Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for RR2 Kretsløp sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: RR2 Kretsløp sprint
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 29 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D15-16 | D 17- | D 17-N | D 50 | D 70 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H15-16 | H 17- | H 17-N | H 50 | H 70 | C-åpen | H 60 | D 60

N-åpen

1 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eivind VikingstadNOTEAM33.26+16.5022.08
0Ine H. OlsenHaugesund IL Orientering20.44+4.0813.43
0Benjamin VikseHaugesund IL Orientering19.39+3.0313.00
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering16.3610.59

D 11-12

1 730 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering13.227.43
2Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering13.51+0.298.00
3Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb14.36+1.148.26

D 13-14

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.477.54
2Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb27.37+7.5011.02
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering33.30+13.4313.24

D15-16

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)19.267.46
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL20.13+0.478.05
3Ida MonsenEgersund OK21.45+2.198.42
4Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering33.41+14.1513.28

D 17-

2 920 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering22.367.44
2Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)23.55+1.198.11
3Kristina VollHaugesund IL Orientering25.53+3.178.51
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL28.14+5.389.40
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb28.34+5.589.46
6Ingrid EggenHaugesund IL Orientering29.24+6.4810.04
7Mariann SveinsvollGanddal IL34.47+12.1111.54
8Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb40.04+17.2813.43
9Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb52.16+29.4017.53

D 50

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK21.058.26
2Ann Karin TjørhomGanddal IL26.10+5.0510.28

D 70

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb33.1713.18
2Aase SveinsvollGanddal IL1.06.06+32.4926.26

H -10

1 730 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering21.2312.21
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.207.07

H 11-12

1 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb16.359.35

H 13-14

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering18.267.22
2Andreas Nybak UrdalGanddal IL21.28+3.028.35
3Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering22.23+3.578.57
4Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering24.19+5.539.43
5Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering25.02+6.3610.00

H15-16

2 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering19.346.42
2Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering29.58+10.2410.15
0Sven StielstraSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 17-

2 920 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb18.506.26
2Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb19.50+1.006.47
3Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering20.15+1.256.56
4Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering20.26+1.366.59
5Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL21.04+2.147.12
6Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb23.07+4.177.55
7Bjørn Egil RossebøHaugesund IL Orientering23.08+4.187.55
8Jostein BaustadHaugesund IL Orientering23.44+4.548.07
9Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering24.48+5.588.29
10Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb24.58+6.088.33
11Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb25.35+6.458.45
12Kjetil FiskåSveio OL - Orientering25.41+6.518.47
13Even RolsnesStord Orientering25.48+6.588.50
14Arild SvihusGanddal IL35.57+17.0712.18
15Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb41.11+22.2114.06
0Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 50

2 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL22.407.45
2Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)23.53+1.138.10
3Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb25.01+2.218.34
4Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb30.16+7.3610.21

H 70

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb27.3011.00
2Magnar NerheimSuldal Orienteringslag31.29+3.5912.35
3Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering34.44+7.1413.53
4Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb37.36+10.0615.02

C-åpen

1 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Charlott KvalaHaugesund IL Orientering14.398.28

H 60

2 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb24.398.26
2Kjell SvihusGanddal IL29.04+4.259.57
3Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering29.12+4.3310.00
4Bjarne GimreGanddal IL32.43+8.0411.12

D 60

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Britt RameckersHaugesund IL Orientering29.0411.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor