Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Kolbotn og Skimt OL / Ås IL
Dato: søndag 9 september 2018

H 65-

3 230 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK32.18
2Svein S JacobsenIL Tyrving32.49+0.31
3Per-Erik ØstlieDriv IL33.16+0.58
4Bjørn GrindeOslostudentenes IK33.25+1.07
5Ola BroxOL Toten-Troll34.50+2.32Last ned GPS-spor i gpx-format
6Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL34.53+2.35
7Are EriksenOslostudentenes IK36.24+4.06
8Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss36.28+4.10
9Terje WikstrømRingsaker OK36.58+4.40
10Øivind FadumSande Sportsklubb37.32+5.14
11Bent GalborgenIndre Østfold OK37.56+5.38
12Per StensethFredrikstad SK38.20+6.02
13Jon FredriksenHauketo IF38.26+6.08
14Petter NæssOppsal Orientering38.49+6.31
15Stein NordviElverum OK39.29+7.11
16Kjell LidholmIFK Hedemora OK40.09+7.51
17Anders Stefan VestlundOk Kåre40.28+8.10
18Jean DermineDauphiné Orientation40.53+8.35
19Johan JungellKorsnäs IF OK41.29+9.11
20Peter KlavenessMåren OK42.40+10.22
21Harry BreilandÅlgård Orientering43.10+10.52
22Per Chr. HagenBø OL43.29+11.11
23Atle RemmePorsgrunn OL45.05+12.47
24Tor SørevikTIF Viking45.21+13.03
25Paul SkjakerHadeland OL45.36+13.18
26Einar LienLøten o-lag47.37+15.19
26Knut MalmoRingsaker OK47.37+15.19
28Ove Gunnar JacobsenStokke IL47.40+15.22
29Torbjørn NørbechRingerike OL47.47+15.29
30Kjell SvanbergRøyken OL48.16+15.58
31Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering49.00+16.42
32Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering49.45+17.27
33Sveinung RekaaNotodden OL53.21+21.03
34Stein TurtumøygardMåren OK53.39+21.21
35Leif Roger HultgreenRingerike OL1.02.36+30.18
36Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar1.09.55+37.37
37Arne TesliIL Koll1.15.51+43.33
38Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.16.27+44.09
39Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.29.09+56.51
40Martin NaufHedrum OL1.34.17+1.01.59
Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert
Nils-Petter WiikDriv ILdiskvalifisert
Ragnar Niemi BergStokke ILikke startet
Jan BøhleOL Trolloikke startet
Vidar ElvekrokEiker OLikke startet
Knut LillealternFreidigikke startet
Dag MoeKristiansand OKikke startet
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet
Arne TiltnesIL Tyrvingikke startet
Tor TrøanHadeland OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor