Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Kolbotn og Skimt OL / Ås IL
Dato: søndag 9 september 2018

H 70-

2 800 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb30.28
2Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL31.47+1.19
3Eldar BørsumBækkelagets SK32.50+2.22
4Egil EriksenGrong IL33.05+2.37
5Tore Angell-PetersenFreidig33.18+2.50
6Trygve LølandBirkenes IL34.17+3.49
7Per Reidulf HolmOK Moss34.40+4.12
8Steinar SkoglundFossum IF36.29+6.01
9Kjell WintherOppsal Orientering36.34+6.06
10Hans Roar BakkenEiker OL38.14+7.46
11Hasse BergstrømIL Tyrving39.13+8.45
12Helge RevhaugRingerike OL39.33+9.05
13Kjell StenstadvoldIL Tyrving40.59+10.31
14Hans StordalOL Tønsberg og omegn41.30+11.02
15Roar BjordalOppsal Orientering41.38+11.10
16Runar KittilsenStokke IL41.57+11.29
17Thorolf TrolsrudBotne SK42.06+11.38
18Christer HellströmStora Tuna OK42.28+12.00
19Øyvind SteneAsker Skiklubb43.31+13.03
20Terje MalmHamar OK43.44+13.16
21Widar Taxth LølandHisøy OK43.48+13.20
22John Thomas PetersenNittedal OL46.57+16.29
23Thor PalmgrenHalden SK47.17+16.49
24Nils Olav VennevikFreidig48.20+17.52
25Gunnar MosevollSkien OK49.23+18.55
26Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb49.28+19.00
27Trond WettergreenDriv IL50.21+19.53
28Kåre ThorbjørnsenLarvik OK50.59+20.31
29Rolf GjølbergLarvik OK55.17+24.49
30Arild MoenKonnerud IL55.40+25.12
31Kurt GrønliFørde IL55.46+25.18
32Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking56.24+25.56
33Bjørn Helge CeebergHedrum OL56.36+26.08
34Magnus NatåsBergens TF57.35+27.07
35Knut LindløvOK Moss58.19+27.51
36Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.02.24+31.56
37Roar LøkenSandefjord OK1.08.55+38.27
38Helge LyeIL Tyrving1.09.27+38.59
39Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.13.57+43.29
40Øystein SkappelLillehammer OK1.20.39+50.11
41Torodd OsFørde IL1.21.20+50.52
Arne LandeBø OLdiskvalifisert
Paul Martin BergRudsbygd ILdiskvalifisert
Lars Martin GjeinStokke ILdiskvalifisert
Tore AabergIndre Østfold OKikke startet
Ingar FinstadOK Mossikke startet
Jacques FlamentASUB Brusselsikke startet
Willy GrønstadGimle IFikke startet
Geir HusdalTIF Vikingikke startet
Hogne KjæråsAndebu ILikke startet
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrvingikke startet
Per Oscar SaugestadOK Mossikke startet
Jørn TorgersenTIF Vikingikke startet
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor