Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 3
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: onsdag 31 mai 2017

N-åpen

1 450 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Martin Kultorp BenjaminsenIndre Østfold OK21.4314.58
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK14.5810.19
0Tuva FossaasGimle IF14.229.54
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL23.09+1.2615.57
0Signe KvalheimHalden SK17.0011.43
0Martin  NilssenIndre Østfold OK21.45+0.0215.00
0Mille Dammyr OlsenGimle IF18.0712.29
0Thea Dammyr OlsenGimle IF18.0612.28
0Ingrid SteinslandFredrikstad SK15.0310.22
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK19.5613.44
0Tobias ThoresenHalden SK18.0812.30

D 11-12

1 760 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helle KvalheimHalden SK15.498.59
2Maren HenriksenHalden SK15.54+0.059.02
3Mathilde FossaasGimle IF17.08+1.199.44
4Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL17.19+1.309.50
5Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK17.32+1.439.57
6Sigrid HaugeSarpsborg OL18.36+2.4710.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK19.32+3.4311.05
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL19.37+3.4811.08
9Julie BrenåsVarteig OL21.05+5.1611.58
10Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK22.54+7.0513.00

D 13-16C

1 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL16.059.08
2Sylvia DannevigHalden SK23.02+6.5713.05

D 17-

2 490 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iliana IlievaHalden SK16.176.32
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK17.27+1.107.00
3Aurora GjølsjøOK Moss17.49+1.327.09
4Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL19.34+3.177.51
5Marie HansenSarpsborg OL20.28+4.118.13
6Benedicte PedersenSarpsborg OL21.42+5.258.42
7Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK24.40+8.239.54
8Synne Malene BrækkeHalden SK25.41+9.2410.18
9Helena ÅsbergSarpsborg OL25.44+9.2710.20
10Siri PedersenSarpsborg OL27.22+11.0510.59
11Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK27.24+11.0711.00
12Hanne WoldOK Moss28.09+11.5211.18
13Randi Brevig AuneHalden SK28.19+12.0211.22
14Tove TesdalIndre Østfold OK39.28+23.1115.51
0Elisabeth BrækkeHalden SKdiskvalifisert

D 50-

2 490 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche LindløvSarpsborg OL27.1010.54
2Heidi BørstadSarpsborg OL35.07+7.5714.06
0Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLdiskvalifisert
0Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Bente LineIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 11-12

1 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL13.407.45
2Erlend Grønlund MoenGimle IF13.56+0.167.55
3Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK15.54+2.149.02
4Philip Orud HovlandHalden SK16.50+3.109.33
5Audun NordbyFredrikstad SK19.23+5.4311.00
6Andreas TveterHalden SK22.53+9.1313.00
7Elias ThoresenHalden SK23.26+9.4613.18

H 13-16C

1 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL18.1710.23
2Håkon Kopperud KnutsenGimle IF19.50+1.3311.16
3Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK20.09+1.5211.26

H 17-

2 490 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK15.556.23
2Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL16.21+0.266.33
3Olav Milian Schmitt GranHalden SK16.22+0.276.34
4Erlend BrendstuenHalden SK16.38+0.436.40
5Benjamin AasenSarpsborg OL17.48+1.537.08
6Henning Bratland CarlsenOK Moss18.53+2.587.35
7Alexander Skaug YtterbølHalden SK20.12+4.178.06
8Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK20.14+4.198.07
9Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL20.15+4.208.07
10Vegar SkinneIndre Østfold OK20.33+4.388.15
11Tore Grønlund MoenGimle IF20.49+4.548.21
12Haakon JohannesenIndre Østfold OK21.39+5.448.41
13Pål AngvollFredrikstad SK22.59+7.049.13
14Magnus HolmskauTrøsken IL25.38+9.4310.17
0Johannes HedlundTrøsken ILdiskvalifisert

H 50-

2 490 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BjørnerødOK Moss16.286.36
2Frank LøwengreenFredrikstad SK16.48+0.206.44
3Dag BrenåsVarteig OL19.39+3.117.53
4Rune S. NielsenIndre Østfold OK19.43+3.157.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Tormod JensenSarpsborg OL20.31+4.038.14
6Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL23.09+6.419.17
7Bjørn ÅstorpSarpsborg OL23.37+7.099.29
0Gudmund JenssenHalden SKdiskvalifisert
0Tor Ragnar AndersenHalden SKdiskvalifisert

H -16

2 490 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christopher LadimOK Moss15.496.21
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK17.53+2.047.10
3Runar Saur ModahlFredrikstad SK18.07+2.187.16
4Alfred BjørnerødOK Moss18.22+2.337.22
5Sondre OttesenFredrikstad SK19.23+3.347.47
6Ludvik SætherFredrikstad SK21.53+6.048.47
7Alf Kristian HelleHalden SK21.55+6.068.48
8Sondre LadimOK Moss22.31+6.429.02
9Martin BrækkeHalden SK23.29+7.409.25
10Jonathan EylertsenHalden SK33.38+17.4913.30
0Eirik ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert
0Jonatan AuneHalden SKdiskvalifisert
0Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert

D -16

2 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL20.398.17
2Hedda Johanne Slang SunsetvikHalden SK23.42+3.039.31
3Amalie LøkkebergFredrikstad SK24.31+3.529.50
4Synne Marie JenssenHalden SK26.21+5.4210.34
5Alexandra AngvollFredrikstad SK26.26+5.4710.36
6Julie Sophie WoldOK Moss26.37+5.5810.41
7Ingrid Grønlund MoenGimle IF27.17+6.3810.57
0Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor