Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 12 september 2017

Fana IL

53 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emil HeksemH-10 (7)32.5715.41
1Oskar HeksemH11-13 (6)27.1012.56
1Knut UtneÅpen B (25)44.4614.55
1Birk Bell LysakerH15-16 (11)39.4011.40
1Dagrun Daltveit SlettebøD17- (15)44.5813.13
1Tord Bell MykingH50- (16)44.0512.57
1Jan KocbachH17- (23)56.2211.16
2Stine Marie Tefre GriegD11-13 (5)37.12+14.1917.42
2Erlend WollanH11-13 (6)32.46+5.3615.36
2Vibeke Tefre GriegD19- (4)1.34.56+9.3518.59
3Cecilie Heldal HersvikÅpen N (23)16.21+4.1912.34
3Tuva LilletvedtD12-16 (3)1.18.44+8.2126.14
3Anders Tønnessen RødH17- (23)58.45+2.2311.45
4Therese Gurvin SkaalandD11-13 (5)44.39+21.4621.15
4Knut Erik GulbrandsenÅpen C (32)32.02+6.0315.15
4Brage Bell LysakerH12-14 (8)1.04.20+31.1121.26
4Øistein BøeH50- (16)50.15+6.1014.46
4Per VoldH65- (8)1.15.19+18.2122.09
5Astrid OrmbergD65- (6)1.24.26+29.3328.08
5Lars FjellangerÅpen AK (5)1.30.18+37.2726.33
6Hedda Jansson RønnestadD/H-10N (13)24.49+13.2719.05
6Kristoffer Heldal HersvikH-10 (7)45.00+12.0321.25
6Marianne HeksemÅpen C (32)32.55+6.5615.40
6Rannveig NordhagenD17- (15)59.18+14.2017.26
6Ørjan Eirik ValestrandH50- (16)54.25+10.2016.00
6Jan Olav OrmbergH65- (8)1.38.54+41.5629.05
7Erica EideD/H-10N (13)24.50+13.2819.06
7Herdis AlvheimÅpen C (32)35.10+9.1116.44
7Sondre BataldenH12-14 (8)1.32.28+59.1930.49
7Anne Kjersti DaltveitD50- (11)1.03.34+12.3321.11
8Ingrid BrattbakkD/H-10N (13)24.51+13.2919.06
8Audny TotlandÅpen C (32)35.13+9.1416.46
10Hans Richard BrattbakkÅpen N (23)24.51+12.4919.06
10Karen Clementsen KayserD50- (11)1.19.00+27.5926.20
10Torgeir StrandH50- (16)1.04.28+20.2318.57
11Linda  JanssonÅpen N (23)24.53+12.5119.08
11Erling Bell LysakerÅpen B (25)1.10.08+25.2223.22
15Hanne DaltveitÅpen B (25)1.22.21+37.3527.27
16Ingrid RollÅpen N (23)37.08+25.0628.33
16Erlend EkerhovdÅpen B (25)1.24.00+39.1428.00
18Lily Henrike EiknerÅpen N (23)39.33+27.3130.25
18Ragnar KayserÅpen B (25)1.39.48+55.0233.16
18Geir HeksemH17- (23)1.23.19+26.5716.39
19John Olav AlvsvågÅpen N (23)41.48+29.4632.09
19Ingeborg StrandenesÅpen C (32)41.49+15.5019.54
21Elin Cecile Kryvi StrandenesÅpen C (32)42.33+16.3420.15
25Mette GurvinÅpen C (32)44.46+18.4721.19
28Per MathismoenÅpen C (32)55.29+29.3026.25
29Per Olaf TangenÅpen C (32)55.49+29.5026.34
0Halvor Fetveit SundalÅpen B (25)diskvalifisert
0Marianne NummedalD17- (15)diskvalifisert
0Halvdan Ramberg MoeH65- (8)diskvalifisert
0Kristine GrønlundD19- (4)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor