Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 9
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 4 januar 2017

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Elling AakreKort-A (30)34.54+7.5511.45

Hedrum OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonC-løype (9)20.4311.01
3Sindre R HoltLang-A (21)32.52+0.537.05
6Katrine van RaaijC-løype (9)24.28+3.4513.00
6Anders Kristian HoltKort-A (30)27.47+0.489.21
7Elin BordøyC-løype (9)26.46+6.0314.14
11Tom AasrumKort-A (30)32.41+5.4211.00
13Kristoffer FjæreKort-A (30)32.47+5.4811.02
17Hanna JohanssonKort-A (30)33.06+6.0711.08
20Martin NaufKort-A (30)34.52+7.5311.44
28Tone Sølie LysnesKort-A (30)56.43+29.4419.05
28Torill Hynne FjæreKort-A (30)56.43+29.4419.05
0Espen JohnsenKort-A (30)diskvalifisert

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Bjørn Tore MathisenLang-A (21)42.53+10.549.15

Larvik OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jørgen FrøydLang-A (21)31.596.54
3Serine Kierulf DirdalC-løype (9)24.04+3.2112.48
4Jørn SundbyLang-A (21)33.03+1.047.08
4Erik ZagarC-løype (9)24.07+3.2412.49
5Pernille ZagarC-løype (9)24.19+3.3612.56
7Per Henrik ZagarKort-A (30)29.27+2.289.54
9Henrik Kaupang LyeKort-A (30)32.31+5.3210.56
12Ida Vår DirdalKort-A (30)32.46+5.4711.01
13Tom KristensenLang-A (21)43.23+11.249.22
16Per Olav GulbrandsenLang-A (21)46.20+14.2110.00
17Ingrid UndstadLang-A (21)50.21+18.2210.52
18Aina VienaLang-A (21)52.13+20.1411.16
19Iver RingheimLang-A (21)52.42+20.4311.22
20Elisabeth HesselbergLang-A (21)52.45+20.4611.23
21Arne Kierulf DirdalLang-A (21)55.59+24.0012.05
23Celine Vik OlsenKort-A (30)44.56+17.5715.07
25Per Øystein AndersenKort-A (30)48.06+21.0716.11
0Marthe HansenKort-A (30)brutt
0Tobias KristensenLang-A (21)brutt

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Helge GisholtLang-A (21)40.42+8.438.47

OL Tønsberg og omegn

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anders Krona HaflanLang-A (21)32.00+0.016.54
5Frode RobertsenKort-A (30)27.42+0.439.19
6Trym B IslandLang-A (21)37.56+5.578.11
7Morten Krona HaflanLang-A (21)38.22+6.238.17

Porsgrunn OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Halvard KornmoKort-A (30)26.599.05
2Tobias MathisenKort-A (30)27.06+0.079.07
3Magne Wiig MathisenKort-A (30)27.12+0.139.09
3Elise AusenKort-A (30)27.12+0.139.09
8Eli KlovningC-løype (9)28.24+7.4115.06
8Camilla L. RosenvoldKort-A (30)32.23+5.2410.54
8Alexander Repstad StoremyrLang-A (21)38.25+6.268.17
9Inger Marie JohanssonC-løype (9)28.28+7.4515.08
9Knut Wiig MathisenLang-A (21)39.19+7.208.29
10Dag AusenLang-A (21)40.21+8.228.42
14Jan GatevoldLang-A (21)44.01+12.029.30
14Atle RemmeKort-A (30)32.51+5.5211.03
15Hilde Kristine RosenvoldKort-A (30)32.57+5.5811.05
16Ole JohanssonKort-A (30)33.00+6.0111.06
22Eli Marie WiigKort-A (30)36.21+9.2212.14
26Kay JørgensenKort-A (30)50.26+23.2716.58
27Arne Næss JohnsenKort-A (30)51.14+24.1517.15
0Rasmus MathisenLang-A (21)brutt
0Anders L. RosenvoldKort-A (30)brutt

Sandefjord OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hallvard Arntzen FossLang-A (21)36.17+4.187.50
15Jo Børre EikåsLang-A (21)46.10+14.119.58
18Stine ArntzenKort-A (30)34.07+7.0811.29
19Arne Håkon JørgensenKort-A (30)34.12+7.1311.30
0Jonas EikåsLang-A (21)brutt

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Rita RaastadC-løype (9)23.05+2.2212.16
10Bjørn Richard KirsteKort-A (30)32.35+5.3610.58
24Harald OmlandKort-A (30)46.11+19.1215.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor