Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 14 januar 2017

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | H 17-AK | H/D 13-16B | Åpen B

H 17-A kort

4 800 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb39.18
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering39.32+0.14
3Thomas BedinIndre Østfold OK39.34+0.16
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering40.44+1.26
5Andreas RambergØstmarka OK42.15+2.57
6Øyvind LøkenOK Moss45.09+5.51
7Øystein HoloFossum IF45.21+6.03
8Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL45.28+6.10
9Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL45.44+6.26Last ned GPS-spor i gpx-format
10Øystein ØstermannHeming Orientering46.12+6.54
11Øystein KildahlØstmarka OK47.10+7.52
12Kristian ØstermannHeming Orientering47.30+8.12
13Bjørn Henning GrandalIL Tyrving47.45+8.27
14Magnus NordbrødenHalden SK47.51+8.33
15Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL48.47+9.29
16Henning Bratland CarlsenOK Moss49.20+10.02
17Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering49.34+10.16
18Tibor VáriSturla, IF49.42+10.24
19Guttorm L EggeOslostudentenes IK50.23+11.05
20Audun BjerknesMåren OK50.26+11.08
21Ove MartinsenHauketo IF50.39+11.21
22Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL51.20+12.02
23Martin GranlyLillomarka OL51.35+12.17
24Terje GudbrandsenHamar OK51.41+12.23
24Kjetil KarlsenOK Moss51.41+12.23
26Hallvard FjærLillomarka OL52.04+12.46
27Morten TangenOK Moss53.47+14.29
28Ståle HeitmannFossum IF53.55+14.37
29Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering54.11+14.53
30Karl Aasmund ErøyOK Moss54.25+15.07
31Gaute BerganNydalens SK54.33+15.15
32Per OsenVestre Akers SK55.17+15.59
33Nils BerganNydalens SK55.29+16.11
34Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering56.24+17.06
35Bjørn WilladssenHeming Orientering56.31+17.13
36Peer StiansenNydalens SK57.08+17.50
37Trond HolterMåren OK57.20+18.02
38Øyvind ThømtIndre Østfold OK58.26+19.08
39Olav HasaasFossum IF58.50+19.32
40Harald HoviSkien OK59.47+20.29
41Terje MelsomFossum IF59.59+20.41
42Morten KarlsenMåren OK1.01.15+21.57
43Christopher SchiveOK Moss1.01.28+22.10
44Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL1.02.09+22.51
45Fredrik SaugestadNydalens SK1.02.14+22.56
46Jon FærdenKolbotn og Skimt OL1.02.53+23.35Last ned GPS-spor i gpx-format
47Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.03.32+24.14
48Øyvind GylverAsker Skiklubb1.03.48+24.30
49Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.04.57+25.39
50Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.08.18+29.00
51Ola Torstein EndresenOK Moss1.11.15+31.57
52Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1.12.02+32.44
53Helge RevhaugRingerike OL1.14.18+35.00
54Kjell StenstadvoldIL Tyrving1.20.33+41.15
55Bjørn SandelienHeming Orientering1.35.09+55.51
Einar JensenNydalens SKdiskvalifisert
Hallvard BergIL Tyrvingdiskvalifisert
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orienteringbrutt
Isak JonssonNydalens SKikke startet
Sören JonssonNydalens SKikke startet
Sture OttesenIndre Østfold OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor