Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #8
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 28 februar 2017

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Malin SørensenNydalens SK49.15
2Siri UlvestadNydalens SK52.57+3.42
3Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss58.03+8.48
4Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.05.05+15.50
5Aurora GjølsjøOK Moss1.17.24+28.09
Cassie TrewinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond KortnerØstmarka OK1.02.02
2Øystein SørensenNydalens SK1.02.21+0.19
3Anders VisterNydalens SK1.06.31+4.29
4Vegard Brun SagaIL Tyrving1.09.48+7.46
5Alan CherryNydalens SK1.10.31+8.29
6Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering1.15.52+13.50
7Svein NygårdLillomarka OL1.32.38+30.36
Anders NordbergNydalens SKdiskvalifisert
Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingdiskvalifisert
Håvard HagaNydalens SKbrutt
Emil JönssonIL Tyrvingbrutt

H 17-A kort

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering46.15
2Espen DanevadFredrikstad SK47.27+1.12
3Magnus NordbrødenHalden SK50.07+3.52
4Henning Bratland CarlsenOK Moss52.43+6.28
5Thomas BedinIndre Østfold OK53.04+6.49
6Jan Tore HenriksenNydalens SK53.23+7.08
7Audun BjerknesMåren OK56.04+9.49
8Kjetil KarlsenOK Moss57.29+11.14
9Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering58.51+12.36
10Sture OttesenIndre Østfold OK58.53+12.38
11Knut Edvard HellandØstmarka OK1.00.35+14.20
12Øystein KildahlØstmarka OK1.01.34+15.19
13Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.04.03+17.48
14Christopher SchiveOK Moss1.04.52+18.37
15Karl Aasmund ErøyOK Moss1.05.16+19.01
16Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering1.06.48+20.33
17Morten TangenOK Moss1.08.47+22.32
18Christopher LadimOK Moss1.09.31+23.16
19Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.11.23+25.08
20Hallvard FjærLillomarka OL1.15.43+29.28
21Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.17.39+31.24
22Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.17.48+31.33
23Rune TeiglandØstmarka OK1.19.16+33.01
24Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.23.54+37.39
25Donatas KontautasOK Moss1.27.03+40.48
26Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1.35.20+49.05
27Harald OmlandSkien OK1.47.36+1.01.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
Øyvind ThømtIndre Østfold OKdiskvalifisert
Johan SvebergHeming Orienteringdiskvalifisert
Karl Kristen GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Tore BjørnerødOK Mossikke startet
Halvor SaunesNydalens SKikke startet

H/D 13-16B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK36.22
2Sondre LadimOK Moss38.04+1.42
3Frida Hovgaard EisvangOK Moss49.35+13.13
4Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1.07.39+31.17
Alfred BjørnerødOK Mossikke startet
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet

Åpen B

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar BerteigEasyPetro BIL31.21
2Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering34.12+2.51
3Erland SkatterÅs-NMBU Orientering35.41+4.20
4Tor LahlumKolbotn og Skimt OL41.11+9.50
5Martin Hovgaard EisvangOK Moss41.44+10.23
6Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering51.54+20.33
7Dag HauglandØstmarka OK54.12+22.51
8Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL55.22+24.01
9Kristin GjølsjøOK Moss56.07+24.46
10Ola Torstein EndresenOK Moss59.24+28.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
Ping OuyangØstmarka OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor