Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestlandsmesterskap (DM) stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskap (DM) stafett
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Hordaland
Dato: søndag 3 september 2017

H17

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 12.00.59
1. Vegard Peikli37.022+0.0237.022+0.02
2. Tor Gunnar Aksland42.203+5.081.19.223+1+5.10+5.08
3. Magnus Landstad41.373+4.112.00.591-2-5.10
2Stord Orientering 12.04.28+3.29
1. Kenneth Westerheim41.164+4.1641.164+4.16
2. Bjarthe Westerheim37.552+0.431.19.112-2+4.59+0.43
3. Sveinung Rykkje45.176+7.512.04.2820+3.29-1.30
3Varegg Fleridrett 12.06.28+5.29
1. Stian Rykkje42.555+5.5542.555+5.55
2. Oskar Røen46.075+8.551.29.0250+14.50+8.55
3. Per Harald Johansen37.2612.06.283-2+5.29
4Ganddal IL 12.09.34+8.35
1. Arild Aasheim38.383+1.3838.383+1.38
2. Oddvar Taksdal50.078+12.551.28.454+1+14.33+12.55
3. Alf Johan Walgermo Lima40.492+3.232.09.3440+8.35-5.58
5IL Gular 12.18.12+17.13
1. Scott Juvik47.256+10.2547.256+10.25
2. Eyvind Kjellevold Malde46.216+9.091.33.4660+19.34+9.09
3. Tom Eirik Eikanger44.265+7.002.18.125-1+17.13-2.21
6Vikebygd IL 12.18.14+17.15
1. Einar Martinsen50.408+13.4050.408+13.40
2. Einar Marius Hjellestad Martinsen43.584+6.461.34.3880+20.26+6.46
3. Jon Magne Svendsbøe43.364+6.102.18.146-2+17.15-3.11
7Varegg Fleridrett 22.23.27+22.28
1. Ronny Rykkje37.00137.001
2. Kristian Rykkje37.1211.14.1210
3. Helge Rosenlund1.09.158+31.492.23.277+6+22.28+22.28
8Haugesund IL Orientering 22.42.57+41.58
1. Jarle Solbakken47.277+10.2747.277+10.27
2. Bjørn Egil Rossebø46.237+9.111.33.5070+19.38+9.11
3. Fridtjof Rachor1.09.077+31.412.42.578+1+41.58+22.20
9Gneist, IL 12.55.05+54.06
1. Bjørn Johannessen Field53.399+16.3953.399+16.39
2. Mads Jørgen Skage59.329+22.201.53.1190+38.59+22.20
3. Sturle Nordeide1.01.549+24.282.55.0590+54.06+15.07
Haugesund IL Orientering 1diskvalifisert
1. Bjørn Egil Viksediskvalifisertdiskvalifisert
2. Knut Steffen Kvaladiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sigleif Steinsvågdiskvalifisertdiskvalifisert

D17

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 12.03.17
1. Ingunn Martinsen45.563+6.5745.563+6.57
2. Ragnhild Løvås46.003+0.461.31.561-2-6.57
3. Kristin Løfgren31.2112.03.1710
2Stavanger Orienteringsklubb 12.24.45+21.28
1. Elisabeth Christie Ørke56.115+17.1256.115+17.12
2. Wenche Margrethe Sæbbø45.1411.41.252-3+9.29
3. Tone Torgersen43.202+11.592.24.4520+21.28+11.59
3TIF Viking 12.26.42+23.25
1. Mari Strømme Lid57.446+18.4557.446+18.45
2. Karianne Strømme45.202+0.061.43.045-1+11.08-7.37
3. Tora Aasheim Nymark43.383+12.172.26.423-2+23.25+12.17
4Fana IL 12.26.43+23.26
1. Hanne Daltveit52.424+13.4352.424+13.43
2. Rannveig Nordhagen48.524+3.381.41.3440+9.38-4.05
3. Kristine Grønlund45.094+13.482.26.4340+23.26+13.48
5IL Gular 12.33.38+30.21
1. Eli Fjellbirkeland Johannesen45.532+6.5445.532+6.54
2. Marian Kjellevold55.375+10.231.41.303+1+9.34+2.40
3. Birgitte Torbjørnsen52.085+20.472.33.385+2+30.21+20.47
6Haugesund IL Orientering 12.43.06+39.49
1. Kristina Voll38.59138.591
2. Anita Sælevik1.04.556+19.411.43.546+5+11.58+11.58
3. Ingrid Eggen59.126+27.512.43.0660+39.49+27.51
7Ganddal IL 13.31.08+1.27.51
1. Vibeke Lamark53.467+14.4753.467+14.47
2. Ann Karin Tjørhom2.02.007+1.16.462.55.4670+1.23.50+1.09.03
3. Aud Hognestad Taksdal35.227+4.013.31.0870+1.27.51+4.01

H156

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 12.08.24
1. Helge Tiger Haugland45.05145.051
2. Sverre Ottesen42.0111.27.0610
3. Kristian Løvås41.182+1.352.08.24100.00
2Gneist, IL 12.10.16+1.52
1. Bjørn-Inge Skage48.022+2.5748.022+2.57
2. Jan Steineger42.312+0.301.30.3320+3.27+0.30
3. Arne Wilhelm Knudsen39.4312.10.1620+1.52
3Sauda Orienteringsklubb 13.01.46+53.22
1. Peter Dirksen47.473+2.4247.473+2.42
2. Jon L. Grindheim1.04.263+22.251.52.1330+25.07+22.25
3. Knut Ove Lien1.09.333+29.503.01.4630+53.22+28.15
Fitjar IL 1diskvalifisert
1. Harald Westerheimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jens Øien Klosterdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Per Audun Klosterdiskvalifisertdiskvalifisert

D156

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 12.06.34
1. Bjørg Kocbach43.14143.141
2. Berit Hegdal43.4711.27.0110
3. Nina Soligard39.3312.06.3410

D13-16

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 11.34.39
1. Nora Svendsen33.36133.361
2. Ingrid Lamark33.132+2.461.06.492+1+2.29+2.29
3. Janne Tjørhom Aasheim27.5011.34.391-1
2Sandnes IL (Rogaland) 11.40.14+5.35
1. Julie Aksland33.533+0.1733.533+0.17
2. Kaja Peikli30.2711.04.201-2
3. Alida Oftedal35.543+8.041.40.142+1+5.35+5.35
3Stavanger Orienteringsklubb 11.46.07+11.28
1. Sara Nystrøm Olsen36.474+3.1136.474+3.11
2. Dina Falkenberg Torgersen39.134+8.461.16.003-1+11.40+8.29
3. Vilde Margrethe Sæbbø30.072+2.171.46.0730+11.28-0.12
4Egersund OK 12.02.47+28.08
1. Ida Monsen33.402+0.0433.402+0.04
2. Celina Iversen Åse42.295+12.021.16.095+3+11.49+11.45
3. Julie Puntervold46.384+18.482.02.474-1+28.08+16.19
5Haugesund IL Orientering 12.16.42+42.03
1. Selma Steinsvåg37.335+3.5737.335+3.57
2. Alise Vikeså Solbakken38.283+8.011.16.014-1+11.41+7.44
3. Tiril Olaussen1.00.415+32.512.16.425+1+42.03+30.22

H13-16

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Haugesund IL Orientering 11.17.01
1. Tore Ruset Alne29.394+2.1429.394+2.14
2. Aleksander Jørgensen24.28154.073-1+1.27
3. Sigurd Paulsen Vie22.5411.17.011-2
2Varegg Fleridrett 11.21.16+4.15
1. Tage Rosenlund27.503+0.2527.503+0.25
2. Erik Bohne24.502+0.2252.401-2-0.25
3. Kristian Fredrik Thomassen28.362+5.421.21.162+1+4.15+4.15
3Ganddal IL 11.22.58+5.57
1. Tobias Rødde27.25127.251
2. Markus Andreas Breivold26.413+2.1354.062+1+1.26+1.26
3. Ole Kristian Taksdal28.523+5.581.22.583+1+5.57+4.31
4Sandnes IL (Rogaland) 11.28.01+11.00
1. Kalle Jongenburger27.302+0.0527.302+0.05
2. Markus Richter26.464+2.1854.164+2+1.36+1.31
3. Omund Thu Landstad33.454+10.511.28.0140+11.00+9.24
5Haugesund IL Orientering 21.44.19+27.18
1. Kristoffer Jørgensen30.405+3.1530.405+3.15
2. Eivind Engløkk33.495+9.211.04.2950+11.49+8.34
3. Magnus Engløkk39.506+16.561.44.1950+27.18+15.29
6Ganddal IL 21.53.17+36.16
1. Andreas Nybak Urdal30.527+3.2730.527+3.27
2. Thomas Barvik Mæland47.307+23.021.18.2270+25.42+22.15
3. Øyvind Lamark34.555+12.011.53.176-1+36.16+10.34
7Fana IL 11.59.07+42.06
1. Brage Bell Lysaker30.446+3.1930.446+3.19
2. Kristine Bog Vikane35.196+10.511.06.0360+13.23+10.04
3. Sondre Batalden53.047+30.101.59.077+1+42.06+28.43
8Egersund OK 12.11.10+54.09
1. Ole Andre Brandsberg55.568+28.3155.568+28.31
2. Sindre Skeie Petterson34.288+10.001.30.2480+37.44+9.13
3. Edvin Aakre40.468+17.522.11.1080+54.09+16.25
Sandnes IL (Rogaland) 2diskvalifisert
1. Stian Haugvaldstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ola Wathne Thingbødiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gustav Levangdiskvalifisertdiskvalifisert

D/H11-12

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 445.09
1. Bjørnar Peikli26.175+2.4626.175+2.46
2. Joel Skoge18.52145.091-4
2Sauda Orienteringsklubb 150.27+5.18
1. Eskil Stielstra23.31123.311
2. Järvi Stielstra26.562+8.0450.272+1+5.18+5.18
3Sandnes IL (Rogaland) 153.16+8.07
1. Alva Christiansen23.392+0.0823.392+0.08
2. Selma Lothine Fridheim Torp29.373+10.4553.163+1+8.07+7.59
4Sandnes IL (Rogaland) 253.29+8.20
1. Amalie Wathne Thingbø23.443+0.1323.443+0.13
2. Marte Roth Aarskog29.454+10.5353.294+1+8.20+8.07
5Haugesund IL Orientering 158.07+12.58
1. Miriam Sveen24.264+0.5524.264+0.55
2. Juli Vikeså Solbakken33.416+14.4958.075+1+12.58+12.03
6Sandnes IL (Rogaland) 31.02.41+17.32
1. Evelyn Fernandes Nødland29.096+5.3829.096+5.38
2. Mari Richter33.325+14.401.02.4160+17.32+11.54
Egersund OK 1diskvalifisert
1. Thea Beate Puntervolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Synne Skeie Pettersondiskvalifisertdiskvalifisert

Mix

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 21.23.48
1. Gernot Doppelhofer31.583+0.1431.583+0.14
2. Jon Erik Doppelhofer21.352+1.0253.332-1+0.56+0.42
3. Kristoffer Haugland30.1511.23.481-1
2Egersund OK 11.36.27+12.39
1. Gunnar Petterson37.587+6.1437.587+6.14
2. Hilde Hetland23.454+3.121.01.436-1+9.06+2.52
3. Nils Tore Puntervold34.444+4.291.36.272-4+12.39+3.33
3Ganddal IL 11.36.30+12.42
1. Trond Lamark36.326+4.4836.326+4.48
2. Anna Taksdal23.323+2.591.00.045-1+7.27+2.39
3. Ann-Cathrin Nybak Urdal36.265+6.111.36.303-2+12.42+5.15
4Gneist, IL 31.39.02+15.14
1. Margrete Solvik42.418+10.5742.418+10.57
2. Lars Olav Tolo25.355+5.021.08.1680+15.39+4.42
3. Olav Hammersland Garnes30.462+0.311.39.024-4+15.14-0.25
5Stavanger Orienteringsklubb 11.39.08+15.20
1. Stein Arne Olsen32.044+0.2032.044+0.20
2. Arne Jacob Nystrøm Olsen20.33152.371-3
3. Tone Cecilie Nystrøm46.3111+16.161.39.085+4+15.20+15.20
6Askøy OL 11.40.03+16.15
1. Tore Nymark31.44131.441
2. Egil Karlsen28.019+7.2859.453+2+7.08+7.08
3. Tove Aasheim40.187+10.031.40.036+3+16.15+9.07
7Askøy OL 21.40.07+16.19
1. Andreas Grønbech31.502+0.0631.502+0.06
2. Lise Balestrand Grønbech27.588+7.2559.484+2+7.11+7.05
3. Britt Karlsen40.198+10.041.40.077+3+16.19+9.08
8Varegg Fleridrett 11.40.59+17.11
1. Lars Stuland Larsen42.499+11.0542.499+11.05
2. Atle Bergseth25.496+5.161.08.3890+16.01+4.56
3. Olena Strugalova32.213+2.061.40.598-1+17.11+1.10
9Fana IL 11.41.18+17.30
1. Anders Tønnessen Rød34.445+3.0034.445+3.00
2. Kjetil Nummedal28.1710+7.441.03.017+2+10.24+7.24
3. Marianne Nummedal38.176+8.021.41.189+2+17.30+7.06
10Stord Orientering 11.58.55+35.07
1. Linda Rykkje42.5010+11.0642.5010+11.06
2. Edel Slettemark26.127+5.391.09.02100+16.25+5.19
3. Eirunn Husby Nordstad49.5312+19.381.58.55100+35.07+18.42
11IL Gular 12.06.43+42.55
1. Lise Christensen42.5111+11.0742.5111+11.07
2. Idun Hekland38.3511+18.021.21.26110+28.49+17.42
3. Hege Fjellbirkeland45.1710+15.022.06.43110+42.55+14.06
12Gneist, IL 22.09.51+46.03
1. Kjell Skage43.3612+11.5243.3612+11.52
2. Siren Hopland42.0012+21.271.25.36120+32.59+21.07
3. Ingelinn Molvik44.159+14.002.09.51120+46.03+13.04
13Sauda Orienteringsklubb 12.11.24+47.36
1. Sander Stielstra53.0613+21.2253.0613+21.22
2. Vanessa Venema36.3813+16.051.29.44130+37.07+15.45
3. Sven Stielstra41.4013+11.252.11.24130+47.36+10.29
Gneist, IL 1diskvalifisert
1. Liv Ormbergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ina Hopland Skagediskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingrid Sandvolldiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor