Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 24 januar 2017

EasyPetro BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Vidar BerteigÅpen B (10)31.04

Fossum IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
13Richard Zeiner-GundersenH 17-A kort (31)57.26+15.48
Terje MelsomH 17-A kort (31)diskvalifisert
Einar MelsomH 17- (18)diskvalifisert

Fredrikstad SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Christian Riddervold KahrsH 17- (18)1.00.16+5.24
10Hans Petter MathisenH 17- (18)1.07.04+12.12

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Magnus NordbrødenH 17-A kort (31)51.15+9.37

Hauketo IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
22Ove MartinsenH 17-A kort (31)1.10.17+28.39
27Jon FredriksenH 17-A kort (31)1.22.10+40.32

Heming Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Sofie Skyttersæter IversenD 17- (6)ikke startet

IL Tyrving

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Anders TiltnesH 17- (18)54.54+0.02
4Bjørn EkebergH 17- (18)58.18+3.26
7Espen JakobsenH 17- (18)1.00.50+5.58
11Torbjørn SagbergH 17- (18)1.09.17+14.25
12Vegard Brun SagaH 17- (18)1.15.32+20.40
13Torkil Eide SolstadH 17- (18)1.20.43+25.51
Morten Nilstad PettersenH 17- (18)diskvalifisert

Indre Østfold OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Kristoffer HalsnesH/D 13-16B (7)36.18+3.54
4Theodor LierH/D 13-16B (7)44.02+11.38
11Sture OttesenH 17-A kort (31)56.59+15.21
12Thomas BedinH 17-A kort (31)57.19+15.41
Dag Arne LierH 17-A kort (31)diskvalifisert

Kamp/Vestheim IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Aksel Eide-FredriksenÅpen B (10)35.00+3.56
3Egil HusethÅpen B (10)37.07+6.03Last ned GPS-spor i gpx-format
6Odd Eide-FredriksenÅpen B (10)58.22+27.18

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
5Trond MøretrøÅpen B (10)55.58+24.54
19Knut BjørkeloH 17-A kort (31)1.05.10+23.32

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
14Jørgen FrøydH 17- (18)1.24.05+29.13

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Vidar BenjaminsenH 17-A kort (31)44.24+2.46
15Svein NygårdH 17- (18)1.28.32+33.40

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
16Morten KarlsenH 17-A kort (31)1.03.04+21.26
25Trond HolterH 17-A kort (31)1.14.44+33.06

Nydalens SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Siri UlvestadD 17- (6)43.28
1Anders NordbergH 17- (18)54.52
3Malin SørensenD 17- (6)53.50+10.22
3Håvard HagaH 17- (18)55.03+0.11
6Øystein SørensenH 17- (18)1.00.19+5.27
8Ralph StreetH 17- (18)1.01.10+6.18
8Jan Tore HenriksenH 17-A kort (31)54.19+12.41
9Anders VisterH 17- (18)1.02.28+7.36
16Daniel FløtreH 17- (18)1.46.31+51.39
Henrik EijsinkH 17- (18)ikke startet

OK Moss

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Alfred BjørnerødH/D 13-16B (7)32.24
1Christian F SchiveH 17-A kort (31)41.38
2Karoline BjørnerødH/D 13-16B (7)34.53+2.29
4Ola Torstein EndresenÅpen B (10)53.10+22.06Last ned GPS-spor i gpx-format
4Thomas RoskifteH 17-A kort (31)48.08+6.30
5Frida Hovgaard EisvangH/D 13-16B (7)59.48+27.24
5Henning Bratland CarlsenH 17-A kort (31)49.45+8.07
7Martin Hovgaard EisvangÅpen B (10)59.48+28.44
8Kristin GjølsjøÅpen B (10)1.04.08+33.04
9Karl Aasmund ErøyH 17-A kort (31)55.56+14.18
10Christopher LadimH 17-A kort (31)56.34+14.56
14Christopher SchiveH 17-A kort (31)58.35+16.57
24Donatas KontautasH 17-A kort (31)1.13.15+31.37
Sondre LadimH/D 13-16B (7)diskvalifisert
Aurora GjølsjøD 17- (6)diskvalifisert
Tor Erling GjølsjøH/D 13-16B (7)diskvalifisert
Morten TangenH 17-A kort (31)ikke startet
Linda FredhÅpen B (10)ikke startet

Open iT

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Terje Wiig MathisenH 17-A kort (31)ikke startet

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
23Trygve LeivestadH 17-A kort (31)1.11.10+29.32

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
17Per OsenH 17-A kort (31)1.03.16+21.38
20Tormod ØvergaardH 17-A kort (31)1.07.59+26.21

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
21Øystein KildahlH 17-A kort (31)1.08.53+27.15
26Rein JørgensenH 17-A kort (31)1.16.53+35.15
28Dag HauglandH 17-A kort (31)1.37.33+55.55

Ås-NMBU Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Kaja Winsnes NordhagenD 17- (6)48.18+4.50
3Håkon DanevadH 17-A kort (31)45.14+3.36
4Mari Brøndbo DahlD 17- (6)1.00.43+17.15
5Ingrid Disch LøsetD 17- (6)1.44.19+1.00.51
7Idar BrekkeH 17-A kort (31)51.22+9.44
9Christine BlixÅpen B (10)1.07.14+36.10
10Sille WinsnesÅpen B (10)1.08.43+37.39
15Jo Inge FjellstadH 17-A kort (31)1.02.04+20.26
18Eirik NordhagenH 17-A kort (31)1.04.09+22.31
Bjørn Håvard EvjenH 17-A kort (31)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor