Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 7 februar 2017

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | H 17-AK | H/D 13-16B | Åpen B

D 17-

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri UlvestadNydalens SK48.4910.10
2Malin SørensenNydalens SK53.47+4.5811.12
3Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.02.05+13.1612.56
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.03.44+14.5513.16
5Aurora GjølsjøOK Moss1.05.47+16.5813.42
6Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.16.21+27.3215.54
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 17-

7 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK1.02.488.58
2Anders NordbergNydalens SK1.03.03+0.159.00
3Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.03.35+0.479.05
4Alan CherryNydalens SK1.05.42+2.549.23
5Håvard HagaNydalens SK1.07.23+4.359.37
6Emil JönssonIL Tyrving1.07.32+4.449.38
7Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.08.26+5.389.46
8Anders VisterNydalens SK1.10.07+7.1910.01
9Thomas NipenNydalens SK1.28.52+26.0412.41
10Svein NygårdLillomarka OL1.32.38+29.5013.14
11Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1.37.54+35.0613.59
Espen DanevadFredrikstad SKdiskvalifisert
Øystein SørensenNydalens SKdiskvalifisert
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet

H 17-A kort

4 800 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering52.5811.02
2Jan Tore HenriksenNydalens SK52.59+0.0111.02
3Bendik EliassenFredrikstad SK55.03+2.0511.28
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering57.05+4.0711.53
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.00.51+7.5312.40
6Thomas BedinIndre Østfold OK1.01.07+8.0912.43
7Magnus NordbrødenHalden SK1.02.19+9.2112.58
8Thomas RoskifteOK Moss1.02.50+9.5213.05
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.04.16+11.1813.23
10Henning Bratland CarlsenOK Moss1.04.48+11.5013.30
11Ove MartinsenHauketo IF1.05.17+12.1913.36
12Dag Arne LierIndre Østfold OK1.05.28+12.3013.38
13Tore BjørnerødOK Moss1.05.52+12.5413.43
14Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1.07.14+14.1614.00
15Espen BekhusFredrikstad SK1.07.53+14.5514.08
16Sture OttesenIndre Østfold OK1.08.06+15.0814.11
17Karl Aasmund ErøyOK Moss1.08.17+15.1914.13
18Erik SandbækOK Moss1.09.17+16.1914.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.12.50+19.5215.10
20Christopher LadimOK Moss1.14.11+21.1315.27
21Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.14.42+21.4415.33
22Morten TangenOK Moss1.15.18+22.2015.41
23Øystein KildahlØstmarka OK1.15.37+22.3915.45
24Terje Wiig MathisenOpen iT1.18.22+25.2416.19
24Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.18.22+25.2416.19
26Donatas KontautasOK Moss1.18.26+25.2816.20
27Rein JørgensenØstmarka OK1.18.49+25.5116.25
28Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.19.04+26.0616.28
29Per OsenVestre Akers SK1.22.24+29.2617.10
30Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.25.21+32.2317.46
31Olav NipenIL Tyrving1.43.09+50.1121.29
32Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.56.13+1.03.1524.12
33Bjørn BendiktsenKonnerud IL2.03.24+1.10.2625.42
Fredrik LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Thomas LieFredrikstad SKdiskvalifisert
Vegard BendiktsenKonnerud ILdiskvalifisert
Christopher SchiveOK Mossdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringikke startet

H/D 13-16B

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss32.0310.20
2Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK41.12+9.0913.17
3Sondre LadimOK Moss42.43+10.4013.46
4Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.33.02+1.00.5930.00
5Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss1.33.08+1.01.0530.02
Adam KristiansenOK Mossbrutt
Theodor LierIndre Østfold OKikke startet

Åpen B

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigEasyPetro BIL33.3110.48
2Dag HauglandØstmarka OK53.11+19.4017.09
3Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL55.04+21.3317.45
4Selma KristiansenOK Moss56.26+22.5518.12
5Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering1.02.05+28.3420.01
6Ola Torstein EndresenOK Moss1.12.33+39.0223.24 Last ned GPS-spor i gpx-format
Kristin GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
Christine BlixÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Vegar KristiansenOK Mossdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert
Harald WibyeOK Mossikke startet
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor