnhild Elsrud HultgreenD 55- (19)40.51+13.1513.42
10Tormod DahlenH 75- (27)43.31+12.4917.37
12Helge RevhaugH 70- (44)39.33+9.0514.07
15Morten DåsnesH 60- (30)42.00+9.1512.10
29Torbjørn NørbechH 65- (42)47.47+15.2914.47
35Leif Roger HultgreenH 65- (42)1.02.36+30.1819.22

Ringsaker OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Terje WikstrømH 65- (42)36.58+4.4011.26
18Bente Tangen WikstrømD 60- (20)1.01.47+31.2323.29
26Knut MalmoH 65- (42)47.37+15.1914.44
Wenche BjørnstadD 60- (20)diskvalifisert
Berit RøsteD 65- (20)diskvalifisert

Rudsbygd IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon TyldumH 80- (21)31.3914.15
2Kristin Søberg HenriksenD 35- (3)1.01.18+23.2317.46
4Marit TyldumD 65- (20)45.51+13.4918.33
6Jon Gunnar HenriksenH 65- (42)34.53+2.3510.47
9Gro SolnørdalD 60- (20)34.58+4.3413.17
Paul Martin BergH 70- (44)diskvalifisert

Røros IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Terje SchjølbergH 55- (49)46.26+16.3813.22
Petter GullikstadH 55- (49)diskvalifisert

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Bjørg SvanbergD 60- (20)39.10+8.4614.53
30Kjell SvanbergH 65- (42)48.16+15.5814.56
Birgitte BekkelundD 75- (11)ikke startet

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Øivind FadumH 65- (42)37.32+5.1411.37

Sandefjord OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari ChristiansenD 55- (19)27.369.15
6Stine ArntzenD 45- (8)1.15.51+39.2623.28
13Anne Berit BredholtD 50- (24)39.44+10.4513.20
17Lill-Ann TorpD 50- (24)45.14+16.1515.10
18Arne Håkon JørgensenH 50- (30)47.16+14.1712.42
28Oskar KaaløyH 50- (30)2.56.02+2.23.0347.19
37Roar LøkenH 70- (44)1.08.55+38.2724.36
Oddvar GjelstadH 80- (21)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Njål F. VadlaH 55- (49)30.10+0.228.41
12Morten AamodtH 55- (49)33.48+4.009.44

Sarpsborg OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arild KirkerødH 60- (30)34.15+1.309.55
9Tone Karina IngesenD 50- (24)36.57+7.5812.23
9Ole IngesenH 50- (30)40.07+7.0810.47
13Heidi BørstadD 55- (19)48.22+20.4616.13
20Wenche LindløvD 50- (24)47.06+18.0715.48
34Bjørn Tore ThoresenH 55- (49)44.28+14.4012.48
Vibeke LarsenD 50- (24)diskvalifisert

Sentrum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Gløer WinsvoldH 55- (49)31.28+1.409.04

Skien OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid StrandeD 65- (20)32.0212.58
3Harald HoviH 60- (30)34.24+1.399.58
4Grete S B HoviD 60- (20)32.11+1.4712.14
4Ingunn GåsoddenB-åpen (6)38.11+9.54
16Rune LaurantsenH 60- (30)42.36+9.5112.20
25Gunnar MosevollH 70- (44)49.23+18.5517.38

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Kjersti ThoD 70- (18)1.01.59+29.4127.55

Stavanger Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Amund Garsrud TvedtA-lang (21)48.38+22.31
16Anne GarsrudD 60- (20)43.09+12.4516.24
19Espen Fyhn NilsenH 50- (30)48.17+15.1812.58
26Finn-Morten ÅrstadH 70- (44)49.28+19.0017.40

Stokke IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Margareta BrynhildsenD 70- (18)48.32+16.1421.51
16Runar KittilsenH 70- (44)41.57+11.2914.58
28Ove Gunnar JacobsenH 65- (42)47.40+15.2214.45
Lars Martin GjeinH 70- (44)diskvalifisert
Inger NergaardD 65- (20)ikke startet
Ragnar Niemi BergH 65- (42)ikke startet

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Christer HellströmH 70- (44)42.28+12.0015.10

Sturla, IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Gry Bruland VråleD 70- (18)52.06+19.4823.28
10Helle Egeberg VáriD 55- (19)42.31+14.5514.16
13Grethe Lill RyengD 65- (20)56.23+24.2122.49
33Tibor VáriH 55- (49)43.08+13.2012.25
Tormod HøimyrH 80- (21)diskvalifisert
Peter CarlsenH 50- (30)ikke startet
Bjørn W. LudvigsenH 75- (27)ikke startet
Lasse VråleH 75- (27)ikke startet

Swansea Bay OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Benjamin DohertyA-lang (21)42.20+16.13
Lucinda CalvertA-kort (2)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Signe HeivollD 70- (18)1.06.39+34.2130.01
24Reidar HeivollH 60- (30)50.18+17.3314.34

TIF Viking

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mariann ScheiD 45- (8)36.2511.16
12Axel IngvaldsenH 80- (21)48.35+16.5621.53
17Per BjørkhaugH 75- (27)51.42+21.0020.55
24Tor SørevikH 65- (42)45.21+13.0314.02
32Jan Harald Helmich PedersenH 70- (44)56.24+25.5620.08
Tore S. RasmussenH 80- (21)diskvalifisert
Geir HusdalH 70- (44)ikke startet
Jørn TorgersenH 70- (44)ikke startet

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Liv Inger PrangerødD 60- (20)30.59+0.3511.46

Vang OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Olav HøiåsH 75- (27)ikke startet

Varanger Orienteringslag

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Aina Romsdal MauritzsenD 75- (11)ikke startet
Lars MauritzsenH 80- (21)ikke startet

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Sverre OttesenH 55- (49)40.07+10.1911.33

Varteig OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Dag BrenåsH 50- (30)44.51+11.5212.03
18Kjell Einar AndersenH 55- (49)35.53+6.0510.20

Vestre Akers SK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Arne KildalH 60- (30)ikke startet
Per OsenH 60- (30)ikke startet

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Rune StræteH 50- (30)41.18+8.1911.06
17Øyvind SchjelderupH 50- (30)46.00+13.0112.21

Østmarka OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Trond KortnerH 35- (8)33.45+7.348.20
10Tone Elisabeth BakkenD 50- (24)37.30+8.3112.35
10Leif S. ThingsrudH 60- (30)37.50+5.0510.57
12Øystein KildahlH 60- (30)38.58+6.1311.17
44Erik NæssH 55- (49)1.23.32+53.4424.04
Olav BakkenH 55- (49)diskvalifisert
Kjetil Sverdrup-ThygesonH 50- (30)ikke startet
Aage MellaH 85- (1)ikke startet

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Harry BreilandH 65- (42)43.10+10.5213.21

Årstad IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Per HauglandH 75- (27)41.04+10.2216.37
37Jan HauglandH 55- (49)52.36+22.4815.09
Svein HaukaasH 80- (21)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ivar Aukrust OsmoenA-lang (21)37.01+10.54
9Vegard Fiane PedersenA-lang (21)47.05+20.58
10Håkon DanevadA-lang (21)48.37+22.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor