Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 11 februar 2017

D 17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Malin SørensenNydalens SK45.10
2Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering47.21+2.11
3Malin EijsinkNydalens SK51.34+6.24
4Magdalena ČermákováNydalens SK56.22+11.12
5Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.00.25+15.15
6Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.02.42+17.32
7Linn Mei WaalerMåren OK1.04.06+18.56
8May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.06.16+21.06
9Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.15.55+30.45
Aurora GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard HagaNydalens SK53.25
2Eirik Kamstrup HovindHalden SK53.27+0.02
3Mats NordbrødenHalden SK54.48+1.23
4Christian F SchiveOK Moss56.16+2.51
5Alan CherryNydalens SK1.00.41+7.16
6Daniel HájekMalungs OK1.01.42+8.17
7Øystein SørensenNydalens SK1.09.29+16.04
8Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.14.23+20.58
9Lars-Ivar AarsethNydalens SK1.21.56+28.31
10Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering2.21.11+1.27.46 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 17-A kort

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Thomas BedinIndre Østfold OK39.01
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering40.09+1.08
3Jan Tore HenriksenNydalens SK42.59+3.58
4Henning Bratland CarlsenOK Moss46.27+7.26
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering48.06+9.05
6Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering48.32+9.31
7Kjetil KarlsenOK Moss49.45+10.44
8Sture OttesenIndre Østfold OK49.59+10.58
9John SvergjaKvikne IL50.11+11.10
10Karl Aasmund ErøyOK Moss51.04+12.03
11Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering52.23+13.22
12Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering52.35+13.34
13Torstein HoleNydalens SK53.45+14.44
14Tormod ØvergaardVestre Akers SK53.49+14.48
15Terje GudbrandsenHamar OK54.25+15.24
16Richard Zeiner-GundersenFossum IF55.51+16.50
17Robert BanfiÅs-NMBU Orientering57.09+18.08
18Christopher SchiveOK Moss58.21+19.20
19Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.02.12+23.11
20Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.03.10+24.09
21Donatas KontautasOK Moss1.04.22+25.21
22Kjell StenstadvoldIL Tyrving1.12.00+32.59
23Helge RevhaugRingerike OL1.12.01+33.00
24Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.31.10+52.09
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OLdiskvalifisert
Audun BjerknesMåren OKikke startet
Are EriksenOslostudentenes IKikke startet

H/D 13-16B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK44.59
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.00.43+15.44
3Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK1.02.36+17.37
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Mari AarsethNydalens SKdiskvalifisert

Åpen B

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vidar BerteigEasyPetro BIL41.47
2Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering50.24+8.37
3Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering55.57+14.10
4Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering59.30+17.43
5Anne SørumRingsaker OK59.49+18.02
6Martin Hovgaard EisvangOK Moss1.02.13+20.26
7Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.15.22+33.35
8Sharon BroadwellNOTEAM1.18.12+36.25
8Sharon BroadwellNOTEAM1.18.12+36.25
10Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.18.31+36.44
11Kristin GjølsjøOK Moss1.32.39+50.52
Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IFdiskvalifisert
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor