Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Nordre Follo Orientering / Ås IL
Dato: søndag 9 september 2018

Klasser: Visa alla | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | D 90- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | H 90- | C-åpen | B-åpen | A-lang | A-kort

H 50-

3 720 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne DybdahlLillomarka OL32.59
2Jan Tore HenriksenNydalens SK33.26+0.27
3Morten HeirFossum IF34.31+1.32
4Ola TellesbøHadeland OL34.35+1.36
5Stein BlomsethLillomarka OL34.57+1.58
6Torgeir SnilsbergOK Moss34.59+2.00
7Per Olav NærestadIF Trauma37.25+4.26
8Egil FuruaBerger og Svelvik OL38.24+5.25
9Ole IngesenSarpsborg OL40.07+7.08
10Arild AndresenFossum IF40.35+7.36
11Hallvard KorenOK Moss41.05+8.06
12Rune StræteWing OK41.18+8.19
13Rolv Anders SystadLyn Ski41.32+8.33
14Svein NygårdLillomarka OL41.50+8.51
15Jan Erik AalbergBækkelagets SK44.09+11.10
16Dag BrenåsVarteig OL44.51+11.52
17Øyvind SchjelderupWing OK46.00+13.01
18Arne Håkon JørgensenSandefjord OK47.16+14.17
19Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb48.17+15.18
20Guttorm L EggeOslostudentenes IK48.23+15.24
21Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn48.25+15.26
22Terje NæssFossum IF48.44+15.45
23Per Ole DahlsrudNydalens SK50.19+17.20
24Roger LysnesHedrum OL51.30+18.31
25Lars LodgaardRaufoss IL Orientering52.14+19.15
26Roger Andre VaneboKongsberg OL58.36+25.37
27Terje Ulla EikenKongsberg OL1.33.11+1.00.12
28Oskar KaaløySandefjord OK2.56.02+2.23.03
Per Einar StrømHedrum OLdiskvalifisert
Helge GisholtOK Skeididiskvalifisert
Roar ByeModum OLikke startet
Peter CarlsenSturla, IFikke startet
Lars Petter EndresenMåren OKikke startet
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Fridtjof JebsenFossum IFikke startet
Frank LøwengreenFredrikstad SKikke startet
Stein MellaOppsal Orienteringikke startet
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringikke startet
Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor