Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 16
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 1 mars 2017

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Elling AakreKort-A (19)46.47+14.2414.31

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Kristin JohanssonC-løype (9)46.45+18.2123.22
5Sindre R HoltLang-A (12)58.59+12.4712.52
17Espen JohnsenKort-A (19)1.00.59+28.3618.56

Larvik OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Gro StyrvoldC-løype (9)28.2414.12
1Tobias KristensenLang-A (12)46.1210.05
1Lars FremstadKort-A (19)32.2310.03
2Jørgen FrøydLang-A (12)46.14+0.0210.05
3Iver RingheimKort-A (19)35.58+3.3511.10
7Per Olav GulbrandsenLang-A (12)59.34+13.2213.00
11Jens Didrik BergLang-A (12)1.08.43+22.3115.00
13Elisabeth HesselbergKort-A (19)48.37+16.1415.05
15Ida Vår  DirdalKort-A (19)56.42+24.1917.36
16Henrik Kaupang LyeKort-A (19)57.19+24.5617.48
19Per Øystein AndersenKort-A (19)1.06.46+34.2320.44
0Sigrid Bakken HamreC-løype (9)diskvalifisert
0Tom KristensenLang-A (12)brutt
0Aina VienaLang-A (12)brutt

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Elisabeth Koren HalvorsenC-løype (9)52.37+24.1326.18
8Anne Marie Koren HalvorsenC-løype (9)52.42+24.1826.21
8Helge GisholtLang-A (12)1.00.27+14.1513.11

Porsgrunn OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Halvard KornmoKort-A (19)35.06+2.4310.54
3Håkon KornmoLang-A (12)53.36+7.2411.42
4Thore KornmoLang-A (12)54.29+8.1711.53
4Atle RemmeKort-A (19)43.04+10.4113.22
5Inger Marie JohanssonC-løype (9)46.49+18.2523.24
5Camilla L. RosenvoldKort-A (19)43.07+10.4413.23
6Jan GatevoldLang-A (12)59.01+12.4912.53
6Ole JohanssonKort-A (19)43.21+10.5813.27
7Rolf LyeC-løype (9)52.39+24.1526.19
7Hilde Kristine RosenvoldKort-A (19)43.25+11.0213.29
8Eli Marie WiigKort-A (19)43.54+11.3113.38
9Knut Wiig MathisenLang-A (12)1.00.36+14.2413.13
10Dag AusenLang-A (12)1.00.43+14.3113.15
11Elise AusenKort-A (19)48.34+16.1115.04
11Une HoltermannKort-A (19)48.34+16.1115.04
12Magne Wiig MathisenLang-A (12)1.14.25+28.1316.14
14Anine LieKort-A (19)49.40+17.1715.25
18Kay JørgensenKort-A (19)1.03.14+30.5119.38

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Espen RaastadC-løype (9)33.56+5.3216.58
3Rita RaastadC-løype (9)34.25+6.0117.12
10Bjørn Richard KirsteKort-A (19)48.28+16.0515.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor